09125456950

کانال گرد اسپیرال

10 / 10
از 1 کاربر

 تولید و عرضه ی کانال گرد اسپیرال

 

کانال گرد اسپیرال

کانال گرد اسپیرال یکی از محصولات نو ظهور عرصه ی کانال سازی کولر می باشد. کارخانه های تولیدی ساخت این کالا را با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و مجهز انجام می دهند. کانال گرد اسپیرال به شکل مارپیچی بوده و معمولا در شاخه های 3 متری تولید می شود. این محصول دارای اتصالات گوناگونی همچون سه راهی کانال گرد اسپیرال، انواع زانوی کانال گرد اسپیرال، کوبلین و فلنچ می باشد. هر یک از کالاهای نام برده جهت اتصال راسته های کانال گرد اسپیرال به یکدیگر و همچنین هدایت مسیر هوا به کار گرفته می شود. این محصول را می توان با استفاده از ورق گالوانیزه، آلومینیوم و ورق سیاه ساخت. کارخانه تهران دما آرکا تمامی متعلقات و کالاهای مرتبط به کانال کولر را در ضخامت ها و قطرهای گوناگون تولید و عرضه می نماید.

 

اتصال راسته های کانال گرد اسپیرال

برای اینکته بتوانیم راسته های کانال گرد اسپیرال را به یکدیگر اتصال دهیم، میبایست از محصولات مختلفی بهره بگیریم. یکی از کالاهای پر کاربردی که امروزه به وفور استفاده می شود، زانوی 90 درجه و 45 درجه درجه می باشد. محصول دیگری که وجود آن برای اتصال الزامی است، سه راهی کانال گرد می باشد. این قطعه برای هدایت مسیر هوا در زمان هایی است که نیاز به هدایت مسیر باد به دو جهت وجود داشته باشد. کالاهای دیگری که در زمان اتصال کانال گرد اسپیرال به کمک مان می آیند، نوار گسگت و فلنچ دور کانال می باشند.

 

 

سه راهی کانال گرد اسپیرال

در زمان اجرای کانال کولر هر گاه بخواهند جهت هدایت باد را به دو مسیر انتقال دهند، از سه راهی کانال گرد اسپیرال بهره می برند. نام دیگر این کالا شلواره می باشد، علت این نام شباهت محصول به شلوار است. ضخامت و قطر و متریال سه راهی کانال گرد اسپیرال با توجه به اطلاعات مربوط به راسته و لوله ها در نظر گرفته می شود.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :