09125456950

دریچه بازدید

10 / 10
از 1 کاربر

  *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

 


دریچه‌ بازدید

 انواع دریچه‌ بازدید معمولاً دریچه‌های کوچک و لولایی هستند که امکان دسترسی به یک قطعه‌ی خاص از تجهیزات یا یک فضای محدود را فراهم می‌سازند. این قطعات یا فضاها می‌توانند شامل سیستم‌های تأسیساتی، سیم‌ها، لوله‌ها، محل نصب شیرآلات، زیر رایزرهای فاضلاب، مکان‌های دسترسی برای دستگاه‌های هواساز، روی شیرهای فلکه ساختمانی، زیرسیفون‌های فاضلاب، دریچه‌های پشت دیوار، سقف و زیرکف باشند.

معمولا افراد دریچه‌ بازدید را در جاهای مختلف، روی دیوار یا حتی در سقف قرار می‌دهند تا به منظور حفاظت از تأسیسات ساختمان، شامل تأسیسات موتورخانه‌ای، برقی و نظایر آن، به آن‌ها سر بزنند. در صورتی که تأسیسات نیاز به تعمیر داشته باشند، به سرعت و به راحتی می‌توان از طریق دریچه‌ی بازدید، تعمیر را انجام داد و نیازی به تخریب بخشی از ساختمان نخواهد بود. این کالا می‌تواند با توجه به محل مورد نظری که به آن نیاز دارد، دارای اندازه‌های متنوع و متفاوتی باشند.

شناسایی و انتخاب دریچه‌ بازدید برای دیوارها، سقف‌ها و کف‌ها نیاز به توجه دقیق دارد. حین انتخاب این محصول کاربردی، میبایست عواملی نظیر نوع مواد، اندازه، عملکرد و دیوار یا سقف مورد نظر برای ساخت‌ و ساز در نظر گرفته شوند. شرکت تهران دما آرکا، با داشتن سال‌ها تجربه در تولید طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات، برای ساخت و سازهای مسکونی، تجاری، سازمانی و صنعتی، به‌علاوه‌ی عرضه‌ی محصولات ساختمانی و صنعتی دیگر، انواع دریچه بازدید را تولید و عرضه می کند.

این شرکت، کالاهای درخواستی را در ابعاد مختلف تولید کرده و به موقع ارسال می‌کند. با تولید انعطاف‌پذیر ما دیگر دردسرهایی نظیر اندازه، مواد و رنگ‌های سفارشی ندارید. موقعیت استراتژیک شرکت تهران دما، امکانات و تسهیلات فراهم‌شده اجازه می‌دهد تا سفارش شما دقیقا به شکلی که نیاز دارید، به زودترین فرصت برسد. این مقاله به توضیح محصول دریچه‌ بازدید، مزایا و عملکردهای دریچه‌ بازدید، مواد سازنده، انواع دریچه‌ بازدید و خدمات ما می‌پردازد.

دریچه_بازدید 

  

مزایا و کاربردهای دریچه‌ بازدید

مزایا و عملکردهای متنوع و گسترده‌ای برای دریچه‌ی بازدید وجود دارد. آن‌ها می‌توانند امکان دسترسی به ساختمان دارای دیوار خشک، مناطق با امنیت متوسط تا بالا، دیوارهای گچی، دیوارها و سقف‌های دارای درجه‌ی آتش‌سوزی، کف و سقف‌ها را نیز فراهم سازند. آن‌ها هم‌چنین می‌توانند با پانل دارای درب فرورفته ساخته شوند، تا مواد دیوار موجود یا کاشی سقفی را دریافت نمایند. معمولا توصیه می‌شود تا در ساختمان‌ها از دریچه‌ بازدید استفاده شود. کاربرد این کالا بسیار زود بوده و همچنین مزیت زیادی دارد.

همان‌طور که گفته شد، بیش‌ترین کاربرد آن برای بخش تأسیسات است و بیش‌تر در جاهایی استفاده می‌شود که ابزار مکانیکی در آن‌ جا وجود دارند. برای بخش‌های الکتریکی ساختمان‌ها نیز گاهی از دریچه‌ بازدید استفاده می‌کنند. زیرا انواع کابل‌ها در آن قرار داد. در این اواخر، برای لوله‌ها، شیرفلکه‌ها و رایزرهای فاضلاب نیز از دریچه‌های بازدید استفاده می‌گردد.

هم‌چنین، این محصول را می‌توان به‌صورت مقاوم به آب طراحی نمود تا تراوش آب به داخل تأسیسات و فضاها محدود گردد. از دیگر ویژگی‌های دریچه‌ بازدید، تنوع شکل و نوع درب آن است که به گونه‌ی ساده، وزنه‌ای، شیاردار و لولایی ساخته می‌شود. نصب سریع و آسان، از مهم‌ترین مزیت‌های دریچه‌های بازدید به شمار می‌رود. شرکت تهران دما افتخار دارد که انواع دریچه‌ بازدید باکیفیت با خدمات ارسال و نصب ارائه می‌نماید.

دریچه_بازدید 

 

مواد سازنده‌ی دریچه‌ بازدید

دریچه‌ی بازدید از نظر مواد سازنده، به‌طور کلی در چند نوع تولید می‌شود: ورق آهنی، آلومینیومی، گالوانیزه، فولاد نورد سرد، فولاد ضد زنگ، چوب، ام دی اف و پلاستیک. معمولا از نوع فلزی با پوشش رنگ استفاده می‌شود. اما بسته به مکان مورد استفاده، انواع چوبی و پلاستیکی آن نیز کاربرد دارد. تهران دما برای پاسخ‌دهی به نیازهای خاص مشتریان از بهترین مواد سازنده، فولاد گالوانیزه استفاده می‌نماید. مواد فولاد ضد زنگ اغلب زمانی نیاز هستند که دریچه‌های بازدید در نواحی با قابلیت رؤیت بالا یا نواحی حساس به اسپری نمک قرار داشته باشند.

دریچه‌ بازدید پلاستیکی در منازل مسکونی و خانه‌های سیار و برای دسترسی موتور پمپ آب رایج است. این نوع دریچه‌ها اغلب انتهای تمیز دارند و نسبت به خوردگی مقاوم هستند. هر کدام از این انواع دریچه‌ی بازدید می‌توانند در ابعاد مختلف عرضه شوند. در شرکت تهران دما می‌توانید این کالا را با نوع ماده‌ی سازنده و در اندازه‌ی دلخواه خود سفارش دهید.

دریچه_بازدید 

 

انواع دریچه‌ بازدید

انواع دریچه بازدید در تهران دما به شکل های مختلفی تولید و موجود می باشد.. تنوع زیاد این کالا کمک می‌کند تا با کاربردهای متفاوتی سازگار باشند. برخی دریچه‌ها برای قرارگیری در دیواره‌های گچ‌کاری تولید شده‌اند و برخی با امنیت بسیار بالایی طراحی می‌گردند. گونه‌هایی از دریچه‌ بازدید برای نصب در سطوح پلستری طراحی شده‌اند.

دریچه‌هایی نیز مقاوم به حریق‌اند و جنس خاص و متفاوتی دارند. نوعی دیگر برای دسترسی یا بازدید از سقف یا بالای ساختمان طراحی می‌شود. محفظه‌هایی هم برای دسترسی به یک دریچه‌ی دیگر طراحی شده و خود نیز گونه‌های متفاوت و مختلف دارد. به‌علاوه‌ی دریچه‌های مقاوم به حریق، دریچه‌های مقاوم به آب هم وجود دارند.

شرکت تهران دما آرکا با در نظر گرفتن اصول مهم در تولید کالاهای تهویه، انواع مختلفی از دریچه‌ بازدید را برای کاربردهای خاصی طراحی می‌کند. دو اصل طراحی محصولات یکی عملکرد و دیگری نصب است. عملکرد، از این نظر مهم است که درب باید عملکرد مورد نظر را ارائه دهد. اصل دوم، نصب می‌باشد که درب باید در محل (دیوار یا سقف) و بر روی نوع سطح به راحتی نصب شود و ظاهر نهایی نصب شده مورد نظر را ارائه دهد.

در زیر به توضیح مختصری انواعی از دریچه‌های بازدید شامل ساختارهای نوع دیوار خشک، نواحی با امنیت متوسط و بالا، دیوارها و سقف‌ها ضد حریق، مقاوم به آب و دسترسی به کف و سقف می‌پردازیم.

دریچه_بازدید

 

خرید اینترنتی انواع دریچه بازدید

مشتریان می توانند از سراسر کشور خرید اینترنتی انواع دریچه بازدید را از شرکت تهران دما انجام دهند. در این مرکز تمامی مدل های جدید در جنس های آلومینیومی،چوبی و آهنی طراحی و تولید می شود.  افراد می توانند خرید اینترنتی دریچه بازدید تاسیسات، دریچه بازدید داکت اسپیلت،دریچه بازدید زیر فن کوئل و دریچه بازدید چفتی را به راحتی از وبسایت تهران دما انجام دهند.

 

دریچه بازدید تاسیسات

یکی از پر مصرف ترین و پرکاربرد ترین تولیدات کارخانه جات کانالسازی، دریچه بازدید تاسیسات می باشد‌. از محصول یاد شده در اغلب ساختمان های مسکونی،اداری تجاری،تفریحی و صنعتی استفاده می شود. کارخانه ی تهران دما دریچه بازدید تاسیسات را در دو مدل چفتی و قفل زیمنس تولید می کند‌. این محصول به عنوان یک نوع درب بازشو طراحی شده است که بر روی کنتورهای برق،شیرهای فلکه آب و گاز نصب می گردد که در زمان نیاز افراد آن را بازدید می کنند.

 

دریچه بازدید پلاستیکی

بهترین محصول جهت پوشش کنتور برق و شیرهای فلکه ی آب و گاز دریچه بازدید پلاستیکی می باشد. قیمت این کالا بسیار مناسب بوده و در اندازه های مختلفی تولید می شود. دریچه بازدید پلاستیکی به صورت کشویی و چفتی طراحی می گردد. این کالا معمولا در ابعاد استاندارد و به صورت آماده در انبارهای تولیدکنندگان موجود می باشد. 

 

دریچه بازدید فلزی

 مقاوم ترین و با کیفیت ترین محصول قطعا دریچه بازدید فلزی می باشد. ساخت این کالا به کمک ورق های گالوانیزه و آلومینیومی صورت می‌گیرد، به همین خاطر مقاومت و طول عمر آن بسیار بالا است. دریچه بازدید فلزی در انواع گوناگونی همچون: دریچه بازدید لولایی، دریچه بازدید گل سقفی،دریچه بازدید خطی خور و دریچه بازدید شیاردار تولید می شود.

 

دریچه بازدید استیل

دریچه بازدید استیل لوکس ترین و زیباترین محصولی است که در صنعت تهویه تولید و عرضه می شود‌. این کالا به دلیل متریال گران قیمتی که دارد، فقط در برخی از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. دریچه بازدید استیل در طرح های گوناگونی ساخته و روانه ی بازارهای مصرفی می شود. همانطور که پیش از این گفته شد این محصول بخاطر جنس ورقی که دارد، گران ترین کالا در میان دریچه های دسترسی است. دریچه بازدید استیل بیشتر در هتل ها، مکان های مسکونی خاص و ساختمان های تجاری شیک نصب می شود.

 

دریچه بازدید کنافی

یکی از کالاهای به روز و جدید صنعت کانالسازی، دریچه بازدید کنافی است. این محصول طراحی بسیار منحصر به فردی دارد، به طوری که در قسمت داخلی آن مگنت نصب شده است. دریچه بازدید کنافی همانند کابینت های مدرن با فشردن دست بر روی آن ها به راحتی باز می شوند. این کالا حدود یکسال است که در میان ساختمان سازان و مردم جا افتاده و در اغلب پروژه های ساختمانی مدرن نصب می شود. دریچه بازدید کنافی در ابعاد گوناگونی قابل تولید بوده

و در کارخانه تهران دما نیز جهت تامین نیاز مشتریان،خط تولید آن راه اندازی شده است.

 

قیمت دریچه بازدید کنافی 

در هنگام خرید کالاهای تهویه برای ساختمان شاید بخواهیم قیمت دریچه بازدید کنافی را بدانیم! این محصول یکی از جدیدترین و خاص ترین محصولات است. به منظور اطلاع از هزینه ی یک کالا میبایست ابعاد آن را بدانیم. در مرحله ی بعدی با کارشناسان فروش کارخانه های تولید دریچه بازدید کنافی تماس گرفته و اندازه ها را ارائه نمود. در پایان متخصصین قیمت یک محصول را به ما می گویند.

 

بهترین دریچه بازدید 

اگر از ساختمان سازان و تولیدکنندگان بپرسید بهترین دریچه بازدید کدام مدل است؟ قطعا در پاسخ به شما می گویند نوع آلومینیومی.

تکیفیت بالای این محصول و طول عمر زیاد آن موجب محبوبیت بیشتر این کالا در بین مردم و کارفرمایان شده است. دریچه بازدید آلومینیومی در مدل های متنوعی همچون:گل سقفی،خطی خور،شیار 18 وزنه ای و لولایی را می توان نام برد.

 

دریچه بازدید برای سرویس بهداشتی

در تهران دما دریچه بازدید برای سرویس بهداشتی نیز تولید می شود. درون دستشویی ها و حمام ها لوله های تاسیساتی جهت دسترسی به باز و بسته نمودن لوله های آب سرد و گرم تعبیه شده است. دریچه بازدید سرویس بهداشتی بر روی تاسیسات این قسمت قرار گرفته و آن را پوشش می دهد. افراد در زمان نیاز درب این کالا را باز می کنند و سپس شیرهای فلکه ی آب را باز و یا بسته می کنند. علاوه بر این نصب دریچه بازدید سبب زیبایی و شکیل شدن سرویس های بهداشتی می شود.

 

دریچه بازدید در چه جاهایی نصب می شود؟

دریچه بازدید در مکان های متعددی به منظور دسترسی آسان نصب می شود. به منظور تنظیم شیرهای فلکه ی آب، کنتورهای برق(فیوزها)، سرویس دستگاه های داکت اسپیلت و زیر فن کوئل ها این محصول را نصب می کنند. دریچه بازدید را می توان در رنگ بندی های متنوع و با جنس های گوناگون تولید نمود. مشتریان از اقصی نقاط کشور جهت کسب اطلاعات درباره ی هر یک از کالاهای تهران دما با متخصصین این مجموعه تماس بگیرند.

دریچه_بازدید 

 

نصب دریچه بازدید در دیوار خشک

رایج‌ترین مکان برای دریچه‌ی بازدید، سقف و دیوارهای گچ‌کاری است. سوراخ‌هایی در دیوارهای گچ‌کاری شده ایجاد می‌کنند و دریچه‌ها را در آن قرار می‌دهند. دریچه‌های دسترسی یک قاب یک تکه دارند که به راحتی نصب می‌شود و برای ایجاد حداکثر فاصله طراحی شده است.

قاب‌های نصب‌شده با سوراخ‌های از پیش پانچ شده امکان اتصال آسان به ناودانی یا نردبان مجاور را فراهم می‌سازند. نصاب با یک قاب صاف 1 اینچی در اطراف دریچه‌ي بازدید، برش دهانه‌ی ناهموار ایجاد شده را می‌پوشاند. این امر کمک می‌کند تا دریچه‌ی نصب‌شده، ظاهری تمیز و صاف داشته باشد.

دریچه‌ بازدید نوع دیوار خشک می‌توانند تنوع زیادی داشته باشند و به گونه‌ی فرورفته یا فلاش طراحی گردند. شرکت تهران دما دارای خدمات ارسال و نصب است. نصاب‌های این شرکت، تجربه و مهارت کافی برای انجام کار را داشته و کار نصب را با تمیزی و سرعت تمام انجام می‌دهند.

دریچه_بازدید 

 

دریچه های بازدید با امنیت متوسط

مناطقی مانند بازداشتگاه‌ها، زندان‌ها، مدارس، بخش‌های روان‌پزشکی و مراکز مراقبت گسترده ممکن است نیاز به دریچه‌های بازدید با امنیت متوسط یا بالا برای حداکثر امنیت داشته باشند. استفاده از دریچه‌ی بازدید به آن‌ها کمک می‌کند تا با حفظ امنیت بالا، هنوز هم امکان دسترسی به تجهیزاتی را که پشت دیوار یا سقف هستند، فراهم ‌سازند.

این دریچه‌های بازدید با فولاد گیج 12 (امنیت متوسط) یا گیج 10 (امنیت بالا) ساخته می‌شوند تا اطمینان دهند که نمی‌توانند خم شوند یا با دستکاری به خطر بیفتند. دریچه‌های بازدید با امنیت متوسط با قفل و کلید سیلندری تولید می‌شوند و دریچه‌های بازدید با امنیت بالا با قفل‌های عالی‌تر یا تجهیزات دیگری برای امنیت بالا تولید می‌گردند. 

 

دریچه_بازدید

  

دریچه بازدید ضد حریق

دیوارها و سقف‌هایی که جزو ضد حریق طبقه‌بندی شده‌اند، حین ایجاد سوراخ‌ها برای نصب دریچه‌های بازدید، باید قابلیت ضد حریق خود را حفظ کنند. دریچه‌های بازدید دارای درجه‌ی ضد حریق از نظر مقاومت در برابر آتش متفاوت هستند. این‌ها از نظر مقاومت به آتش مورد آزمایش قرار می‌گیرند و مقاومت در برابر آتش در واحد زمان بیان می‌شود، اما ممکن است ملاحظات دیگری را نیز در بر گیرد.

 

دریچه بازدید برای کنتور برق

دریچه بازدید کنتور برق یکی از ملزومات مهم ساختمان ها می باشد. با استفاده از آن درپوشی بر روی فیوزها می گذاریم. دریچه بازدید کنتور برق در جنس های آلومینیومی،پلاستیکی،آهنی و استیل و چوبی قابل تولید است. این محصول هم در شکل قفل دار و هم به صورت چفتی وجود دارد که در ابعاد گوناگونی طراحی می شود.

 

دریچه بازدید abs

شرکت تهران دما آرکا انواع دریچه بازدید abs را عرضه می کند. این محصول در ابعاد استانداردی همچون: ۱۵×۱۵ و ۲۰×۲۰ و ۲۵×۲۵ و ۳۰×۳۰ تولید و به فروش می‌ رسد. دریچه بازدید abs همانطور که می دانید از جنس پلاستیک ساخته می شود. جهت دریافت قیمت ها و مشخصات این محصول کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

کاربرد دریچه بازدید روشنایی

در بعضی از خانه های مسکونی به منظور زیباسازی محیط از نورپردازی استفاده می کنند. کاربرد دریچه بازدید روشنایی در اینگونه مکان ها می باشد. به طوری که لامپ ها و یا چراغ ها در درون یک حفره در سقف کار گذاشته می شوند. سپس با به منظور زیبایی بیشتر و همچنین پوشاندن کابل ها و لامپ ها از دریچه بازدید روشنایی استفاده می کنند. شکل این کالا به صورتی است که دارای پروفیل در دور تا دور می باشد و بعد از آن طلق بر روی آن قرار می گیرد. نور حاصل از این چراغ از شیشه عبور کرده و به اطراف محیط ساطع می شود.

 

تفاوت دریچه بازدید وزنه ای با لولایی

شکل و فرم و همچنین نوع باز و بسته شدن دریچه بازدید وزنه ای با لولایی متفاوت است. به طور مثال ورق باز و بسته شو ا مدل وزنه ای کمی بزرگ تر ساخته می شود تا در درون نوار دور تا دور این کالا جا بیفتد. اما نوع دریچه بازدید لولایی همانند درب ها طراحی و تولید می شود. باز و بسته شدن آن نیز دقیقا همانند درهای ساختمانی انجام می گیرد.

 

دریچه_بازدید

 

دو نوع دریچه‌ی بازدید ضد حریق وجود دارد: (۱) دریچه‌هاي بازدید ضد حریق عایق و (۲) دریچه‌های بازدید ضد حریق غیر عایق. دریچه‌های بازدید ضد حریق عایق، تست شده و از نظر امتیازهای استاندارد آزمایشگاه تایید می‌شوند. این‌ها سقف غیر قابل احتراق دو ساعته و دیوار غیرقابل احتراق سه ساعته دارند. این امر اجازه می‌دهد تا دریچه‌های بازدید ضد حریق عایق‌شده در دیوارها یا سقف‌ها نصب شوند و با شرایط آتش‌سوزی یا حریق تطابق یابند.

دریچه_بازدید 

 

دریچه‌ي بازدید ضد حریق عایق برای شرایطی طراحی شده است که افزایش دما در آن نگران‌کننده باشد. این‌ها باید برای دسترسی به تأسیسات در جاهایی مثل راه‌پله‌ها استفاده شوند و معمولا چندین اینچ عایق بین پانل‌های درب خارجی و درب داخلی فاصله قرار می‌گیرد.

 

دریچه‌هاي بازدید ضد حریق غیر عایق نیز وجود دارند که تست می‌شوند و تنها تا ۱ تا نیم ساعت آزمایش و تأیید می‌شوند. با توجه به ساختار آن‌ها که عایقی در پانل درب ندارد، برای نصب در سقف مورد تأیید قرار نمی‌گیرند. دریچه‌هاي بازدید ضد حریق غیر عایق، برای نصب در جاهایی که افزایش دما در آن‌جا نگران‌کننده نباشد، به ‌کار می‌روند.

دریچه_بازدید

 

همه‌ی انواع دریچه‌های بازدید ضد حریق دارای فنرهایی هستند تا وقتی فرد کاربر درب را رها کند، درب را به داخل چارچوب بکشند. این امر تضمین می‌کند که درب‌ها هرگز باز باقی نمانند که در غیر آن نقش ضد حریق برای دیوار یا سقف از بین می‌رود.

  

دریچه بازدید مقاوم به آب 

دریچه‌های بازدید واقع در مناطق قابل شستشو، کارواش، نزدیک منابع آب و در مناطق دیگر اغلب مستعد پاشیده‌شدن آب معلق در هوا هستند پس لازم است تا در برابر آب مقاوم باشند. یک نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی دریچه‌ی بازدید دیوار خشک، دریچه‌ی مقاوم به آب است که به این هدف کمک می‌کند.

دریچه_بازدید 

 

در این نوع، چهار براکت زاویه‌ای در قسمت داخلی چارچوب جوش داده می‌شوند و واشر نئوپرن بر روی آن نصب می‌گردد. این دریچه‌های بازدید طوری به هم مهر و موم می‌شوند تا امکان نفوذ آب وجود نداشته باشد. دریچه‌ها از این نظر که هیچ شکافی بین دیواره‌های آن وجود نداشته باشد، چک می‌گردند. این دریچه‌های بازدید حتی کاربرد مقاوم در برابر هوا نیز دارند.

 

 

دسترسی به کف و سقف با دریچه بازدید 

هنگام دسترسی به راه‌پله‌های زیرزمینی و زیرزمین مورد نیاز است، نیاز به دریچه‌ی بازدید برای دسترسی به کف است. این نوع دریچه‌های بازدید کمک می‌کنند تا انتقال برخی اشیای سنگین و فولادی و نظایر آن به سادگی صورت گیرد. این نوع دریچه‌ها برای مقاصد متعدد دیگری نیز کاربرد دارند.

دریچه_بازدید 

دسترسی به سیستم سقف ساختمان از طریق دریچه‌های دسترسی به سقف انجام می‌شود. این دریچه‌ها از یک "محور" که بر روی سقف پیچ شده است و یک درب لولایی و سنگین ساخته شده‌اند که به آسانی با یک دسته گرفتن توسط دو  پیستون گازی بالا و پایین می‌رود.

دریچه_بازدید

  

انواع دریچه بازدید در تهران دما 

دریچه‌ی بازدید، خدماتی حیاتی را برای دسترسی به تأسیسات در انواع دیوارها و سقف‌ها فراهم می‌‌کند. شرکت تهران دما افتخار دارد تا متنوع‌ترین دریچه‌های بازدید را به شکل‌های استاندارد عرضه نماید. دریچه‌های بازدید در اندازه‌های استاندارد ارائه می‌شوند تا پاسخ‌گوی نیازهای خاص مشتری‌های ما باشند. اندازه دریچه‌های بازدید تهران دما به گونه‌ای است که ابعاد قاب‌بندی معمولی را برای مناطقی که برای استفاده در آن طراحی شده‌اند، مطابقت دهد.

 

با این‌حال، اگر دریچه‌های استاندارد و ساخته‌شده‌ی تهران دما با پارامترهای شما مطابقت نداشته باشند، دریچه‌های بازدید را می‌توان بر اساس نیازهای خاص شما سفارشی کرد. گاهی اوقات، یک تغییر اندازه‌ی ساده تنها چیزی است که مورد نیاز است، اما بسیاری از برنامه‌ها نیاز به طراحی منحصر به فرد برای رفع این نیازهای دسترسی ویژه دارند. اندازه‌ها و تغییرات ویژه در صورت درخواست در دسترس خواهند بود. لذا خدمات سفارشی‌سازی برای تولید دریچه‌ی بازدید در ابعاد مختلف وجود دارد.

 

شرکت تهران دما برای ساخت و ساز باکیفیت درب‌های فلزی شهرتی طولانی دارد. به همین ترتیب، سنت کیفیت تولید دریچه‌های بازدید با همان تکنیک‌های پیشرفته‌ی تولید و روش‌های کنترل کیفیت هم‌چنان ادامه دارد. با تجربه‌ی طولانی شرکت تهران دما، دانسته شده است که تحویل به موقع اجزای ساختمان برای برآوردن برنامه‌ها و نیازهای ساخت و ساز تا چه اندازه برای مشتری‌های ما اهمیت دارد. شهرت تهران دما در تحویل هر سفارش به موقع، به‌صورت کامل و قابل قبول است.

 

  

سخن پایانی درباره ی انواع دریچه بازدید

دریچه‌ی بازدید، یکی از اجزای مورد نیاز در ساخت و ساز ساختمان‌هاست که امکان دسترسی به یک فضا یا قطعه‌ای از تجهیزات را فراهم می‌سازد. مزایا و کاربردهای زیادی برای دریچه‌های بازدید پیشنهاد شده است. دریچه‌ها می‌توانند در اندازه‌های استاندارد عرضه گردند یا این‌ که به گونه‌ی سفارشی در اندازه‌های دلخواه ساخته شوند. شرکت تهران دما با تعهد به رعایت تمام اصول و نکات ضروری برای عرضه‌ی محصولات باکیفیت، دریچه‌های بازدید با کیفیت عالی را عرضه نموده، به موقع تحویل می‌دهد و خدمات ارسال درب منزل نیز دارد. 

دریچه_بازدید 

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

 دریچه_بازدید

 

خرید_اینترنتی_دریچه_بازدید

 

خرید_اینترنتی_دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید_آلومینیومی

 

دریچه_بازدید_آلومینیومی

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :