09125456950

دریچه گرد مشبک

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه گرد مشبک

 دریچه گرد مشبک از جنس آلومینیوم و پلاستیک تولید و عرضه می شود. این کالا ساختار شبکه ای داشته و شبیه به لانه زنبور طراحس شده است. از دریچه گرد مشبک هم در نقاطی که دهش باشد و هم مکش استفاده می شود. اما به دلیل پره های مستقیمی که این مدل دارد، بیشتر مناسب برگشت هوا می باشد. داخل دریچه گرد مشبک مربع های یک در یک وجود دارد که سبب شده است این مدل به صورت مشبک شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع دریچه گرد مشبک آلومینیومی و دریچه گرد مشبک پلاستیکی آشنا شوید.

 

دریچه گرد مشبک آلومینیومی

در کارخانه ی تهران دما انواع گوناگونی از دریچه گرد مشبک آلومینیومی نیز تولید و عرضه می شود. با توجه به نیازهای بازارهای مصرفی امروزه وجود این محصول با این متریال خاص در ساختمان های مسکونی و تجاری و صنعتی بسیار مهم می باشد. دریچه گرد مشبک آلومینیومی در تهران دما در سایزهای ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ و ۵۵ و ۶۰ طراحی و عرضه می گردد. قیمت این محصول با توجه به قطر آن دست خوش تغییر بوده و بدین ترتیب هر چه سایز بالاتر می رود، هزینه ی دریچه نیز قاعدتا بیشتر می‌شود.

 

دریچه گرد مشبک پلاستیکی

یکی دیگر از کالاهای مهمی که توسط تهران دما عرضه می شود، دریچه گرد مشبک پلاستیکی است. محصولی که بیشتر در مکان های مسکونی و راه پله ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دریچه گرد پلاستیکی مشبک همچنین در استخرها، سوناها و مراکز خرید تجاری نیز استفاده می شود. این محصول هم در قطرهای متنوعی جهت نصب در مکان های گوناگون تولید می‌گردد. مشتریان می‌توانند جهت خرید انواع دریچه گرد با شماره های تماس درج شده تماس بگیرند.

 

نصب دریچه گرد مشبک

اگر می خواهید با چگونگی نصب دریچه گرد مشبک آشنا شوید، این مطلب را دنبال کنید. اجرای این محصول بسیار راحت است. تولیدکنندگان دریچه گرد مشبک یک فنری را طراحی نموده اند و در پشت این کالا قرار داده اند. در زمان نصب افراد به کمک این فنر فلزی به آسانی این کالا را بر روی محیطشان قرار می دهند‌. این فنر را میبایست به کمک دست ها به داخل فشار داد و دریچه گرد را به درون فضای خالی یا لوله هل داد، پس از آن فنر را رها می‌کنیم و بدین ترتیب فنر در پشت سقف یا لوله قرار می گیرد.

 

کاربری دریچه گرد مشبک

کاربری دریچه گرد مشبک در ۹۰ درصد از مواقع برای مکندگی هوا است. در ساختمان ها یک نوع کانالکشی وجود دارد که برای مکش هوای نا سالم از پارکینگ ها،یا سرویس های بهداشتی و مکان های پر تردد طراحی و اجرا می گردد. دریچه گرد مشبک در انتهای این کانال ها نصب می گردد و به دلیل شکلی که دارد عمل مکش هوا را راحت تر انجام می دهد.

 

شکل دریچه گرد مشبک

دریچه گرد مشبک ظاهری شبیه به لانه ی زنبور دارد. درون این محصول از مربع های ۱ در ۱ سانتی متر تشکیل شده است. لبه های آن به صورت دایره ای شکل طراحی شده اند. دریچه گرد مشبک هم به صورت آلومینیومی و هم در نوع پلاستیکی لانه زنبوری تولید می شود. 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :