09125456950

درزگیر درب

10 / 10
از 1 کاربر

درزگیر درب 

درزگیر درب بهترین محصول به منظور حفاظت از محیط ها در برابر سرما،گرما، گرد و غبار و صداهای مزاحم می باشد. این کالا در نوع های گوناگونی تولید و عرضه می گردد. در شرکت تهران دما درزگیر درب از جنس الاستومری موجود است. این کالا در حال حاضر برترین نوار جهت درزگیری انواع درهای چوبی و فلزی می باشد. مشتریان از اقصی نقاط کشور با تماس با تهران دما اغلب جهت خرید درزگیر درب چوبی و درزگیر درب آپارتمان و درزگیر درب دستشویی اطلاعات کسب می کنند. نوار الاستومری در عرض های ۱ و ۲ و ۳ سانتی متر ساخته می شود که معمولا عرض ۲ و ۳ برای درزبندی انواع درهای چوبی و فلزی کاربرد دارد.

 

درزگیر درب چوبی

 برخی از درهای ساختمان های اداری و مسکونی دارای درزها و فاصله هایی هستند که سبب سلب آسایش ساکنین شده است. درزگیر درب چوبی الاستومری محصولی قدرتمند بوده و جهت حل کردن این مشکل تولید می گردد. این کالا با چسبندگی فوق العاده ای که دارد، به راحتی بر روی درزهای انواع در نصب می شود. با اجرای نوار درزگیر درب چوبی تمامی مشکلات مربوط به نفوذ سرما، گرما، گرد و غبار و صداهای مزاحم حل خواهد شد.

 

درزگیر درب آپارتمان

 شرکت تهران دما آرکا محصول درزگیر درب آپارتمان را به منظور تامین نیاز مشتریان ارائه می نماید. همانطور که می دانید این مجموعه در زمینه ی تولید و عرضه ی انواع گوناگونی از کالاهای تهویه ی ساختمان فعالیت می کند. محصول درزگیر درب آپارتمان نیز یکی از کالایی است که مرتبط با صنعت تهویه ی هوای ساختمان ها می باشد.

 

درزگیر درب دستویی

 جهت جلوگیری از درز بوهای نامطبوع سرویس های بهداشتی، می توان از درزگیر درب دستشویی استفاده نمود. برای عایق بندی این نقطه از دو نوع نوار الاستومری و نوار آلومینیومی بیشتر استفاده می کنند. درزگیر درب دستشویی میبایست علاوه بر ممانعت از ورود سرما و گرما ضد آب هم باشد. خوشبختانه محصول نوار تیپ آلومینیومی چسب قوی ای دارد و در اثر برخورد با آب کنده نمی شود. جهت خرید درزگیر درب دستویی به واتس آپ تهران دما به شماره ۰۹۱۹۰۸۸۸۲۴۵ پیغام دهید.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :