09125456950

شوتینگ زباله

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

 

کاربرد شوتینگ زباله

کاربرد شوتینگ زباله امروزه در ساختمان های مسکونی و تجاری بسیار زیاد شده است. از این نوع کانالکشی جهت انتقال آشغال ها به بیرون از محیط داخلی استفاده می شود. در گذشته در ساختمان های مرتفع همانند برج ها،افراد در هنگام جا به جایی پسماندهای خود دچار مشکل می شدند. امروزه در بیشتر محیط های اینچنینی استفاده از سیستم شوتینگ زباله امری مهم و ضروری است. این سیستم طوری طراحی شده است که در داخل واحدها یک دریچه قرار دارد که افراد با باز کردن آن زباله های خود را به درون آن می گذارند. پس از آن آشغال ها از طریق کانال گردی که در زمان ساخت ساختمان اجرا شده است، پایین رفته و به درون محفظه ای مخصوص می افتد. در پایان تمامی زباله های واحدهای مسکونی و تجاری توسط افراد خدماتی جمع آوری می شود. با بهره گیری از روش شوتینگ زباله دیگر نیازی نیست وقت و انرژی خودمان را صرف گذاشتن زباله ها به بیرون از خانه کنیم. 

شوتینگ_زباله

 

 شوتینگ_زباله

 

انواع شوتینگ زباله

در این بخش با انواع شوتینگ زباله بیشتر آشنا می شویم. به طور کلی این خدمات به دو صورت صنعتی و مسکونی اجرا می شود. نوع مسکونی در برج ها و ساختمان های مسکونی و روش صنعتی در بیمارستان ها و هتل ها انجام می شود. شوتینگ زباله حمل زباله ها را برای مردم راحت تر می کند. در مکان هایی که این سیستم تعبیه نشده است، در هنگام جا به جایی آشغال ها راه پله و یا آسانسور کثیف می شود. شرکت تهران دما آرکا آماده ارائه ی تمامی خدمات مربوط به شوتینگ زباله در اقصی نقاط کشور می باشد. معمولا کانالکشی در این روش به صورت کانال گرد انجام می گیرد، استفاده از این نوع به دلیل این است که زباله ها راحت تر به پایین ساختمان انتقال داده می شوند.

شوتینگ_زباله

 

شوتینگ_زباله

 

شوتینگ زباله صنعتی

شوتینگ زباله صنعتی در مکان های خاص و ویژه ای طراحی می گردد. جهت حمل زباله های داخل اتاق های جراحی و عمل در بیمارستان ها از سیستم شوتینگاستفاده می نمایند. همچنین در هتل های بزرگ مرتفع به منظور انتقال لباس ها، روتختی ها و ملافه ها از این امکان ویژه بهره می برند. مدل های جدید و پیشرفته شوتینگ زباله صنعتی قابلیت ممانعت از پیچیدن بو و ایجاد هوای تازه در فضای داخلی خود را نیز دارند. با استفاده از این روش در سال های اخیر سرعت عمل خدمات دهی در بیمارستان ها و هتل ها بیشتر شده است. شوتینگ زباله صنعتی بخاطر هدایت بهتر زباله ها و سایر وسایل، همانند نوع مسکونی به صورت کانال گرد طراحی و نصب می گردد.

شوتینگ_زباله

 

شوتینگ زباله در ساختمان مسکونی

شوتینگ زباله در ساختمان مسکونی یک امکان برای راحتی و آسایش افراد است. با وجود این سیستم دیگر نیازی به جمع آوری و حمل زباله های داخل خانه نیست. شوتینگ زباله مسکونی اغلب در ساختمان های مرتفع و برج ها بیشتر طراحی و اجرا می گردد. علاوه بر اینکه ساکنین اینگونه خانه ها رفاه بیشتری را کسب می کنند، نیروهای خدماتی نیز راحتی بیشتری را تجربه می کنند. امروزه کافی است دریچه ی بازدید شوتینگ زباله را باز نمائیم و آشغال هایمان را به درون آن بگذاریم. این زباله ها از طریق کانال کولر گردی که توسط متخصصین نصب شده است به پایین ساختمان هدایت می شود. در پایان همه ی آشغال ها از درون مخزن توسط کامیون جمع آوری و به مرکز پسماندها حرکت می کنند.

شوتینگ_زباله

 

قیمت شوتینگ زباله

برای مطلع شدن از قیمت شوتینگ زباله میبایست مواردی را به کارشناسان در این حوزه ارائه دهیم. در ابتدای ساخت محصول انتخاب جنس و ضخامت آن برای برآورد هزینه الزامی است. بعد از آن تعیین طول کانال گرد و قطر آن برای کسب آگاهی از قیمت شوتینگ زباله مطرح می شود. در مرحله ی پایانی هزینه ی نصب این سیستم در ساختمان بر اساس تعداد طبقات و میزان سختی کار در زمان اجرا تنظیم می گردد. کارفرمایان و مشتریان از تمامی نقاط کشور می توانند جهت استعلام قیمت شوتینگ زباله و همچنین دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه، همه روزه از طریق تماس تلفنی با کارشناسان شرکت تهران دما آرکا در ارتباط باشند. 

شوتینگ_زباله

 

جنس ورق شوتینگ زباله

جنس ورق شوتینگ زباله از ورق استنلس استیل می باشد. این متریال در برابر هر نوع خوردگی بسیار مقاوم است. شوتینگ زباله را برای اینکه ضد زنگ نیز باشد، از ورق استیل می سازند. قیمت این متریال نسبت به دیگر ورق ها کمی بالاتر است، اما کیفیت و طول ماندگاری آن موجب شده تا این جنس انتخاب اول همه ی ساختمان سازان شود. بهترین ورق برای اجرای کانال اصلی شوتینگ زباله، ورق استنلس استیل 304 ضخامت 1 میل و برای دریچه ها و کانال سرعت گیر ضخامت 2 میل است. طول عمر و کیفیت مطلوب این سیستم برای کارفرما بسیار مهم می باشد. به همین خاطر در پروژه ی بزرگ معمولا برای ساخت سیستم شوتینگ زباله از ورق استنلس استیل استفاده می کنند. 

شوتینگ_زباله

 

طراحی سیستم شوتینگ زباله

طراحی سیستم شوتینگ زباله مزایای خیلی زیادی برای ساکنین و خدمه ی یک ساختمان مسکونی و یا تجاری اداری دارد. با اجرای این خدمات، امکان انتقال زباله ها از هر واحد به پایین ساختمان ایجاد می شود. این بدین معنا است که افراد دیگر نیازی به رفت و آمد در هنگام خمل آشغال ها ندارند. طراحی سیستم شوتینگ زباله در بیمارستان ها و هتل ها نیز منجر به افزایش سرعت خدمات رسانی به مردم شده است. نیروهای خدماتی در هتل ها جهت هدایت رخت های کثیف اتاق ها از کانال گرد شوت زباله استفاده می کنند. در بیمارستان ها با بهره گیری از این سیستم زباله های بیمارستانی که بیماری زا نیز هستند، به راحتی جا به جا می شوند. 

شوتینگ_زباله

 

دریافت مشاوره درباره ی شوتینگ زباله

دریافت مشاوره درباره ی شوتینگ زباله و نحوه ی ساخت و نصب آن را می توانید به راحتی از کارشناسان شرکت تهران دما آرکا دریافت کنید. کارفرمایان و مشتریان از هر کجای ایران می توانند با متخصصین ما در ارتباط باشند. کارشناسان تهران دما از ساعت 9 الی 19 آماده ی پاسخگویی به هر گونه سوال درباره ی سیستم شوتینگ زباله هستند. همچنین به منظور دریافت قیمت نیز می توانید به شماره ی واتس آپ شرکت به شماره 09190888245 پیغام ارسال کنید. 

شوتینگ_زباله

 

شوتینگ زباله از چه نوع کانالی ساخته میشود؟

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که شوتینگ زباله از چه نوع کانالی ساخته می شود؟ این نوع خدمات تنها با استفاده از کانال گرد اجرا می گردد. دلیل این امر این است شکل دایره ای این نوع کانال، به سرعت و سهولت انتقال زباله ها کمک بسزایی می نماید.

 شوتینگ_زباله

 

شوت زباله چیست؟

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که سیستم شوت زباله چیست؟ بشر از ابتدای زندگی خود بر روی زمین، همواره برای راحتی خود در تلاش بوده است. بدین رو ابداعات و اختراعاتی را نیز به منظور رفاه خود ایجاد کرده است. یکی از سیستم هایی که برای راحتی بیشتر افراد به تازگی تولید می شود شوت زباله می باشد. این نوع از کاناکشی گرد صرفا جهت انتقال زباله های هر واحد مسکونی طراحی شده است. به طوریکه ساکنین هر خانه با بازکردن دریچه شوت زباله می توانند به راحتی زباله های خود را به بیرون منتقل کنند.

شوتینگ_زباله

 

مزایای استفاده از شوتینگ زباله

مزایای استفاده از شوتینگ زباله بسیار زیاد می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزیت های این سیستم پیشرفته و به روز آشنا شوید. بودن سیستم شوتینگ زباله در یک محیط سبب رفاه بیشتر افراد می شود. این تکنولوژی بیشتر در برج های مرتفع مورد استفاده قرار می گیرد. با بهره گیری از شوتینگ زباله دیگر شاهد بودی بد در پاگردها و آسانسورها نخواهیم بود. دیگر نیاز نیست منتظر نیروهای خدماتی باشیم تا زباله هایمان را بیایند و ببرند. وقتی در خانه هستیم تنها با باز کردن دریچه شوتینگ زباله می توانیم،آشغال ها را درون کانال گرد آن گذاشته و آن ها را به پایین ساختمان و محل جمع آوری زباله ها انتقال دهیم.

شوتینگ_زباله 

 

لوله شوتینگ زباله

کارخانه ی تهران دما تولیدکننده ی انواع لوله شوتینگ زباله می باشد. این مجموعه با هدف اجرای هر چه بهتر سیستم شوت زباله ساختمان های مسکونی،تجاری و بیمارستانی اقدام به ساخت انواع لوله گرد نموده است. لوله شوتینگ زباله در ابعاد استاندارد و با استفاده از متریال استیل تولید می شود. ساختمان سازان و کافرمایان می توانند به منظور اجرای این سیستم از محصولات و خدمات شرکت تهران دما آرکا استفاده نمایند.

شوتینگ_زباله 

 

شوتینگ لباس

شوتینگ لباس نوعی از سیستم شوت زباله می باشد که به منظور لباس های آلوده و کثیف اجرا می شود. این نوع لوله گرد معمولا در بیمارستان ها و هتل ها، به منظور جمع آوری محلفه های کثیف و آلوده مورد استفاده قرار می گیرد. شوتینگ لباس به سرعت انجام کارها در مراکز بیمارستانی منجر شده است.

شوتینگ_زباله 

 

 شوتینگ زباله اکباتان

شرکت تهران دما آرکا در تمام نقاط ایران خدمات و محصولات خود را عرضه می‌کند. یکی از این مناطق مربوط به اجرای شوتنیگ زباله اکباتان می باشد. به تازگی برخی از ساکنین این منطقه از شهر تهران درخواست های بسیار زیادی برای نصب و اجرای این محصول در ساختمان هایشان داشته اند‌. تهران دما چندین ساختمان شوتینگ زباله اکباتان را انجام داده است.

شوتینگ_زباله 

 

 معایب شوتینگ زباله

در این بخش به بررسی معایب شوتینگ زباله می پردازیم. در این مطلب به یکی از اصلی ترین مشکلات سیستم شوت زباله می پردازیم. بوی بد و کثیف شدن یکی از معایب شوتینگ زباله می باشد که امروزه دو روش عالی برای از بین بردن آن وجود دارد. استفاده از سیستم شست و شوی کانال ها(با نصب آن می توان لوله را به صورت مکانیزه تمیز کرد) و دومین راه استفاده از نازل آب می باشد‌(این روش شست و شو به صورت دستی صورت می‌گیرد) و هزینه ی کمتری نسبت به روش اول دارد. با‌مطالعه ی این قسمت آگاه شدیم که تنها معایب شوتینگ زباله کثیف شدن لوله ها و ایجاد بودی بد در محیط ها می باشد.

 

 شوتینگ زباله در هتل

یکی از مکان هایی که در بیشتر مواقع سیستم شوت در آن اجرا می شود شوتینگ زباله درهتل می باشد. در مهمانسراها و اقامت گاه کاربرد آن بیشتر به منظور انتقال محلفه های کثیف و آلوده از اتاق ها به پایین ساختمان است. شوتینگ زباله در هتل علاوه بر سرعت بخشیدن به ارائه ی خدمات به حفظ بهداشت و سلامت افراد نیز کمک بسیار زیادی می کند.

 

شوتینگ زباله در برج

یکی از اصلی ترین و مهم ترین امکانات رفاهی در ساختمان های بلند مرتبه شوتینگ زباله برج می باشد. قابلیتی که موجب می شود که افراد هر زمان از روز که بخواهند زباله های خود را به درون لوله ی شوت زباله بیندازند. دیگر نیازی نیست ساکنین برج ها نگران این باشند که ساعت ۸ و یا ۹ شب شده است و میبایست زباله های خود را مقابل درب واحد بگذارند. راه اندازی و نصب شوتینگ زباله در برج یعنی آسایش بخشیدن به ساکنین واحدها، حمل سریع و آسان زباله های داخل هر طبقه و در پایان صرفه جویی در وقت و انرژی نیروهای خدماتی، همه ی این موارد در نهایت لذت و آرامش را برایمان به ارمغان می آورد.

 

شوتینگ زباله در چه مکان هایی نصب می شود؟

شوتینگ زباله در مکان های زیادی طراحی و اجرا می‌شود. در این‌ مطلب از تهران دما قصد داریم محیط هایی که این سیستم را می‌توان در آنها راه اندازی نمود را بررسی می‌کنیم. در برج های مسکونی و اداری، بیمارستان ها و هتل ها از سیستم شوتینگ زباله استفاده می شود. کارایی شوت زباله در هر یک از مکان‌ها متفاوت می باشد، به طور مثال در جاهای مسکونی برای جمع آوری زباله ها، در بیمارستان ها هم به جهت دفع زباله های بیمارستانی و هم به منظور دفع لباس های کثیف و در پایان در هتل ها به منظور انتقال محلفه های کثیف از سیستم شوتینگ زباله بهره می گیریم.

 

اجزای تشکیل دهنده ی شوتینگ زباله

در این بخش از تهران دما اجزای تشکیل دهنده ی شوتینگ زباله را مورد بررسی قرار می‌دهیم. هر یک از قطعاتی که دد هنگام نصب و راه اندازی شوت زباله مورد استفاده قرار می گیرد، کارایی و عمکلرد مختص به خود را دارد. دریچه شوت زباله،لوله شوت‌ زباله و سیستم شست و شو همگی اجزای تشکیل دهنده ی شوتینگ زباله می باشند. 

 

ویژگی های شوتینگ زباله با کیفیت چیست؟

مواردی که در پایین عنوان شده اند؛ ویژگی های شوتینگ زباله با کیفیت می باشند. در زمان اجرای این سیستم در ساختمان ها کارفرمایان میبایست به نکات مهمی همچون: ضخامت/جنس و قطر کانال گرد شوت زباله(که حتما باید استاندارد باشد)،داشتن دریچه دسترسی در هر واحد به منظور انتقال زباله ها و دارا بودن سیستم شست شو جهت تمیز کردن لوله گرد همگی از عواملی هستند که اگر درست اجرا شوند،جزء ویژگی های شوتینگ زباله با کیفیت هستند.

 

 هزینه ی اجرای شوتینگ زباله

هزینه ی اجرای شوتینگ زباله با توجه به یک سری نکات محاسبه می گردد. تعداد طبقات یک ساختمان، محل نصب کانال ها، داشتن و با نداشتن سیستم شست و شو از جمله عواملی هستند که در تعیین قیمت شوتینگ زباله دخیل هستند. لذا کارفرمایان میبایست جهت دریافت لیست مشخصات لازم را ارائه نمایند. 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :