09125456950

درزگیر در ورودی

10 / 10
از 1 کاربر

درزگیر در وروری

در این صفحه از تهران دما با بهترین نوار درزگیر در ورودی آشنا می شوید. هدف از ایجاد این صفحه ارائه ی توضیحات مهم و کاربردی جهت آگاهی مشتریان در هنگام خرید این کالا است. بخاطر مکان حساسی که درب ورود یک مکان دارد، درزگیر در ورودی میبایست یک کالای با دوام و با کیفیت باشد‌. این محصول حتما باید مانع از ورود حشرات،سرما و گرما و همچنین رطوبت و صداهای مزاحم به داخل یک محیط باشد. درزگیر در ورودی الاستومری بهترین وسیله جهت درزبندی هر نوع درب چوبی و فلزی است.

 

درزگیر در ورودی الاستومری

درزگیر در ورودی الاستومری همانطور که از نامش پیداست، از فوم الاستومر تولید می گردد. این کالا از مواد سلول بسته ای تشکیل شده و در سال های اخیر جایگاه بسیار مناسبی را در صنعت عایقکاری ساختمان های مسکونی و تجاری کسب کرده است. درزگیر در ورودی الاستومری پست چسبدار بوده و دارای چسبی بسیار قوی می باشد. این کالا در رول های ۱۰ متری و با عرض های ۱ و ۲ و ۳ سانتی متر تولید می گردد.

 

نصب درزگیر در ورودی

با تهیه ی نوار الاستومری نصب درزگیر در ورودی به راحتی و با سرعت انجام می گیرد. این محصول طوری طراحی شده که به صورت برچسبی است به همین خاطر اجرای آن بسیار ساده می باشد. قبل از نصب درزگیر در ورودی بهتر است که محل درزگیری با دستمال تمیز شود. پس از جدا نمودن برچسب نوار الاستومری را بر روی محل مورد نظر قرار می دهیم و با فشار آن را می‌چسبانیم. شرکت تهران دما آرکا انواع درزگیر در ورودی در اندازه های متنوعی عرضه می‌ نماید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :