09125456950

سه راهی کانال گرد

10 / 10
از 1 کاربر

سه راهی کانال گرد در ابعاد و متریال متنوع

 

سه راهی کانال گرد

محصول سه راهی کانال گرد یکی از زیر شاخه های محصولات صنعت کانالسازی می باشد. این کالا کاربرد بسیار زیادی در زمان اجرای کانال کولر دارد. از سه راهی کانال گرد به طول عمده برای ایجاد انشعاب لوله های گرد استفاده می کنند. با بهره گیری از این محصول می توانیم جهت هدایت هوا را به دو مسیر متقاوت هدایت کنیم. در این صفحه از تهران دما با محصول سه راهی کانال گرد آشنا می شوید. در پایین عکس های با کیفیتی به منظور مشاهده ی مشتریان محترم تهیه نموده ایم. قطر این کالا با توجه به سایز لوله های گرد مشخص می شود، یعنی اگر یک راسته کانال 40 باشد، این محصول نیز میبایست 40 طراحی و تولید شود.

 

ساخت سه راهی کانال گرد

ساخت سه راهی کانال گرد نیاز به دانش و تجربه دارد. تولید این محصول را فقط افراد ماهر و متخصص می توانند انجام دهند. مراحل ساخت سه راهی کانال گرد گام به گام انجام می شود. با استفاده از متریال های گوناگونی همچون ورق سیاه، گالوانیزه و آلومینیوم می توان این کالای پر مصرف را تولید نمود. کارگاه صنعتی تهران دما محصول سه راهی کانال گرد را در اندازه های گوناگونی برای استفاده برای لوله گرد معمولی و اسپیرال تولید می کند.

 

سه راهی کانال گرد اسپیرال

سه راهی کانال گرد اسپیرال با کانال گرد درز طولی اندکی متفاوت است. بله درست حدس زدید، مدل اسپیرال را با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود. اما ساخت سه راهی کانال گرد معمولی به کمک دست استاد کاران ساخته می شود. مشتریان و مردم در هنگام ثبت سفارش خود میبایست به تولیدکنندگان بگویند که سه راهی کانال گرد را دقیقا برای چه نوع کانالی نیاز دارند. بدین ترتیب کارگاه داران محصول مختص به کار آنها را برایشان تولید و ارسال می کنند.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :