09125456950

دریچه هوا قابل تنظیم

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه هوا قابل تنظیم

از گذشته تا به با امروز تغییر دادن جهت باد کولر امری ضروری بوده است، محصول دریچه هوا قابل تنظیم بهترین گزینه به منظور انجام آسان این کار می باشد. این محصول قابلیت این را دارد که ما بتوانیم جهت باد را هم به چپ و راست و هم به بالا و پایین تنظیم نمائیم. کارخانه تهران دما انواع دریچه هوا قابل تنظیم آلومینیومی و دریچه هوا قابل تنظیم چوبی را تولید و عرضه می نماید. یکی از ویژگی های مهمی که این مدل محصول دارد، دارا بودن پره های جلویی برای تنظیم و هدایت هوا به چپ و راست و پره های مجزای عقبی به منظور جهت دهی باد به بالا و پایین می باشد. جهت خرید و اطلاع از قیمت دریچه تنظیم هوا تهران دما، می توانید با کارشناسان فروش این شرکت از ساعت ۹ الی ۱۸ تماس بگیرید.

 

قیمت دریچه تنظیم هوا

کارخانه های دریچه سازی قیمت دریچه تنظیم هوا را با توجه به فاکتورهایی تعیین می کنند. نوع متریال،ضخامت ورق مصرفی و ابعاد جزء این موارد هستند. قیمت دریچه تنظیم هوا با توجه با طول و عرض و در نهایت تعداد اینچ آن محاسبه می شود. البته لازم به ذکر است این نکته بیان شود که مدل های چوبی و پلاستیکی طبق ابعاد سانتی قیمت گذاری می شوند. 

 

دریچه هوا قابل تنظیم آلومینیومی

 دریچه هوا قابل تنظیم آلومینیومی قدیمی ترین و پر مصرف ترین کالا در میان مردم بوده است. محصول یاد شده بخاطر کیفیت بالایی که دارد، همیشه از کالاهای پر فروش صنعت تهویه بوده است‌. نام های دیگر دریچه هوا قابل تنظیم آلومینیومی: دریچه کولر آلومینیومی دمپردار قابل تنظیم می باشد.

 

دریچه هوا قابل تنظیم چوبی

جدیدترین و زیباترین کالای دریچه کولر بدون شک دریچه هوا قابل تنظیم چوبی است. تهران دما این محصول را در بیش از ۱۰ رنگ بندی متنوع تولید و ارائه می کند. همچنین یکی از مزیت های مهمی که پس از خرید دریچه هوا قابل تنظیم چوبی مشتریان از آن یاد می کنند، درپوش زمستانه ای است که در فصل های سرد بر روی این محصول قرار می گیرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :