09125456950

قیمت دریچه کولر

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

بررسی قیمت دریچه کولر

در این وبلاگ از شرکت تهران دما به بررسی قیمت دریچه کولر و عوامل تاثیر گذار بر کاهش و یا افزایش آن می پردازیم. به طور کلی معیارهای مهمی در تعیین قیمت این محصول در نظر گرفته می شوند. کیفیت و ضخامت ورق، نوع ورق مصرفی، متریال محصول و کیفیت رنگ، همگی از مواردی هستند که بر روی قیمت دریچه کولر تاثیرگذار می باشند. در این صفحه تمامی نکاتی که مشتریان در هنگام خرید برای تحلیل نیاز دارند را درج نموده ایم. تفاوت قیمت دریچه کولر آهنی و قیمت دریچه کولر چوبی،آلومینومی و پلاستیکی را در این صفحه از وبسایت می توانید مشاهده نمائید. در پایین این برگه تمامی توضیحات و اطلاعاتی که پیش از خرید دریچه کولر نیاز دارید را برای شما درج نموده ایم. شما با تفاوت قیمت هر یک از کالاها و دلایل قیمت گذاری هر دریچه تنظیم هوا در این بخش بیشتر آشنا می شوید.

 

 

قیمت دریچه کولر آهنی

بدون شک قیمت دریچه کولر آهنی نسبت به متریال آلومینیومی و چوبی مناسب تر است. علت این موضوع ورق مصرفی این نوع دریچه می باشد. ورق گالوانیزه قیمت کم تری نسبت به ورق آلومینیوم دارد. قیمت دریچه کولر آهنی همچنین با توجه به ضخامت ورق و کیفیت ساخت آن نیز دستخوش تغییر می باشد. در کارخانه ی تهران دما محصول دریچه کولر آهنی با قیمت مناسبی عرضه می شود. مشتریان و کافرمایان محترم می توانند به منظور دریافت لیست قیمت تمامی کالاهای این شرکت به واتس آپ تهران دما پیغام دهند.

 

 

 

قیمت دریچه کولر چوبی

قیمت دریچه کولر چوبی همانند سایر متریال ها بر اساس اینچ محاسبه نمی گردد. کارخانه جات تولیدی این محصول را با توجه به ابعاد و سایز آن قیمت گذاری می کنند. قیمت دریچه کولر چوبی طبق ابعادی که مشتریان می دهند، از کوچک، متوسط تا بزرگ افزایش می یابد. نکته ی مهمی که در اینجا میبایست به آن اشاره نمائیم، رنگ این کالا می باشد. رنگ دریچه کولر چوبی در قیمت گذاری آن هیچ تاثیری ندارد.

 

 

چه فاکتورهایی بر قیمت دریچه کولر تاثیر دارد؟

چه فاکتورهایی بر قیمت دریچه کولر تاثیر دارد؟ این محصول همانند سایر کالاها تنوع دارد. شکل، طرح، ابعاد و از همه مهم تر متریال مصرفی دریچه کولر بر قیمت آن موثر می باشد. محصولات تهویه در ابتدای پیدایش این صنعت فقط به صورت فلزی تولید می شدند. اما با گذشت زمان و احساس نیاز مشتریان، سایر متریال ها همچون چوبی، پلاستیک پی وی سی و ام دی اف نیز در تولید دریچه کولر مورد استفاده قرار گرفتند.

 

قیمت کدام دریچه کولر پایینتر است؟

قیمت کدام دریچه کولر پایینتر است؟ هزینه ی هر مدلی که متریال آن در بازار کم تر باشد. دریچه کولر آهنی پایین ترین قیمت را نسبت به دیگر نوع ها دارد. به غیر از متریال دلیل دیگری بر کاهش هزینه ی محصولات گالوانیزه تاثیر گذار است. اغلب تولید کنندگان دریچه کولر آهنی، این محصول را با ضخامت ورق 50 و یا 40 میسازند. خود این موضوع قطعا نقش بسزایی در مناسب بودن هزینه ی کالاهای اینچنینی دارد.

 

علت تغییر قیمت دریچه کولر

علت تغییر قیمت دریچه کولر در دو سال گذشته، افزایش قیمت دلار و بالا رفتن هزینه ی متریال مصرفی این کالا می باشد. این کالا همانند سایر محصولات چند سالی بود که در یک قیمت ثابت عرضه می شد. اما با گذشت زمان و طی نوسانات شدید قیمت ارزها و ورق های فلزی و چوبی انواع دریچه کولر نیز قیمتشان تغییر نمود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :