09125456950

درزگیر پنجره

10 / 10
از 1 کاربر

درزگیر پنجره

شرکت تهران دما آرکا با توجه به نیاز مشتریان خود محصول درزگیر پنجره را عرضه می نماید. این کالا بهترین وسیله جهت درزبندی فضاهایی است که خالی بوده و سرما و گرما و گرد و غبار و حتی صدا را به داخل محیط ها وارد می کنند. درزگیر پنجره الاستومری تهران دما یک کالای خاص با چسبندگی بسیار قوی بوده و در اغلب موارد در پروژه های صنعتی از آن بهره می گیرند. مردم با توجه به مشاهده ی کیفیت بالا و کارایی زیاد این محصول، گرایش زیادی به استفاده از آن در محیط هایشان پیدا کرده اند.

درزگیر_پنجره 

 

درزگیر پنجره الاستومری

درزگیر پنجره الاستومری در سایزهای مختلفی تولید می گردد. این کالا در رول هایی به طول ۱۰ متر و در عرض های ۱ و ۲ و ۳ و ۵ سانتی متر موجود می باشد. درزگیر پنجره الاستومری جایگزین محصولات قدیمی بوده و امروزه در بیشتر مکان ها برای جلوگیری از ورود سرما و گرما از این کالا بهره می برند. یکی از مزیت هایی که دارد ممانعت از ورود گرد و غبار و جلوگیری از ورود صداهای مزاحم به هر فضا می باشد‌.

درزگیر_پنجره 

 

روش نصب درزگیر پنجره

حالا که با این محصول کاربردی آشنا شدیم، بهتر است روش نصب درزگیر پنجره را نیز بدانیم. یکی از دلایل محبوبیت این کالا در بین مردم نصب راحت آن می باشد. برای این که درزگیر پنجره را بچسبانیم، فقط نیاز به این داریم که برچسب پشت آن را جدا کنیم و بعد آن را بر روی درزهای پنجره هایمان قرار دهیم. بهترین ابعاد جهت این کار نوار الاستومری با عرض ۲ سانتی متر می باشد.

درزگیر_پنجره 

 

 مزایای نصب درزگیر پنجره

با نصب درزگیر پنجره می توانیم محیطمان را در برابر برخی موارد ایمن کنیم. یکی از عواملی که افراد در منازل مسکونی با آن رو برو هستند، نفوذ سرما و گرما به داخل محیطشان می باشد‌. دیگر موضوعی که این روزها شاهد آن هستیم، صداهای مزاحم داخل خیابان است که در بعضی موارد بسیار آزاردهنده هستند. خوشبختانه نصب درزگیر پنجره تمامی مشکلات بالا را حل کرده و مانع از ورود هر گونه آلودگی صوتی و سرما و گرما به محیطمان خواهد شد‌.

درزگیر_پنجره 

 

درزگیر پنجره برای خاک

از درزگیر پنجره برای اینکه مانع از ورود خاک و گرد و غبار به درون محیطمان شویم، می‌توانیم‌ استفاده کنیم. در برخی از شهرهای کشور شاهد وجود گرد و غبار بالا در هوا هستیم، بهره گیری و نصب این کالا می تواند مانع ورود این آلودگی ها شود. همچنین در جاهایی که در نزدیکی ساختمان سازی انجام می گیرد، به شدت مستعد خاکی شدن داخل فضاها هستیم. برای اینکه این اتفاق نیفتد نیز بهترین وسیله استفاده از درزگیر پنجره الاستومری می باشد.

درزگیر_پنجره 

 

درزگیر پنجره فلزی

شرکت تهران دما آرکا انواع درزگیر پنجره فلزی را عرضه می کند. این مجموعه در راستای هدف خود یعنی ایجاد دمای مطلوب مناسب هر فصل در مکان ها، این کالا را نیز پخش می کند. درزگیر پنجره فلزی وسیله ای کاربردی برای درزگیری درزها استفاده می شود. بهره گیری از این کالا موجب جلوگیری از اتلاف انرژی شده و ورود سرما به محیطمان نیز مسدود می شود.

درزگیر_پنجره 

 

 درزگیر پنجره الاستومری را از کجا بخرم؟

این سوال قطعا برای شما هم پیش آمده است: درزگیر پنجره الاستومری را از کجا بخرم؟

حالا که با فواید این محصول منحصر به فردا آشنا شدیم، قطعا علاقه مند به خرید آن شده ایم. درزگیر پنجره الاستومری توسط شرکت تهران دما آرکا پخش و عرضه می شود. این مجموعه این کالا را هم به صورت عمده و هم به طور خرده به فروش می رساند. مشتریان از تمامی نقاط کشور جهت تهیه ی درزگیر پنجره الاستومری می توانند با تهران دما تماس بگیرند.

درزگیر_پنجره 

 

تولیدی درزگیر پنجره

شرکت تهران دما آرکا نماینده ی کارخانه های تولیدی درزگیر پنجره در ایران می باشد. این مجموعه قیمت های پخش خود را بر اساس قیمت نهایی کارگاه ها اعلام می نماید. این محصولات در عرض های 1 و 2 و 3 سانتی متر تولید می شوند. ضخامت این کالا 5 میل است. بهترین گزینه برای درزگیری پنجره های آهنی و فلزی در محیط ها بهره گیری از این محصول می باشد. 

درزگیر_پنجره 

 

قیمت چسب درزگیر پنجره

حالا که با مزایا و ویژگی های این محصول آشنا شدید، بیایید با قیمت چسب درزگیر پنجره نیز آشنا شویم. هزینه ی این محصول نسبت به سایر کالاهای موجود در بازار بسیار مناسب بوده و می توان گفت یک گزینه ی مناسب برای درزبندی پنجره ها و حتی درب ها می باشد. قیمت چسب درزگیر پنجره عرض 1 و 2 و 3 با یکدیگر متفاوت است. مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره تماس 09125456950 تماس بگیرند. 

 

انواع نوار درزگیر برای پنجره

 شرکت تهران دما آرکا انواع نوار درزگیر برای پنجره را عرضه می نماید. هدف و آرمان این مجموعه ایجاد دمایی مطلوب در محیط ها می باشد. به همین خاطر  با پخش درزگیر پنجره سعی در جلوگیری از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی از محیط را دارد. این کالا در عرض های متنوعی نظیر: 1، 2، 3 و 5 سانتی متر تولید می شود.

 

معرفی بهترین درزگیر پنجره

 در سال های اخیر کارخانه های زیادی انواع درزگیر را برای پنجره ها تولید نموده اند. اما سوال اینجاست که از میان تمامی کالاهای عرضه شده؛ کدام یک بهترین نوع جهت درزبندی می باشد؟! در حال حاضر بهترین نوار درزگیر پنجره، نوع الاستومری است که چسبندگی و مقاومت بسیار بالایی دارد. این کالا در ابتدای پیدایش فقط در کاربری های صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت. اکنون درزگیر پنجره الاستومری برای درزبندی پنجره ها، درب های چوبی و دستگاه های مختلف کاربرد دارد. 

 

 

خرید درزگیر پنجره دو جداره

 با خرید درزگیر پنجره دو جداره می توانیم محیطمان را در برابر نفوذ سرما و گرما، صداهای مزاحم و گرد و غبار مقاوم کنیم. با این کار همچنین ما مانع از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی در فصل های زمستان و تابستان می شویم. با چسباندن درزگیر الاستومری پنجره دو جداره می توانید از ورود صداهای زیاد خیابان های شلوغ در امان باشید.

 

نصب درزگیر پنجره چسبی

 پس‌ از خرید دزگیر پنجره چسبی، می رسیم به مرحله ی نصب این کالا بر روی مکانمان!

اجرای این کالا به شدت آسان بوده و همه ی افراد می توانند آن را انجام دهند. نصب درزگیر پنجره بخاطر وجود بر چسب در پشت آن؛ کاغذ عقبی بر روی کالا را جدا می کنیم و خیلی آسان محصول را بر روی پنجره می چسبانیم.

 

 

درزگیر پنجره برای سرما

برای اینکه در فصل های پاییز و زمستان با سرما مقابله کنیم؛ می توانیم پنجره هایمان را با درزگیر پشت چسبدار عایق کنیم. بعد از اینکه این کالا را بر روی درزها نصب کنیم، هدر رفت انرژی گرمایشی را به حداقل رسانده و همچنین این کار موجب می شود، دمای متعادل و مطلوب در درون محیط مان ایجاد گردد. 

  

 

درزگیر پنجره های قدیمی

 برای اینکه پنجره های قدیمی را بتوانیم به شکل حرفه ای و استاندارد عایق کنیم؛ نیازمند یک درزگیر مناسب هستیم. جنس برخی از این کالاها که در بازار موجود می باشند، به شدت ضعیف است و نمی تواند در برابر سنگینی این پنجره دوام بیاورد. در حال حاضر بهترین درزگیر پنجره نوع الاستومری پشت چسبدار می باشد که چسبندگی و طول عمر بسیار مطلوبی دارد.

 

 

انواع درزگیر پنجره کدام مدل ها هستند؟

امروزه تعداد بسیار زیادی درزگیر پنجره تولید و روانه ی بازار مصرفی می شود. اما آیا هر کدام از این کالاها می توانند نیاز مشتریان را؛ یعنی جلوگیری از ورود سرما، گرما، صدا و گرد و خاک را بگیرند؟! در جواب این سوال باید گفت که خیر، هر درزگیری مناسب نمی باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین این محصول آشنا گردید.

درزگیر پنجره الاستومری در حال حاضر برترین، مقاوم ترین و قوی ترین محصول برای عایق کردن محیط مان می باشد. از این مدل برای درزبندی درب ها نیز می توان استفاده نمود. 

 

بهترین درزگیر پنجره آلومینیومی کدام است؟

 درست است که هزینه ی درزگیر الاستومری نسبت به سایر نوارها بالاتر است؛ اما این کالا به صورت تضمینی می تواند انواع پنجره آلومینیومی را عایق کند. با توجه به وجود مواد سلول بسته در درون این کالا، نفوذ پذیری آب، سرما و گرما به داخل محیط به صفر درصد می رسد. درزگیر الاستومری پشت چسبدار در سال های اخیر توانسته است رضایتمندی تمامی مشتریان را به ارمغان بیاورد.

 

خرید نوار درزگیر پهن برای پنجره ها

برخی از پنجره ها به دلیل ساختاری که دارند؛ درزهای آنها زیاد طراحی شده است. برای اینکه بتوانیم این فضا را پر کنیم و مانع از ورود سرما، گرما، صدا و خاک به محیط شویم؛ بهتر است از یک نوار درزگیر پهن استفاده کنیم. فوم الاستومر با عرض 5 سانتی کالایی بسیار مناسب و ارزشمند جهت نصب بر روی این فضا می باشد. 

 

 خرید درزگیر پنجره کشویی

 پنجره های کشویی نیز همانند سایرین دارای فاصله هایی هستند که می توانند موجب هدر رفت انرژی شوند. خرید درزگیر و استفاده از آن می تواند به ما کمک بزرگی نماید تا درون فضایمان را از انواع آلودگی ها حفظ نمائیم.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :