09125456950

کانال کولر گالوانیزه

10 / 10
از 1 کاربر

کانال کولر گالوانیزه

 ۸۰ درصد از پروژه های مسکونی،تجاری و حتی صنعتی با استفاده از نصب کانال کولر گالوانیزه هوای تازه ی محیطشان را تامین می کنند. ضخامت ورق ۵۰ بیشترین مصرف را دارد و ورق ۶۰ و ۷۰ و ۱ و ۱.۲۵ میل نیز در برخی از محیط ها استفاده می شود. این محصول در انواع گوناگونی همچون: کانال کولر چهارگوش گالوانیزه و کانال کولر گرد گالوانیزه تولید و اجرا می گردد که هر یک از آنها در مکانی خاص نصب می شود. در صنعت کانالسازی بیشترین متریالی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، گالوانیزه است. قیمت مناسب، کیفیت بالا و استاندارد و سبکی کانال کولر گالوانیزه همگی بخاطر ورق مصرفی آن است. ضخامت ورق این کالا با توجه به مکان اجرا دستخوش تغییر قرار می گیرد.

 

کانال کولر چهارگوش گالوانیزه

 کانال کولر چهارگوش گالوانیزه قدیمی ترین محصولی است که از ابتدای پیدایش صنعت کانالسازی شاهد حضور آن در محیط های گوناگون هستیم. شکل ظاهری این کالا به صورت مستطیلی و مربعی بوده و کانالسازان برای اتصال آن، از انواع فلنچ(نبشی) استفاده می کنند. کانال کولر چهارگوش گالوانیزه در مکان های مسکونی، ادارای، تجاری و بعضاً صنعتی اجرا می شود.

 

کانال کولر گرد گالوانیزه

در تمامی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی برای ایجاد هوای سالم و دمای مطلوب؛ از کانال کولر گرد گالوانیزه بهره می‌گیرند. شرکت تهران دما خدمات ساخت و نصب انواع مختلفی از لوله گرد را در قطرهای متنوع ارائه می نماید. همچنین از محصول کانال کولر گرد گالوانیزه در ساختمان های مسکونی معمولا برای مکش هوای آلوده ی سرویس های بهداشتی و هودهای آشپزخانه استفاده می کنند‌.

 

ضخامت ورق کانال کولر گالوانیزه

تولیدکنندگان محصولات متعلقات تهویه ضخامت ورق کانال کولر گالوانیزه را با توجه به مواردی انتخاب می کنند. نظر کارفرمایان، محیطی که قرار است کانالکشی اجرا شود، و میزان بودجه ی یک پروژه جزء عوامل تاثیر گذار می باشند. ورق ۵۰ میل کاشان یکی از متداول ترین ضخامت ورق کانال کولر گالوانیزه است که در اغلب پروژه از آن استفاده می‌شود.

 

کاربرد کانال کولر گالوانیزه

جهت کانالکشی و رساندن هوای سالم و مطلوب به مکان های گوناگون از کانال کولر گالوانیزه استفاده می کنند. نوع چهارگوش در تمامی ساختمان های مسکونی،تجاری و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. کانال کولر گالوانیزه گرد هم به همین شکل در بیشتر مکان های مسکونی و صنعتی به کار می‌رود. جهت انتقال هوای نا سالم سرویس های بهداشتی، پارکینگ ها و... از نوع گرد بهره می گیریم. 

 

قیمت اجرا کانال کولر گالوانیزه

قیمت اجرا کانال کولر گالوانیزه همانند ساخت آن، با توجه به مواردی دست خوش تغییر می گردد. اولین نکته شکل ظاهری آن یعنی: چهارگوش و یا گرد بودن آن است. دومین مورد ارتفاع و محل نصب کانال ها می باشد. یکی دیگر از موراد مهم استانی است که کانالکشی در آن انجام می گیرد. ابعاد کانال کولر نیز در قیمت اجرای آن بسیار مورد اهمیت است.

 

قدمت کانال کولر گالوانیزه

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که، قدمت کانال کولر گالوانیزه چقدر است؟

این محصول مدتی پس از پیدایش کولر آبی ابداع گردید. کانال کولر گالوانیزه هم به صورت مستطیل مربع و هم دایره ای شکل می باشد. چند سال قبل از انقلاب ساخت واجرای این محصول در ایران نیز پدیدار گشت.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :