09125456950

کانال کشی کولر

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

کانال کشی کولر

کانال کشی کولر یکی از خدماتی است که نقش بسیار مهمی در ایجاد دمای مطلوب محیط ها دارد. انجام این کار با استفاده از انواع مختلفی از کانال کولر اعمال می شود. متخصصین در زمان نصب نکات اجرایی کانال کشی کولر را میبایست رعایت کنند. یکی از موارد مهم توجه به ابعاد استاندارد و ضخامت مناسب هر محیط می باشد. نیروهای با تجربه یشرکت تهران دما آرکا انواع کانالکشی کولر را در مکان های صنعتی و مسکونی اجرا می کنند. همچنین در این کارگاه تمامی خدمات مرتبط به ساخت و نصب کانال کولر، دریچه کولر، کانال گرد، کانال اسپیرال،کانال چهارگوش و فلنچ ارائه می گردد. در سال های اخیر به دلیل اجرای دستگاه های سرمایشی و گرمایشی جدید در ساختمان ها، کانالسازی نیز دستخوش تغییر گشت. بدین ترتیب در شیوه ی متحول شده، کانال کشی داکت اسپیلت ابداع و محصولات جدیدی نیز به صنعت تهویه افزوده شد. کالای کانال فلکسیبل و یا لوله فلکسیبل(خرطومی) از نمونه های جدیدی می باشند که به تازگی تولید می شوند.

 

نکات اجرایی کانال کشی

در زمان ارائه ی خدمات تهویه یکی از موارد حائز اهمیت توجه به نکات اجرایی کانال کشی می باشد. هر متخصص ابتدا مکانی که نیاز به کانال کولر دارد را بررسی می کند. در زمان نصب و کانال کشی کولر، باید تمامی قطعه ها را به خوبی به یکدیگر متصل کرد. راسته ها با نبشی ها به همدیگر وصل می شوند. در بین آن ها درزی ایجاد می شود. اوستا کاران جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی، میبایست از نوار درزگیر الاستومری استفاده کنند. متخصصین باید توجه داشته باشند که اگر کانال کشی کولر در محیط های باز صورت بگیرد، استفاده از عایق الاستومری جهت ممانعت از هدر رفت انرژی الزامی می باشد.

 

انواع کانال کشی کولر

انواع کانال کشی کولر در روش های گوناگون و متفاوتی اجرا می شود. در مکان های مسکونی، صنعتی، تالارهای پذیرایی و سالن های نمایش و همایش نحوه ی نصب کانال سازی متفاوت است. در کارخانه ها از کانال کشی کولر با استفاده از لوله گرد استفاده می شود. در ساختمان های مسکونی و سالن های همایش و... اغلب اوقات از نوع چهارگوش بهره می گیرند. یک نوع دیگر که جدیدا مرسوم شده است، کانال کشی کولر داکت اسپیلت می باشد. در این مدل از اجرای کانال کولر، از محصول کانال فلکسیبل استفاده می شود.

 

 

نقشه کانال کشی کولر آبی

نقشه کانال کشی کولر آبی یک راهنمای جامع و کامل برای متخصصین و نصب کنندگان می باشد. با استفاده از این نقشه، کانالسازان و مهندسین تاسیسات جهت بهتر اجرا شدن کانالسازی، با یکدیگر هماهنگ می شوند. در نقشه کانال کشی کولر همه ی موارد مربوط به ابعاد طول و عرض کانال های کولر،ضخامت ورق مصرفی_متریال مورد نظر کارفرما و طریقه ی نصب مسیر قطعات مشخص می گردد. این گونه نقشه ها را مهندسین تاسیسات و یا تهویه ی طراحی و محاسبه می کنند. با بهره گیری از این روش میزان خطا و اشتباه در کاناکشی کولر به حداقل می رسد.

 

 

کانال کشی داکت اسپیلت

کانال کشی داکت اسپیلت به منظور انتقال هوای سرد و گرم دستگاه به هر محیط طراحی می شود. متخصصین در هنگام اجرای این خدمات، امروزه بیشتر از محصول کانال فلکسیبل استفاده می کنند. بهره گیری از این کالا در زمان کاناکشی داکت اسپیلت سرعت اجرای کار را بسیار افزایش می دهد. نکات و لازمه ی اجرای این خدمات محسابه ی دقیق ابعاد، نوع و متریال مصرفی کانال می باشد. بر روی دور تا دور دستگاه های داکت اسپیلت محصول پلنیوم باکس نصب می گردد. این محصول دارای خروجی هایی دایره ای شکل جهت اتصال کانال فلکسیبل به خروجی ها می باشد.

 

 

هزینه کانال کشی داکت اسپیلت

هزینه کانال کشی داکت اسپیلت نسبت به دیگر دستگاه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. در این روش میزان استفاده از محصولات کانال کولر بسیار کم است. دلیل این امر نصب بودن دستگاه داکت اسپیلت در فضای داخلی محیط ها می باشد. هزینه کانال کشی داکت اسپیلت با استفاده از کانال فلکسیبل نسبت به نوع اسپیرال نیز متفاوت می باشد. محصول لوله فلکسی در ابعاد و قطرهای استاندارد تولید شده و همیشه به صورت آماده موجود می باشد، اما نوع اسپیرال می بایست به صورت سفارشی ساخته شود. کارفرمایان و مشتریان جهت استعلام دقیق قیمت کانال کشی داکت اسپیلت می توانند با کارشناسان و متخصصین شرکت تهران دما آرکا تماس بگیرند.

 

 

کانال کشی فلکسی

کانال کشی فلکسی جدیدترین و پر سرعت ترین روش نصب خدمات تهویه ی ساختمان ها می باشد. به کمک این روش صرفه جویی در فضای اشغالی دیوار و سقف نیز انجام می شود. امروزه کانالکشی با استفاده از کانال فلکسیبل به یک روش مرسوم و معتبر در میان شرکت های تهویه تبدیل شده است. هزینه ی نصب این سبک اجرای کانال کولر نسبت به سایر شکل ها پایینتر می باشد. متخصصین در زمان نصب کانال فلکسیبل از انواع بست جهت اتصال دو شاخه استفاده می نمایند. این کالا بسیار سبک طراحی شده است، به همین دلیل کانالکشی فلکسی در مقایسه با روش های دیگر کمی آسانتر نیز می باشد.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :