09125456950

دریچه هواکش

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه هواکش

دریچه هواکش همانطور که از نامش مشخص است، به منظور مکش هوای نا سالم محیط ها استفاده می شود. تولیدکنندگان این محصول را در شکل های گوناگونی تولید می کنند تا هر یک از مشتریان بسته به نیاز خود کالای مورد نظرشان را تهیه نمایند. انواع دریچه هواکش در جنس های مختلفی و در مدل های متنوعی تولید و عرضه می گردد. این کالا در مکان های متفاوتی نصب شده و کاربری مکیدن هوا و تامین هوای تازه را بر عهده دارد.

 

 

انواع دریچه هواکش

در این بخش از تهران دما با ما همراه باشید تا با انواع دریچه هواکش بیشتر آشنا شویم. به طور کلی این محصول از نظر متریال در دو نوع مرسوم آلومینیومی و پلاستیکی تولید می شود. انواع دریچه هواکش از نظر ساختار ظاهری نیز دارای تنوع می باشد، کارخانه های تولیدی این کالا را در سه شکل مربع، مستطیل و گرد تولید می کنند.

 

 

ابعاد دریچه هواکش نما 

 ابعاد دریچه هواکش‌ نما معمولا به صورت استاندارد تولید می شود. به دلیل نظارت سازمان شهرداری و همچنین سازمان آتش نشانی به ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری اندازه ی این کالا طبق صلاحدید آنها تعیین می شود. معمولا حداقل ابعاد دریچه هواکش نما ۱۰×۱۰ بوده و کارفرمایان اجازه ی نصب محصولی کوچک تر را ندارند. اندازه های ۱۵×۱۵ و ۲۰×۲۰ نیز به طور فراوان در ساختمان ها استفاده می شوند. کارخانه ی تهران دما انواع دریچه هواکش فلزی و پلاستیکی را در ابعاد متنوعی تولید و عرضه می نماید.

 

دریچه هواکش نما باران گیر

در زمان ساختمان سازی یکی از محصولاتی که شهرداری بر نصب آن تاکید دارد؛ دریچه هواکش نما باران گیر است. این کالا هم جلوی برف و آب را می گیرد و هم اینکه هوای نا سالم داخل را خارج و هوای تازه را وارد یک فضا می کند. دریچه هواکش نما باران گیر با نام گریل و یا شیار نیز شناخته می شود. کارخانه ی تهران دما این کالا را در متریال های آلومینیومی و آهنی در سایزهای دلخواه مشتریان تولید می نماید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :