09125456950

شوت زباله ساختمان

10 / 10
از 1 کاربر

شوت زباله ساختمان

شوت زباله ساختمان سیستمی بسیار منحصر به فرد و پیشرفته در صنعت کانالسازی ساختمان ها می باشد. با استفاده از کانال گرد صنعتی می توان این سیستم را طراحی و اجرا نمود. شوت زباله چیست؟ این ابزار جهت انتقال زباله های داخل منازل مسکونی، ادارات، بیمارستان ها و... می باشد. این قابلیت جهت ایجاد آسایش و بهداشت بیشتر در ساختمان های مرتفع همانند برج ها طراحی شده است. از سیستم شوتینگ زباله به منظور انتقال رو بالشتی و رو تختی ها و ملافه های کثیف در بیمارستان ها و هتل ها نیز بهره می گیرند. 

 

ساختار سیستم شوت زباله

 ساختار سیستم شوت زباله به شکلی است که در طبقات پایینی محفظه ای به اندازه ی 250*350 سانتی متر ساخته می شود. این فضا جهت نگهداری زباله ها به صورت موقت طراحی می گردد. بعد از آن کانال گرد با قطر 50 و یا 60 سانتی متر به صورت عمودی تا بالای ساختمان اجرا می شود. جنس آن از ورق استیل بوده و در هر طبقه یک انشعاب و دریچه شوت زباله به منظور دسترسی ساکنین هر واحد ایجاد می شود. 

 

دریچه شوت زباله

 دریچه شوت زباله به عنوان دسترسی آسان و راحت به سیستم شوت زباله تولید و نصب می شود. این محصول در زمانی که افراد می خواهند زباله های خود را به بیرون از واحدشان انتقال دهند،کاربرد دارید. دریچه شوت زباله معمولا از ورق آلومینیومی ساخته می شود و به صورت مستطیل و یا مربع شکل است. این کالا در قسمت هر انشعاب کانال گرد قرار می گیرد و تمامی واحدها به صورت مجزا از آن استفاده کنند. نام دیگر دریچه شوت زباله دریچه بازدید است که با توجه به ساختار و شباهتی که به دریچه های تاسیسات دارد، به این نام نیز مشهور شده است.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :