09125456950

دریچه بازدید آلومینیومی

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه بازدید آلومینیومی

دریچه بازدید آلومینیومی محصولی است که جهت دسترسی افراد به شیرهای فلکه ی تاسیسات و کنتورهای برق طراحی و اجرا می شود. این محصول در طرح های مختلفی تولید می شود که هر یک به منظور کاربری مختص به خودشان مورد استفاده قرار می گیرند. کارخاته تهران دما انواع دریچه بازدید آلومینیومی زیر فن کوئلی، دریچه بازدید آلومینیومی لولایی، دریچه بازدید آلومینیومی گل سقفی، دریچه بازدید آلومینیومی وزنه ای, دریچه بازدید آلومینیومی شیار ۱۸ و دریچه بازدید آلومینیومی داکت اسپیلت را تولید و عرضه می کند. امروزه در بیشتر ساختمان های در حال ساخت از انواع این کالا استفاده می شود. 

 

دریچه بازدید آلومینیومی زیر فن کوئلی

در مکان هایی که جهت تامین سرما و گرمای محیط از دستگاه فن کوئل بهره می گیرند، محصول دریچه بازدید آلومینیومی زیر فن کوئلی را در زیر دستگاه نصب می کنند. این کالا بسیار زیبا بوده و به نوعی یک پوشش جهت دیده نشدن دستگاه می باشد که در مواقع لزوم جهت سرویس باز می شود. دریچه بازدید آلومینیومی زیر فن کوئلی در دو مدل لولایی و وزنه ای تولید می گردد، مدل لولایی همانند درب در مواقع لزوم باز می گردد و نوع وزنه ای به صورت فشاری کنار گذاشته می شود‌.

 

 

دریچه بازدید آلومینیومی شیار ۱۸

 دریچه بازدید آلومینیومی شیار ۱۸ نیز درپوشی جهت پوشاندن دستگاه های سرمایشی و گرمایشی می باشد. بر روی این نوع دریچه خط هایی برای مکش هوای آلوده ی محیط تعبیه شده است. دریچه بازدید آلومینیومی شیار ۱۸ نیز در دو نوع وزنه ای و لولایی تولید و عرضه می گردد. ضخامت ورق مصرفی این محصول ۱ میل بوده و پروفیل های اطراف آن از ورق ۱.۲۵ ساخته می شود. در برخی موارد تولیدکنندگان با توجه به نیاز و سفارش مشتریان، دریچه بازدید آلومینیومی شیار ۱۸ را در ضخامت های بیشتری نیز طراحی و تولید می‌کنند.

 

 

دریچه بازدید آلومینیومی گل سقفی

 زیباترین و پر طرفدارترین محصول در‌ میان ساختمان سازان و مردم دریچه بازدید آلومینیومی گل سقفی است. کالایی که هم جذابیت بصری بالایی برای هر محیط دارد و هم بسیار کاربردی می باشد. این محصول در مدل های دریچه بازدید آلومینومی گل سقفی لولایی چفتی، قفل زیمنس و وزنه ای تولید و عرضه می شود.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :