09125456950

عایق الاستومری

9 / 10
از 24 کاربر

 

فروش انواع عایق الاستومری در شرکت تهران دما

فروش انواع عایق الاستومری در شرکت تهران دما انجام می گیرد. تهران دما نماینده رسمی فروش و پخش انواع عایق الاستومری می باشد. در فروشگاه عایق الاستومری تهران دما عایق  لوله ای ساده، عایق رولی ساده، عایق  لوله ای آلومینیومی، عایق  رولی آلومینیومی، نوار درزگیر، چسب مخصوص عایق الاستومری، فلنچ گالوانیزه و... به فروش می رسد. شرکت تهران دما محصولات خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان خود در سراسر کشور ارسال می نماید. مدیریت تهران دما به دلیل استقبال مشتریان در شهرهای مختلف، اقدام به راه اندازی وبسایت اینترنتی WWW.TEHRANDAMA.COMنموده است. به همین دلیل مشتریانی که می خواهند به صورت اینترنتی محصولات خود را سفارش دهند می توانند از بخش خرید اینترنتی عایق الاستومری وبسایت تهران دما سفارش خود را ثبت نموده و کالای خود را تحویل بگیرند.

 

انواع عایق الاستومری

 

فروشگاه عایق الاستومری تهران دما

شرکت تهران دما فروشگاه عایق الاستومری تهران دما را دایر نموده است. تهران دما به منظور رفاه و آسایش مشتریان خود فروشگاه عایق الاستومری را افتتاح کرده است. مشتریان به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را با تماس گرفتن با این شرکت خریداری نمایند. با خرید عایق الاستومری از فروشگاه تهران دما می توانید در کم ترین زمان ممکن محصول خود را دریافت نمائید. از دیگر مزایای خرید از فروشگاه این شرکت دسترسی به اطلاعات هر یک از محصولات اعم از مطالب، عکس ها و ویدئوهای معرفی عایق الاستومری می باشد.

 

عایق_الاستومری_لوله_ای_ساده

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری

خرید اینترنتی عایق الاستومری بسیار ارزشمند می باشد. شما با خرید کالای خود به صورت اینترنتی در زمان خود بسیار صرفه جویی می کنید. همچنین با استفاده از این روش دیگر نیازی به صرف انرژی فیزیکی و حضور در بازار را ندارید. شرکت تهران دما با تولید محتوای مجازی مناسب تلاش می کند تا هر یک از عایق ها را به خوبی به مشتریان معرفی کند. به همین خاطر افراد با شناخت کامل خرید اینترنتی خود را از تهران دما انجام می دهند.

عایق_الاستومری_رولی

 

عایق الاستومری در چه جاهایی استفاده می شود؟

عایق الاستومری در چه جاهایی استفاده می شود؟ عایق الاستومری در مکان ها و در کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پر کاربرد ترین موارد مصرف عایق الاستومری در صنعت ساختمان سازی می باشد. اغلب برای عایق کاری تاسیسات ساختمانی از این محصول استفاده می شود. عایق کاری کانال های کولر و همچنین لوله های آب سرد و گرم در ساختمان ها با اینگونه عایق ها انجام می شود. برای عایق اتصالات و مخازن و نیز در صنعت خودروسازی از این کالا استفاده می شود. همچنین برای عایق نمودن صدا در استودیوهای ضبط صدا، سالن های همایش، سالن های تاتر و موسیقی از عایق الاستومری شانه تخم مرغی استفاده می شود.

 

عایق_الاستومری_لوله_ای_آلومینیومی

 

قیمت عایق الاستومری

قیمت عایق الاستومری متفاوت می باشد. قیمت هر یک از کالاها به صورت روزانه در نوسان می باشد. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی از محصول عایق الاستومری را در درون این مطلب درج کرد. مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات لازم درباره ی لیست قیمت عایق ها با کارشناسان فروش شرکت تهران دما تماس بگیرند. تهران دما سعی بر این می نماید تا همواره کیفیت کالاهای خود را بالا برده و قیمت هر یک از محصولات را بر اساس عرف بازار تعیین نماید.

 

عایق_الاستومری 

عایق_الاستومری

 

نمایندگی فروش عایق الاستومری

تهران دما نمایندگی فروش عایق الاستومری در ایران می باشد. این شرکت محصولات خود را به صورت کلی و جزئی به فروش می رساند. تمامی کالاهای شرکت تهران دما به همه ی نقاط کشور ارسال می گردد. ما برای مشتریان دائمی خود امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته ایم. در صورتی که هر یک از مشتریان برای مرتبه ی دوم از نمایندگی ما خرید انجام دهند تخفیفات مناسبی را برای آنها لحاظ می کنیم.

 

عایق_الاستومری

 

محاسبه ضخامت عایق الاستومری

در محاسبه ضخامت عایق الاستومری باید عوامل مختلفی را بررسی کنیم. جنس ورق، محیط عایق کاری، جنس لوله ها و... در هنگام انتخاب و محاسبه ی ضخامت عایق الاستومری مورد ارزیابی قرار می گیرند. ضخامت های با اندازه ی کوچک تر اغلب برای محیط های بسته با شرایط جوی مناسب استفاده می شوند. در عایق کاری محیط های باز به دلیل شرایط جوی حاکم می بایست از محصول عایق الاستومریک با ضخامت بالا بهره برد.

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری لوله ای در تاسیسات ساختمانی و صنعتی کاربرد فراوان دارد. در هنگام اجرای عملیات ساختمانی و صنعتی پس از نصب لوله ها آن ها را عایق می نمایند. برای جلوگیری از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی لوله ها از عایق الاستومریک لوله ای استفاده می شود. شرکت تهران دما این محصول را در قطرهای مختلفی عرضه می کند.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری لوله ای در لوله کشی

عایق الاستومری لوله ای در لوله کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین محصول برای عایق کاری لوله های تاسیساتی در ساختمان عایق لوله الاستومری می باشد. مقاومت و طول عمر این عایق ها بسیار زیاد می باشد. همچنین در هنگام عایق کاری لوله ها به راحتی می توانیم عایق الاستومری لوله ای را بر روی لوله ها نصب کنیم. این محصول مانع نفوذ سرما و گرما به داخل لوله ها شده و سبب این می شود که لوله ها ماندگاری بالاتری داشته باشند.

 

عایق_الاستومری

 

بهترین روش نصب عایق الاستومری لوله ای

بهترین روش نصب عایق الاستومری لوله ای را در این مطلب می توان مطالعه نمود. در اولین مرحله  عایق الاستومری لوله ای را از قسمت کنار آن برش می دهیم. سپس عایق الاستومری را به چسب مخصوص الاستومریک آغشته می کنیم. عایق را به دور لوله می اندازیم و در قسمت پایانی درز آن را به وسیله ی محصول نوار درز گیر پر می کنیم. برای درک بهتر این موضوع تصویر زیر را مشاهده کنید.

 

 عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی یک محصول پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد. در صنعت خودروسازی، در صنعت ساختمان سازی، در برخی از کارخانه جات تولیدی کفش و... از عایق الاستومری رولی استفاده می گردد. در ساختمان ها برای عایق نمودن کانال های کولر از این کالا استفاده می شود. در سال های اخیر عایق الاستومری رولی به دلیل فواید بسیار زیادی که دارد، جایگاه بسیار خوبی را در میان صنعت گران کسب نموده است.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری رولی در کانال سازی

عایق الاستومری رولی در کانال سازی کولر مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور ممانعت از نفوذ سرما و به خصوص گرما به داخل کانال های کولر از محصول عایق الاستومری رولی استفاده می شود. همچنین پیمانکاران با عایق نمودن کانال های کولر موجب افزایش طول عمر کانال های هوا می شوند. در گذشته این کار به وسیله ی عایق های پشم شیشه انجام می گرفت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی عایق های الاستومری تولید می شوند که مزایای بیشتری نسبت به عایق های گذشته نظیر پشم شیشه دارند.

 

سریع ترین روش اجرای عایق الاستومری رولی

سریع ترین روش اجرای عایق الاستومری رولی استفاده از عایق پشت چسبدار می باشد. با خرید این محصول افراد مبتدی نیز می توانند به آسانی محیط مورد نظر خود را عایق نمایند. به یک طرف عایق های الاستومری پشت چسبدار چسب مخصوص آغشته شده است. برای عایق کاری یک فضا ابتدا بر چسبی که در پشت عایق رولی درج شده است را جدا می نمائیم و در مرحله ی آخر عایق الاستومری را بر روی کانال کولر و یا دیگر نقاط می چسبانیم.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری صوتی

عایق الاستومری صوتی کاربردهای فراوانی دارد. این عایق برای آکوستیک کردن صدای محیط مورد استفاده قرار می گیرد. عایق الاستومری صوتی از نفوذ صدا به بیرون یک محیط جلوگیری می نماید. این محصول در استودیوهای صدابرداری و ضبط صدا، پلاتوهای تمرین تاتر و موسیقی و در بسیاری از مکان های دیگر که نیاز به عایق صدا دارند کاربرد فراون دارد.

 

عایق صوتی

 

چرا از عایق الاستومری استفاده کنیم؟

چرا از عایق الاستومری استفاده کنیم؟ این سوال جواب های زیادی دارد. از مهم ترین پاسخ های آن می توان به کیفیت عایق های الاستومری اشاره کرد. عایق های الاستومری به دلیل مواد مصرفی با کیفیتشان طول عمر بسیار بالایی دارند. یکی دیگر از ویژگی های عایق های الاستومریک فواید بی شمار آن هاست. با استفاده از این نوع عایق ها می توان تاسیسات ساختمان، دیوارها و کف ساختمان ها، پلاتوهای تمرین تاتر و موسیقی و... را عایق کاری کرد.

 عایق_الاستومری

 

به این دلیل از عایق الاستومری استفاده نکنید

اگر می خواهید سرما و گرما به محیط مسکونی و اداری شما نفوذ کند از عایق الاستومری استفاده نکنید. با صرف هزینه ی اندکی می توانید به آسانی محیطی امن برای خود آماده نمائید. عایق نمودن سرما و گرما و همچنین عایق کردن صدا موجب آرامش و رفاه ما می شود. از عایق الاستومری می توان در عایق نمودن کف و دیوارها نیز استفاده نمود. برای اینکه مانع هدر روی انرژی سرما و گرما در لوله های تاسیسات و کانال های کولر شویم می توانیم از عایق الاستومریک استفاده کنیم.

 

عایق_الاستومری

 

آکوستیک کردن صدا با عایق الاستومری

آکوستیک کردن صدا با عایق الاستومری به سرعت انجام می گیرد. نام این محصول عایق الاستومری شانه تخم مرغی می باشد. این کالا به دلیل شکل شانه تخم مرغی ای که دارد مانع انعکاس صدا می شود. بیشترین موارد مصرف عایق الاستومری شانه تخم مرغی در استودیوهای موسیقی، همایش های بزرگ، سالن های نمایش تاتر، مکان های تمرین نمایش و موسیقی می باشد. اجرای این محصول برای عایق نمودن صدا در کوتاهترین زمان توسط نیروهای متخصص و نصاب شرکت تهران دما انجام می گیرد.

 

عایق_الاستومری

 

 

فروشگاه عایق الاستومری

از کدام فروشگاه عایق الاستومری خرید کنیم؟ در هنگام خرید عایق الاستومری باید به مواردی توجه نمود. اولین موضوع اعتبار و رزومه ی یک فروشگاه می باشد. برای آگاهی از اعتبار یک شرکت فروش عایق الاستومری می توان به وبسایت آن مراجعه نمود. در گام بعدی رزومه ی فروشگاه عایق الاستومری را مورد بررسی قرار می دهیم. پس از کسب اطمینان گام بعدی ارزیابی کیفیت محصولات و همچنین قیمت آنها می باشد. گام سوم که بسیار حائز اهمیت می باشد، وجه تمایز و خدمات ارزنده ی فروشگاه عایق الاستومریانتخاب شده با سایر مراکز فروش می باشد. به طور مثال شرکت تهران دما تمامی محصولات خود را به صورت رایگان ارسال می نماید. همچنین فروشگاه عایق الاستومری تهران دما، تمامی محصولات و خدمات مربوط به عایق کاری تاسیسات ساختمانی خود را با اعمال 10 درصد تخفیف به مشتریان ارائه می نماید.

 

عایق_الاستومری

 

خرید از فروشگاه عایق الاستومری

با خرید از فروشگاه عایق الاستومری تهران دما می توانید همیشه خدمات پس از فروش دریافت نمائید. شرکت تهران دما به جهت تامین نیازهای مشتریان خود، خدمات پس از فروش به آنها ارائه می دهد. پس از خرید عایق الاستومری از فروشگاه تهران دما می توانید تمامی سوالات خود را از مشاوران و کارشناسان این شرکت دریافت کنید. در وبسایت فروشگاه تهران دما تصاویر، ویدئوها و مطالب مربوط به انواع عایق های الاستومری ثبت شده است.

 

عایق_الاستومری

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری

خرید اینترنتی عایق الاستومری را در شرکت تهران دما تجربه نمائید. تهران دما برای مشتریانی که خرید اینترنتی را از این فروشگاه انجام می دهند امکانات ویژه ای را تعبیه نموده است. در هنگام خرید اینترنتی عایق الاستومری از این شرکت شما می توانید به سادگی کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید. پس از اینکه خرید خود را نهایی کنید تهران دما محصول شما را در زمان بسیار کمی کالا را به شما تحویل می دهد. همچنین شما با خرید اینترنتی عایق الاستومری از این فروشگاه می توانید از تخفیفات مناسب بهره مند شوید.

 

عایق_الاستومری

 

خرید عایق الاستومری از اینترنت

خرید عایق الاستومری از اینترنت به سرعت انجام می شود. با خرید اینترنتی عایق الاستومری دیگر نیاز نیست به بازارهای فیزیکی مراجعه نمائید. مشتریان می توانند در هر نقطه ای که باشند با اتصال به اینترنت محصول خود را سفارش دهند. با خرید عایق الاستومری از فضای اینترنت خرید لذت بخشی را تجربه خواهید کرد. تهران دما جزئیات و اطلاعات تمامی محصولات عایق الاستومری را در فروشگاه اینترنتی خود درج نموده است.

 عایق_الاستومری

 

محاسبه ضخامت عایق الاستومری

در محاسبه ضخامت عایق الاستومری باید عوامل مختلفی را بررسی کنیم. عایق ها در ضخامت های گوناگونی تولید می شوند. جنس ورق، محیط عایق کاری، جنس لوله ها و... در هنگام انتخاب و محاسبه ی ضخامت مورد ارزیابی قرار می گیرند. ضخامت های با اندازه ی کوچک تر اغلب برای محیط های بسته با شرایط جوی مناسب استفاده می شوند. در عایق کاری محیط های باز به دلیل شرایط جوی حاکم می بایست از محصول عایق الاستومریک با ضخامت بالا بهره برد.

 

عایق_الاستومری

 

چرا با عایق الاستومری صدا را عایق کنیم؟

چرا با عایق الاستومری صدا را عایق کنیم؟ به دلیل اینکه این محصول دانسیته ی بالایی دارد. این امر موجب می شود که عایق الاستومری، صدا را به خوبی عایق کند. عایق الاستومری را می توان خیلی آسان نصب و از آن استفاده نمود. همچنین قیمت این عایق ها نسبت به سایر محصولات بسیار مناسب می باشد. با عایق نمودن محیط های گوناگون با استفاده از عایق الاستومری می توان تمامی صداها را آکوستیک کرد. عایق الاستومریک کیفیت و عمر بسیار زیادی دارد.

 

 

 

خرید عایق حرارتی

برای خرید عایق حرارتی می توانید محصولات مربوط به این کالا را مورد ارزیابی قرار دهید. برای بررسی عایق حرارتی کافی است به ابتدای صفحه ی عایق الاستومری در وبسایت شرکت تهران دما مراجعه نمایید. در ابتدای این صفحه علاوه بر مشاهده ی تیزر معرفی محصول عایق حرارتی، مطالبی مفید در زمینه ی کاربرد عایق حرارتی الاستومری ثبت شده است. شرکت تهران دما این محصول را با نازلترین قیمت در فروشگاه خود عرضه می نماید.

 عایق_الاستومری

 

 عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی کاربرد های فراوانی دارد. از این محصول در عایق نمودن کانال های کولر، لوله های تاسیساتی ساختمان ها استفاده می شود. همچنین در هنگام عایق نمودن کف و دیوارهای ساختمان ها از عایق الاستومری رولی استفاده می شود که این کار سبب جلوگیری از نفوذ گرما و سرما به محیط می گردد. یکی دیگر از جاهایی که عایق الاستومری رولی مورد استفاده قرار می گیرد، صنعت خودرو سازی می باشد. به منظور اینکه محیط داخلی خودرو را عایق صدا نمایند، محصول عایق الاستوری رولی را در آن محیط قرار می دهند.

 

عایق_الاستومری

 

 خرید عایق حرارتی الاستومری

خرید عایق حرارتی الاستومری در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. این محصول کاربردهای بسیار زیادی دارد. دلیل اصلی علاقه مندی مشتریان به این محصول مزایایی است که عایق حرارتی الاستومری نسبت به سایر عایق ها دارد. مواردی چون انعطاف پذیری بسیار بالا، سبک بودن، دانسیته ی مناسب و استاندارد، قیمت مناسب، کیفیت و عمر مفید عایق حرارتی الاستومری، موجب رشد روز افزون خرید و فروش این کالا شده است. شرکت تهران دما عایق حرارتی الاستومری را در انواع مختلفی مانند عایق لوله ای و عایق رولی به فروش می رساند.

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق لوله را بیشتر بشناسید!

با مطالعه ی این پاراگراف عایق لوله را بیشتر بشناسید! عایق لوله به کمک فوم الاستومری موجب می شود تا گرما و سرمای درون لوله ها هدر نروند. به نوعی بهترین راه صرفه جویی در مصرف انرژی عایق نمودن لوله به وسیله ی عایق الاستومری می باشد. عایق لوله الاستومری بهترین عایق در بازار می باشد، چرا که با استفاده از این محصول می توان به راحتی لوله ها را عایق نمود. عایق لوله الاستومری نسبت به سایر عایق ها از مزایا و کیفیت بیشتری برخوردار است.

 

عایق_الاستومری

 

انواع عایق لوله ای

عایق های لوله ای الاستومری در انواع مختلفی تولید می شوند. عایق لوله ای الاستومری ساده که این نوع از عایق بدون روکش می باشد. عایق لوله ای الاستومری با روکش آلومینیومی یکی دیگر از عایق های لوله ای می باشد. هر یک از این محصولات با توجه به مواد مصرف شده در آن ها کاربردهای گوناگونی دارند. به طور مثال عایق لوله ای ساده اغلب در مکان هایی استفاده می شود که خیلی در معرض باد،سرمای شدید،گرمای شدید و نور مستقیم خورشید نباشد. عکس این قضیه برای عایق های الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی می باشد، از این محصول به منظور حفاظت از لوله ها در برابر شرایط جوی نا مناسب استفاده می گردد.

 عایق_الاستومری

 

بهترین عایق برای لوله آب کدام است؟

بهترین عایق برای لوله آب کدام است؟ با مطالعه و بررسی انواع عایق های موجود در بازار می توان به پاسخ این سوال دست یافت. در حال حاضر عایق های الاستومری بیشترین مزیت را نسبت به سایر عایق ها دارند. به قدری عایق های الاستومری با کیفیت می باشند که امروزه در اغلب مکان ها به جای استفاده از عایق های پشم شیشه که در گذشته مرسوم بوده است، اغلب عایق های الاستومری را جهت عایقکاری به کار می برند. یکی از مزایای مهم عایق های لوله ای الاستومری نصب آسان و سریع آنها می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق کانال کولر

برای جلوگیری از انتقال سرما و گرما به کانال های کولر از عایق کانال کولر استفاده می کنند. عایق کانال کولر در سال های اخیر مورد توجه مهندسین تاسیسات قرار گرفته است. با عایق کردن کانال کولر با محصول الاستومری، به صورت مستقیم در استفاده از انرژی صرفه جویی می نمائیم. وقتی کانال های کولر را به کمک فوم الاستومری عایق می کنیم، خیالمان آسوده می شود. به دلیل اینکه عایق رولی الاستومری که در صنعت کانال سازی کابرد فراوان دارد، مانع اصلی نفوذ سرما و گرما به داخل کانال های کولر می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

 عایق کردن کانال کولر

عایق کردن کانال کولر توسط متخصصین عایقکار انجام می گیرد. شرکت تهران دما نیروهای عایقکار خود را به جهت عایق کاری کانال های کولر به هر نقطه از کشور اعزام می نماید. زمان و قیمت عایق کردن کانال کولر با توجه به متراژ کانالکشی متغیر می باشد. عایقکاری در کانال سازی کولر به صورت متر مربع محاسبه می گردد. تهران دما برای مشتریانی که بالای 100 متر مربع عایقکاری نیاز دارند، تخفیفات ویژه ای را برایشان اعمال می کند.

 عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیومی

برای عایق کاری محیط های خارجی ساختمان ها و تاسیسات از عایقالاستومری رولی با روکش آلومینیومی استفاده می شود. عایق های رولی با روکش آلومینیومی مقاومت زیادی در برابر شرایط جوی گوناگون را دارند. عایق های آلومینیومی محصولی بی نظیر برای عایق کاری در کانال سازی کولر و لوله ها برای مکان های باز می باشند.

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

کاربرد عایق الاستومری رولی

در صنعت کانال سازی کاربرد عایق الاستومری رولی بسیار زیاد می باشد. عایق الاستومری رولی بر روی کانال های کولر چهارگوش و گرد نصب می گردند. عایق الاستومری رولی سبب می شود عمر مفید کانال های کولر افزایش یافته و همچنین سبب جلوگیری از هدر رفت انرژی می شود. عایق الاستومری رولی مانع از نفوذ گرما و سرما به داخل کانال کولر می شود.

 

عایق_الاستومری

 

جایگاه عایق  الاستومری

امروزه عایق الاستومری طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. به طوری که میزان کاربرد و استفاده ی  عایق الاستومری در سال های اخیر، نسبت به سایر عایق ها بیشتر بوده است. دلیل این امر مزایای عایق الاستومری می باشد. عایق لاستومری مقاومت بالایی در برابر گرما و سرما دارند. همچنین این عایق ها بسیار سبک و انعطاف پذیر می باشند. عایق الاستومری جایگزین عایق پشم شیشه شده است. چرا که عایق الاستومری به آسانی و به سرعت نصب گردیده و نیز هیچگونه عوارضی را برای فرد نصب کننده ایجاد نمی کند. عایق الاستومری با اینکه قیمت بالایی نسبت به سایر عایق ها دارد، اما بالاترین فروش متعلق به عایق لاستومری می باشد. عایق الاستومری توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند. نکته ی مهم دیگر که عایق الاستومری را از دیگر عایق ها متمایز کرده است، تولید این عایق ها در اندازه های متفاومت می باشد. عایق الاستومری بسیار کم وزن بوده و به راحتی قابل جا به جایی می باشد. در پایان می توان به صراحت گفت عایق الاستومری توانسته  تمام نیازهای مشتریان را تأمین کند.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری لوله ای و نحوه ی نصب آن

امروزه عایق الاستومری لوله ای جایگاه مناسبی را در میان مشتریان کسب نموده اند. به طوری که این عایق ها جایگزین عایق های قدیمی و سنتی شده اند. عایق  الاستومری لوله ای به دلیل دارا بودن دانسیته ی زیاد موجب جلوگیری از پرت حرارتی و برودتی می شود. برای استفاده از عایق الاستومری لوله ای ابتدا می بایست عایق را از کنار به وسیله ی کاتر باز نمائیم. در مرحله ی بعدی سطح لوله را به وسیله ی چسب مخصوص عایق الاستومری چسبناک می کنیم و در مرحله ی بعدی عایق لوله ای را به دور لوله انداخته و بعد قسمت چاک خورده عایق را با چسب آغشته می نمائیم. در پایان درز لوله را با استفاده از نوار درزگیر عایق الاستومری پر می نمائیم. تمامی مراحل بالا برای عایق کاری لوله ها در کم ترین زمان ممکن صورت می گیرد. شرکت تهران دما عایق الاستومری را در ابعاد مختلفی به فروش می رساند.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار

عایق الاستومری بسیار انطعاف پذیر و سبک می باشند. به همین خاطر استفاده از عایق الاستومری سبب صرفه جویی در زمان و انرژی می شود. عایق الاستومری در برابر رشد قارچ و کپک، آتش سوزی، نفوذ رطوبت و بخار، خوردگی، مواد شیمیایی و روغن مقاومت بسیار زیادی دارند.ما می توانیم سرعت انجام پروژه صنعتی و ساختمانی خودمان را با استفاده از عایق های رولی پشت چسب دار نخدار بالا ببریم. عایق الاستومری یکی از جدید ترین محصولاتی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری رولی ساده

عایق الاستومری رولی ساده یک عایق حرارتی و برودتی می باشد. عایق الاستومری رولی در موارد مختلفی از تأسیسات ساختمانی و... مورد استفاده قرار می گیرد. این عایق محافظ بسیار قدرتمندی برای گرما و سرما و همچنین صدا می باشد.عایق الاستومری بسیار مقاوم بوده و همچنین مناسب ترین جایگزین برای عایق های پشم شیشه می باشد. به همین دلیل جهت عایق کاری بدنه ی دستگاه های تهویه(از جمله داکت و اسپیلت) و همچنین جهت عایق کاری کانال های انتقال هوا و عایق کاری لوله های قطر بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

انواع عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری لوله ای در انواع مختلفی تولید و به بازار ارائه می شود. از جمله عایق های تولید شده در بازار می توان به عایق الاستومری لوله ای ساده، عایق الاستومری لوله ای آلومینیومی، عایق الاستومری چهارصد میکرون را اشاره کرد. عایق الاستومری ساده برای محیط ها و فضاهای بسته مورد استفاده قرار می گیرد. عایق الاستومری آلومینیومی در فضاها و مکان های باز استفاده می شود. روکش های آلومینیومی سبب این می شوند که عمر لوله ها بالا رود. عایق ای الاستومری لوله ایی با روکش آلومینیومی مقاومت بالایی در برابر سرما و گرمای شدید و نیز اشعه ی UV خورشید دارد. عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی بسیار مستحکم و زیبا می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

نام های دیگر عایق الاستومری لوله ای

عایق لوله ای الاستومریک، عایق لوله ای الاستومری، عایق لوله ای الاستومر، عایق حرارت، عایق چسبدار، فوم چسبدار، عایق فوم چسبدا، عایق هوا، عایق فلکسی، فوم چسبی کانال، عایق چسبدار کانال، عایق کانال هوا، عایق کانال کولر، عایق لوله، عایق فوم حرارتی کانال، عایق چسبی و فویلی، عایق لوله ای، عایق الاستومریک، عایق الاستومر لوله، عایق الاستومریک لوله ای، عایق کانال های صنعتی و ساختمانی، عایق محیط های باز، عایق محیط های بسته و... را نام برد.

 

عایق_الاستومری

 

مزیت های عایق الاستومری لوله ای

عایق  الاستومری لوله ای بسیار راحت نصب می گردند. این عایق ها در برابر رطوبت، گرما، سرما و نور شدید خورشید مقاوم هستند. عایق  الاستومری لوله ای خیلی راحت به لوله ها چسبانده می شوند به همین خاطر استفاده از این عایق ها انرژی کمتری از افراد می گیرد. عایق الاستومری لوله ای متناسب با هر فضا تولید می شوند. به طور مثال برای عایق کاری لوله ها در فضای بسته عایق های لوله ای ساده تولید شده اند و همچنین برای عایق کاری مکان های باز عایق الاستومری با روکش آلومینیومی تولید می گردند. شرکت تهران دما انواع عایق الاستومری لوله ای را به مشتریان خود عرضه می نماید. مشتریان می توانند برای اطلاعات بیشتر درباره ی عایق ها با ما تماس بگیرند.

 

عایق_الاستومری

 

نحوه ی نصب عایق الاستومری لوله ای

ابتدا عایق لوله ای الاستومری را برش می دهیم و بعد لوله را با استفاده از چسب مخصوص عایق الاستومری خیس می کنیم. در مرحله ی سوم عایق را به دور لوله می اندازیم و جای درز عایق را با چسب عایق الاستومری می چسبانیم. در آخرین مرحله از نوار درزگیر برای درزگیری عایق لوله ای استفاده می نمائیم.

 

عایق_الاستومری

نحوه ی ارسال عایق الاستومری به مشتریان

شرکت تهران دما در کمترین زمان ممکن عایق الاستومری را به مشتریان خود تحویل می دهد. تهران دما عایق الاستومری را به صورت استاندارد بسته بندی می نماید. این شرکت عایق ها را با توجه به برنامه ی زمانی هر یک از مشتریان خود ارسال می نماید. حمل و نقل عایق الاستومری به صورت مکانیزه انجام می گیرد.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار مسلح 

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار مسلح به منظور استفاده ی آسان در نصب تولید گردیده است. این عایق ها در یک طرف خود چسب مسلح نخ دار دارند. بدین منظور در هنگام نصب عایق الاستومری می بایست قسمت کاغذی را جدا نموده و به سطح مورد نظر چسباند. نصب عایق الاستومری پشت چسب دار به راحتی انجام می گیرد.

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 

 عایق_لوله

 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :