09125456950

دریچه کولر

8 / 10
از 48 کاربر
 

دریچه کولر در شرکت تهران دما

انواع دریچه کولر در شرکت تهران دما عرضه می گردد. دریچه کولر محصولی است که اغلب در داخل منازل و شرکت های اداری و کارخانه جات مورد استفاده قرار می گیرد. دریچه کولر به منظور انتقال هوای موجود در کانال کولر به داخل محیط ها استفاده می شود. شرکت تهران دما انواع دریچه کولر را با متریال های گوناگون و در ابعاد مختلف عرضه می نماید. تهران دما از سال 1364 فروشگاه دریچه کولر را راه اندازی کرده است تا بتواند قدمی در راستای رساندن دمای مطلوب به محیط ها بردارد. در تهران دما دریچه کولر از جنس آلومینیوم،آهن و چوب تولید می شود. از دیگر محصولات تهران دما می توان به دریچه کولرهای خطی،سقفی،دمپردار،بدون دمپر و انواع دریچه کولر بازدید اشاره کرد. تهران دما خدمات پس از فروش ارائه می نماید و همچنین قیمت دریچه کولر را بسیار مناسب در نظر گرفته است. متخصصان نصب تهران دما همواره در تلاشند تا دریچه کولرهای مشتریان را برای آنان نصب نمایند. تهران دما بخش خرید اینترنتی دریچه کولر را راه اندازی کرده است تا مشتریان بتوانند به راحتی و در کوتاهترین زمان محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند. در این شرکت انواع دریچه کولر در  طرح ها، رنگ ها و متریال های گوناگون ساخته می شود. تهران دما با توجه به نیاز مصرف کننده دریچه های کولرهای خود را طراحی و اجرا می نماید و با استفاده از ایده های جدید کارشناسان خود  دریچه کولرجدید را از جنس های مختلفی همچون آهن،آلومینیوم و چوب تولید و به بازار مصرفی ارائه می نماید.

 

دریچه_کولر

 

انواع دریچه کولر

انواع دریچه کولر در کانال سازی تهران دما تولید و به فروش می رسد. در تهران دما تمامی دریچه کولرهای جدید و به روز دنیا از جمله دریچه کولر مشبک، دریچه کولر دیواری، دریچه کولر سقفی و دریچه کولر خطی عرضه می گردد. انواع دریچه کولر که در بالا نام برده شد با استفاده از ورق های متنوعی تولید می شوند.فروشگاه اینترنتی تهران دما انواع دریچه کولر را در نوع گالوانیزه، آلومینیوم،پلاستیکی و چوبی به فروش می رساند. کاربرد هر یک از دریچه کولرها بسته به نوع محیط و کاربری آنها متغیر می باشد. همچنین در تهران دما انواع مختلفی از دریچه کولرهای چوبی خطی ثابت، خطی دمپردار، دیواری درپوش دار و انواع دریچه کولرهای چوبی زیر فن کوئلی تولید و به فروش می رسد. یکی از جدیدترین دریچه کولرهای شرکت تهران دما، دریچه کولر درپوش دار می باشد. این محصول محبوبیت ویژه ای در میان مشتریان کسب کرده است. هر یک از دریچه کولرها مزایای منحصر به فردی دارند که در بخش های بعدی توضیحاتی درباره ی هر کدام درج شده است. این مطالب به منظور سهولت مشتریان تهران دما در انتخاب محصول مورد نظرشان تهیه و ثبت شده است. علاوه بر اطلاعات متنی درج شده، انواع مختلف دریچه کولرهای تهران دما توسط تصاویر واضح و با کیفت هر یک از دریچه های تنظیم هوا قابل مشاهده می باشد.

 

دریچه-کولر

 

خرید اینترنتی دریچه کولر

در گذشته افراد برای تهیه ی دریچه کولر می بایست به مراکز فروش فیزیکی مراجعه می کردند. اما امروزه با پیشرفت ارتباطات و اینترنت این قابلیت فراهم شده است که علاقه مندان بتوانند خرید اینترنتی دریچه کولر را به آسانی انجام دهند. شرکت تهران دما سامانه ی خرید اینترنتی دریچه کولر را برای مشتریان خود فراهم نموده است. خرید اینترنتی دریچه کولر سبب افزایش سرعت در خرید شده است و همچنین مشتریان ازطریق خرید از این روش می توانند محصولات خود را در محل کار و یا خانه ی خود دریافت کنند. با استفاده از این نوع خرید مشتریان با انجام تنها یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره از کارشناسان دریچه کولر تهران دما، ابعاد محصول خود را ارائه می نمایند. سپس متخصصان در تهران دما پس از بررسی های لازم اقدام به ساخت دریچه کولر مورد نظر مشتریان می کنند. 

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر جدید

شرکت تهران دما با استفاده از متخصصین و کارشناسان خود اقدام به طراحی دریچه کولر جدید می نماید. کانال سازی تهران دما بنا به درخواست مشتریان و نیاز آنها دریچه کولر جدید تولید می کند. برخی از مشتریان علاقه مند هستند تا طرحی نو در دریچه کولر آبی ایجاد شود. به همین دلیل آنها محصول مورد نیاز خود را سفارش می دهند و تهران دما نیز در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت محصول آنان را در طرح ها و رنگ های گوناگون تولید می کند. از جمله جدیدترین محصولات می توان به دریچه کولرهای خطی 30 درجه دمپردار، دریچه کولرهای خطی 90 دریچه کولرهای خطی 90 درجه و همچنین دریچه کولرهای چوبی درپوش دار اشاره نمود. دریچه های جدید علاوه بر اینکه به روزاند، زیبا و منحصر به فرد هم می باشند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر آبی جدید

در صنعت کانال سازی کولر هر ساله دریچه کولرآبی جدید تولید و به بازار عرضه می شود. به دلیل رشد و پیشرفت صنعت ساختمان سازی تولید دریچه کولر آبی جدید نیز رو به افزایش است. ویژگی های دریچه کولر می بایست با استانداردهای روز مطابقت داشته باشد. لحاظ نکات اصولی و استاندارد در هنگام تولید دریچه کولر موجب بازدهی عالیه این محصول در محیط های مسکونی و صنعتی می شود. دریچه های آبی جدید به راحتی تنظیم می شوند، به طوری که مشتریان می توانند دما و هوای دریچه کولرهای آبی جدید را به جهت های راست و چپ و بالا و پایین محیط هدایت کنند. بدین صورت با انجام این عمل می توان دمای تمامی فضا را به صورت یک دست هماهنگ نمود.

 

دریچه-کولر

 

ضخامت ورق دریچه کولر

ضخامت ورق دریچه کولر در تهران دما استاندارد می باشد. تهران دما برای بالا بردن کیفیت محصولات خود و نیز طول عمر مفید دریچه کولرها از ورق با ضخامت مناسب استفاده می نماید. شرکت تهران دما برای تولید دریچه کولر از ورق با ضخامت 50 بهره می برد. این ورق بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد. ضخامت ورق تاثیر چشم گیری بر روی قیمت دریچه کولر دارد. به همین دلیل می توان گفت ورق با ضخامت 50 بهترین و مناسبترین گزینه هم از نظر کیفیت و هم از لحاظ قیمت می باشد.

 

دریچه-کولر

 

بهترین روش اندازه گیری ابعاد دریچه کولر

در این بخش بهترین روش اندازه گیری ابعاد دریچه کولر را ارائه می دهیم. ابتدا دریچه کولرهایی که در گذشته نصب شده اند را از روی کانال کولر جدا می کنیم. سپس با استفاده از متر ابعاد داخلی و یا به اصطلاح تو در توی کانال کولر را اندازه گیری می کنیم. در آخرین مرحله ابعاد را بر روی یک قطعه کاغذ یادداشت می کنیم و به سازندگان دریچه کولر ارائه می دهیم. با استفاده ار این روش دریچه کولرهای شما به صورت استاندارد ساخته شده و به راحتی در قسمت دهانه ی کانال قرار می گیرد. به کمک این روش اندازه گیری دیگر نیازی به صرف هزینه ی اضافی برای بازدید و اندازه گیری نصب کنندگان دریچه کولر نیست.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کانال

دریچه کانال از همان ابتدای پیدایش کولر آبی و کانال سازی تولید شده است. هدف از ساخت دریچه کانال، در دسترس قرار دادن هدایت هوای کانال های کولر برای افراد بوده است. پس از اینکه کولر آبی تولید شد، افراد کارشناس در این حوزه اقدام به طراحی کانال سازی کولر و نیز دریچه کولر نمودند. آنها بعد از بررسی های کارشناسانه متوجه این موضوع شدند که برای انتقال هوا می بایست کانال کولر طراحی و اجرا شود. در نهایت آنها برای تنظیم جهت باد دریچه کانال کولر را تولید کردند. دریچه به دلیل رفع مشکل و بهبود عملکرد کولر آبی توانست به سرعت جایگاه مناسبی را در صنعت کانال سازی کسب کند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر آبی دیواری

دریچه کولر آبی دیواری در ابعاد و انواع مختلفی تولید می گردد. دریچه کولر آبی با توجه به شرایط محیطی یک مکان مورد استفاده قرار می گیرد. کانال سازی تهران دما دریچه کولر آبی را در رنگ های مختلفی تولید می کند. این نوع از دریچه تنظیم هوا ظاهری بسیار زیبا دارد. دریچه کولر آبی دیواری در ساختمان ها بسیار پر کاربرد می باشد. پره های این محصول به نحوی طراحی شده است که افراد به راحتی می توانند جهت و سمت و سوی آن را تغییر دهند. بر روی این نوع از دریچه ها به منظور جلوگیری از ورود سرما در زمستان دمپر نصب می شود. از مزایای مهم دریچه کولر آبی دیواری تغییر یافتن جهت باد کولر می باشد که این موضوع موجب محبوبیت این کالا در میان مشتریان گشته است.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر سقفی

دریچه کولر سقفی اغلب در مکان های بزرگ اجرا می شود. این محصول در تالارهای مجلل،هتل ها،سالن های همایش و بسیاری از محیط های بزرگ استفاده می شود. این کالا همانطور که از نامش پیداست در سقف نصب می گردد. دمپرهای دریچه کولر سقفی به صورت ثابت طراحی شده اند. دریچه کولرهای سقفی در نوع های مختلفی تولید و مورد استفاده ی مردم قرار می گیرند. دریچه کولر خطی ثابت، دریچه کولر مشبک و یا لانه زنبوری، دریچه کولرهای چهارطرفه و دریچه کولرهای سه طرفه به منظور نصب در سقف طراحی شده اند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر دیواری

در صنعت ‌کانال‌سازی دریچه‌کولر دیواری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تولید دریچه کولر دیواری بیشترین تنوع را می توان اعمال کرد. این‌ محصول به صورت گالوانیزه،آلومینیوم و چوبی ساخته می شود. دریچه کولر خطی، دریچه کولر پره شمشیری،دریچه کولر مشبک و دریچه کولر معمولی همه از نوع دریچه ی دیواری می باشند. تمامی این محصولات به صورت بدون دمپر و با دمپر ساخته می شوند. یکی از ویژگی های مثبت این محصول نصب شدن آسان آن می باشد. مشتریان هر کدام از این‌ دریچه ها را با در نظر گرفتن معیارهای خود و همچنین فضای اجرایشان انتخاب می‌کنند. شرکت تهران دما در زمانی بسیار کوتاه انواع دریچه کولر دیواری را با بهترین ‌کیفیت تولید و عرضه می نماید.

 

دریچه-کولر


دریچه کولر آهنی

قیمت دریچه کولر آهنی بسیار مناسب می باشد. این کالا از ورق های آهنی موجود در بازار تولید می گردد. دریچه کولر آهنی محبوب ترین محصول در میان‌ مردم می باشد. این محصول با استفاده از دستگاه های صنعتی و همچنین به کمک‌ نیروی متخصص تولید می شود. در ابتدای پیدایش صنعت کانال سازی کولر  اولین دریچه تولید شده توسط کاشناسان، از جنس ورق گالوانیزه بوده است. این نوع از دریچه ی تنظیم هوا برای جاهایی مناسب است که در آن رطوبت وجود ندارد. در برخی از شهرهای ایران به دلیل رطوبتی بودن هوای آن ها می بایست از سایر متریال های موجود استفاده نمود.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر آلومینیومی

طول عمر دریچه‌ کولر آلومینیومی خیلی زیاد می باشد. دلیل این امر استفاده ی ورق آلومینیوم در این محصول می‌باشد. دریچه کولر آلومینیومی نسبت به سایر دریچه های تنظیم هوا سبک تر می باشد زیرا فلز آلومینیوم سبک تر از سایر فلزات می باشد. مشتریان شرکت تهران دما بسته به نوع نیاز خود از دریچه کولرهای متنوع تولید شده در این شرکت استفاده می نمایند.

 

دریچه-کولر 

دریچه کولر چوبی

دریچه کولر چوبی محصولی بی نظیر می باشد. زیبایی و جذابیت دریچه کولر چوبی مثال زدنی است. تولید کنندگان این نوع از دریچه تنظیم هوا از متریال چوب استفاده می نمایند. دریچه های چوبی به دلیل زیبایی چشم نوازشان در محیط های مسکونی مورد استقبال قرار می گیرند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر پلاستیکی

دریچه کولر پلاستیکی دارای مزایای ویژه ای می باشد. این محصول بسیار با کیفیت و پر کاربرد است. یکی از امتیازات دریچه کولر پلاستیکی قیمت مناسب آن نسبت به سایر دریچه کولر ها می باشد. این محصول ماندگاری و طول عمر بالایی دارد. دریچه کولر پلاستیکی در مدل های مختلفی تولید می گردد. در ادامه دو نوع پرکاربرد این محصول را به شما معرفی می نمائیم. دریچه بازدید پلاستیکی که اغلب برای پوشش تاسیسات و کنتورهای برق مورد استفاده قرار می گیرد.دریچه گرد پلاستیکی که برای تنظیم هوای مطلوب در سرویس های بهداشتی و حمام کاربرد دارد

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر گرد

دریچه کولر گرد کاربرد ویژه ای دارد. دریچه کولر گرد به منظور انتقال هوای تازه از بیرون محیط ها به داخل فضا مورد استفاده قرار می گیرد. برای ایجاد هوای مطلوب در سرویس های بهداشتی، حمام ها و راه پله ها از دریچه کولر گرد استفاده می شود. این محصول به دلیل ظاهر زیبایی ای که دارد، مورد توجه مردم واقع شده است

 

دریچه-کولر

 

بورس فروش دریچه کولر در تهران

بورس فروش دریچه کولر در تهران دما می باشد. چرا که این شرکت تمامی دریچه کولرها را در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید و به بازار عرضه می کند. دریچه کولر محصولی است که باید با کیفیت بالایی تولید شود. تهران دما  این تضمین را به مشتریان خود می دهد که دریچه کولرهای خود را با استفاده از بهترین متریال ها تولید می کند. همچنین شرکت تهران دما خدمات پس از فروش دریچه کولر را به مشتریان خود ارائه می نماید.

 

 

مواد مصرفی در تولید دریچه کولر

مواد مصرفی در تولید دریچه کولر انواع ورق ها می باشند. به منظور تولید دریچه کانال از ورق های گالوانیزه و ورق های آلومینیومی استفاده می شود. همچنین در هنگام رنگ آمیزی دریچه کولرها از رنگ های شیمیایی مختلفی استفاده می شود. برخی از دریچه کولر ها از چوب تهیه می شوند. این نوع از دریچه کولرها با استفاده از چوب های موجود در بازار تهیه می شوند.

 

دریچه-کولر

 

کیفیت دریچه کولر

کیفیت دریچه کولر رابطه ی مستقیمی با نحوه ی تولید آن دارد. در شرکت تهران دما نیروهای متخصص و حرفه ای تولید دریچه کولر ها را انجام می دهند. به همین دلیل کیفیت دریچه کولر تهران دما بسیار بالا می باشد. نکته ای دیگر که بر کیفیت دریچه کانال تأثیر گذار می باشد، مواد مصرفی استفاده شده در تولید دریچه های هوا می باشد.

 دریچه-کولر

 

دریچه کولر شیک

شرکت تهران دما دریچه کولر شیک تولید می کند. تهران دما دریچه کولرهای سفارشی تولید می کند. مشتریان می توانند  هر رنگ دریچه ای را که نیاز دارند از تهران دما درخواست کنند. به دلیل استفاده نمودن متریال های با کیفیت در تولید محصولات، شرکت تهران دما دریچه کولرهای بسیار زیبا و شیکی را تولید و به بازار عرضه می نماید. همچنین استفاده از رنگ های جذاب و دل نشین در محصولات موجب این شده است که دریچه کولرهای شیک تولید شوند.

 
دریچه-کولر

 

روش های تولید دریچه کولر

در این قسمت به روش های تولید دریچه کولر در کارگاه های تهران دما می پردازیم. تهران دما با بهره گیری از متدهای روز دنیا اقدام به طراحی دریچه کولرهای جدید و به روز می نماید. در مرحله ی بعدی دستگاه های خط تولید دریچه کولر را خریداری می کند. در پایان با استفاده از نیروی انسانی متخصص و همچنین دستگاه های پیشرفته و به روز دریچه های تنظیم هوا را تولید و برای مصرف کنندگان آماد می نماید.

 

دریچه-کولر

 

اجرا و نصب دریچه کولر

برای اجرا و نصب دریچه کولر نیاز به متخصص می باشد. شرکت تهران دما افراد ماهری را به منظور نصب دریچه کولر در منازل مسکونی و اداری، کارخانه ها و... استخدام نموده است. به منظور اجرای دریچه تنظیم هوا باید از دلر برقی یا شارژی، پیچ و قاب چوبی استفاده شود. متخصصان تهران دما در اسرع وقت به محل مورد نظر نصب دریچه کولر اعزام شده و با سرعت خیلی بالایی دریچه ی کانال های کولر را نصب می نمایند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر و نحوه ی نصب آن

در این بخش به شیوه ی نصب دریچه کولر می پردازیم. در مرحله ی اول ابعاد دهانه ی کانال را به صورت طول و عرض ثبت می نمائیم. سپس اندازه ها را به سازندگان دریچه کولر اعلام می نمائیم تا محصول مورد نیاز را تولید کنند. پس از آن دور تا دور کانال کولر را با قاب چوبی پر می نمائیم. در آخر دریچه کولر را بر روی قاب چوبی پیچ می کنیم. نکته ی حائیز اهمیت در هنگام نصب توجه به تراز بودن دریچه کولر با سطح سقف می باشد.

 

دریچه-کولر

 

از کجا دریچه کولر بخرم؟

از کجا دریچه کولر بخرم؟ جواب این سوال بسیار ساده است. امروزه به دلیل وسعت ارتباطات، اینترنت نقش بسیار مهمی در امور زندگی هر فرد ایفا می کند. به همین جهت می توان گفت خرید اینترنتی دریچه کولر بهترین روش برای خرید و دریافت این کالا می باشد. بهترین راه برای خرید دریچه کولر مراجعه به فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد. شرکت تهران دما  فروشگاه اینترنتی خرید دریچه کولر را برای رفاه خرید مشتریان دایر نموده است.

 

دریچه-کولر

 

قیمت دریچه کولر

قیمت دریچه کولر با توجه به متریال آن محاسبه می شود. قیمت دریچه کولر بر اساس اینچ تعیین می شود. قیمت دریچه کولر گالوانیزه نسبت به دریچه تنظیم آلومینیومی ارزان تر می باشد. در هنگام قیمت گذاری بر روی دریچه هوا ابعاد (طول و عرض) محصول نیز تأثیر گذار است. یکی دیگر از عوامل مهمی که در زمان ارزیابی قیمت دریچه کولر مورد بررسی قرار می گیرد دستمزد متخصصین کارخانه می باشد. تهران دما محصولات خود را با بهترین کیفیت و با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه می کند.

 

دریچه-کولر

 

مهارت ساخت دریچه کولر

در کارخانه ها و کارگاه های تولید دریچه کانال به نیروی انسانی با مهارت ساخت دریچه کولر نیاز می باشد. چرا که در هنگام تولید دریچه نیروی متخصص ماهر می بایست به کمک دستگاه های تولید اقدام به ساخت نمایند. در هنگام ساخت دریچه کولر رعایت نکاتی حائز اهمیت است. طول و عرض دریچه کانال، نوع دریچه کولر، رنگ دریچه تنظیم هوا و دمپر از جمله مواردی هستند که متخصصین در هنگام تولید می بایست توجه ویژه ای به آنها داشته باشند

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر دمپر دار

دریچه کولر دمپردار یکی از پر کاربرد ترین دریچه های تنظیم هوا می باشد. دمپر در قسمت پایینی دریچه کولر طراحی و اجرا شده است. به کمک دمپر می توان هوا دهی دریچه کولر را تنطیم نمود. وقتی دمپر را به سمت پایین حرکت می دهیم، دیگر هیچ هوایی وارد فضا نمی شود، این ویژگی در زمان هایی که هوا سرد می شود استفاده ی بسیار زیادی دارد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر بازدید

برای پوشش برخی از نقاط در ساختمان ها از دریچه کولر بازدید استفاده می نمایند. در جاهایی که شیر فلکه، کنتورهای برق وجود داشته باشند، برای استتار آنها از دریچه کولر بازدید استفاده کنند. دریچه کولر بازدید در طرح های متنوعی طراحی می شود و بسته به کاربری تولید و عرضه می گردد.

 

دریچه-کولر

 

استفاده از دمپر دریچه کولر

استفاده از دمپر دریچه کولر مزایای زیادی دارد. به منظور تنظیم مسیر باد دریچه کولر و جهت دهی آن به سمت بالا و پایین می توان از دمپر استفاده نمود. همچنین برای اینکه ورود هوا از بیرون به درون را متوقف کنیم می توانیم دمپر دریچه کولر را کاملا بسته و مانع نفوذ هوا به داخل فضا شویم. این امر اغلب در فصل های سرد کاربرد دارد. افراد می توانند بسیار آسان دمپر دریچه کولر را باز و بسته نمایند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر با رنگ کوره ای

دریچه کولر با رنگ کوره ای زیبایی بیشتری نسبت به سایر محصولات دارد. استفاده از رنگ کوره ای برای تولید دریچه کولر، سبب یکدست شدن رنگ بر روی دریچه کانال می شود. علاوه بر این رنگ کوره کیفیت بیشتری نسبت به رنگ آمیزی معمولی دارد. شرکت تهران دما تمامی محصولات دریچه کولر خود را با استفاده از کوره رنگ می کند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر برای تنظیم هوا

دریچه کولر برای تنظیم هوا ساخته می شود. برای ایجاد دمایی مناسب در خانه ها و سایر مکان های فیزیکی از دریچه کولر برای تنظیم دما و هوا استفاده می نمایند. افراد می توانند با دریچه تنظیم هوا را به راحتی به هر جهتی که می خواهند تغییر دهند. از ویژگی های مثبت دریچه کولر جدید تعبیه نمودن دمپر می باشد. دمپر این امکان را می دهد تا با باز و بسته نمودن آن به راحتی پره های دریچه کولرها را ببندیم.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر خطی 30 درجه

دریچه کولر خطی 30 درجه از فلز آلومینیوم ساخته می شود. دریچه کولر خطی 30 درجه بسیار زیبا می باشد. از این محصول در محیط های مسکونی اغلب استفاده می شود. دریچه کولر خطی 30 درجه همانطور که از نامش پیداست به صورت 30 درجه رو به پایین ساخته می شود. برای مشتریانی که دریچه کولر و دریچه تنظیم هوای شیک و با دوام نیاز دارند، دریچه تنظیم هوای 30 درجه توصیه می شود.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر تاسیسات

دریچه کولر تاسیسات برای پوشش تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر دریچه کولر تاسیسات دریچه بازدید می باشد. دریچه کولر تاسیسات در بیشتر ساختمان ها کاربرد دارد. به منظور جلوگیری از دسترس افراد به شیر فلکه های لوله های تاسیساتی از دریچه کولر تاسیسات استفاده می کنند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر چوبی درپوش دار

دریچه کولر چوبی درپوش دار محصولی جدید و کاربردی می باشد. این محصول در مدل های دمپردار و بدون دمپردار در رنگ های متنوعی ساخته می شود. دریچه کولر چوبی درپوش دار نسبت به سایر دریچه ها متمایز می باشد، چرا که در این کالا درپوشی تعبیه شده است. این نوع از دریچه تنظیم هوا موجب جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایشی داخل محیط ها به بیرون و همچنین مانع از ورود هوای سرد در فصل زمستان به داخل مکان ها می شود.

 

 دریچه-کولر

 

دریچه کولر چوبی ام دی اف

برای لوکس و زیبا شدن بیشتر خانه ها می توان از دریچه کولر چوبی ام دی اف استفاده نمود. دریچه کولر چوبی ام دی اف مقاومت بسیار بالایی داشته به همین دلیل دریچه کولر از جنس ام دی اف در میان دریچه کولرهای چوبی از محبوبیت بسیار بالایی بر خوردار شده است. 

 

دریچه-کولر

 

شکل ظاهری دریچه کولر مشبک

شکل ظاهری دریچه کولر مشبک شبیه به لانه زنبور می باشد. این محصول به منظور مکش هوای فضا مورد استفاده می باشد. در سرویس های بهداشتی و در حمام ها برای بیرون بردن هوای نا مطلوب از دریچه کولر مشبک گرد و یا چهارگوش استفاده می شود. دریچه کولر مشبک در دو نوع دمپردار و بی دمپر تولید و روانه ی بازار می گردد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر فانتزی

در شرکت تهران دما دریچه کولر فانتزی تولید و به فروش می رسد. این سبک از دزیچه کولرها با توجه به نیاز مشتریان تولید و پخش می گردد. دریچه کولر فانتزی سایزها و رنگ های مختلفی دارد. ظاهر این مدل از دریچه کولرها بسیار زیبا و خاص می باشد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر در شهرهای مختلف ایران

تهران دما به تمامی نقاط ایران دریچه کولر ارسال می نماید. یکی از سوالات متداولی که مشتریان از ما می پرسند، موضوع ارسال دریچه کولر به سایر استان ها می باشد. دریچه کولر اصفهان، دریچه کولر تبریز، دریچه کولر مشهد و  سایر شهرهای ایران بزرگ همگی تحت پوشش شرکت تهران دما می باشند. هزینه ی ارسال دریچه کولر به شهرهای دیگر بسیار کم می باشد. به طوری که هزینه ی ارسال از طریق باربری حداقل 5 عدد دریچه تنظیم هوا تقریبا به مبلغ بیست هزار تومان می باشد.

 

دریچه-کولر

 

بهترین دریچه کولر در فصل زمستان

بهترین دریچه کولر در فصل زمستان دریچه کولرهای درپوش دار تهران دما می باشند. دریچه کولرهای درپوش دار تهران دما به نوعی طراحی شده اند که می توان در فصل های زمستان از نفوذ سرما به داخل محیط به صورت قطعی محافطت کرد. این محصول در دو نوع پلاستیکی و چوبی تولید می گردد. تهران دما برای مشتریانی که به زیبایی دکوراسیون داخلی منازل خود اهمیت می دهند، محصول ویژه ی دریچه کولر درپوش دار  را معرفی می نماید.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر سفارشی و ویژه

شرکت تهران دما دریچه کولر سفارشی و ویژه تولید می کند. این شرکت با توجه به پیشنهادات و درخواست های مشتریانش اقدام به تولید محصولات ویژه نموده است. این محصولات از نظر کیفیت و نوع با سایر محصولات دریچه کولر تهران دما برابر هستند. بزرگ ترین تفاوت این کالاها تمایز در رنگ آن ها می باشد. مشتریان زیادی از ما درخواست دریچه کولر با رنگ دلخواهشان را دارند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم دریچه کولر ویژه و سفارشی برای افراد تولید نمائیم.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر چهار طرفه

دریچه کولر سقفی چهار طرفه در سقف نصب می گردد. این نوع از دریچه کولر بهترین و مناسبترین محصول کاربردی برای استفاده در کانال هایی است که دهانه ی آن ها در سقف قرار دارد. همانطور که از نام آن پیداست، این دریچه کولر هوا را به صورت مساوی به چهار طرف هدایت می کند و بدین ترتیب هوای مطلوب به تمامی نقاط محیط پخش می گردد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر سه طرفه

دریچه کولر سه طرفه کاربرد خاص خود را دارد. به طور عمده این نوع از دریچه کولر نیز در بیشتر مواقع بر روی سقف محیط ها نصب می شود. ظاهر این محصول بسیار شبیه به دریچه کولر چهار طرفه است. بر روی این مدل از دریچه تنظیم هوا سه قسمت مساوری تعبیه شده است. قسمت باقیمانده ی آن بسیار کوچک تر از سایر بخش های می باشد.

 

دریچه-کولر

 

 کاربردهای دریچه کولر

در این بخش به کاربردهای دریچه کولر می پردازیم. این محصول در مکان ها و محیط های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. عمده ی کاربرد دریچه کولر، برای رساندن هوا و دمای گرم و سرد به محیط های مسکونی و اداری می باشد. اما در برخی موارد استفاده های دیگری از دریچه تنظیم هوا می شود. به طور مثال برای پوشش دهی محفظه های تاسیساتی، پوشاندن فیوزهای برق و... از دریچه کولر بازدید استفاده می نمایند. یکی دیگر از کاربردهای محصول دریچه هوا، پوشاندن دستگاه های داکت اسپیلت، هواساز و فن کوئل های نصب شده بر روی سقف ها می باشد. که در این موارد اغلب از دریچه کولر زیر فن کوئلی و یا بازدید چفتی و قفل زیمنس دار استفاده می کنند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر روشنایی

دریچه کولر روشنایی برای نور پردازی در محیط ها استفاده می شود. اگر به سقف های برخی از منازل مسکونی،ادارات و یا تالارهای پذیرایی توجه نمایید، این نوع از دریچه کولر را مشاده خواهید کرد. در این محصول فضایی به صورت تهی طراحی شده است تا نور لامپ بتواند از آن عبور کرده و به محیط زیبایی خاصی را جلوه دهد. پس از نصب دریچه کولر روشنایی در قسمت بالایی آن از شیشه ها و یا طلق برای رنگی نمودن نورها استفاده می شود. اگر می خواهید محیطی زیبا و جذاب را ایجاد کنید، بهترین گزینه برای این کار بهره گیری از دریچه روشنایی می باشد.

 

 دریچه-کولر

 

دریچه کولر زیر فن کوئلی گریل دار

در این متن با دریچه کولر زیر فن کوئلی گریل دار بیشتر آشنا می شوید. این محصول در محل هایی اجرا می شود که دستگاه های فن کوئل داکت اسپیلت نصب شده باشد. دریچه کولر زیر فن کوئلی گریل دار همانند سایر دریچه های زیر فن کوئلی می باشد. تنها یک تفاوت وجود دارد و آن وجود گریل در حاشیه و یا در وسط این محصول است. گریل جهت انتقال هوای دستگاه های فن کوئل و یا داکت اسپیلت می باشد. یکی دیگر از کارهایی که دریچه کولر گریل دار انجام می دهد، مکش هوای داخل محیط ها به بیرون از خانه می باشد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر قفل زیمنس دار

یکی از محبوب ترین محصولات تهران دما دریچه کولر قفل زیمنس دار می باشد. ققل زیمنس بر روی دریچه کولرهای بازدید، بازدید زیر فن کوئلی و بازدید تاسیساتی تعبیه می گردد. وقتی قفل زیمنس بر روی دریچه کولرها نصب می شود، دسترسی به درون دریچه ها فقط برای فردی مقدور است که کلید قفل را دارد. شرکت تهران دما به همراه محصولات ارسالی به مشتریان، کلید قفل را به آن ها ارائه می نماید. یکی دیگر از نکات مثبتی که می توان به آن اشاره کرد، زیبایی و شیک بودن دریچه کولرهای قفل زیمنس دار است.

 

دریچه-کولر

 

بهترین نوع دریچه کولر آبی

بهترین نوع دریچه کولر آبی بستگی به سلیقه ی افراد تعیین می گردد. برای بعضی از مشتریان دریچه کولر دیواری دمپردار معمولی بهترین گزینه می باشد. برای برخی دیگر بهترین گزینه دریچه کولر آبی خطی 30 درجه دمپردار است. این بدان معناست که هر شخص با توجه به معیارهای خود، سلیقه ی خود و نیز محیط کاربری خود اقدام به انتخاب دریچه کولر آبی مورد نظر خود می نماید. شرکت تهران دما تولیدات متنوعی را ارائه می نماید به همین دلیل مشتریانی که از تهران دما دریچه کولر آبی تهیه می کنند، حق انتخاب زیادی دارند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر آبی آلومینیومی

یکی از محصولات پر فروش در بازار دریچه کولر آبی آلومینیومی می باشد. این محصول به دلیل کیفیت متریالی که دارد، جایگاه منحصر به فردی را در میان مردم کسب کرده است. دریچه کولر آبی آلومینیومی به دلیل جنس با کیفیت خود، ماندگاری و طول عمر بسیار بالایی دارد. یکی دیگر از وجه تمایزهای این نوع از دریچه کولر، قابلیت شست و شوی آن می باشد. مشتریان اغلب علاقه مند به این هستند که دریچه های تنظیم هوای خود را شست و شو دهند، دریچه هوای آبی آلومینیومی این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است.

 

دریچه-کولر

 

نحوه ی ارسال دریچه کولر به سایر شهرها

در این بخش به چگونگی نحوه ی ارسال دریچه کولر به سایر شهرهامی پردازیمدر مرحله ی اول شرکت تهران دما سفارش دریچه کولر مشتریان خود را از دیگر شهرها ثبت می نماید. پس از تولید محصولات، تهران دما دریچه کولرها را با استفاده از پلاستیک های مخصوص، بسته بندی می نماید. بسته بندی محصولات به این جهت انجام می شود که دریچه کولرها هنگام بارگیری و در مسیر آسیبی به آنها وارد نشود. پس از این مرحله عوامل تدارکات تهران دما محصولات را به یکی از باربری های معتبر ارسال می کنند. در پایان دریچه کولرها پس از دو روز کاری به دست مشتریان می رسد.

 

 دریچه-کولر

 

دریچه کولر پره شمشیری چیست؟

دریچه کولر پره شمشیری با سایر محصولات برابر است. این نوع از دریچه کولر در دو مدل دمپر دار و بی دمپر ساخته می شود. افراد می توانند مسیر باد را توسط دریچه کولر پره شمشیری به سمت چپ و یا راست و بالا و پایین هدایت کنند. تنها تفاوت این نوع دریچه کولر با سایر تولیدات، شمشیری بودن پره ها می باشد. پره های این محصول باریک می باشد، به همین دلیل زیبایی آن دو چندان شده است.

 

دریچه-کولر

 

دریچه هوای دکوری زیبا

شرکت تهران دما دریچه هوای دکوری زیبا را به سفارش مشتریانش تولید می کند. تهران دما محصول جدید و زیبایی را به بازار عرضه نموده است. این محصول زیبایی چشم نوازی را در منازل مسکونی و مکان های اداری به وجود می آورد. محصولی که در بالا درباره ی آن مطلب خواندید، دریچه کولرهای چوبی از جنس ام دی اف شرکت تهران دما می باشد. دریچه کولرهای چوبی تهران دما در رنگ های متفاوتی تولید می شوند. علاوه بر زیبایی، می توان به کیفیت و طول عمر این محصول اشاره نمود.

 

 دریچه-کولر

 

دریچه کولر تزئینی و دکوری

شرکت تهران دما دریچه کولر تزئینی و دکوری تولید و عرضه می کند. در کارگاه تهران دما با استفاده از طرح ها و ایده های متخصصین، دریچه کولرهای تزئینی زیبا و جذابی تولید می گردد. کاربرد هر یک از دریچه کولرهای تزئینی علاوه بر تنظیم دما و جهت باد، زیبا نمودن محیط و دکوراسیون داخلی می شود. تهران دما این محصول را با توجه به سایز و اندازه های دلخواه مشتریان خود تولید می نماید.

 

دریچه-کولر

 

زمان مورد نیاز برای تولید دریچه کولر

زمان مورد نیاز برای تولید دریچه کولر با توجه به عوامل مختلفی متفاوت می باشد. نوع و مدل و رنگ در زمان ساخت دریچه کولر تآثیر گذار است. به طوری مثال دریچه کولرهای فلزی در 4 الی 5 روز کاری تولید می شوند اما زمان تولید دریچه های چوبی بیشتر می باشد. دریچه های جوبی در 7 روز کاری ساخته می شوند. دریچه های رنگی فلزی زمان ساختشان 2 روز بیشتر از سایر محصولات زمان نیاز دارد.

 

دریچه-کولر

 

تفاوت دریچه کولر گالوانیزه و آلومینیوم

در این بخش تفاوت دریچه کولر گالوانیزه و آلومینیوم را بررسی می کنیم. دریچه کولر گالوانیزه از ورق گالوانیزه و دریچه کولر آلومینیومی از ورق آلومینیومی تولید و تهیه می شوند. دریچه کولر گالوانیزه وزن بیشتری نسبت به دریچه کولر آلومینیومی دارد. دریچه کولر آلومینیومی قابل شست و شو بوده و در مقابل زنگ زدگی بسیار مقاوم است. دریچه کولر گالوانیزه ارزانتر از دریچه کولر آلومینیومی می باشد. 

 

دریچه-کولر

 

ممانعت از ورود حشرات از درون دریچه کولر

حشرات می توانند به راحتی از درون دریچه کولر به درون محیط های مسکونی و اداری نفوذ کنند. کارشناسان شرکت تهران دما راه کار خوبی را برای ممانعت از ورود حشرات از دورن دریچه کولر به محیط ها طراحی کرده اند. برای انجام این کار لازم است مقداری توری پارچه ای تهیه شود. پس از آن به اندازه طول و عرض داحلی کانال کولر توری را برش می زنیم. سپس تور را قبل از اینکه دریچه کولرمان را نصب کنیم به داخل کانال کولر با استفاده از چسب مخصوص می چسبانیم. بعد از اینکه توری کاملا چسبید دریچه کولر را در جای خود نصب می کنیم. پس از این دیگر هیچ حشره ای به درون محیط زندگی و کار ما ورود نخواهد کرد.

 

دریچه-کولر

 

تاریخ تعویض دریچه کولر

تاریخ تعویض دریچه کولر به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از مردم هر چند سال یکبار در دکوراسیون داخلی منازل و محیط کار خود تغییر ایجاد می کنند. به همین خاطر در حین تغییر مبلمان و یا نقاشی دیوارها، دریچه کولرهای محیط خود را نیز تعویض می کنند. اما به طور طبیعی و میانگین بهتر است هر 10 سال یکبار دریچه کولرها را تعویض نمائیم. شرکت تهران دما برای تعویض بازسازی دریچه هوای منازل و ادارات و سایر موارد، پیشنهادهای بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

دریچه-کولر

 

انتخاب بهترین دریچه کولر 

کارشناسان فروش شرکت تهران دما شما را در انتخاب بهترین دریچه کولر برای محیط کاربری تان راهنمایی می کنند. مشتریان تهران دما با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت به راحتی می توانند به صورت رایگان مشاوره دریافت کنند. افراد می توانند تمامی انتظارات، سلایق و دیگر نکات را به کارشناسان دریچه کولر تهران دما ارائه نمایند. در پایان مدیران فروش تهران دما پس از بررسی درخواست مشتریان بهترین نوع دریچه کولری که نیاز آن ها را تامین کند، به آن ها معرفی می کنند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر مکنده

دریچه کولر مکنده برای خروج هوای نامطلوب در ساختمان ها طراحی شده است. این محصول در محیط های مختلفی کاربرد دارد. از جمله مکان هایی که دریچه کولر مکنده اجرا می گردد، رستوران ها، تالار های پذیرایی، سالن های همایش، سالن های نمایش تاتر و سینما و در برخی موارد در منازل مسکونی استفاده می شود. دریچه کولر مشبک، دریچه کولر سقفی چهار طرفه، دریچه کولر زیر فن کوئلی گریل دار همگی به منظور مکش هوای نا مطلوب در محیط ها اجرا می شوند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر دمنده یا دهش

دریچه کولر دمنده یا دهش هوای مطلوب دستگاه های تهویه را به داخل محیط هدایت می کنند. این محصول عملیات به نوعی دهنده ی هوا و دمای مطلوب به داخل محیط های مسکونی و تجاری مختلف می باشد. دریچه کولرهای متنوعی کاربری دهش و دمنده را دارند. دریچه کولر آبی دیواری، دریچه هوای سقفی چهار طرفه، دریچه هوای سقفی سه طرفه، دریچه ی خطی 30 درجه، دریچه ی خطی 90 درجه و دریچه ی پره شمشیری را می توان به عنوان دریچه ی تنظیم هوای دمنده به کار برد.

 

دریچه-کولر

 

رنگ بندی دریچه کولرهای تهران دما

رنگ بندی دریچه کولرهای تهران دما بسیار زیاد است. تا کنون متشریان زیادی درخواست دریچه کولرهای رنگی دلخواهشان را از شرکت تهران دما خوستار شده اند. شما می توانید رنگ دلخواه و مورد نظرتان را به صورت عکس برای کارشناسان فروش این شرکت ارسال کنید. پس از بررسی های لازم در قسمت خط تولید، کارکنان کد رنگ مورد نظر را بر روی دریچه کولر مشتریان اعمال می کنند.

 

دریچه-کولر

 

کاربرد جای پیچ دریچه کولر چیست؟

کاربرد جای پیچ دریچه کولر چیست؟ جای پیچ دریچه کولرها برای استفاده در هنگام نصب طراحی شده اند. پیچ ها نگهدارنده ی دریچه کولر بر روی دهانه ی کانال کولر هستند. پیچ ها درون جای پیچ دریچه هوا قرار گرفته و درون چهارچوب ها درج می شوند. تعداد جای پیچ ها برای دریچه کولرهای آبی دیواری 2 عدد می باشد. همچنین تعداد پیچ ها در دریچه های بزرگی مانند زیر فن کوئلی بیشتر می باشد.

 

دریچه-کولر

 

اندازه ی قاب دریچه کولر

اندازه ی قاب دریچه کولر در هر یک از متریال ها و مدل ها متفاوت است. اندازه ی قاب دریچه های معمولی فلزی 4 سانتی متر می باشد. در برخی از مدل های دریچه کولر اندازه ی قاب بزرگ بوده و در بعضی دیگر ابعاد کوچک می باشد. جای پیچ دریچه کولر و دمپر بر روی این قاب ها نصب می گردد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر برقی

دریچه کولر برقی طرفداران بسیار اندکی دارد. این مدل از دریچه های تنظیم هوا به وسیله ی کنترل از راه دور تنظیم می شوند. به وسیله ی دکمه هایی که بر روی دریچه کولر برقی قرار گرفته است می توان دمپرها را باز و بسته و نیز به چپ و راست هدایت نمود. این محصول به وسیله ی باطری کار می کند. همانطور که در بخش ابتدایی این متن اشاره شد، دریچه ی برقی مشتریان کمی را نسبت به دریچه کولرهای فلزی و چوبی دارد.

 

دریچه-کولر

 

شابلون در دریچه سازی کولر

استفاده از شابلون در دریچه سازی کولر امری ضروری است. در حقیقت شابلون ها برای تولید انبوه محصولات متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. در صنعت کانال سازی و هم در کارخانه جات دریچه کولر سازی از انواع گوناگونی از شابلون ها برای سرعت بخشیدن به خط تولید استفاده می گردد. با به کارگیری این ابزا در ساخت دریچه های تنظیم هوا دیگر نیازی نیست افراد متخصص برای برش ورق هر کدام از محصولات آن ها را اندازه گیری نمایند.

 

دریچه-کولر

 

بسته بندی دریچه کولر تهران دما

بسته بندی دریچه کولر تهران دما اصولی و مناسب می باشد. پس از تحقیقات و دریافت انتقادات و پیشنهادات، مدیر عامل شرکت تهران دما تصمیم بر این گرفت تا دریچه کولرهای این شرکت را با در بسته بندی ها مرتب به دست مشتریان برساند. بسته بندی محصولات دریچه کولر موجب جلوگیری از آسیب رسیدن به محصولات در حین باربری و ارسال شده است. پس از اتمام مراحل تولید دریچه ی هوا با استفاده از پلاستیک های مخصوص محصولات را بسته بندی می نمایند. 

 

دریچه-کولر

 

قیمت دریچه کولر طرح چوب

قیمت دریچه کولر طرح چوب با توجه به ابعاد (طول و عرض) دریچه محاسبه می شود. قیمت ورق ام دی اف خریداری شده بر روی مبلغ دریچه های چوبی تأثیر گذار می باشد. همچنین به دلیل اعمال ظرافت های جزئی در هنگام تولید دریچه کولر چوبی قیمت این محصول نسبت به سایر محصولات بیشتر می باشد. دریچه هوای طرح چوب بسیار زیبا بوده و تهران دما تمامی رنگ هایی را که مشتریان بخواهند برایشان تولید می کند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر آهنی خطی 

دریچه کولر آهنی خطی نیز در تهران دما عرضه می گردد. شرکت تهران دما پیش از این دریچه کولر خطی را با استفاده از متریال آلومینیومی تولید می کرد. اما با گذشت زمان با توجه به نیاز بازار اقدام به ساخت و تولید دریچه کولر از ورق آهن (گالوانیزه) نمود. تهران دما دریچه کولر آهنی خطی را در انواع مختلفی از رنگ ها  روانه ی بازار می کند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه زیر فن کوئلی دسترسی

بهترین گزینه به منظور پوشاندن دستگاه های سرمایشی و گرمایشی دریچه کولر زیر فن کوئلی دسترسی می باشد. این سبک دریچه کولر همچون کمد قابلیت باز و بسته شدن دارد. به همین دلیل در زمان هایی که دستگاه هایی همچون چیلر، فن کوئل، داکت اسپیلت و... نیاز به تعمیر و یا سرویس دارند، بهترین محصول کاربردی، دریچه کولر زیر فن کوئلی دسترسی می باشد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر خطی 90 درجه

دریچه کولر خطی 90 درجه هوا را به رو به رو هدایت می کند. کاربرد این دریچه کولر در زمان هایی است که از دستگاه های داکت اسپیلت و زیر فن کوئلی استفاده می گردد. همانطور که می دانید دریچه کولر خطی 90 درجه به صورت ثابت بوده و پره های آن قابل تنظیم نمی باشد. این محصول زیبا و با دوام می باشد، به همین خاطر افراد جذب آن می شوند.

 

دریچه-کولر

 

جلوگیری از ورود هوای سرد از دریچه کولر

شرکت تهران دما برای جلوگیری از ورود هوای سرد از دریچه کولر به محیط ها ارائه ی راهکار نموده است. افراد در محیط ها به منظور انجام اینکار می بایست ابتدا دمپر روی دریچه کولر را کاملا ببندند. حدود 80 درصد از ورود هوا با اینکار متوقف می شود. برای جلوگیری از ورود هوای 20 درصد باقیمانده روی دریچه کولرها را با مقوا و درپوش مخصوص می بندیم. بدین ترتیب دیگر هیچ هوایی به درون محیط مان نفوذ نخواهد کرد.

 

دریچه-کولر

 

ثبت سفارش دریچه کولر

جهت ثبت سفارش دریچه کولر ابتدا با کارشناسان فروش شرکت تهران دما تماس بگیرید. پس از اینکه ابعاد و نوع دریچه کولر خود را انتخاب کرده و به کارشناسان فروش انتقال دادید. پیش فاکتور محصول برای شما ارسال می گردد. در پایان بعد از تأیید نهایی محصول دریچه کولر واریزی را به صورت اینترنتی به شماره حساب مورد نظر ارسال می نمائید.

 

دریچه-کولر

 

ارسال دریچه کولر با اسنپ

شرکت تهران دما ارسال دریچه کولر با اسنپ را برای مشتریان انجام می دهد. اجرای این طرح سبب کم شدن هزینه های مشتریان شده است. وقتی دریچه کولر را با اسنپ ارسال می کنیم، دیگر نیازی نیست مشتریان به صورت فیزیکی و حضوری به فروشگاه تهران دما مراجعه نمایند.این کار در هنگام خرید دریچه کولر موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ی افراد می شود.

 

دریچه-کولر

عرضه ی دریچه کولر به صورت تک و عمده 

شرکت تهران دما آرکا دریچه کولرهای خود را به صورت تک و عمده عرضه می نماید. برخی از مشتریان نیاز به تعویض دریچه کولر های منازل خود دارند. تهران دما آماده ی ساخت و ارائه ی دریچه کولرهای سفارشی مشتریان بر اساس نیاز آن ها می باشد. همچنین تهران دما به صورت عمده دریچه کولر های خود را به کارفرمایان و انبوه سازان بزرگ کشوری ارائه می نماید.

 

دریچه-کولر

صادرات دریچه کولر به عراق

شرکت تهران دما صادرات دریچه کولر به عراق را اجرایی کرده است. تهران دما با توجه به نیاز اقدام به تولید و صادرات انواع دریچه کولرهای تنظیم هوا به کشورهای همسایه نموده است. هدف از اجرای این طرح تامین محصولات مورد نیاز کشورهای حاشیه ای و البته رشد و توسعه ی شرکت تهران دما می باشد. مدیر عامل شرکت تهران دما در سال گذشته انواع مختلفی از دریچه کولرهای پلاستیکی را به کشور عراق صادر نموده است.

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

خرید دریچه کولر به صورت اینترنتی

خرید دریچه کولر به صورت اینترنتی سبب افزایش سرعت و لذت در خرید افراد می شود. با استفاده از این روش دیگر نیازی به صرف هزینه برای بازدید و کارشناسی دریچه کولر نیست. مشتریان می توانند در هنگام خرید دریچه کولر اینترنتی مشاوره ی رایگان کارشناسان شرکت تهران دما را دریافت نمایند. پس از دریافت مشاوره کارشناسان فروش تهران دما ابعاد را از مشتریان گرفته و سپس دریچه کولر آنها را ثبت می کنند.

 

دریچه-کولر

 

اجرای دریچه کولر در شرکت های برجسته

شرکت تهران دما اجرای دریچه کولر در شرکت های برجسته را در سال های اخیر ارائه نموده است. شرکت تهران دما انواع مختلقی از دریچه کولر را در کارخانه جات و شرکت های مشهور نصب نموده است. یکی از مکان هایی که شرکت تهران دما محصولات خود را عرضه نموده است، شرکت لبینات کاله می باشد. مدیریت شرکت تهران دما همواره در تلاش است تا خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه نماید.

 

دریچه-کولر

 

تفاوت های خرید دریچه کولر به صورت حضوری و غیر حضوری

در این مطلب به تفاوت های خرید دریچه کولر به صورت حضوری و غیر حضوری می پردازیم. در خرید دریچه کولر به صورت فیزیکی و حضوری مشتریان میبایست حتما به مراکز فروش دریچه کولر مراجعه نمایند. این مراکز به صورت محدود در سطح شهر دایر شده اند. اما در هنگام خرید دریچه کولر به صورت اینترنتی نیازی به مراجعه ی حضوری نمی باشد. مشتریان می توانند به راحتی تنها با یک تماس سفارش محصول دریچه کولر خود را ثبت نمایند.

 

دریچه-کولر

دریچه کولر اسلوت چه کاربردی دارد؟

دریچه کولر اسلوت چه کاربردی دارد؟ این محصول مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. دریچه کولر اسلوت به دلیل پره های ثابت و همچنین فاصله ی زیاد هر یک از پره ها از یکدیگر، هوا را به صورت یکنواخت و یکدست به درون محیط ها هدایت می کند. از این رو می توان گفت کاربرد دریچه کولر اسلوت در مکان هایی است که ما نیاز به ایجاد هوای یکدست داریم.

 

دریچه-کولر

 

 

 دریچه کولر زیر فن کوئل یک تکه

دریچه کولر زیر فن کوئل یک تکه در ابعاد خاصی تولید و اجرا می شود. معمولا دریچه کولر زیر فن کوئل یک تکه یا به اصطلاح عام یک دره در ابعاد کوچک فقط قابلیت اجرا دارد. در ابعاد بزرگ تر می بایست برای دریچه کولر زیر فن کوئلی دو درب تعبیه نمود که به آن دریچه کولر زیر فن کوئل دو تیکه یا دو دره می گویند.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر گرد هواکش  

دریچه کولر گرد هواکش اغلب در ساختمان ها استفاده می شود. از این نوع دریچه کولر به عنوان مکش در ساختمان ها استفاده می گردد.برای تخلیه ی هوای نا مطلوب راه پله ها،حمام ها و سرویس های بهداشتی از دریچه کولر گرد استفاده می شود. دریچه کولر گرد هواکش در بیشتر مواقع به صورت مشبک تولید می شود. به منظور نصب این نوع دریچه ی تنظیم هوا از فنرهای مخصوص بهره می گیریم.

 

دریچه-کولر

 

 

دریچه کولر گرد بلندگویی 

از دریچه کولر گرد بلندگویی می توان هم به عنوان دهش و هم به عنوان مکش استفاده نمود. این مدل از دریچه کولر طرفداران زیادی دارد. به دلیل شکل خاص و زیبایی ظاهری ای که دارد، بیشتر مشتریان این نوع از دریچه کولر گرد را انتخاب می کنند. دریچه کولر گرد بلندگویی همانطور که از نامش پیداست ظاهری شبیه به بلندگو دارد. جهت نصب این محصول از فنرهای مخصوصی که در پشت دریچه نصب می شود، استفاده می کنند.

 

دریچه-کولر

 

ویژگی های دریچه کولر چوبی

در این سظر به ویژگی های دریچه کولر چوبی می پردازیم. دریچه کولر چوبی با استفاده از متریال چوب تولید می گردد. برای ساخت این محصول از ام دی اف چوبی بهره برداری می شود. دریچه کولر چوبی در دو مدل قابل تنظیم دمپرداره و بدون دمپر عرضه می گردد. یکی از ویژگی های برجسته ی دریچه کولر چوبی تنوع رنگ این محصول می باشد. این محصول در رنگ های قهوه ای سوخته، کرم قهوه ای،سفید، مشکی، آجری و شکلاتی تولید و روانه ی بازار می شود.

 

دریچه-کولر

 

 

ساخت دریچه کولر چوبی رنگی

ساخت دریچه کولر چوبی رنگی در تهران دما پذیرفته می شود. شرکت تهران دما آرکا با در نظر گرفتن عایق مشتریان اقدام به تولید و پخش دریچه کولر چوبی در رنگ های تیره و روشن نموده است. تهران دما 10 رنگ متنوع دریچه کولر چوبی عرضه می نماید. این محصولات در دو نوع مات و براق در رنگ های دلخواه مشتریان تولید می شود.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر روشنایی سقفی

دریچه کولر روشنایی سقفی زیر مجموعه ی دریچه های دکوراتیو می باشد. از محصول دریچه کولر روشنایی سقفی به منظور نوردهی در فضاهای مسکونی استفاده می گردد. این محصول در دو نوع ساده و بعلاوه تولید و عرضه می شوذ. در ساختمان ها پس از نصب دریچه کولر روشنایی یک عدد طلق و یا شیشه در پشت دریچه قرار می گیرد. همچنین در محلی که در سقف وجود دارد از نورهای مصنوعی برای نوردهی به محیط استفاده می کنند. استفاده از دریچه کولر روشنایی سبب یکدست شدن نور در محیط ها می شود.

 

دریچه-کولر

 

استفاده از دریچه کولر اسلوت

استفاده از دریچه کولر اسلوت در سقف بسیار رایج است. جهت مکش و دهش هوا از این نوع کالا می توان بهره برد. دریچه کولر اسلوت با توجه به شکلی که دارد،در هنگام هوادهی، هوا را به صورت یکجا در محیط انتقال می دهد. یکدست شدن هوا در فضاها یکی از عوامل مهمی است که در ایجاد دمایی مطلوب نقش بسزایی دارد. دریچه کولر های اسلوت طاهری شبیه به دریچه کولر خطی 90 درجه دارند.  

 

دریچه-کولر

دریچه کولر مربع شکل

دریچه کولر مربع شکل دو دو نوع سقفی و دیواری تولید می شود. بیشترین کاربرد دریچه کولر مربع شکل در سقف می باشد. اغلب دریچه کولرهای سقفی 4 طرفه و مشبک به صورت مربع شکل ارائه می شوند. این محصول به طور میانگین در بیشتر مواقع در تالارهای پذیرایی، رستوران ها، هتل ها، سینماها، سالن های همایش و تاتر و در فضاهای اداری استفاده می گردد. در 90 درصد از مکان هایی که در بالا نام برده شد، معمولا دریچه کولر سقفی 4 طرفه اجرا می شود.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر درپوش دار پلاستیکی

دریچه کولر درپوش دار پلاستیکی علاقه مندان زیادی در سراسر ایران دارد. این محصول در فصل زمستان با توجه به ویژگی ای که دارد مانع نفوذ سرما به داخل محیط می شود. دریچه کولر پلاستیکی در دو نوع بی دمپر و دمپردار تولید و عرضه می گردد. در فصل گرما درپوش های دریچه کولر پلاستیکی را می توان به راحتی جدا نمود و در فصل سرما مجدد آنها را بر روی قاب قرار داد. این محصول به دلیل مزایای ویژه ای که دارد، در کشورهای همسایه طرفداران بسیار زیادی دارد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر تنظیم هوای خطی

دریچه کولر تنظیم هوای خطی استفاده های گوناگونی دارد. این محصول در 3 نوع خطی 30 درجه، خطی 90 درجه و خطی 45 درجه تولید و روانه ی بازارهای مصرفی می شود. همچنین دریچه کولر خطی در مدل های دمپردار و بی دمپر ساخته می شود. در 99 درصد از ساختمان هایی که دستگاه های زیرفن کوئل و داکت اسپیلت اجرا شده است، از دریچه کولرهای خطی به منظور هوا دهی استفاده می گردد.

 

دریچه-کولر

 

 

بسته بندی دریچه کولر

بسته بندی دریچه کولر بسیار حائز اهمیت است. بسته بندی کردن محصولات مزایای زیادی دارد. جلوگیری از آسیب دیدن محصول دریچه کولر، اعم از خردگی، رنگ پریدگی، خم شدن و... با استفاده از بسته بندی مناسب و با کیفیت امری دست یافتنی است. شرکت تهران دما آرکا با توجه به ارسال محصولات خود به تمامی نقاط کشور ایران، در نظر گرفته است، بسته بندی محصولات سایر شهرها را به صورت ویژه و ضخیم اعمال نماید. به کمک این کار دریچه کولرهای ارسالی به شهرها را در برابر خطرات ایمن می کنیم.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر دایره شکل

دریچه کولر دایره شکل اغلب جهت تخلیه ی هوای نا مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد. از دریچه کولر دایره ای در جاهایی نظیر راه پله ها، سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه، تراس و... استفاده می نمایند. در اکثریت جاهایی که محصول دریچه کولر دایره شکل مورد استفاده قرار می گیرد، محیط های مسکونی و اداری می باشند. در برخی از کارخانه جات نیز این نوع دریچه کولر اجرا می گردد، نام این نوع دریچه ی سانتیریفیوژ می باشد.

 

دریچه-کولر

 

دریچه کولر دکوری زیبا

جهت زیبایی منازل دریچه کولر دکوری زیبا تولید می گردد. این نوع از دریچه کولرها در رنگ بندی های گوناگون تولید و روانه ی بازار می شوند. هدف از تولید این محصول ایجاد تنوع در محیط خانه ها می باشد. شرکت تهران دما آرکا دریچه کولر چوبی ام دی اف را با این هدف عرضه می نماید. این مدل محصول در دو نوع خطی و قابل تنظیم دمپردار تولید می شوند. دریچه کولرهای چوبی ام دی اف دارای درپوش زمستانی میباشند. بدین ترتیب مشتریانی که تمایل به زیبا نمودن محیط خود دارند از محصول دریچه کولر دکوری استفاده می نمایند.

 

دریچه-کولر

  

ثبت و دریافت دریچه کولر در تهران دما

ثبت و دریافت دریچه کولر در تهران دما به راحتی انجام می گیرد. با تماس گرفتن با شماره تماس های شرکت تهران دما می توانید تمامی اطلاعات مربوط به انواع دریچه کولر آلومینیومی،چوبی و آهنی را دریافت نمایید. کارشناسان تهران دما از ساعت 9 صبح الی 19 بعد از ظهر آماده ی پاسخگویی مشتریان عزیز می باشند. در تهران دما انواع مختلفی از دریچه کولر در متریال های گوناگون عرضه می گردد.

 

دریچه-کولر

 

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر 

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

کانال-سازی

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

  

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر 

 

دریچه-کولرد

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر 

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

 دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر 

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه-کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

دریچه_کولر

 

400

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :