09125456950

دریچه تنظیم هوا

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه تنظیم هوا

یکی از محصولاتی که می توان برای تغییر و جهت و دمای دستگاه های سرمایشی و گرمایشی از آن بهره برد، دریچه تنظیم هوا می باشد. این کالا یکی از قدیمی ترین وسایلی است که کانالسازان در کنار کانالکشی کولر آن را نصب می کردند. در گذشته این محصول فقط در دو مدل تولید می شد، اما امروزه انواع دریچه تنظیم‌ هوا در جنس های مختلفی و همچنین در شکل های ظاهری گوناگونی ساخته می شود. مشتریان با توجه به سلیقه فردی و نیز با در نظر گرفتن محیط خود، کالای خودشان را تهیه می کنند. کاربرد دریچه تنظیم‌ هوا در مکان های مسکونی، اداری، تفریحی و صنعتی بسیار زیاد می باشد.

 

 

 

انواع دریچه تنظیم هوا

 کارخانه ی تهران دما انواع دریچه تنظیم هوا را تولید و عرضه می کند. هدف اصلی این مجموعه ارائه ی محصولاتی با کیفیت و به روز در مدل های گوناگون می باشد. تهران دما انواع دریچه تنظیم هوا آلومینیومی، آهنی و چوبی را تولید می نماید. همانطور که می دانید نام دیگر این محصول دریچه کولر است. ضخامت ورق مصرفی برای محصولات آلومینیوم ۱ میل و کالاهای آهنی ۷۰ دهم میل می باشد. دریچه کولرهای چوبی و آلومینیونی به تازگی در طرح های درپوش دار زمستانه تولید و عرضه می شوند. 

 

کاربرد دریچه تنظیم‌ هوا

در این بخش از تهران دما می‌خواهیم با کاربرد دریچه تنظیم هوا بیشتر آشنا شویم. به طور کلی از این محصول برای تغییر جهت هدایت هوا و همچنین کاهش و افزایش خروج سرما و گرما استفاده می کنند. از دریچه تنظیم هوا در انواع خودروهای سبک و سنگین، منازل مسکونی،فروشگاه ها،رستوران ها،ادارات و شرکت ها، تالارهای عروسی،سالن هدی سینما و سمینار،کارخانه های صنعتی و... بهره می گیریم. مشتریان از تمام نقاط کشور می توانند جهت خرید دریچه تنظیم هوا با کارشناسان فروش شرکت تهران دما تماس بگیرند.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :