09125456950

قیمت دریچه کولر

10 / 10
از 1 کاربر

بررسی قیمت دریچه کولر

در این وبلاگ از تهران دما به بررسی قیمت دریچه کولر می پردازیم. به طور کلی معیارهای مهمی در تعیین قیمت این محصول در نظر گرفته می شوند. کیفیت و ضخامت ورق، نوع ورق مصرفی، متریال محصول و کیفیت رنگ، همگی از مواردی هستند که بر روی قیمت دریچه کولر تاثیرگذار می باشند. در این صفحه تمامی نکاتی که مشتریان در هنگام خرید برای تحلیل نیاز دارند را درج نموده ایم. تفاوت قیمت دریچه کولر چوبی،آلومینومی،آهنی و پلاستیکی را در اینجا می توانید مشاهده نمائید.

 

چه فاکتورهایی بر قیمت دریچه کولر تاثیر دارد؟

چه فاکتورهایی بر قیمت دریچه کولر تاثیر دارد؟ این محصول همانند سایر کالاها تنوع دارد. شکل، طرح، ابعاد و از همه مهم تر متریال مصرفی دریچه کولر بر قیمت آن موثر می باشد. محصولات تهویه در ابتدای پیدایش این صنعت فقط به صورت فلزی تولید می شدند. اما با گذشت زمان و احساس نیاز مشتریان، سایر متریال ها همچون چوبی، پلاستیک پی وی سی و ام دی اف نیز در تولید دریچه کولر مورد استفاده قرار گرفتند.

 

قیمت کدام دریچه کولر پایینتر است؟

قیمت کدام دریچه کولر پایینتر است؟ هزینه ی هر مدلی که متریال آن در بازار کم تر باشد. دریچه کولر آهنی پایین ترین قیمت را نسبت به دیگر نوع ها دارد. به غیر از متریال دلیل دیگری بر کاهش هزینه ی محصولات گالوانیزه تاثیر گذار است. اغلب تولید کنندگان دریچه کولر آهنی، این محصول را با ضخامت ورق 50 و یا 40 میسازند. خود این موضوع قطعا نقش بسزایی در مناسب بودن هزینه ی کالاهای اینچنینی دارد.

 

علت تغییر قیمت دریچه کولر

علت تغییر قیمت دریچه کولر در دو سال گذشته، افزایش قیمت دلار و بالا رفتن هزینه ی متریال مصرفی این کالا می باشد. این کالا همانند سایر محصولات چند سالی بود که در یک قیمت ثابت عرضه می شد. اما با گذشت زمان و طی نوسانات شدید قیمت ارزها و ورق های فلزی و چوبی انواع دریچه کولر نیز قیمتشان تغییر نمود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :