09125456950

عایق_رولی

10 / 10
از 1 کاربر

عایق رولی

در این صفحه از سایت شرکت تهران دما به بررسی و ارائه ی نکات مهم درباره ی عایق رولی الاستومری می پردازیم. در این بخش کاربردهای گوناگون عایق رولی در صنایع مختلف را مورد ارزیابی قرار می دهیم. همچنین درباره ی انواع مختلف عایق رولی ساده، عایق رولی پشت چسبدار و عایق رولی روکش آلومینیومی، مطالب مفیدی به اشتراک می گذاریم. مدیریت شرکت تهران دما جهت ارائه ی مطالب متنی و همچنین درج تصاویر عایق الاستومری رولی سعی بر آن دارد تا مشتریان را با این محصول با کیفیت و پر کاربرد بیشتر آشنا کند. در این صفحه تمامی مطالب و نکات مرتبط با عایقکاری به وسیله ی محصول عایق رولی، نحوه ی چسباندن عایق الاستومری رولی به سطوح، میزان چسبندگی محصولات و شیوه ی برش زدن عایق رولی الاستومریک ارائه می گردد.

عایق_رولی

 

عایق رولی ساده

عایق رولی ساده بدون چسب و به صورت ساده تولید و عرضه می گردد. به طور معمول عایق الاستومری رولی به صورت ساده و خام و بدون چسب روانه ی بازار می شود. پس از اینکه به دست عرضه کنندگان می رسد، به واسطه ی آنها بنا به سفارش مشتریان پشت چسبدار می شود. بیش از 90 درصد از مشتریان از عایق الاستومری رولی پشت چسبدار استفاده می کنند. در 10 درصد از مواقع از عایق رولی ساده استفاده می نمایند.

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری از تهران دما

خرید اینترنتی عایق الاستومری از تهران دما به راحتی انجام می گیرد. مشتریان جهت کسب اطلاع از نوع محصولات و همچنین لیست قیمت ها می توانند با کارشناسان تهران دما تماس حاصل نمایند. پس از آن محصول عایق الاستومری مورد نطرشان توسط متخصصین ثبت شده و بلافاصله به مشتریان ارسال می گردد.

 

کاربردهای مفید عایق الاستومری رولی

کاربردهای مفید عایق الاستومری رولی چند بخش می باشند. از عایق الاستومری می توان در صنعت های گوناگون استفاده نمود. یکی از موارد مهم استفاده از عایق الاستومری در منازل مسکونی می باشد. جهت عایق نمودن صدا،رطوبت،سرما و گرما از عایق های الاستومریک استفاده می نمایند. عایق رولی به صورت پشت چسبدار بوده و به راحتی می توان آن را نصب نمود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :