09125456950

دریچه جت نازل

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه جت نازل

دریچه جت نازل یک محصول کاربردی می باشد. این محصول جهت دهش و مکش هوا در مکان هایی با ارتفاع زیاد کاربرد دارد. از دریچه جت نازل در سالن های ورزشی،کارخانه جات صنعتی و نمایشگاه ها برای رفت و تخلیه ی هوا بهره می گیرند. این کالا هم به صورت تکی نصب می گردد و هم در درون پلنیوم باکس ها به صورت دو تایی و چهار تایی طراحی می گردد. دریچه جت نازل به شکل واگرا و هم گرا بوده و پره های آن قابل تنظیم می باشند. مهم ترین ویژگی این محصول پرتاب بالای هوای داخل کانال هوا به بیرون است که این نکته در مکان های با ارتفاع بالا بسیار کاربرد دارد و مانع از افت فشار پخش هوا به فضا می گردد. مشتریان و کارفرمایان جهت خرید دریچه جت نازل می توانند با شرکت تهران دما آرکا تماس بگیرند.

 

خرید دریچه جت نازل

امروزه مشتریان زیادی از سراسر کشور خرید دریچه جت نازل را از وبسایت های اینترنتی کارخانه جات معتبر خریداری می نمایند. شرکت تهران دما آرکا یکی از مجموعه هایی می باشد که فروش آنلاین محصولات تهویه را چندین سال است که انجام می دهد‌. خرید دریچه جت نازل بیشتر توسط مدیران فروش کارخانه جات و کارگاه های صنعتی صورت می گیرد. همانطور که در بالا گفته شد، این محصول بیشترین مصرف را در مکان هایی با ارتفاع زیاد دارد‌‌. 

 

قیمت دریچه جت نازل

قیمت دریچه جت نازل با توجه به موارد مختلفی ارزیابی می شود. دمپردار بودن و یا بی دمپر بودن،بی رنگ و یا رنگی بودن از عواملی می باشند که در تعیین هزینه ی این کالا نقش دارند. البته یک مورد مهم نیز بر قیمت دریچه جت نازل تاثیر گذار است و آن قطر و اندازه ی این کالا است. محصولاتی با سایزهای کوچک‌ تر قیمت پایین تری نسبت به کالاهایی با اندازه ی بزرگ تر دارند.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :