09125456950

دریچه هوا چوبی

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه هوا چوبی

یکی از محصولات جدیدی که در صنعت تهویه چند سالی است که رونمایی شده، دریچه هوا چوبی می باشد. مردم این کالا را بسیار دوست دارند و اغلب برای منازلشان تهیه می کنند. دریچه هوا چوبی دارای رنگ بندی های بسیار شیک و زیبا می باشد. همچنین این کالا دارای درپوش زمستانه بوده و در فصل های سرد سال مردم درب آن را می گذارند تا مانع از ورود هوای سرد به محیطشان شوند. کارخانه تهران دما انواع دریچه هوا چوبی را در مدل های دمپردار و بی دمپر تولید و عرضه می نماید.

 

 جنس دریچه هوا چوبی

 جنس دریچه هوا چوبی از ام دی اف می باشد. کیفیت این محصول دقیقا شبیه به کابینت است و نگهداری آن نیز شبیه به این کالا می باشد‌. طول عمر و ماندگاری دریچه هوا چوبی ۱۰ سال است. رطوبت کولر آبی آسیبی به این محصول نمی زند و مشتریان فقط میبایست از تماس آب مستقیم با آن جلوگیری نمایند.

 

دریچه هوا چوبی درپوش دار

 قطعا شیک ترین و زیباترین محصول صنعت تهویه ساختمان، دریچه هوا چوبی درپوش دار است. این کالا به روزترین و جدید ترین کالا در میان دریچه کولرهای آبی می باشد‌. اکثر مشتریانی که قصد تعویض دریچه ی خود را دارند، پس از تماس با ما درخواست خرید دریچه هوای چوبی درپوش دار را به تهران دما سفارش می دهند.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :