09125456950

درزگیر فومی

10 / 10
از 1 کاربر

درزگیر فومی

در این برگه از وبسایت تهران دما شما با محصول درزگیر فومی آشنا می شوید. این کالا در مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. از درزگیر فومی الاستومری به منظور درزگیری بین کانال های کولر،عایق کاری الاستومری،درزبندی درب و پنجره های مکان های مسکونی و اداری و درب انواع خودروها بهره می گیرند. این محصول بهترین گزینه جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی در ساختمان ها و مکان های صنعتی می باشد. نصب نوار درزگیر فومی بسیار آسان و سریع انجام می گیرد.

 

نصب درزگیر فومی

تولیدکنندگان این کالا را به نحوی طراحی نموده اند که نصب درزگیر فومی را تمامی مشتریان بتوانند به راحتی انجام دهند. در پشت این محصول برچسبی تعبیه شده است که بسیار قوی بوده و همین موضوع اجرای درزگیر را آسان کرده است. جنس درزگیر فومی شرکت تهران دما الاستومری بوده و از مواد سلول بسته تیشکیل شده است.

 

درزگیر فومی پنجره

 بهترین درزگیر فومی پنجره کدام نوع است؟ پاسخ این سوال قطعا نوع نوار الاستومری می باشد‌. ویژگی های مثبت این محصول بسیار زیاد بوده و به همین خاطر امروزه در بین مردم تبدیل به یک کالای محبوب شده است. درزگیر فومی پنجره الاستومری مقاوم ترین و قوی ترین وسیله جهت جلوگیری از نفوذ سرما و گرما،رطوبت و صداهای مزاحم به درون محیط های مسکونی و اداری می باشد.

 

خرید درزگیر فومی

 اکنون به خاطر پیشرفت در ارتباطات اینترنتی، خرید درزگیر فومی نیز همانند کالاهای دیگر آسان می باشد. وبسایت اینترنتی تهران دما بستری را جهت خرید آنلاین انواع گوناگونی از کالاهای تهویه ی ساختمان فراهم نموده است. برای خرید درزگیر فومی با شماره های تماسی که درج شده تماس حاصل نمائید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :