09125456950

دریچه بازدید

10 / 10
از 1 کاربر

  تولید انواع دریچه بازدید در تهران دما

 


دریچه‌ بازدید

 انواع دریچه‌ بازدید معمولاً دریچه‌های کوچک و لولایی هستند که امکان دسترسی به یک قطعه‌ی خاص از تجهیزات یا یک فضای محدود را فراهم می‌سازند. این قطعات یا فضاها می‌توانند شامل سیستم‌های تأسیساتی، سیم‌ها، لوله‌ها، محل نصب شیرآلات، زیر رایزرهای فاضلاب، مکان‌های دسترسی برای دستگاه‌های هواساز، روی شیرهای فلکه ساختمانی، زیرسیفون‌های فاضلاب، دریچه‌های پشت دیوار، سقف و زیرکف باشند.

معمولا افراد دریچه‌ بازدید را در جاهای مختلف، روی دیوار یا حتی در سقف قرار می‌دهند تا به منظور حفاظت از تأسیسات ساختمان، شامل تأسیسات موتورخانه‌ای، برقی و نظایر آن، به آن‌ها سر بزنند. در صورتی که تأسیسات نیاز به تعمیر داشته باشند، به سرعت و به راحتی می‌توان از طریق دریچه‌ی بازدید، تعمیر را انجام داد و نیازی به تخریب بخشی از ساختمان نخواهد بود. این کالا می‌تواند با توجه به محل مورد نظری که به آن نیاز دارد، دارای اندازه‌های متنوع و متفاوتی باشند.

شناسایی و انتخاب دریچه‌ بازدید برای دیوارها، سقف‌ها و کف‌ها نیاز به توجه دقیق دارد. حین انتخاب این محصول کاربردی، میبایست عواملی نظیر نوع مواد، اندازه، عملکرد و دیوار یا سقف مورد نظر برای ساخت‌ و ساز در نظر گرفته شوند. شرکت تهران دما آرکا، با داشتن سال‌ها تجربه در تولید طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات، برای ساخت و سازهای مسکونی، تجاری، سازمانی و صنعتی، به‌علاوه‌ی عرضه‌ی محصولات ساختمانی و صنعتی دیگر، انواع دریچه بازدید را تولید و عرضه می کند.

این شرکت، کالاهای درخواستی را در ابعاد مختلف تولید کرده و به موقع ارسال می‌کند. با تولید انعطاف‌پذیر ما دیگر دردسرهایی نظیر اندازه، مواد و رنگ‌های سفارشی ندارید. موقعیت استراتژیک شرکت تهران دما، امکانات و تسهیلات فراهم‌شده اجازه می‌دهد تا سفارش شما دقیقا به شکلی که نیاز دارید، به زودترین فرصت برسد. این مقاله به توضیح محصول دریچه‌ بازدید، مزایا و عملکردهای دریچه‌ بازدید، مواد سازنده، انواع دریچه‌ بازدید و خدمات ما می‌پردازد.

دریچه_بازدید 

  

مزایا و کاربردهای دریچه‌ بازدید

مزایا و عملکردهای متنوع و گسترده‌ای برای دریچه‌ی بازدید وجود دارد. آن‌ها می‌توانند امکان دسترسی به ساختمان دارای دیوار خشک، مناطق با امنیت متوسط تا بالا، دیوارهای گچی، دیوارها و سقف‌های دارای درجه‌ی آتش‌سوزی، کف و سقف‌ها را نیز فراهم سازند. آن‌ها هم‌چنین می‌توانند با پانل دارای درب فرورفته ساخته شوند، تا مواد دیوار موجود یا کاشی سقفی را دریافت نمایند. معمولا توصیه می‌شود تا در ساختمان‌ها از دریچه‌ بازدید استفاده شود. کاربرد این کالا بسیار زود بوده و همچنین مزیت زیادی دارد.

همان‌طور که گفته شد، بیش‌ترین کاربرد آن برای بخش تأسیسات است و بیش‌تر در جاهایی استفاده می‌شود که ابزار مکانیکی در آن‌ جا وجود دارند. برای بخش‌های الکتریکی ساختمان‌ها نیز گاهی از دریچه‌ بازدید استفاده می‌کنند. زیرا انواع کابل‌ها در آن قرار داد. در این اواخر، برای لوله‌ها، شیرفلکه‌ها و رایزرهای فاضلاب نیز از دریچه‌های بازدید استفاده می‌گردد.

هم‌چنین، این محصول را می‌توان به‌صورت مقاوم به آب طراحی نمود تا تراوش آب به داخل تأسیسات و فضاها محدود گردد. از دیگر ویژگی‌های دریچه‌ بازدید، تنوع شکل و نوع درب آن است که به گونه‌ی ساده، وزنه‌ای، شیاردار و لولایی ساخته می‌شود. نصب سریع و آسان، از مهم‌ترین مزیت‌های دریچه‌های بازدید به شمار می‌رود. شرکت تهران دما افتخار دارد که انواع دریچه‌ بازدید باکیفیت با خدمات ارسال و نصب ارائه می‌نماید.

دریچه_بازدید 

 

مواد سازنده‌ی دریچه‌ بازدید

دریچه‌ی بازدید از نظر مواد سازنده، به‌طور کلی در چند نوع تولید می‌شود: ورق آهنی، آلومینیومی، گالوانیزه، فولاد نورد سرد، فولاد ضد زنگ، چوب، ام دی اف و پلاستیک. معمولا از نوع فلزی با پوشش رنگ استفاده می‌شود. اما بسته به مکان مورد استفاده، انواع چوبی و پلاستیکی آن نیز کاربرد دارد. تهران دما برای پاسخ‌دهی به نیازهای خاص مشتریان از بهترین مواد سازنده، فولاد گالوانیزه استفاده می‌نماید. مواد فولاد ضد زنگ اغلب زمانی نیاز هستند که دریچه‌های بازدید در نواحی با قابلیت رؤیت بالا یا نواحی حساس به اسپری نمک قرار داشته باشند.

دریچه‌ بازدید پلاستیکی در منازل مسکونی و خانه‌های سیار و برای دسترسی موتور پمپ آب رایج است. این نوع دریچه‌ها اغلب انتهای تمیز دارند و نسبت به خوردگی مقاوم هستند. هر کدام از این انواع دریچه‌ی بازدید می‌توانند در ابعاد مختلف عرضه شوند. در شرکت تهران دما می‌توانید این کالا را با نوع ماده‌ی سازنده و در اندازه‌ی دلخواه خود سفارش دهید.

دریچه_بازدید 

 

انواع دریچه‌ بازدید

انواع دریچه بازدید در تهران دما به شکل های مختلفی تولید و موجود می باشد.. تنوع زیاد این کالا کمک می‌کند تا با کاربردهای متفاوتی سازگار باشند. برخی دریچه‌ها برای قرارگیری در دیواره‌های گچ‌کاری تولید شده‌اند و برخی با امنیت بسیار بالایی طراحی می‌گردند. گونه‌هایی از دریچه‌ بازدید برای نصب در سطوح پلستری طراحی شده‌اند.

دریچه‌هایی نیز مقاوم به حریق‌اند و جنس خاص و متفاوتی دارند. نوعی دیگر برای دسترسی یا بازدید از سقف یا بالای ساختمان طراحی می‌شود. محفظه‌هایی هم برای دسترسی به یک دریچه‌ی دیگر طراحی شده و خود نیز گونه‌های متفاوت و مختلف دارد. به‌علاوه‌ی دریچه‌های مقاوم به حریق، دریچه‌های مقاوم به آب هم وجود دارند.

شرکت تهران دما آرکا با در نظر گرفتن اصول مهم در تولید کالاهای تهویه، انواع مختلفی از دریچه‌ بازدید را برای کاربردهای خاصی طراحی می‌کند. دو اصل طراحی محصولات یکی عملکرد و دیگری نصب است. عملکرد، از این نظر مهم است که درب باید عملکرد مورد نظر را ارائه دهد. اصل دوم، نصب می‌باشد که درب باید در محل (دیوار یا سقف) و بر روی نوع سطح به راحتی نصب شود و ظاهر نهایی نصب شده مورد نظر را ارائه دهد.

در زیر به توضیح مختصری انواعی از دریچه‌های بازدید شامل ساختارهای نوع دیوار خشک، نواحی با امنیت متوسط و بالا، دیوارها و سقف‌ها ضد حریق، مقاوم به آب و دسترسی به کف و سقف می‌پردازیم.

دریچه_بازدید

 

خرید اینترنتی انواع دریچه بازدید

مشتریان می توانند از سراسر کشور خرید اینترنتی انواع دریچه بازدید را از شرکت تهران دما انجام دهند. در این مرکز تمامی مدل های جدید در جنس های آلومینیومی،چوبی و آهنی طراحی و تولید می شود.  افراد می توانند خرید اینترنتی دریچه بازدید تاسیسات، دریچه بازدید داکت اسپیلت،دریچه بازدید زیر فن کوئل و دریچه بازدید چفتی را به راحتی از وبسایت تهران دما انجام دهند.

دریچه_بازدید

 

دریچه بازدید تاسیسات

یکی از پر مصرف ترین و پرکاربرد ترین تولیدات کارخانه جات کانالسازی، دریچه بازدید تاسیسات می باشد‌. از محصول یاد شده در اغلب ساختمان های مسکونی،اداری تجاری،تفریحی و صنعتی استفاده می شود. کارخانه ی تهران دما دریچه بازدید تاسیسات را در دو مدل چفتی و قفل زیمنس تولید می کند‌. این محصول به عنوان یک نوع درب بازشو طراحی شده است که بر روی کنتورهای برق،شیرهای فلکه آب و گاز نصب می گردد که در زمان نیاز افراد آن را بازدید می کنند.

 

 

 

دریچه بازدید پلاستیکی

بهترین محصول جهت پوشش کنتور برق و شیرهای فلکه ی آب و گاز دریچه بازدید پلاستیکی می باشد. قیمت این کالا بسیار مناسب بوده و در اندازه های مختلفی تولید می شود. دریچه بازدید پلاستیکی به صورت کشویی و چفتی طراحی می گردد. این کالا معمولا در ابعاد استاندارد و به صورت آماده در انبارهای تولیدکنندگان موجود می باشد. 

دریچه_بازدید_تاسیسات

 

دریچه بازدید فلزی

 مقاوم ترین و باکیفیت ترین محصول قطعا دریچه بازدید فلزی می باشد. ساخت این کالا به کمک ورق های گالوانیزه و آلومینیومی صورت می‌گیرد، به همین خاطر مقاومت و طول عمر آن بسیار بالا است. دریچه بازدید فلزی در انواع گوناگونی همچون: دریچه بازدید لولایی، دریچه بازدید گل سقفی،دریچه بازدید خطی خور و دریچه بازدید شیاردار تولید می شود.

دریچه_بازدید_تاسیسات 

 

دریچه بازدید استیل

دریچه بازدید استیل لوکس ترین و زیباترین محصولی است که در صنعت تهویه تولید و عرضه می شود‌. این کالا به دلیل متریال گران قیمتی که دارد، فقط در برخی از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. دریچه بازدید استیل در طرح های گوناگونی ساخته و روانه ی بازارهای مصرفی می شود. همانطور که پیش از این گفته شد این محصول بخاطر جنس ورقی که دارد، گران ترین کالا در میان دریچه های دسترسی است. دریچه بازدید استیل بیشتر در هتل ها، مکان های مسکونی خاص و ساختمان های تجاری شیک نصب می شود.

 

دریچه بازدید کنافی

یکی از کالاهای به روز و جدید صنعت کانالسازی، دریچه بازدید کنافی است. این محصول طراحی بسیار منحصر به فردی دارد، به طوری که در قسمت داخلی آن مگنت نصب شده است. دریچه بازدید کنافی همانند کابینت های مدرن با فشردن دست بر روی آن ها به راحتی باز می شوند. این کالا حدود یکسال است که در میان ساختمان سازان و مردم جا افتاده و در اغلب پروژه های ساختمانی مدرن نصب می شود. دریچه بازدید کنافی در ابعاد گوناگونی قابل تولید بوده

و در کارخانه تهران دما نیز جهت تامین نیاز مشتریان،خط تولید آن راه اندازی شده است.

 

نصب دریچه بازدید کناف

شیوه ی نصب دریچه بازدید کناف به چه شکل است؟ این سوالی می باشد که مشتریان پس از تماس تلفی با کارخانه از کارشناسان فروش تهران دما می پرسند. در ادامه با ما همراه باشید تا مراحل اجرای این محصول را برایتان شرح دهیم. در در مرحله ی اول ابعاد تو در توی نقطه ی مورد نظرمان را می گیریم، سپس ساخت این کالا آغاز می گردد. دریچه بازدید کناف بعد از تولید به رنگ سبز رنگ می باشد. این محصول بعد از اینکه بر روی سقف اجرا می گردد، نقاش ها با توجه با رنگی که سقف دارد آن را رنگ آمیزی می کنند. علت این موضوع این است که با این روش، رنگ محصول با سقف یک دست شده و دریچه بازدید کناف به صورت مخفی دیده می شود.

دریچه_بازدید_کنافی

 

قیمت دریچه بازدید کنافی 

در هنگام خرید کالاهای تهویه برای ساختمان شاید بخواهیم قیمت دریچه بازدید کنافی را بدانیم! این محصول یکی از جدیدترین و خاص ترین محصولات است. به منظور اطلاع از هزینه ی یک کالا میبایست ابعاد آن را بدانیم. در مرحله ی بعدی با کارشناسان فروش کارخانه های تولید دریچه بازدید کنافی تماس گرفته و اندازه ها را ارائه نمود. در پایان متخصصین قیمت یک محصول را به ما می گویند.

دریچه_بازدید_کنافی

 

بهترین دریچه بازدید 

اگر از ساختمان سازان و تولیدکنندگان بپرسید بهترین دریچه بازدید کدام مدل است؟ قطعا در پاسخ به شما می گویند نوع آلومینیومی.

تکیفیت بالای این محصول و طول عمر زیاد آن موجب محبوبیت بیشتر این کالا در بین مردم و کارفرمایان شده است. دریچه بازدید آلومینیومی در مدل های متنوعی همچون:گل سقفی،خطی خور،شیار 18 وزنه ای و لولایی را می توان نام برد.

 

دریچه بازدید برای سرویس بهداشتی

در تهران دما دریچه بازدید برای سرویس بهداشتی نیز تولید می شود. درون دستشویی ها و حمام ها لوله های تاسیساتی جهت دسترسی به باز و بسته نمودن لوله های آب سرد و گرم تعبیه شده است. دریچه بازدید سرویس بهداشتی بر روی تاسیسات این قسمت قرار گرفته و آن را پوشش می دهد. افراد در زمان نیاز درب این کالا را باز می کنند و سپس شیرهای فلکه ی آب را باز و یا بسته می کنند. علاوه بر این نصب دریچه بازدید سبب زیبایی و شکیل شدن سرویس های بهداشتی می شود.

 

دریچه بازدید در چه جاهایی نصب می شود؟

دریچه بازدید در مکان های متعددی به منظور دسترسی آسان نصب می شود. به منظور تنظیم شیرهای فلکه ی آب، کنتورهای برق(فیوزها)، سرویس دستگاه های داکت اسپیلت و زیر فن کوئل ها این محصول را نصب می کنند. دریچه بازدید را می توان در رنگ بندی های متنوع و با جنس های گوناگون تولید نمود. مشتریان از اقصی نقاط کشور جهت کسب اطلاعات درباره ی هر یک از کالاهای تهران دما با متخصصین این مجموعه تماس بگیرند.

 

کاربرد دریچه بازدید وزنه ای

در بعضی از محیط های مسکونی، تجاری و اداری به دلیل محدودیت فضا، کارفرما آزادی در انتخاب دریچه بازدید را ندارد. به طور مثال محل قرار گیری درب بازدید در جایی است که باز و بسته شدن آن مقدور نمی باشد. در این مواقع بهترین و مناسب ترین کالا، دریچه بازدید وزنه ای است. درب این کالا به راحتی باز و کج میشود و نیازی به این ندارد که مانند در باز و یا بسته شود. دریچه بازدید وزنه ای در مدل های گل سقفی، شیار 18، خطی و مشبک قابل تولید است.

 

رنگ دریچه بازدید ام دی اف

معمولا رنگ دریچه بازدید ام دی اف پس از آن که در یک محیط نصب گردید، نقاش با توجه به رنگ دیوار آن را نقاشی می کند. با استفاده از این روش این محصول پس از اجرا در محل مورد نظر، به صورت یک دست و با ترکیب هم شکل دیده می شود. رنگ دریچه بازدید ام دی اف می تواند، سفید، مشکیريال قهوه ای و... شود. این کالا همیشه به صورت خام و بی رنگ تحویل مشتریان می گردد.

 

قیمت دریچه بازدید تاسیسات

 قیمت دریچه بازدید تاسیسات با توجه به فاکتورهایی همچون متریال محصول و ابعاد دستخوش تغییر می شود. کارخانه ی تهران دما این محصول را در جنس های پلاستیکی، آهنی و آلومینیومی تولید می کند. نوع و شکل کالا نیز بر قیمت این محصول تاثیر مستقیم می گذارند. به طور مثال دریچه بازدید تاسیسات قفل زیمنس و چفتی هر دو لولایی می باشند، اما هزینه ی هر یک متفاوت می باشد.

 

ابعاد دریچه بازدید پلاستیکی

دریچه بازدید پلاستیکی چفتی فقط در ابعاد خاص و استانداردی قابل تولید می باشد. این کالا فقط به شکل مربع ساخته می شود. کارخانه ی تهران دما محصول دریچه بازدید پلاستیکی را در ابعاد سفارشی نیز تولید می کند. مشتریان اگر تعداد 20 عدد به بالا از یک سایز را نیاز داشته باشند، می توانند جهت ثبت محصولات خود با تهران دما تماس بگیرند.

 

دریچه بازدید آلومینیومی

به جرات می توان بیان نمود که برترین نوع این محصول، دریچه بازدید آلومینیومی می باشد. مقاومت بالای ورق آلومینیوم سبب شده تا مردم به خرید این کالا روی بیاورند. دریچه بازدید آلومینیومی هم دارای تنوع زیادی در شکل و ساختار می باشد و هم بسیار کاربردی طراحی شده است. این مدل در تمامی ابعادها قابل ساخت و تولید می باشد. همچنین در سفارش های بالا می توان رنگ های دیگری را نیز بر روی محصول اجرا نمود.

 

دریچه بازدید فن کویل گل سقفی چه کاربردی دارد؟

برخی از مشتریان پس از برقراری تماس با شرکت تهران دما، سوال می پرسند که؛ دریچه بازدید فن کویل گل سقفی چه کاربردی دارد؟ این کالا معمولا در زیر دستگاه های سرمایشی و گرمایشی ای همچون داکت اسپیلت نصب می گردد. علت حفره ی کناری دور تا دور که به گل معروف شده است، ایجاد هوای تازه برای دستگاه می باشد. به کمک دریچه بازدید فن کویل گل سقفی درون داکت اسپیلت خنک شده و عملکرد آن نیز بهتر می شود. نکته ی آخری که لازم می باشد درباره ی ای کالا عنوان گردد، زیبایی بی نظیر این کالا است.

 

دریچه بازدید رنگی

کارخانه ی تهران دما آرکا انواع گوناگونی از دریچه بازدید آلومینیومی و فلزی های خود را در رنگ بندی های متنوعی تولید می کند. بیش از 90 درصد ار محصولات تنظیم هوا، سفید می باشند. اما در برخی از پروژه ها بخاطر ایجاد زیبایی بیشتر و همچنین کنتراست بین وسایل دکوراسیون داخلی، از دریچه بازدید رنگی بهره می گیرند.

 

 

 

دریچه_بازدید 

 

نصب دریچه بازدید در دیوار خشک

رایج‌ترین مکان برای دریچه‌ی بازدید، سقف و دیوارهای گچ‌کاری است. سوراخ‌هایی در دیوارهای گچ‌کاری شده ایجاد می‌کنند و دریچه‌ها را در آن قرار می‌دهند. دریچه‌های دسترسی یک قاب یک تکه دارند که به راحتی نصب می‌شود و برای ایجاد حداکثر فاصله طراحی شده است.

قاب‌های نصب‌شده با سوراخ‌های از پیش پانچ شده امکان اتصال آسان به ناودانی یا نردبان مجاور را فراهم می‌سازند. نصاب با یک قاب صاف 1 اینچی در اطراف دریچه‌ي بازدید، برش دهانه‌ی ناهموار ایجاد شده را می‌پوشاند. این امر کمک می‌کند تا دریچه‌ی نصب‌شده، ظاهری تمیز و صاف داشته باشد.

دریچه‌ بازدید نوع دیوار خشک می‌توانند تنوع زیادی داشته باشند و به گونه‌ی فرورفته یا فلاش طراحی گردند. شرکت تهران دما دارای خدمات ارسال و نصب است. نصاب‌های این شرکت، تجربه و مهارت کافی برای انجام کار را داشته و کار نصب را با تمیزی و سرعت تمام انجام می‌دهند.

دریچه_بازدید 

 

دریچه های بازدید با امنیت متوسط

مناطقی مانند بازداشتگاه‌ها، زندان‌ها، مدارس، بخش‌های روان‌پزشکی و مراکز مراقبت گسترده ممکن است نیاز به دریچه‌های بازدید با امنیت متوسط یا بالا برای حداکثر امنیت داشته باشند. استفاده از دریچه‌ی بازدید به آن‌ها کمک می‌کند تا با حفظ امنیت بالا، هنوز هم امکان دسترسی به تجهیزاتی را که پشت دیوار یا سقف هستند، فراهم ‌سازند.

این دریچه‌های بازدید با فولاد گیج 12 (امنیت متوسط) یا گیج 10 (امنیت بالا) ساخته می‌شوند تا اطمینان دهند که نمی‌توانند خم شوند یا با دستکاری به خطر بیفتند. دریچه‌های بازدید با امنیت متوسط با قفل و کلید سیلندری تولید می‌شوند و دریچه‌های بازدید با امنیت بالا با قفل‌های عالی‌تر یا تجهیزات دیگری برای امنیت بالا تولید می‌گردند. 

 

دریچه_بازدید

  

دریچه بازدید ضد حریق

دیوارها و سقف‌هایی که جزو ضد حریق طبقه‌بندی شده‌اند، حین ایجاد سوراخ‌ها برای نصب دریچه‌های بازدید، باید قابلیت ضد حریق خود را حفظ کنند. دریچه‌های بازدید دارای درجه‌ی ضد حریق از نظر مقاومت در برابر آتش متفاوت هستند. این‌ها از نظر مقاومت به آتش مورد آزمایش قرار می‌گیرند و مقاومت در برابر آتش در واحد زمان بیان می‌شود، اما ممکن است ملاحظات دیگری را نیز در بر گیرد.

 

دریچه بازدید برای کنتور برق

دریچه بازدید کنتور برق یکی از ملزومات مهم ساختمان ها می باشد. با استفاده از آن درپوشی بر روی فیوزها می گذاریم. دریچه بازدید کنتور برق در جنس های آلومینیومی،پلاستیکی،آهنی و استیل و چوبی قابل تولید است. این محصول هم در شکل قفل دار و هم به صورت چفتی وجود دارد که در ابعاد گوناگونی طراحی می شود.

 

دریچه بازدید abs

شرکت تهران دما آرکا انواع دریچه بازدید abs را عرضه می کند. این محصول در ابعاد استانداردی همچون: ۱۵×۱۵ و ۲۰×۲۰ و ۲۵×۲۵ و ۳۰×۳۰ تولید و به فروش می‌ رسد. دریچه بازدید abs همانطور که می دانید از جنس پلاستیک ساخته می شود. جهت دریافت قیمت ها و مشخصات این محصول کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

کاربرد دریچه بازدید روشنایی

در بعضی از خانه های مسکونی به منظور زیباسازی محیط از نورپردازی استفاده می کنند. کاربرد دریچه بازدید روشنایی در اینگونه مکان ها می باشد. به طوری که لامپ ها و یا چراغ ها در درون یک حفره در سقف کار گذاشته می شوند. سپس با به منظور زیبایی بیشتر و همچنین پوشاندن کابل ها و لامپ ها از دریچه بازدید روشنایی استفاده می کنند. شکل این کالا به صورتی است که دارای پروفیل در دور تا دور می باشد و بعد از آن طلق بر روی آن قرار می گیرد. نور حاصل از این چراغ از شیشه عبور کرده و به اطراف محیط ساطع می شود.

 

جدیدترین دریچه بازدید کدام است؟

در سال های اخیر دریچه بازدید کناف عنوان برترین و جدیدترین محصول را به خود اختصاص داده است. این کالا به نام دیگری نیز شناخته می شود. دریچه بازدید مخفی اسم دیگر این محصول است. با نصب آن بر روی سقف، می توانیم به صورت کاملا مخفی به زیر آن دسترسی داشته باشیم. دریچه بازدید کناف در سایزهای گوناگونی قابل تولید است.

 

تفاوت دریچه بازدید وزنه ای با لولایی

شکل و فرم و همچنین نوع باز و بسته شدن دریچه بازدید وزنه ای با لولایی متفاوت است. به طور مثال ورق باز و بسته شو ا مدل وزنه ای کمی بزرگ تر ساخته می شود تا در درون نوار دور تا دور این کالا جا بیفتد. اما نوع دریچه بازدید لولایی همانند درب ها طراحی و تولید می شود. باز و بسته شدن آن نیز دقیقا همانند درهای ساختمانی انجام می گیرد.

 

تولیدکننده ی دریچه بازدید

 کارخانه ی صنعتی تهران دما تولیدکننده ی دریچه بازدید و انواع دریچه هوا می باشد. در این مرکز مشتریان می توانند هر ابعادی که نیاز دارند را در مدل های گوناگون سفارش داده و دریافت کنند. در تهران دما انواع دریچه بازدید تاسیسات، فن کویل، دریچه بازدید کناف در جنس های آلومینیوم و پلاستیکی و چوبی تولید و عرضه می گردد. کافرمایان از تمامی نقاط کشور می توانند جهت دریافت مشاوره و مطلع شدن از لیست قیمت ها با تهران دما تماس بگیرند.

 

دریچه_بازدید

 

دو نوع دریچه‌ی بازدید ضد حریق وجود دارد: (۱) دریچه‌هاي بازدید ضد حریق عایق و (۲) دریچه‌های بازدید ضد حریق غیر عایق. دریچه‌های بازدید ضد حریق عایق، تست شده و از نظر امتیازهای استاندارد آزمایشگاه تایید می‌شوند. این‌ها سقف غیر قابل احتراق دو ساعته و دیوار غیرقابل احتراق سه ساعته دارند. این امر اجازه می‌دهد تا دریچه‌های بازدید ضد حریق عایق‌شده در دیوارها یا سقف‌ها نصب شوند و با شرایط آتش‌سوزی یا حریق تطابق یابند.

دریچه_بازدید 

 

دریچه‌ي بازدید ضد حریق عایق برای شرایطی طراحی شده است که افزایش دما در آن نگران‌کننده باشد. این‌ها باید برای دسترسی به تأسیسات در جاهایی مثل راه‌پله‌ها استفاده شوند و معمولا چندین اینچ عایق بین پانل‌های درب خارجی و درب داخلی فاصله قرار می‌گیرد.

 

دریچه‌هاي بازدید ضد حریق غیر عایق نیز وجود دارند که تست می‌شوند و تنها تا ۱ تا نیم ساعت آزمایش و تأیید می‌شوند. با توجه به ساختار آن‌ها که عایقی در پانل درب ندارد، برای نصب در سقف مورد تأیید قرار نمی‌گیرند. دریچه‌هاي بازدید ضد حریق غیر عایق، برای نصب در جاهایی که افزایش دما در آن‌جا نگران‌کننده نباشد، به ‌کار می‌روند.

دریچه_بازدید

 

همه‌ی انواع دریچه‌های بازدید ضد حریق دارای فنرهایی هستند تا وقتی فرد کاربر درب را رها کند، درب را به داخل چارچوب بکشند. این امر تضمین می‌کند که درب‌ها هرگز باز باقی نمانند که در غیر آن نقش ضد حریق برای دیوار یا سقف از بین می‌رود.

  

دریچه بازدید مقاوم به آب 

دریچه‌های بازدید واقع در مناطق قابل شستشو، کارواش، نزدیک منابع آب و در مناطق دیگر اغلب مستعد پاشیده‌شدن آب معلق در هوا هستند پس لازم است تا در برابر آب مقاوم باشند. یک نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی دریچه‌ی بازدید دیوار خشک، دریچه‌ی مقاوم به آب است که به این هدف کمک می‌کند.

دریچه_بازدید 

 

در این نوع، چهار براکت زاویه‌ای در قسمت داخلی چارچوب جوش داده می‌شوند و واشر نئوپرن بر روی آن نصب می‌گردد. این دریچه‌های بازدید طوری به هم مهر و موم می‌شوند تا امکان نفوذ آب وجود نداشته باشد. دریچه‌ها از این نظر که هیچ شکافی بین دیواره‌های آن وجود نداشته باشد، چک می‌گردند. این دریچه‌های بازدید حتی کاربرد مقاوم در برابر هوا نیز دارند.

 

 

دسترسی به کف و سقف با دریچه بازدید 

هنگام دسترسی به راه‌پله‌های زیرزمینی و زیرزمین مورد نیاز است، نیاز به دریچه‌ی بازدید برای دسترسی به کف است. این نوع دریچه‌های بازدید کمک می‌کنند تا انتقال برخی اشیای سنگین و فولادی و نظایر آن به سادگی صورت گیرد. این نوع دریچه‌ها برای مقاصد متعدد دیگری نیز کاربرد دارند.

دریچه_بازدید 

دسترسی به سیستم سقف ساختمان از طریق دریچه‌های دسترسی به سقف انجام می‌شود. این دریچه‌ها از یک "محور" که بر روی سقف پیچ شده است و یک درب لولایی و سنگین ساخته شده‌اند که به آسانی با یک دسته گرفتن توسط دو  پیستون گازی بالا و پایین می‌رود.

دریچه_بازدید

  

انواع دریچه بازدید در تهران دما 

دریچه‌ی بازدید، خدماتی حیاتی را برای دسترسی به تأسیسات در انواع دیوارها و سقف‌ها فراهم می‌‌کند. شرکت تهران دما افتخار دارد تا متنوع‌ترین دریچه‌های بازدید را به شکل‌های استاندارد عرضه نماید. دریچه‌های بازدید در اندازه‌های استاندارد ارائه می‌شوند تا پاسخ‌گوی نیازهای خاص مشتری‌های ما باشند. اندازه دریچه‌های بازدید تهران دما به گونه‌ای است که ابعاد قاب‌بندی معمولی را برای مناطقی که برای استفاده در آن طراحی شده‌اند، مطابقت دهد.

 

با این‌حال، اگر دریچه‌های استاندارد و ساخته‌شده‌ی تهران دما با پارامترهای شما مطابقت نداشته باشند، دریچه‌های بازدید را می‌توان بر اساس نیازهای خاص شما سفارشی کرد. گاهی اوقات، یک تغییر اندازه‌ی ساده تنها چیزی است که مورد نیاز است، اما بسیاری از برنامه‌ها نیاز به طراحی منحصر به فرد برای رفع این نیازهای دسترسی ویژه دارند. اندازه‌ها و تغییرات ویژه در صورت درخواست در دسترس خواهند بود. لذا خدمات سفارشی‌سازی برای تولید دریچه‌ی بازدید در ابعاد مختلف وجود دارد.

 

شرکت تهران دما برای ساخت و ساز باکیفیت درب‌های فلزی شهرتی طولانی دارد. به همین ترتیب، سنت کیفیت تولید دریچه‌های بازدید با همان تکنیک‌های پیشرفته‌ی تولید و روش‌های کنترل کیفیت هم‌چنان ادامه دارد. با تجربه‌ی طولانی شرکت تهران دما، دانسته شده است که تحویل به موقع اجزای ساختمان برای برآوردن برنامه‌ها و نیازهای ساخت و ساز تا چه اندازه برای مشتری‌های ما اهمیت دارد. شهرت تهران دما در تحویل هر سفارش به موقع، به‌صورت کامل و قابل قبول است.

 

  

 دریچه بازدید پلاستیکی انگشتی

یکی از محصولاتی که در اغلب مکان های مسکونی و اداری به عنوان درپوش کنتور برق به کار می رود، دریچه بازدید پلاستیکی انگشتی می باشد. قیمت این کالا بسیار مناسب است و قالبا در ابعاد استاندارد تولید می گردد و به صورت سفارشی ساخته نمی شود. دریچه بازدید پلاستیکی انگشتی کیفیت مناسبی را داراست و در برابر آب مقاومت بالایی دارد.

دریچه_بازدید 

 

دریچه بازدید فلزی قفل زیمنس

 پر کاربردترین کالایی که در هر ساختمانی نصب می گردد؛ دریچه بازدید فلزی قفل زیمنس است. این محصول به صورت عمده از جنس آلومینیوم تولید می شود اما در مواردی و بنا به سفارش مشتریان امکان ساخت آن با گالوانیزه نیز وجود دارد. دریچه بازدید فلزی قفل زیمنس به شکل درب های باز و بسته شو، لولایی می باشد.

دریچه_بازدید

 

 

دریچه بازدید برای پوشاندن تاسیسات

دریچه بازدید بهترین وسیله برای پوشاندن تاسیسات ساختمان ها می باشد. با قرار دادن این کالا در یک قسمت، موجب زیبایی فضا می شویم. علاوه بر آن تاسیسات برقی و یا لوله ها را از دسترس کودکان نیز دور می کنیم. دریچه بازدید تاسیسات به صورت آلومینیومی و پلاستیکی و چوبی قابل تولید است. 

دریچه_بازدید

 


کاربرد دریچه بازدید زیر فن کوئل شیار دار

برخی از مشتریان در زمان خرید انواع دریچه بازدید زیر فن کوئل نیازمند این می باشند که مکش هوا و خنک سازی دستگاه های سرمایشی و گرماشی خود را خارج کنند. یکی از کالاهایی که برای انجام این امر بسیار مناسب است؛ دریچه بازدید فن کوئل شیار دار می باشد. تهران دما این محصول را در ابتدا متنوعی تولید می نماید.

دریچه_بازدید

 

دریچه بازدید کشویی هم وجود دارد؟

بله دریچه بازدید کشویی توسط کارخانه ی تهران دما تولید و عرضه می گردد. از این کالا در بیشتر مواقع در مکان هایی استفاده می شود که ما در آن جا محدودیت بازشوی لولا داشته باشیم. به طور مثال برای محیط هایی فضای خالی شان از یک طرف به دیوار چسبیده و مساحت آن فضا نیز کوچک باشد، از محصول دریچه بازدید کشویی آلومینیومی بهره می گیریم.

 دریچه_بازدید

 

دریچه بازدید سقفی کناف

 دریچه بازدید سقفی کناف بهترین محصول برای نصب در محیط های مسکونی می باشد. این کالا قابلیت مخفی شدن و یک شکل بودن با رنگ دیوارها و محیط را دارد. دریچه بازدید کناف رنگ نمی شود و پس از نصب بروی سقف ها، توسط نقاش ها به صورت یک دست با رنگی که بر روی سطوح دیگر موجود است، اجرا می گردد.

خرید_اینترنتی_دریچه_بازدید

 

بهترین دریچه بازدید سقف کاذب

در حال حاضر بهترین دریچه بازدید سقف کاذب مدل کناف می باشد. این کالا بخاطر یک دست شدن رنگ آن با محیط؛ به صورت مخفی بوده و به شکل مگنتی باز و بسته می گردد. از نظر متخصصین تهران دما برترین کالای دریچه بازدید برای سقف های کاذب همین مدل کناف می باشد.

خرید_اینترنتی_دریچه_بازدید

 

بررسی قیمت دریچه بازدید داکت اسپیلت

در زمان تعیین قیمت دریچه بازدید داکت اسپیلت معیارهای جهت انجام این امر وجود دارد. در پایین تمامی مواردی که در این امر تاثیر گذار هستند را برایتان درج نموده ایم.

  1. شکل ظاهری دریچه بازدید داکت اسپیلت
  2. ابعاد محصول
  3. نوع کالا
  4. ضخامت و متریال ورق مصرفی

 

دریچه_بازدید

 

مراحل خرید آنلاین دریچه بازدید 

برخی از وبسایت های اینترنتی مراحل خرید آنلاین دریچه بازدید را به صورت اتوماسیون و توسط الگوریتم های وبسایتشان انجام می دهند. این روش بسیار غلط می باشد؛ چرا که قبل از تهیه ی کالا، میبایست مشتری توسط کارشناسان جهت اندازه گیری و انتخاب محصول نسبت به کاربری راهنمایی گردد. مراحل خرید آنلاین دریچه بازدید تهران دما به این صورت است که مشتری ابتدا با کارشناسان فروش این مرکز تماس می گیرد و سپس ثبت سفارش در واتس آپ انجام می شود.  

دریچه_بازدید

 

دریچه بازدید فن کوئل چیست؟

 دریچه بازدید فن کوئل یک محصول برای پوشش دستگاه های سرمایشی و گرمایشی همچون: داکت اسپیلت ها و هواسازها می باشد. این کالا در مدل های متنوعی و با کاربردهای خاص تولید و عرضه می گردد. در ادامه با انواع دریچه بازدید فن کوئل بیشتر آشنا می شویم.

دریچه_بازدید

 

انواع دریچه بازدید فن کوئل 

در این پست از تهران دما می خواهیم کمی درباره ی انواع دریچه بازدید فن کوئل صحبت کنیم. این کالا با توجه به محیط هر دستگاه و محدودیت هایی که باشد، انتخاب و اجرا می گردد.

برخی از طرح های این محصول را در پایین درج نموده ایم که در دو مدل لولایی و وزنه ای قابل تولید است.

دریچه بازدید فن کوئل خطی

دریچه بازدید فن کوئل مشبک

دریچه بازدید فن کوئل گل سقفی

دریچه بازدید فن کوئل شیار دار

دریچه بازدید فن کوئل ساده


در ادامه با هر یک از مدل های نام برده در بالا آشنا شده و کاربرد هر یک را برایتان شرح می دهیم.

دریچه_بازدید

 

دریچه بازدید فن کوئل خطی

در این بخش از تهران دما شما با محصول دریچه بازدید فن کوئل خطی و کاربرد آن در مکان های گوناگون آشنا می شوید. کالای نام برده هم به صورت لولایی و هم وزنه ای قابل ساخت است. دریچه بازدید فن کوئل خطی در وسط آن یک دریچه با پره های 90 درجه قرار می گیرد. برای مکش هوای محیط و خنک شدن دستگاه داکت اسپیلت از این قبیل محصولات استفاده می کنند.

دریچه_بازدید

 

دریچه بازدید فن کوئل مشبک

برای اینکه بتوانیم دستگاه های داکت اسپیلت را خنک کنیم؛ بهتر است از دریچه بازدید فن کوئل مشبک و یا مشابه آن بهره بگیریم. این مدل کالاها به دلیل دارا بودن سیستم مکش هوایی که دارند، بهترین گزینه می باشند. دریچه بازدید فن کوئل مشبک یا همان لانه زنبوری کارکردی مشابه مدل خطی و شیار دار دارد؛ با تفاوت اینکه مشتریان نسبت به سلیقه شان هر یک از محصولات را بر اساس ظاهر انتخاب می کنند. 

دریچه_بازدید_آلومینیومی

 

دریچه بازدید فن کوئل گل سقفی

 بدون شک زیباترین و شیک ترین محصول حاضر در صنعت تهویه، دریچه بازدید فن کوئل گل سقفی می باشد. این کالا دارای شیارهایی برای مکش هوا است که همان ها موجب زیبایی بیشتر این محصول می شود. دریچه بازدید فن کوئل گل سقفی به صورت لولایی و وزنه ای و در جنس های آلومینیومی، کناف، پلاستیکی و ام دی اف تولید می گردد.

دریچه_بازدید_آلومینیومی

 

دریچه بازدید فن کوئل شیاردار

یکی دیگر از محصولاتی که برای استفاده از زیر دستگاه های فن کوئل مناسب است، مدل دریچه بازدید شیاردار است. این نوع به دو شکل لولایی و وزنه ای تولید می گردد. دریچه بازدید فن کوئل شیاردار موجب خنک شدن دستگاه شده و هوای نا مطلوب محیط را نیز خارج می نماید. 

دریچه_بازدید

 

دریچه بازدید فن کوئل ساده

در برخی از نقاط ما نیازی به مکش هوا نداریم؛ می توانیم در چنین جاهایی از دریچه بازدید فن کوئل ساده لولایی بهره بگیریم. جنس این مدل می تواند از کناف، آلومینیوم و چوب و پی وی سی باشد. تهران دما دریچه بازدید فن کوئل ساده را در متریال های آلومینیومی و آهنی و چوبی تولید می کند.

دریچه_بازدید

 

انواع دریچه بازدید کناف 

 در این بخش و در ادامه می خواهیم با انواع دریچه بازدید کناف شما را آشنا کنیم. این کالا به منظور استفاده در موارد مختلفی تولید می گردد.

  • دریچه بازدید کناف تاسیسات
  • دریچه بازدید کناف زیر فن کوئل

دو نوعی که در بالا نام آن ها آورده شده؛ هر یک در مکان و کاربری خاصی مورد بهره گیری قرار می گیرند.

 

دریچه_بازدید

 

کاربرد دریچه بازدید کناف تاسیسات

در اغلب موارد در جاهایی که شیرفلکه های آب، گار و برق وجود دارد؛ می توان از دریچه بازدید کناف تاسیسات استفاده نمود. این محصول به شکل مگنتی و جدید طراحی شده است تا مردم بتوانند در صورت نیاز به دسترسی به تاسیسات؛ به راحتی درب را باز کنند.

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

دریچه_بازدید

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :