09125456950

دریچه گرد پلاستیکی

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه گرد پلاستیکی

 در این صفحه از تهران دما به معرفی محصول دریچه گرد پلاستیکی پرداخته ایم. این بخش برای افرادی طراحی شده است که می خواهند اطلاعات لازم درباره ی این کالا را کسب کنند. در ادامه از قیمت دریچه گرد پلاستیکی و انواع مدل های دریچه گرد پلاستیکی مشبک و همچنین دریچه گرد پلاستیکی بلندگویی مطلع می شوید‌. جنس این محصول از پلاستیک فشرده است، به همین خاطر وزن سبکی دارد. دریچه گرد پلاستیکی دارای قطرهای مختلفی همچون ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ می باشد. این محصول بر روی انواع کانال فلکسیبل نصب می گردد و در مواقعی که کانال هوای یک پروژه چهارگوش باشد، روی تبدیل گرد به چهارگوش نصب می شود‌.

 

قیمت دریچه گرد پلاستیکی

 قیمت دریچه گرد پلاستیکی در مقایسه با نوع آلومینیومی بسیار مناسب است. جدای از متریال مصرفی ارزان، عواملی همچون مدل و قطر داخلی بر روی میزان هزینه ی یک کالا تاثیر دارد. به طور مثال طرح دریچه گرد پلاستیکی بلندگویی با مدل مشبک، هر یک دارای قیمت متفاوتی هستند. این محصول علاوه بر هزینه ی مناسب، بسیار پر کاربرد بوده و در اغلب استخرها و راه پله ها استفاده می شود.

 

 دریچه گرد پلاستیکی مشبک

یکی از محصولاتی که در نمای بیشتر ساختمان های مسکونی مشاهده می کنیم، دریچه گرد پلاستیکی مشبک می باشد. این محصول بهترین گزینه جهت استفاده در مکان هایی طراحی شده که نیازمند مکش هوای ناسالم است. داخل دریچه گرد پلاستیکی مشبک مربع های ۱ در ۱ سانتی متر موجود می باشد که شباهت زیادی و کندوی عسل دارد‌، به همین علت به این کالا دریچه گرد پلاستیکی لانه زنبوری نیز می گویند.

 

دریچه گرد پلاستیکی بلندگویی

 دریچه گرد پلاستیکی بلندگویی یک محصول فوق العاده شیک و لوکس است. پره های این مدل به گونه ای طراحی شده که هوای موجود در کانال کولر را به تمام جهات پرتاب می کند. دریچه گرد پلاستیکی بلندگویی ظاهری شبیه به بلندگو دارد و به همین خاطر این نام را بر روی آن گذاشته اند. بیشترین استفاده از این طرح در جاهایی است که عمل دهش هوا انجام می شود.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :