09125456950

دریچه هوا خطی

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه خطی

یکی دیگر از محصولات صنعت تهویه دریچه خطی می باشد. این کالا یکی از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین نوع دریچه است. دریچه خطی با استفاده از متریال پروفیل آلومینیوم ساخته می شود. در مجموعه ی تهران دما این کالا در مدل های چوبی و گالوانیزه نیز طراحی و عرضه می گردد. انواع دریچه خطی به شکل باریک و بلند تولید می شوند، به همین خاطر این مدل کالا پس از نصب در محل بسیار شیک و زیبا دیده می شود. خریداران می توانند جهت خریداری این محصول می توانند هر ابعادی که نیاز دارند را سفارش دهند.

 

دریچه خطی دمپردار

 در کارخانه ی تهران‌دما انواع دریچه خطی دمپردار و بی دمپر تولید و عرضه می شود. هر یک از این مدل ها کارایی مختص به خودشان را دارند. از دریچه خطی دمپردار در جاهایی که نیاز به بستن پره های عقبی دارند استفاده می شود. در بیشتر اوقات در مکان هایی که از دستگاه کولر آبی جهت تامین دمای مطلوب بهره می گیرند این مدل را نصب می‌کنند. استفاده از دمپر در فصل های زمستان صورت می گیرد و بیشتر به منظور بستن پره های عقبی و جلوگیری از ورود سرما به محیط کاربرد دارد. به طور کلی از دریچه خطی بی دمپر در فضاهایی استفاده می شود که افراد نیاز به تنظیم و یا بستن دریچه داشته باشند.

 

دریچه خطی آلومینیومی

 دریچه خطی آلومینیومی یکی از محصولاتی است که امروزه در بیش از ۹۰ درصد پروژه های ساختمانی مصرف می شود. این کالا به دلیل نوع متریال با کیفیتی که دارد، توانسته در میان انبوه سازان محبوبیت بسیار زیادی کسب کند. دریچه خطی آلومینیومی در مدل های ۳۰ درجه، ۹۰ درجه و دو طرفه ی دمپردار و بی دمپر ساخته می شود. ضخامت ورقی که بیشتر تولیدکنندگان این محصول در زمان ساخت استفاده می کنند، ورق ۱ میل است. از انواع دریچه هوا خطی هم در جاهایی که دهش هوا صورت می‌گیرد و هم مکان هایی که مکش هوای آلوده انجام می گیرد. استفاده می شود.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :