09125456950

درزگیر پنجره

10 / 10
از 1 کاربر

درزگیر پنجره

شرکت تهران دما آرکا با توجه به نیاز مشتریان خود محصول درزگیر پنجره را عرضه می نماید. این کالا بهترین وسیله جهت درزبندی فضاهایی است که خالی بوده و سرما و گرما و گرد و غبار و حتی صدا را به داخل محیط ها وارد می کنند. درزگیر پنجره الاستومری تهران دما یک کالای خاص با چسبندگی بسیار قوی بوده و در اغلب موارد در پروژه های صنعتی از آن بهره می گیرند. مردم با توجه به مشاهده ی کیفیت بالا و کارایی زیاد این محصول، گرایش زیادی به استفاده از آن در محیط هایشان پیدا کرده اند.

 

درزگیر پنجره الاستومری

درزگیر پنجره الاستومری در سایزهای مختلفی تولید می گردد. این کالا در رول هایی به طول ۱۰ متر و در عرض های ۱ و ۲ و ۳ و ۵ سانتی متر موجود می باشد. درزگیر پنجره الاستومری جایگزین محصولات قدیمی بوده و امروزه در بیشتر مکان ها برای جلوگیری از ورود سرما و گرما از این کالا بهره می برند. یکی از مزیت هایی که دارد ممانعت از ورود گرد و غبار و جلوگیری از ورود صداهای مزاحم به هر فضا می باشد‌.

 

روش نصب درزگیر پنجره

حالا که با این محصول کاربردی آشنا شدیم، بهتر است روش نصب درزگیر پنجره را نیز بدانیم. یکی از دلایل محبوبیت این کالا در بین مردم نصب راحت آن می باشد. برای این که درزگیر پنجره را بچسبانیم، فقط نیاز به این داریم که برچسب پشت آن را جدا کنیم و بعد آن را بر روی درزهای پنجره هایمان قرار دهیم. بهترین ابعاد جهت این کار نوار الاستومری با عرض ۲ سانتی متر می باشد.

 

 مزایای نصب درزگیر پنجره

با نصب درزگیر پنجره می توانیم محیطمان را در برابر برخی موارد ایمن کنیم. یکی از عواملی که افراد در منازل مسکونی با آن رو برو هستند، نفوذ سرما و گرما به داخل محیطشان می باشد‌. دیگر موضوعی که این روزها شاهد آن هستیم، صداهای مزاحم داخل خیابان است که در بعضی موارد بسیار آزاردهنده هستند. خوشبختانه نصب درزگیر پنجره تمامی مشکلات بالا را حل کرده و مانع از ورود هر گونه آلودگی صوتی و سرما و گرما به محیطمان خواهد شد‌.

 

درزگیر پنجره برای خاک

از درزگیر پنجره برای اینکه مانع از ورود خاک و گرد و غبار به درون محیطمان شویم، می‌توانیم‌ استفاده کنیم. در برخی از شهرهای کشور شاهد وجود گرد و غبار بالا در هوا هستیم، بهره گیری و نصب این کالا می تواند مانع ورود این آلودگی ها شود. همچنین در جاهایی که در نزدیکی ساختمان سازی انجام می گیرد، به شدت مستعد خاکی شدن داخل فضاها هستیم. برای اینکه این اتفاق نیفتد نیز بهترین وسیله استفاده از درزگیر پنجره الاستومری می باشد.

 

درزگیر پنجره فلزی

شرکت تهران دما آرکا انواع درزگیر پنجره فلزی را عرضه می کند. این مجموعه در راستای هدف خود یعنی ایجاد دمای مطلوب مناسب هر فصل در مکان ها، این کالا را نیز پخش می کند. درزگیر پنجره فلزی وسیله ای کاربردی برای درزگیری درزها استفاده می شود. بهره گیری از این کالا موجب جلوگیری از اتلاف انرژی شده و ورود سرما به محیطمان نیز مسدود می شود.

 

 درزگیر پنجره الاستومری را از کجا بخرم؟

این سوال قطعا برای شما هم پیش آمده است: درزگیر پنجره الاستومری را از کجا بخرم؟

حالا که با فواید این محصول منحصر به فردا آشنا شدیم، قطعا علاقه مند به خرید آن شده ایم. درزگیر پنجره الاستومری توسط شرکت تهران دما آرکا پخش و عرضه می شود. این مجموعه این کالا را هم به صورت عمده و هم به طور خرده به فروش می رساند. مشتریان از تمامی نقاط کشور جهت تهیه ی درزگیر پنجره الاستومری می توانند با تهران دما تماس بگیرند.

 

تولیدی درزگیر پنجره

شرکت تهران دما آرکا نماینده ی کارخانه های تولیدی درزگیر پنجره در ایران می باشد. این مجموعه قیمت های پخش خود را بر اساس قیمت نهایی کارگاه ها اعلام می نماید. این محصولات در عرض های 1 و 2 و 3 سانتی متر تولید می شوند. ضخامت این کالا 5 میل است. بهترین گزینه برای درزگیری پنجره های آهنی و فلزی در محیط ها بهره گیری از این محصول می باشد. 

 

قیمت چسب درزگیر پنجره

حالا که با مزایا و ویژگی های این محصول آشنا شدید، بیایید با قیمت چسب درزگیر پنجره نیز آشنا شویم. هزینه ی این محصول نسبت به سایر کالاهای موجود در بازار بسیار مناسب بوده و می توان گفت یک گزینه ی مناسب برای درزبندی پنجره ها و حتی درب ها می باشد. قیمت چسب درزگیر پنجره عرض 1 و 2 و 3 با یکدیگر متفاوت است. مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره تماس 09125456950 تماس بگیرند. 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :