09125456950

فلنج کانال گرد

10 / 10
از 1 کاربر

فلنج کانال گرد در قطرهای متنوع

 

فلنج کانال گرد

فلنج کانال گرد یکی از محصولاتی است که جهت اتصال و تثبیت کانال گردها به یکدیگر تولید می شود. کارخانه ها این کالا را هم با استفاده از متریال نبشی و هم با ورق گالوانیزه ساخته می شود. فلنج کانال گرد در سر و ته هر راسته قرار می گیرد، این کالا را متخصصین نصاب با استفاده از پرچ بر روی لوله ها نصب می کنند. سپس با قرار دادن کانال های گرد در کنار یکدیگر، نبشی ها را با پیچ و مهره به یکدیگر متصل می کنند. در پایین تصاویر متنوعی از انواع فلنج گرد نبشی(ورق آهنی) و تسمه ای(ورق گالوانیزه) جهت آشنایی بیشتر افراد با این کالا درج شده است. شرکت تهران دما آرکا در کارخانه ی خود انواع مختلفی از محصولات کانالسازی را تولید و عرضه می نماید. شما می توانید خرید فلنج گرد و انواع کانال گرد را از این مجموعه انجام دهید. 

 

فلنج گرد نبشی

در این بخش می خواهیم کمی بیشتر با نحوه ی ساخت و کابرد محصول فلنج گرد نبشی آشنا شویم. تولیدکنندگان این محصول را با استفاده از ناودانی نمره 3 و 4 و 5 می سازند. این کالا پس از اینکه ساخته می شود با ضد زنگ به رنگ قرمز رنگ آمیزی می شود، تا در برابر سرما و گرمای محیط و رطوبت دچار زنگ زدگی نگردد. فلنج گرد نبشی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین محصولاتی می باشد که سالیان زیادی از آن جهت اتصال کانال گردها استفاده شده است. مشتریان محترم می توانند به منظور دریافت مشاوره درباره ی این کالا و نحوه ی قیمت گذاری آن، با کارشناسان شرکت تهران دما آرکا تماس بگیرند. 

 

 

فلنج گرد گالوانیزه

یکی از جدیدترین و بهترین محصولات صنعت کانالسازی کولر، فلنج گرد گالوانیزه می باشد. محصول نام برده دارای قطعات و اجزای مختلفی همچون پروفیل فلنچ کانال،کرنر و کلیپس می باشد. این کالا با دستگاه های مجهز و تمام اتوماتیک تولید می گردد، به همین خاطر سرعت ساخت آن نسبت به مدل سنتی بسیار بیشتر می باشد. همین ویژگی منحصر به فرد و همچنین سبکی کالای فلنج گرد گالوانیزه و قیمت مناسب آن موجب شده است تا کارفرمایان بیشتر این محصول را تهیه نمایند.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :