09125456950

دریچه هوا خطی

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه خطی

یکی دیگر از محصولات صنعت تهویه دریچه خطی می باشد. این کالا یکی از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین نوع دریچه است. دریچه خطی با استفاده از متریال پروفیل آلومینیوم ساخته می شود. در مجموعه ی تهران دما این کالا در مدل های چوبی و گالوانیزه نیز طراحی و عرضه می گردد. انواع دریچه خطی به شکل باریک و بلند تولید می شوند، به همین خاطر این مدل کالا پس از نصب در محل بسیار شیک و زیبا دیده می شود. خریداران می توانند جهت خریداری این محصول می توانند هر ابعادی که نیاز دارند را سفارش دهند.

 

دریچه خطی دمپردار

 در کارخانه ی تهران‌دما انواع دریچه خطی دمپردار و بی دمپر تولید و عرضه می شود. هر یک از این مدل ها کارایی مختص به خودشان را دارند. از دریچه خطی دمپردار در جاهایی که نیاز به بستن پره های عقبی دارند استفاده می شود. در بیشتر اوقات در مکان هایی که از دستگاه کولر آبی جهت تامین دمای مطلوب بهره می گیرند این مدل را نصب می‌کنند. استفاده از دمپر در فصل های زمستان صورت می گیرد و بیشتر به منظور بستن پره های عقبی و جلوگیری از ورود سرما به محیط کاربرد دارد. به طور کلی از دریچه خطی بی دمپر در فضاهایی استفاده می شود که افراد نیاز به تنظیم و یا بستن دریچه داشته باشند.

 

دریچه خطی آلومینیومی

 دریچه خطی آلومینیومی یکی از محصولاتی است که امروزه در بیش از ۹۰ درصد پروژه های ساختمانی مصرف می شود. این کالا به دلیل نوع متریال با کیفیتی که دارد، توانسته در میان انبوه سازان محبوبیت بسیار زیادی کسب کند. دریچه خطی آلومینیومی در مدل های ۳۰ درجه، ۹۰ درجه و دو طرفه ی دمپردار و بی دمپر ساخته می شود. ضخامت ورقی که بیشتر تولیدکنندگان این محصول در زمان ساخت استفاده می کنند، ورق ۱ میل است. از انواع دریچه هوا خطی هم در جاهایی که دهش هوا صورت می‌گیرد و هم مکان هایی که مکش هوای آلوده انجام می گیرد. استفاده می شود.

 

دریچه خطی اسلوت

یکی دیگر از انواع دریچه خطی مدل اسلوت می باشد که در مکان های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. تهران دما این کالا را در جنس آلومینیومی تولید می کند. این دریچه به صورت 2 و 3 و 4 و 5 اسلوت طراحی می گردد. خرید این کالا در بیشتر مواقع برای مکان های لوکس و ویلاها انجام می شود. در کارگاه تهران دما انواع دریچه اسلوت در ابعاد و رنگ های دلخواه مشتریان تولید و عرضه می گردد. طراحی این کالا به نحوی است که در زمانی که دستگاه های سرمایشی و گرمایشی روشن می شوند؛ پره های عقبی مشکی رنگ آن باز و در زمان های خاموشی هواسازها، بسته می گردد.

 

ابعاد دریچه خطی

ابعاد دریچه خطی در زمان کانالکشی کولر مشخص می شود. این محصول توسط کارگاه ها در سایزهای گوناگونی تولید می گردد. ابعاد دریچه خطی معمولا در اندازه های  15*40، 20*40، 25*40، 30*40، و... به شکل استاندارد ساخته می شود و در انبار کارخانه ها موجود می باشد. نحوه ی گرفتن سایز به این صورت است که تو در توی کانال کولر می بایست متر زده شود. ابعاد پشت دریچه خطی اگر  20*40 باشد؛ سایز تمام شده ی آن به همراه لبه ها  25*45 است.

 

خرید دریچه خطی

امروزه خرید دریچه خطی و انواع محصولات بسیار راحت شده است. مشتریان اکنون با در دست گرفتن تلفن همراهشان می توانند تنها با چند کلیک در کوتاه ترین زمان؛ کالاهای شان را تهیه نمایند‌. کارخانه ی تهران دما بستر خرید دریچه خطی را در وبسایت خود فراهم نموده است. این کالا در جنس های چوبی و آلومینیومی در این مجموعه تولید و به فروش می رسد. مشتریان می‌ توانند جهت خرید دریچه خطی به صورت حضوری نیز به کارخانه تهران دما مراجعه نمایند، این امکان فقط برای تهیه ی کالاها به شکل عمده مقدور می باشد.

 

قیمت دریچه خطی 

 در این مطلب از تهران دما با ما همراه باشید تا با عوامل تاثیر گذار بر قیمت دریچه خطی هوا آشنا شوید. اگر این کالا دمپردار و یا بدون دمپر باشد بدون شک در مبلغ تمام شده ی آن موثر است. جنس و متریال دریچه خطی نیز می تواند موجب افزایش و یا کاهش قیمت محصول شود. ابعاد و اندازه ی کالا با توجه به اینکه بزرگ و کوچک باشد؛ متغیر است. نکته ی پایانی اینکه کیفیت اتصالات و رنگ دریچه هوا خطی می تواند قیمت آن را تغییر دهد.

 

پره های دریچه کولر خطی

دریچه کولر خطی به نوعی طراحی شده است که پره های آن در دو وضعیت 90 و 30 درجه باد را پرتاب می نمایند. ساختار ظاهری این کالا موجب این شده است که پخش هوا به صورت عالی صورت گیرد و دما در تمامی نقاط یک محیط، یک دست و مطلوب باشد. پره های دریچه کولر خطی به صورت عمودی ساخته می شوند و در مواردی که دمپردار باشند، در پشت کالا نیز وجود دارند.

 

 

دریچه خطی سقفی

اگر بخواهیم از دریچه خطی بر روی سقف استفاده کنیم، بهترین حالت این است که مدل سه طرفه ی آن را نصب کنیم. این مدل به نوعی طراحی شده تا بتواند هوای موجود در کانال را به شکل یک دست پخش کند. دریچه خطی سقفی سه طرفه دما را سمت مستقیم، چپ و راست محیط هدایت می کند. تهران دما این محصول را در ابعاد درخواستی مشتریان با جنس پروفیل آلومینیوم تولید می کند.

 

قیمت دریچه خطی اسلوت

دریچه خطی اسلوت همانند سایر کالاها، فرمول خاص خودش را برای قیمت گذاری دارد. این مدل محصول بر اساس ارتفاع آن و تعداد اسلات ها هزینه اش تنظیم و ثبت می گردد. البته در اینجا لازم به ذکر است این نکته عنوان شود که برخی از مشتریان دریچه اسلوت رنگی را برای محیط شان نیاز دارند که در این صورت قیمت محصول نیز تغییر می کند.

 

دریچه خطی دکوراتیو

یک محصول زیبا و کاربردی می تواند به عنوان تکمیل کننده ی دکوراسیون داخلی محیط ها نیز کاربر داشته باشد. دریچه خطی دکوراتیو این ویژگی را دارد تا برای بهبود زیبایی یک فضا استفاده شود. طرح های خطی 30 و 90 درجه و اسلوت از جمله کالاهایی هستند که بیشتر برای این کار اجرا می گردند. تهران دما این کالا را در نوع های دمپردار و بی دمپر در جنس های آلومینیومی و چوبی تولید می کند.

 

 

خرید دریچه خطی داکت اسپیلت

پس از اینکه دستگاه های داکت اسپیلت و کانالکشی فلکسیبل در محیط ما نصب می شوند، کاری که ما انجام می دهیم؛ خرید دریچه خطی داکت اسپیلت است. این کالا هم به صورت چوبی و هم آلومینیومی تولید می شود. در زمان خرید دریچه خطی مواردی نظیر: ابعاد، جنس محصول و کیفیت کالا را میبایست بررسی کنیم.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :