09125456950

شوتینگ زباله

10 / 10
از 1 کاربر

کاربرد شوتینگ زباله

کاربرد شوتینگ زباله امروزه در ساختمان های مسکونی و تجاری بسیار زیاد شده است. از این نوع کانالکشی جهت انتقال آشغال ها به بیرون از محیط داخلی استفاده می شود. در گذشته در ساختمان های مرتفع همانند برج ها،افراد در هنگام جا به جایی پسماندهای خود دچار مشکل می شدند. امروزه در بیشتر محیط های اینچنینی استفاده از سیستم شوتینگ زباله امری مهم و ضروری است. این سیستم طوری طراحی شده است که در داخل واحدها یک دریچه قرار دارد که افراد با باز کردن آن زباله های خود را به درون آن می گذارند. پس از آن آشغال ها از طریق کانال گردی که در زمان ساخت ساختمان اجرا شده است، پایین رفته و به درون محفظه ای مخصوص می افتد. در پایان تمامی زباله های واحدهای مسکونی و تجاری توسط افراد خدماتی جمع آوری می شود. با بهره گیری از روش شوتینگ زباله دیگر نیازی نیست وقت و انرژی خودمان را صرف گذاشتن زباله ها به بیرون از خانه کنیم. 

 

 شوتینگ_زباله

 

انواع شوتینگ زباله

در این بخش با انواع شوتینگ زباله بیشتر آشنا می شویم. به طور کلی این خدمات به دو صورت صنعتی و مسکونی اجرا می شود. نوع مسکونی در برج ها و ساختمان های مسکونی و روش صنعتی در بیمارستان ها و هتل ها انجام می شود. شوتینگ زباله حمل زباله ها را برای مردم راحت تر می کند. در مکان هایی که این سیستم تعبیه نشده است، در هنگام جا به جایی آشغال ها راه پله و یا آسانسور کثیف می شود. شرکت تهران دما آرکا آماده ارائه ی تمامی خدمات مربوط به شوتینگ زباله در اقصی نقاط کشور می باشد. معمولا کانالکشی در این روش به صورت کانال گرد انجام می گیرد، استفاده از این نوع به دلیل این است که زباله ها راحت تر به پایین ساختمان انتقال داده می شوند.

 

شوتینگ_زباله

 

شوتینگ زباله صنعتی

شوتینگ زباله صنعتی در مکان های خاص و ویژه ای طراحی می گردد. جهت حمل زباله های داخل اتاق های جراحی و عمل در بیمارستان ها از سیستم شوتینگاستفاده می نمایند. همچنین در هتل های بزرگ مرتفع به منظور انتقال لباس ها، روتختی ها و ملافه ها از این امکان ویژه بهره می برند. مدل های جدید و پیشرفته شوتینگ زباله صنعتی قابلیت ممانعت از پیچیدن بو و ایجاد هوای تازه در فضای داخلی خود را نیز دارند. با استفاده از این روش در سال های اخیر سرعت عمل خدمات دهی در بیمارستان ها و هتل ها بیشتر شده است. شوتینگ زباله صنعتی بخاطر هدایت بهتر زباله ها و سایر وسایل، همانند نوع مسکونی به صورت کانال گرد طراحی و نصب می گردد.

 

شوتینگ_زباله

 

شوتینگ زباله در ساختمان مسکونی

شوتینگ زباله در ساختمان مسکونی یک امکان برای راحتی و آسایش افراد است. با وجود این سیستم دیگر نیازی به جمع آوری و حمل زباله های داخل خانه نیست. شوتینگ زباله مسکونی اغلب در ساختمان های مرتفع و برج ها بیشتر طراحی و اجرا می گردد. علاوه بر اینکه ساکنین اینگونه خانه ها رفاه بیشتری را کسب می کنند، نیروهای خدماتی نیز راحتی بیشتری را تجربه می کنند. امروزه کافی است دریچه ی بازدید شوتینگ زباله را باز نمائیم و آشغال هایمان را به درون آن بگذاریم. این زباله ها از طریق کانال کولر گردی که توسط متخصصین نصب شده است به پایین ساختمان هدایت می شود. در پایان همه ی آشغال ها از درون مخزن توسط کامیون جمع آوری و به مرکز پسماندها حرکت می کنند.

 

شوتینگ_زباله

 

قیمت شوتینگ زباله

برای مطلع شدن از قیمت شوتینگ زباله میبایست مواردی را به کارشناسان در این حوزه ارائه دهیم. در ابتدای ساخت محصول انتخاب جنس و ضخامت آن برای برآورد هزینه الزامی است. بعد از آن تعیین طول کانال گرد و قطر آن برای کسب آگاهی از قیمت شوتینگ زباله مطرح می شود. در مرحله ی پایانی هزینه ی نصب این سیستم در ساختمان بر اساس تعداد طبقات و میزان سختی کار در زمان اجرا تنظیم می گردد. کارفرمایان و مشتریان از تمامی نقاط کشور می توانند جهت استعلام قیمت شوتینگ زباله و همچنین دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه، همه روزه از طریق تماس تلفنی با کارشناسان شرکت تهران دما آرکا در ارتباط باشند.

 

شوتینگ_زباله

 

جنس ورق شوتینگ زباله

جنس ورق شوتینگ زباله از ورق استنلس استیل می باشد. این متریال در برابر هر نوع خوردگی بسیار مقاوم است. شوتینگ زباله را برای اینکه ضد زنگ نیز باشد، از ورق استیل می سازند. قیمت این متریال نسبت به دیگر ورق ها کمی بالاتر است، اما کیفیت و طول ماندگاری آن موجب شده تا این جنس انتخاب اول همه ی ساختمان سازان شود. بهترین ورق برای اجرای کانال اصلی شوتینگ زباله، ورق استنلس استیل 304 ضخامت 1 میل و برای دریچه ها و کانال سرعت گیر ضخامت 2 میل است. طول عمر و کیفیت مطلوب این سیستم برای کارفرما بسیار مهم می باشد. به همین خاطر در پروژه ی بزرگ معمولا برای ساخت سیستم شوتینگ زباله از ورق استنلس استیل استفاده می کنند.

 

شوتینگ_زباله

 

طراحی سیستم شوتینگ زباله

طراحی سیستم شوتینگ زباله مزایای خیلی زیادی برای ساکنین و خدمه ی یک ساختمان مسکونی و یا تجاری اداری دارد. با اجرای این خدمات، امکان انتقال زباله ها از هر واحد به پایین ساختمان ایجاد می شود. این بدین معنا است که افراد دیگر نیازی به رفت و آمد در هنگام خمل آشغال ها ندارند. طراحی سیستم شوتینگ زباله در بیمارستان ها و هتل ها نیز منجر به افزایش سرعت خدمات رسانی به مردم شده است. نیروهای خدماتی در هتل ها جهت هدایت رخت های کثیف اتاق ها از کانال گرد شوت زباله استفاده می کنند. در بیمارستان ها با بهره گیری از این سیستم زباله های بیمارستانی که بیماری زا نیز هستند، به راحتی جا به جا می شوند.

 

شوتینگ_زباله

 

دریافت مشاوره درباره ی شوتینگ زباله

دریافت مشاوره درباره ی شوتینگ زباله و نحوه ی ساخت و نصب آن را می توانید به راحتی از کارشناسان شرکت تهران دما آرکا دریافت کنید. کارفرمایان و مشتریان از هر کجای ایران می توانند با متخصصین ما در ارتباط باشند. کارشناسان تهران دما از ساعت 9 الی 19 آماده ی پاسخگویی به هر گونه سوال درباره ی سیستم شوتینگ زباله هستند. همچنین به منظور دریافت قیمت نیز می توانید به شماره ی واتس آپ شرکت به شماره 09190888245 پیغام ارسال کنید.

 

شوتینگ_زباله

 

شوتینگ زباله از چه نوع کانالی ساخته میشود؟

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که شوتینگ زباله از چه نوع کانالی ساخته می شود؟ این نوع خدمات تنها با استفاده از کانال گرد اجرا می گردد. دلیل این امر این است شکل دایره ای این نوع کانال، به سرعت و سهولت انتقال زباله ها کمک بسزایی می نماید.

 

 شوتینگ_زباله

 

شوتینگ_زباله

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :