09125456950

کانال سازی کولر

9 / 10
از 222 کاربر
 
 
 

خدمات کانال سازی کولر در شرکت تهران دما

خدمات کانال سازی کولر در شرکت تهران دما انجام می شود. شرکت تهران دما با به کارگیری نیروی متعهد و با تجربه و همچنین با استفاده از دستگاه های مجهز و به روز، کانال سازی کولر منازل مسکونی، ادارات، هتل ها، کارخانه جات صنعتی و... را انجام می دهد. مهندسین ساختمان ها با توجه به ابعاد ساختمان ها نقشه های تاسیسات را در اختیار متخصصین کانال سازی کولر قرار می دهند. سپس کانال سازان اقدام به کانال کشی کولر با توجه به خواست مشتریان می نمایند. کانال کولر با استفاده از ورق های گالوانیزه،آلومینیومی و ورق های سیاه تولید می شود. تهران دما همواره تلاش می نماید تا خدمات مفید و ارزنده ای را ارائه نماید تا بتواند رضایتمندی مشتریان خود را کسب نماید. انواع کانال سازی کولر از جمله انواع کانال های چهارگوش، انواع کانال های گرد، انواع هود صنعتی، انواع شوتینگ زباله و... در این مرکز ساخته می شود. ساختکانال کولر در کارگاه صنعتی تهران دما با تلاش نیروهای با تجربه و متعهد این مجموعه تولید می شود. کانال سازی کولر یکی از مهم ترین اجزای ساختمان ها محسوب می گردد، این خدمات پس از اجرا شدن در ساختمان ها به رسیدن دمای مطلوب به محیط ها کمک بسیار بزرگی می کنند. پیدایش کانال سازی کولر و دریچه کولر دقیقا بعد از اختراع کولر آبی بوده است. هر گونه خدمات ورق کاری و عایق کاری ساختمان توسط نیروهای با تجربه ی تهران دما اجرا می گردد. کارفرمایان و پیمانکاران می توانند برای کسب اطلاعات درباره ی قیمت کانال سازی کولر با کارشناسان تهران دما تماس حاصل نمایند.

کانال-سازی

 

قیمت کانال سازی کولر

در هنگام بررسی قیمت کانال سازی کولر کانال سازان معیار های متفاوتی را لحاظ می کنند. قیمت کانال سازی کولر همانند دیگر مشاغل با توجه به قیمت گذاری روزانه محاسبه می گردد. میزان متریال مصرف شده (ورق،دریچه کولر،عایق الاستومری،فلنچ و...)، متراژ کانال کولر، میزان دستمزد متخصصین کانال سازی کولر از مواردی هستند که در تعیین قیمت کانال سازی کولر نقش بسزایی دارند. در برخی از موارد در صنعت کانال سازی قیمت دستمزد دست خوش تغییر است. پروژه های متفاوتی مانند: ساخت و نصب کانال کولر در استان های گوناگون و ساخت و نصب کانال کولر در نقاطی که سختی کار محسوب می شوند، شامل این موضوع می باشند. شرکت تهران دما با استفاده ی درست از همه ی موارد بالا سعی بر آن می نماید تا نیاز مشتریان خود را با نازل ترین قیمت ها و با بازدهی بالا تأمین نماید.

کانال-سازی

 

انواع کانال سازی کولر

انواع کانال سازی کولر در شرکت تهران دما تولید و اجرا می شود. تهران دما انواع مختلفی از کانال سازی کولر را همچون کانال های گرد و چهار گوش را تولید و اجرا می نماید. در کانال سازی کولر معمولا کانال های چهار گوش در محیط های مسکونی و اداری کاربرد دارند و کانال های گرد در مکان های صنعتی مانند کارخانه ها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. کانال کشی کولر یکی از مواردی است که در اغلب ساختمان ها و کارخانه جات مورد استفاده قرار می گیرد. در این شرکت کانال کشی کولر برای دستگاه های چیلر، داکت اسپیلت، انواع دستگاه های فن کوئل و... اجرا می گردد. ساخت و نصب کانال کولر برای تالارهای پذیرایی، رستوران ها، هتل ها، ادارات، برج های تجاری و مسکونی از جمله خدماتی است که در مجموعه ی کانال سازی تهران دما ارائه می شود. انواع کانال سازی کولر در شرکت تهران دما تولید و اجرا می شود. تهران دما انواع مختلفی از کانال سازی کولر را همچون کانال های گرد و چهار گوش را تولید و اجرا می نماید. در کانال سازی کولر معمولا کانال های چهار گوش در محیط های مسکونی و اداری کاربرد دارند و کانال های گرد در مکان های صنعتی مانند کارخانه ها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. کانال سازی کولر یکی از خدماتی است که در اغلب ساختمان ها و کارخانه جات مورد استفاده قرار می گیرد.

کانال-سازی

 

هدف از اجرای کانال سازی کولر 

هدف از اجرای کانال سازی کولر در ساختمان ها ایجاد دمایی مطلوب و مناسب در فضاهای اداری و مسکونی و صنعتی می باشد. رساندن هوای مناسب از کولرهای آبی، فن کوئل ها و دیگر دستگاه های سرمایشی و گرمایشی یکی از وظایف مهم کانال کولر می باشد. اجرای کانال سازی کولر موجب سازمان دهی دما در خانه ها، ادارات، پاساژها، بیمارستان ها و... می گردد. پس از پیدایش صنعت کانال سازی و اجرای آن افراد توانسته اند محیط زندگی خود را در بهترین دما تنظیم کنند. مردم برای اینکه در فصل های سرد بتوانند مانع ورود هوای سرد از کانال های کولر به محیط زندگیشان بشوند، از دریچه کولر دمپرداراستفاده می نمایند. محصول دریجه کولر دمپردار یکی از راهکارهای مفید برای نفوذ ناپذیری سرما می باشد. شرکت تهران دما در کم ترین زمان ممکن و با بالاترین بازدهی مراحل نصب کانال سازی کولر را در محیط های گوناگون و با توجه به نیاز مشتریان خود اعمال می نماید. 

کانال-سازی

 

لوازم کانال سازی کولر

لوازم مورد استفاده در کانال سازی کولر در پیشبرد کانال کشی کولر در ساختمان ها بسیار مفید می باشند. به طوری که هر یک ز لوازم و محصولاتی که در این عرصه مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار حائز اهمیت می باشند. لوازم کانال سازی برای سهولت در انجام کارهای متخصصین کانال سازی و همچنین بالا بردن کیفیت اجرای کانال سازی کولر ابداع شده اند. در کانال سازی کولر افراد متخصص با توجه به نیاز مشتریان و نیز با بررسی شرایط جوی موجود اقدام به انتخاب متریال ها می نمایند. در تولید کانال کولر یکی از متریال های پر کاربرد ورق فلزی می باشد. در کانال سازی کولر ورق های گالوانیزه،آلومینیومی و سیاه مورد استفاده ی کانال سازان قرار می گیرند. از دیگر موارد استفاده شده در تولید و اجرای کانال کولر می توان دریچه کولر،قاب چوبی،پیچ و مهره، نخ نسوز، فلنچ(نبشی)، عایق الاستومری و انواع نوار درزگیر را نام برد.

 

کانال کولر

یکی از لوازم مهم و کاربردی در صنعت ساختمانسازی و کانالسازی، کانال کولر می باشد. این محصول را تولیدکنندگان‌با استفاده از ورق های گالوانیزه، استیل و آلومینیومی‌تولید می‌کنند. کانال کولر انواع گوناگونی دارد که در این مطلب تمامی آن ها را مورد ارزیابی قرار می دهیم. قدیمی ترین نوع آن کانال چهارگوش بوده است که اکنون نیاز دد بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. مدل دیگری که از گذشته تا به الان تولید و اجرا می‌شود، کانال کولر گرد می‌باشد. از این مدل بیشتر در کارخانه ها و در مکان های اداری و مسکونی جهت تخلیه ی هوا و به عنوان کانال فشار مثبت بهره می گیرند. امروزه یک مدل جدید و‌کاربردی از کانال کولر تولید می شود که به آن لوله فلکسیبل(کانال فلکسیبل) می گویند.

 

مراحل ساخت کانال کولر 

در این بخش از تهران دما با مراحل ساخت کانال کولر آشنا می شویم. این محصول در کارگاه های صنعتی کانالسازی تولید و طراحی می گردد. جهت ساخت انواع کانال کولر ما نیازمند دستگاه ها و ابزارهای مختلفی می باشیم. دستگاه خم،دستگاه گیوتین(برش)،دستگاه نبرد،دستگاه قیچی،دستگاه نقطه جوش و دستگاه سنگ فرز همگی تجهیزاتی هستند که ما برای تولید قطعات کانالسازی نیاز داریم. در مرحله ی اول ساخت کانال کولر مساحت و متراژ را بررسی می‌کنیم، سپس خم و برش ورق ها را شروع می‌کنیم. مرحله ی آخر جفت کردن ورق ها با یکدیگر می باشد. در پایان لازم به ذکر است که این نکته بیان شود که مراحل ساخت و نصب کانال کولر را فقط متخصصین و افراد ماهر و با تجربه می‌توانند به درستی انجام دهند.

 

کانال کولر چهارگوش

آیا می دانید کانال کولر چهارگوش در چه مکان‌ هایی کاربرد دارد؟ در این بخش با ما همراه باشید تا از پاسخ این سوال آگاه شوید‌. در گذشته از کانال کولر چهارگوش فقط به عنوان انتقال هوای دستگاه های سرمایشی همچون کولر آبی به محیط ها اجرا می شد. اما حالا از این سیستم به منظور مکش هوای نامطلوب درون پارکینگ ها و محیط های صنعتی نیز استفاده می کنند. کانال کولر کولر چهارگوش را با استفاده از ورق های گالوانیزه،آلومینیومی و استیل می توان تولید نمود‌. از دیگر قطعات این کالا می توان به زانوی ۴۵ درجه و زانوی ۹۰ درجه و سه راهی و انواع تبدیل ها اشاره کرد.

 

خرید کانال کولر

وبسایت تهران دما جهت خرید کانال کولر به صورت آنلاینو غیر حضوری تاسیس شده است. این کارخانه تمامی محصولات کانالسازی را به صورت عمده و جزئی عرضه می کند. انواع کانال کولر گالوانیزه، کانال کولر آماده، کانال کولر گرد، کانال کولر اسپیرال، سه راهی کانال کولر, زانوی کانال کولر و کانال کولر داکت اسپیلت در این مجموعه تولید و به سراسر کشور ارسال می گردد. به منظور دریافت مشاوره و پرسش درباره ی هر یک از کالاها می توانید همه روزه به جز جمعه ها از ساعت ۹ الی ۲۰ با کارشناسان فروش تهران دما تماس بگیرید.

 

مراحل نصب کانال کولر

در این مطلب از تهران دما با ما همراه باشید تا با مراحل نصب کانال کولر بیشتر آشنا شوید. در صنعت کانالسازی قبل از ساخت قطعات، ابتدا فضایی که قرار است اجرای کانال هوا را در آن انجام دهیم مورد بررسی قرار می دهیم. سپس ساخت محصولات را آغاز می کنیم. بعد از این مرحله نصب کانال کولر را آغاز می کنیم، اتصال راسته ها،زانوها و سه راهی ها همگی با استفاده از فلنج صورت می گیرد. نبشی (فلنچ) ها را با پیج و مهره به یکدیگر وصل می کنیم. برای درزگیری بین فلنج ها از نخ نسوز و یا گسگت بهره می گیریم. البته لازم است این نکته را بدانیم که مراحل نصب کانال کولر فلکسیبل متفاوت بوده و این نوع کانالکشی توسط انواع بست و نافی به یکدیگر متصل می شوند.

کانال_کولر

 

کانال سازی کولر شمال تهران

برای دریافت خدمات کانال سازی کولر شمال تهران با کارشناسان شرکت تهران دما آرکا در ارتباط باشید. کارگاه کانال کولر تهران دما آماده ی اجرای خدمات در نقاط مختلف می باشد. بسیاری از پروژه های اجرا شده توسط این شرکت کانال سازی کولر شمال تهران می باشد. از عمده فعالیت های مجموعه ی تهران دما در شمال و غرب تهران می توان به ساخت و نصب انواع کانال کولر چهارگوش، ساخت و نصب انواع فلاشینگ نما و ساخت انواع شوتینگ های زباله اشاره کرد. جهت دریافت مشاوره و همچنین بازدید و کارشناسی متخصصین با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

 

کانال سازی کولر غرب تهران

بسیاری از افراد در اینترنت به دنبال کانال سازی کولر غرب تهران می باشند. مردم جهت دسترسی سریع تر و همچنین بازدید کارشناسان در منطقه ی غرب تهران این عبارت را جست و جو می کنند. خوشبختانه کانال سازی شرکت تهران دما آرکا این بستر را جهت تسریع در انجام خدمات در غرب تهران فراهم نموده است. بدین ترتیب هر فردی که جمله ی کانال سازی کولر غرب تهران را جست و جو نماید، می تواند به راحتی با کارشناسان شرکت تهران دما در ارتباط باشد. 

 

 

کیفیت در کانال سازی کولر

کیفیت در کانال سازی کولر به میزان دانش تخصصی نیروی کار کانال ساز و نیز کیفیت مواد مصرفی استفاده شده بستگی دارد. شرکت تهران دما نیروی متخصص حرفه ای خود را به گونه ای تعلیم داده است که هر یک از آن ها می توانند تولید و ساخت یک پروژه کانال سازی کولر را با بالاترین کیفیت و در بهترین زمان به اتمام برسانند. در تهران دما برای کانال سازی کولر از ابزار آلات و تجهیزات به روز با استاندارد های جهانی استفاده می گردد. به کارگیری نیروی متعهد و با تجربه و استفاده از دستگاه های مجهز صنعتی موجب افزایش کیفیت کانال کشی کولر در این مجموعه شده است. مطلوب شدن دمای محیط ها پس از کانال کشی کولر به ابعاد ساخته شده ی کانال کولر نیز بستگی دارد، بدین ترتیب کارشناسان کانال سازی با توجه به مساحت و شرایط آب و هوایی هر یک از محیط ها ساخت کانال کولر را آغاز می نمایند.

 

کانال_کولر

 

ساخت و نصب کانال هوا

شرکت تهران دما آرکا خدمات ساخت و نصب کانال هوا را اجرا می نماید. در هنگام ساخت کانال هوا رعایت چند نکته حائز اهمیت است. در ابتدای شروع انجام عملیات ساخت و نصب کانال هوا، بررسی محیط و ارائه ی بهترین راهکار جهت کانال کشی بسیار مهم می باشد. در مرحله ی بعدی ساخت کانال کولر هوا تولید محصولات با کیفیت می باشد. در پایان و در زمان نصب کانال هوا میبایست نیروی نصاب محصولات را بسیار ایمن و مطمان اجرا نمایند.

 

 

 کانال هوا

در این بخش با انواع کانال هوا و کاربرد هر یک از آنها آشنا می شویم. اصولا کانال کولر هوا به دو دسته ی کانال کولر گرد و کانال کولر چهارگوش تقسیم می شود. کانال های گرد بیشتر در مکان های صنعتی اجرا شده و کانال های چهارگوش در اغلب اوقات در محیط های مسکونی نصب می شوند. در این میان در سال های اخیر یک محصول جدید به خانواده ی کانال هوا افزوده شده است. نام این محصول کانال فلکسیبل می باشد. این محصول سرعت انجام پروژه های تهویه را بسیار بالا برده است. 

 

انواع کانال فلکسیبل

 در این بخش انواع کانال فلکسیبل را معرفی می کنیم. به طور کلی این کالا جایگزین کانال سازی به روش قدیمی می باشد. در سال های اخیر به منظور رشد و افزایش سرعت اجرای خدمات تهویه ی ساختمان، این کالا تولید و عرضه شد. شرکت تهران دما آرکا انواع کانال فلکسیبل کومبی،برزنتی و عایقدار را در انبار خود موجود دارد.

 

کانال کولر چیست؟

کانال کولر چیست؟ کانال کولر هدایت کننده ی هوا می باشد. از کانال کولر به عنوان انتقال دهنده ی هوای سرد و گرم به درون محیط ها استفاده می گردد. کانال کولر امروزه جایگاه بسیار ویژه ای در انواع ساختمان های مسکونی و تجاری و همچنین کارگاهی دارد. یکی از پر کاربرد ترین مواردی که از کانال کشی کولر استفاده می شود، هنگامی است که می خواهیم هوای نا مطلوب محیط را خارج کنیم. کانال های کولر در شکل های مختلفی تولید و اجرا می گردند. کانال کولر چهارگوش،کانال کولر گرد، کانال کولر فلکسیبل از جمله ی این موارد می باشند. هر یک از کانال های کولر تولید شده با توجه به نیاز هر پروژه انتحاب و در پایان اعمال می شوند.

 

انواع کانال کولر

انواع کانال کولر در تهران دما تولید و اجرا می گردد. این شرکت تمامی محصولات مرتبط با حوزه ی تهویه را تولید و تامین می نماید. در کارگاه های تهران دما انواع کانال کولر چهارگوش،گرد،شوتینگ زباله،قرنیز،فلاشینگ نما و... تولید و عرضه می شود. هر یک از شاخه های بالا که به طور کلی نامشان درج شد، دارای زیر شاخه های وسیعی در صنعت کانالسازی کولر می باشند. کانال کولر چهارگوش اغلب در مکان های مسکونی و اداری کاربرد دارد. از نوع گرد آن در مکان های صنعتی و بزرگ همچون کارخانه ها،پارکینگ ها و مراکز خرید استفاده می شود.

 

 

روش های تولید در کانال سازی

امروزه متعلقات کانالسازی کولر به کمک دستگاه های نیمه اتوماتیک و همچنین نیروی انسانی تولید می گردد.  متخصصین در زمینه ی کانال سازی با استفاده از دانش تخصصی و مهارت بالای خود انواع گوناگونی از کانال کولر را تولید می نمایند. یکی از مراحل مهم در کانال سازی کولر قسمت محاسبه ی ابعاد فضا می باشد. برش ورق ها و وصله کردن آنها به یکدیگر مرحله ی پیچیده ای می باشد که در کانال سازی کولر فقط افراد با تجربه و ماهر می توانند آن را انجام دهند. این عمل به وسیله ی خط کش های مخصوص و قیچی های ورق بری برقی انجام می گیرد. برای ساخت کانال های گرد در هنگام ساخت کانال کولر از دستگاه نبرد استفاده می شود. با استفاده از این ابزار می توانیم به راحتی ورق ها را گرد کنیم. ساخت کانال های چهارگوش با استفاده از خم کن، گیوتین و کشو زن انجام می شود. 

 

کانال_کولر

 

نصب و اجرای کانال کولر

روش های نصب و اجرای کانال کولر متفاوت می باشند. در برخی از پروژه ها می توان به راحتی کانال کولر را نصب نمود اما در مواردی مرحله ی نصب در کانالسازی کولر به سختی انجام می گیرد. اجرای کانال کشی کولر در محیط های متنوعی نظیر: ارتفاعات ساختمان های بلند(برج)، نصب کانال کولر در موتورخانه ها و... انجام می گیرد. از روش های نصب کانال کولر می توان به نصب کانال کولر با استفاده از سیم مفتول، نصب به کمک نبشی(فلنچ) و... اشاره نمود. متخصصین تهران دما با توجه به شرایط محیط اجرای کانال سازی کولر، بهترین روشی که در سرعت اجرا میسر است را انتخاب می کنند. فلنچ گالوانیزه، عایق الاستومریک، نخ نسوز، پیچ و مهره و دریچه کولر ابزارهایی هستند که در هنگام اجرای کانال کشی کولر مورد استفاده ی کانال سازان قرار می گیرند. اجرای کانال سازی کولر به منظور ایجاد هوایی مناسب در فضاهای اداری و مسکونی و صنعتی انجام می گیرد. در اجرای کانال کولر هدف اصلی رساندن دمای مطلوب از کولرهای آبی، فن کوئل ها و دیگر دستگاه های خنک کننده به داخل محیط ها می باشد. نصب و اجرای کانال سازی کولر در فضاهای مختلف متفاوت می باشد. شرکت تهران دما در کم ترین زمان ممکن و با بالاترین بازدهی نصب و کانال سازی کولر انواع و اقسام ساختمان ها و کارخانه جات را اانجام می دهد.

 

شرکت کانالسازی تهران دما

شرکت کانالسازی تهران دما در راستای اچرای پروژه های تهویه تاسیس شده است. در کارگاه های این شرکت انواع دریچه کولر نیز تولید می شود. پخش و اجرای انواع عایق الاستومری از جمله خدمات و محصولات شرکت کانالسازی تهران دما می باشد. مدیریت این مجموعه با به کارگیری نیروی کار و استادکاران متخصص در زمینه ی تولید انواع کانال کولر، خدمات گوناگونی را برای مشتریان در اقصی نقاط کشور فراهم نموده است.

 

کانال_کولر

 

کانال سازی در خود ساختمان ها

شرکت تهران دما به درخواست کارفرمایان کانال سازی در خود ساختمان ها را اجرا می نماید. در این روش از کانال سازی کولر تهران دما دستگاه های کاربردی خود را به محل مورد نظر جا به جا می کند. بدین ترتیب ساخت و نصب کانال های کولر هر دو در محل مورد نظر اجرا می شوند. تهران دما دستگاه های سیار را به منظور این عمل خریداری نموده است. این دستگاه های کانال سازی به راحتی جا به جا می شوند.

 

کانال سازی تهویه هوا

کانال سازی تهویه هوا بیش از 50 سال است که در ساختمان ها ضروری است. بدون شک وجود دمای مطلوب در هر خانه و مکان بسیار مهم است. کانال سازی تهویه هوا به منظور رساندن هوای مناسب به یک محیط طراحی و اجرا می شود. در یک سر کانال کولر دستگاه های مکش و دهش هوا نصب می شوند و در انتهای آن انواع دریچه کولر نصب می شود. در این سبک از کانالکشی کولر از کانال گرد نیز می توان استفاده نمود.

 

نوآوری کانال سازی 

امروزه نوآوری کانال سازی  همانند سایر مشاغل ایجاد شده است. در صنعت تهویه پس از پیدایش دستگاه های سرمایشی و گرمایشی جدید، متخصصین و کارشناسان این حوزه اقدام به طراحی و تولید روش های خاص و بهتر نمودند. کانال سازی با استفاده از کانال فلکسیبل یکی از به روزترین و برترین نوع محصولات و خدمات است. این کالا در قطرهای مختلفی از قبل آماده می باشد، به همین دلیل سرعت اجرا و نصب در اینگونه کانالکشی کولر بسیار بالا می رود. 

 

کانال_کولر

 

کانال سازی صنعتی

تولید و اجرای کانال کولر در کارخانه جات صنعتی را کانال سازی صنعتی می نامند. در کانال سازی صنعت در اغلب موارد از کانال های کولر گرد استفاده می شود. کانال هایی که در کانال سازی صنعتی می بایست ساخته شوند در قطرهای بسیار بزرگ تولید .و اجرا می شوند. کانال سازی صنعتی به منظور اجرا در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی،تاسیسات و تهویه های هوای رفت و برگشت بیمارستان ها و هتل ها و... به کار می رود.

 

کانال سازی صنعتی تهران دما 

کانال سازی صنعتی تهران دما به منظور ارائه ی خدمات و محصولات تهویه به کارخانه جات فعالیت می کند. ساخت و نصب کانال کولر در کارخانه های مختلف یکی از خدمات مهم این شرکت می باشد. اغلب کانالسازی به این روش به صورت گرد بوده و در برخی موارد از نوع چهارگوش نیز استفاده می شود. امروزه اجرای درست و اصولی کانال کولر در کارخانه ها به منظور گردش هوا و نیز تامین دمای مطلوب محیط، یکی از موارد ضروری و کاربردی است.

 

کانال_کولر

 

مواد مورد استفاده در کانال سازی کولر

مواد مورد استفاده در کانال سازی کولر انواع گوناگونی از ورق های فلزی می باشند. در کانال سازی کولر افراد متخصص با توجه به نیاز مشتریان و نیز با بررسی شرایط جوی موجود ورق مناسب یک محیط را انتخاب می نمایند. یکی از فلزات مناسب که عمر بالایی دارد آلومینیوم می باشد. آلومینیوم اغلب برای ساخت و اجرای میزهای صنعتی رستوران ها، و هودهای صنعتی به کار می رود. یکی از پر استفاده ترین ورق ها در کانال سازی کولر ورق گالوانیزه می باشد. از این متریال به منظور کانال کشی برای واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی استفاده می گردد. یکی دیگر از ورق ها، سیاه می باشد. این جنس از ورق به منظور ساخت لوله های تاسیساتی در قطرهای بزرگ استفاده می شود. این ورق نسبت به سایر ورق ها قوی تر و مقاوم تر است. از دیگر موارد استفاده شده در کانال کشی کولر می توان پیچ و مهره، نخ نسوز، فلنچ(نبشی)، نوار درزگیر و  عایق های الاستومری را نام برد.

 

کانال_کولر

 

کیفیت تولید در کانال سازی کولر

کیفیت تولید در کانال سازی کولر بستگی به نیروی متخصص و نیز مواد مصرفی استفاده شده در ساخت کانال های کولر دارد. شرکت تهران دما نیروی متخصص حرفه ای خود را به گونه ای تعلیم داده است که هر یک از آن ها می توانند تولید و ساخت یک پروژه کانال سازی کولر را با بالاترین کیفیت به اتمام برسانند. همچنین این شرکت با خرید و استفاده ی بهترین متریال در تولیدات خود، توانسته است با کیفیت ترین محصولات را تولید و اجرا نماید.  در تهران دما برای کانال سازی کولر از ابزار آلات و تجهیزات به روز با استاندارد های جهانی استفاده می شود. این امر موجب افزایش کیفیت تولیدات کانال کشی کولر در این شرکت شده است. در نهایت استفاده از مواد اولیه ی مناسب و همچنین به کارگیری نیروهای متعهد و بهره برداری از تجهیزات به روز و قوی سبب ارتقای کیفیت تولیدات کانال سازی کولر کارگاه صنعتی تهران دما شده است.

 

کانال سازی دودکش  

کانال سازی دودکش برای مکش هوای نا مطلوب موتورخانه ها تعبیه می شود. معمولا در هنگام ساخت ساختمان ها این خدمات نیز اجرا می گردد. بهترین روش خارج نمودن هوای آلوده ی یک مکان استفاده از کانال سازی دودکش است. یکی از اصلی ترین و مهم ترین خدمات شرکت تهران دما آرکا، ارائه ی این خدمات می باشد. معمولا کانال کشی دودکش را با استفاده از ساخت و نصب کانال گرد انجام می دهند.

 

کانال_کولر

 

روش های ساخت و تولید در کانال سازی کولر

امروزه تولیدات کانالسازی کولر به کمک دستگاه های نیمه اتوماتیک و همچنین نیروی انسانی تولید می گردد. متخصصین در زمینه ی کانال سازی با استفاده دانش تخصصی و مهارت بالای خود انواع گوناگونی از کانال کولر را تولید می نمایند. یکی از مراحل مهم در کانال سازی کولر قسمت محاسبه ی ابعاد فضا می باشد. مرحله ی برش ورق ها و وصله کردن آنها به یکدیگر مرحله ی پیچیده ای می باشد که در کانال سازی کولر فقط افراد با تجربه و ماهر می توانند آن را انجام دهند. همانطور که می دانید کانال سازی به دو روش چهارگوش و گرد بسیار مرسوم می باشد. ساخت کانال کولر چهارگوش نسبت به تولید کانال گرد متفاوت می باشد. در ساخت هر کدام اندازه گیری و برش کاری ورق ها انجام می شود. اما برای ساخت کانال چهارگوش پس از مرحله ی برشکاری، مرحله ی خم کاری و سپس اتصال ورق ها به یکدیگر وجود دارد. در ساخت کانال گرد نیز تمامی مراحل مشابه می باشد. فقط یک مورد متفاوت است که کانال سازان پس از برشکاری برای گرد کردن کانال های کولر از دستگاه نبرد استفاده می نمایند.

 

کانال_کولر

 

روش های نصب و اجرای کانال کولر

روش های نصب و اجرای کانال کولر متفاوت می باشد. در برخی از پروژه ها می توان به راحتی کانال کولر را نصب نمود. اما در مواردی مرحله ی نصب در کانالسازی کولر به سختی انجام می گیرد. در اجرای کانال کشی کولر می توان به مواردی همچون: نصب کانال کولر در ارتفاعات، نصب کانال کولر در موتورخانه ها و... اشاره نمود. کانال های کولر در کارگاه به صورت راسته های یک الی دو متری ساخته شده و در هنگام نصب به یکدیگر وصل می شوند. کانال سازان با استفاده از فلنچ(نبشی) و همچنین پیچ و مهره کانال های کولر را به یکدیگر اتصال می دهند. برای درک بیشتر این مطلب به صفحه ی آموزش کانال سازی مراجعه نمایید. فلنچ گالوانیزه، عایق الاستومریک، نخ نسوز و پیچ و مهره از ابزارهایی هستند که در هنگام اجرای کانال سازی کاربرد فراوان دارند.

 

کانال کولر آماده جدید

لوله فلکسیبل کانال کولر آماده جدید در صنعت تهویه ی ساختمان است. این کالا در قطرهای استاندارد 6 الی 50 اینچ تولید و عرضه می گردد. استفاده از کانال کولر آماده جدید سبب افزایش سرعت در کانال کشی کولر ساختمان ها شده است. کانال فلکسیبل بهترین و جدیدترین محصول کانال سازی کولر بوده که در پروژه هایی که سرعت و زمان اجرا برایشان اهمیت دارد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

روش های ساخت کانال کولر

روش های ساخت کانال کولر هر روز ارتقا می یابد. به طور کلی دو نوع محصول کانالسازی چهارگوش و گرد به منظور اجرای تهویه ی هر ساختمان تولید می شوند. استادکاران در این حوزه با استفاده از دستگاه های خم کن،نبرد و گیوتین و هچمنین با بهره گیری از تکنیک های مختلف اقدام به ساخت و نصب کانال کولر می کنند. 

 

کانال_کولر

 

هزینه ی ساخت و نصب در کانال سازی کولر

هزینه ی ساخت و نصب در کانال سازی کولر با توجه به ابعاد یک پروژه و همچنین میزان پیچیدگی های یک پروژه مورد بررسی قرار می گیرد. پیمانکاران با توجه به متراژ کانال کولر هایی که تولید می نمایند هزینه ی کانال سازی را محاسبه می کنند. یکی دیگر از عواملی که در تعیین هزینه ی کانال کشی کولر نقش دارد میزان جنس مصرف شده در تولید و اجرای می باشد. در قسمت نصب کانال سازی کولر نیز محاسبات بر اساس متراژ فضا و همچنین میزان زمان صرف شده برای یک پروژه ارزیابی می گردد

 

کانال_کولر

 

متعلقات کانال سازی کولر

متعلقات کانال سازی کولر نقش بسزایی در ارائه ی خدمات تأسیساتی در ساختمان ها دارند. به طوری که برای کانال سازی کولر و همچنین نصب آن می بایست از انواع گوناگونی از متعلقات بهره برد. برخی از این محصولات به منظور تولید در کانال کولر و بعضی از آن ها در زمان نصب مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع متعلقات  در کانال سازی کولر می توان مواردی همچون نبشی، قاب چوبی، پیچ گالوانیزه، پرچ، عایق الاستومری، نخ نسوز،دریچه کولر ، راد فولادی و مهره ی فولادی را نام برد.

 کانال-سازی

 

کانال سازی کولر در محیط های باز

کانال سازی در محیط های باز را کانال کشی رو کار می نامند. اگر کارفرمایان موفق به اجرای کانال کولر در زمان سفت کاری ساختمان ها نشده باشند، می توانند خدمات کانال سازی روکار را از شرکت تهران دما دریافت نمایند. اجرای کانال کشی کولر در محیط های باز به ندرت صورت می گیرد. کارفرمایان در اغلب موارد در زمان ساخت ساختمان ها کانالکشی تو کار را اجرا می نمایند

 کانال-سازی

 

کانال سازی کولر در محیط های بسته

طبق اصول و استاندارد، اجرای کانال سازی کولر در محیط های بسته باید انجام شود. بدین منظور ساختمان سازان در هنگام سفت کاری ساختمان ها اقدام به دریافت خدمات کانال سازی کولر می نمایند. شرکت تهران دما با به کارگیری نیروی حرفه ای و متخصص خود راهکارهای متناسب با هر مکان را جهت تولیدات و اجرای کانال کولر به کارفرمایان ارائه می دهد. کانال سازی کولر در محیط های بسته مزیت های فراوانی دارد. یکی از این مزیت ها حفظ زیبایی نمای ساختمان ها می باشد

 کانال-سازی

 

کانال سازی برای مکان های مسکونی و اداری

شرکت تهران دما به منظور ایجاد دمایی مطلوب،اقدام به تولید و اجرای کانال سازی کولر برای مکان های مسکونی و اداری نموده است. تهران دما با استفاده از بهترین امکانات و ابزارآلات سعی بر آن نموده تا خدمات کانالسازی خوبی را برای مکان های مسکونی و اداری ایجاد نماید. در اینگونه فضاها از کانال کولر با اشکال چهارگوش استفاده می شود. پس از کانال سازی در مکان های اداری و مسکونی می توان با استفاده از دستگاه های گرمایشی و سرمایشی مانند: فن کوئل ها، کولر های آبی و چیلرها دمای مناسبی را برای محیط مورد نظر ایجاد کرد.

 

شغل کانال سازی کولر

شغل کانال سازی کولر یکی از مشاغل فنی و تخصصی محسوب می شود. فردا کانالساز پس از سال ها تلاش و یادگیری مداوم، می تواند محصولات متنوعی در این حوزه تولید کنند. شغل کانال سازی کولر یکی از زیرشاخه های صنعت تهویه ی ساختمان است. یک فرد متخصص در این زمینه تمامی مهارت های ساخت و نصب کانال هوا، ساخت کانال سازی کولر گرد و چهارگوش، فلاشینگ نما و قرنیز و ورقکاری می بایست فرا بگیرد.

 

کانال_کولر

 

 کانال سازی با ورق 50

کانال سازی با ورق 50 یکی از رایج ترین نوع ساخت کانال کولر می باشد. کانال سازی با استفاده از ورق های گالوانیزه با ضخامت 50 بسیار پر کاربرد و مناسب می باشد. ساخت کانال کولر با استفاده از ضخامت 50 موجب صرفه جویی در هزینه های کانال سازی ساختمان ها می شود. کانال سازان برای ساخت کانال های گرد تهویه و کانال های چهارگوش ساختمان های مسکونی از ورق 50 استفاده می نمایند.

 

کانال_کولر

 

 کارگاه کانال سازی

 خدمات مهمی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. از جمله ی این خدمات می توان به ساخت انواع کانال های کولر مسکونی و صنعتی اشاره کرد. همچنین در کارگاه کانال سازی تهران دما انواع کلاهک، انواع قرنیز، انواع فلاشینگ نما طراحی و ساخته می شود. در کانال سازی تهران دما انجام هر نوع خدمات ورق کاری پذیرفته می شود. در این مرکز ساخت و نصب انواع کانال کولر چهارگوش و کانال کولر گرد انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با متخصصان و کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

 

کانال_کولر

 

کانال سازی با متدهای پیشرفته

در شرکت تهران دما کانال سازی با متدهای پیشرفته  اجرا می گردد. کانال سازی مهارت و پیشه ای تخصصی محسوب می شود. هر فرد برای اینکه بتواند یک متخصص کانال سازی بشود، می بایست دروه های آموزشی تخصصی مربوط به ساخت و نصب کانال کولر را طی کرده باشد. متخصصین کانال سازی کولر تهران دما با استفاده از تکنیک های خود توانسته اند ساخت و نصب کانال کولر را به شیوه ای جدید ارائه دهند. 

 

کانال_کولر

 

سرعت عمل کانال سازی تهران دما

سرعت عمل کانال سازی تهران دما بسیار بالا می باشد. کارکنان در کارگاه تهران دما بسیار حرفه ای و با تجربه می باشند. در تهران دما انواع کانال سازی کولر در کم ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت تولید و اجرا می گردد. این امر موجب شده است تا کانال سازی تهران دما وجه تمایز ویژه ای نسبت به سایر رقبا کسب نماید.

 

کانال_کولر

 

ساخت فلاشینگ نما در کانال سازی تهران دما

ساخت فلاشینگ نما در کانال سازی تهران دما انجام می گیرد. در شرکت تهران دما نیروهای کاربلد با استفاده از دستگاه خم کن اقدام به ساخت انواع قرنیز و فلاشینگ نما می نمایند. محصول فلاشینگ نما امروزه در اغلب نماهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. فلاشینگ نما سبب جلوگیری از نفوذ باران و رطوبت به مصالح ساختمانی می گردد. همچنین در کارگاه کانال سازی تهران دما انواع قرنیز برای پشت بام ها تولید و نصب می شود.

 

کانال_کولر

 

ساخت پلنیوم باکس در کانال سازی کولر

ساخت پلنیوم باکس در کانال سازی در دهه ی اخیر افزایش یافته است. به دلیل پیشرفت دستگاه های تهویه در ساختمان ها این نوع از کانال سازی در برخی از مکان ها رایج شده است. پلنیوم باکس به صورت قاب بر روی دهانه ی دستگاه های داکت اسپیلت قرار می گیرد. در هنگام ساخت پلنیوم باکس در کانال سازی دهانه ای که بالا و پایین دستگاه قرار دارد به صورت چهارگوش می باشد و در قسمت راست و یا چپ باکس طوقه ای که به صورت گرد می باشند تعبیه می شود. در کانال سازی طوقه ای های مخروطی در هنگام تولید پلنیوم باکس به منظور انتقال هوا به سایر اتاق ها و پذیرایی ساخته می شود. انتقال هوا در این نوع از کانال سازی کولر توسط محصول کانال فلکسیبل هدایت می شود.

 

کانال_کولر

 

کاربرد فلنچ(نبشی) در کانال سازی کولر

در هنگام نصب کانال کولر استفاده از فلنچ(نبشی) امری ضروری است. در کانال سازی کولر فلنچ یک نوع رابط و اتصال دهنده  بین کانال های کولر می باشد. نحوه ی نصب فلنچ در کانال سازی کولر به این شکل می باشد که در ابتدا و انتهای هر یک از کانال های کولر یک عدد فلنچ قرار می گیرد و در پایان با استفاده از پیچ و مهره نبشی ها را به یکدیگر متصل می کنیم. برای نصب فلنچ ها بر روی کانال کولر از پرچ استفاده می کنیم.

 

کانال_کولر

 

کارگاه کانال سازی

کارگاه کانال سازی تهران دما از سال 1364 آغاز به فعالیت نموده است. در کارگاه کانال سازی تهران دما انواع کانال های صنعتی و مسکونی اعم از کانال های چهارگوش،کانال های گرد صنعتی،شوتینگ زباله،قرنیز،کلاهک ،پلنیوم باکس،هودهای صنعتی و انواع دریچه کولر تولید می شود. کارفرمایان می توانند برای بازدید از کارگاه کانال سازی تهران دما با مدیریت تهران دما هماهنگی های مورد نیاز را انجام دهند.

 

کانال_کولر

 

شماره تلفن کانال سازی کولر تهران دما

شماره تلفن کانال سازی کولر تهران دما در قسمت تماس با ما درج شده است. مشتریان می توانند برای دریافت مشاوره و کسب اطلاع از قیمت های خدمات و محصولات تهران دما با شماره تلفن کانال سازی کولر تهران دما تماس حاصل نمایند. شماره تلفن کانال سازی کولر تهران دما از ساعت 8 صبح الی 7 شب پاسخگوی مشتریان و کارفرمایان می باشد.

 

کانال_کولر

 

کانال کولر جدید

کانال کولر جدید برای سهولت در نصب و اجرا ابداع شده است. از دیگر دلایل پیدایش کانال کولر مزایای ویژه ی آنها می باشد. کانال های پیش ساخته، کانال های اسپیرال، کانال های فلکسیبل همگی از کانال های کولر جدید می باشند. هر کدام از محصولات و کانال هایی که نام برده شد، در سرعت بالای اجرا در پروژه ی مسکونی و صنعتی نقش مهمی را ایفا می کنند.

 

کانال_کولر

 

زانوی گرد در کانال سازی تهران دما

ساخت و تولید انواع زانوی گرد در کانال سازی تهران دما انجام می شود. در کارگاه های کانال سازی صنعتی تهران دما، انواع زانوی 90 درجه، زانوی 45 درجه و... ساخته می شود. زانو را می توان نوعی اتصال دهنده بین کانال های گرد در کانال سازی دانست. زانوها کمک بسیار بزرگی را در هنگام اجرای کانال سازی به کانال سازان کرده است. با استفاده از این محصول تولید شده به راحتی می توان کانال های گرد را به یکدیگر وصل نموده و همچنین جهت هدایت هوا را تغییر داد.

 

کانال_کولر

 

استفاده از نبشی در کانال سازی کولر

استفاده از نبشی در کانال سازی کولر امری ضروری است. کاربرد نبشی در بخش اجرا و نصب کانال سازی کولر می باشد. نبشی ها از جنس گالوانیزه در نوع جدید و در مدل های قدیمی از فلز آهن ساخته می شوند. نبشی اتصال دهنده ی کانال های کولر به یکدیگر می باشد. در کانال سازی متخصصین با استفاده از پرچ نبشی را بر روی سر و ته کانال ها نصب می کنند. در مرحله ی بعد نبشی ها را با استفاده از پیچ و مهره به یکدیگر متصل می کنند. استفاده از نبشی در ساخت و نصب کانال کولر سبب مستحکم شدن کانال های کولر می شود.

کانال_کولر

 

کانال سازی در کارخانه جات

شرکت تهران دما مفتخر است که توانایی کانال سازی در کارخانه جات مختلف را دارا می باشد. این شرکت با توجه به هدف خود که رشد و توسعه ی خدمات خود در سراسر ایران می باشد، اقدام به اجرای خدمات در کارخانه جات گوناگون نموده است. از معتبر ترین و مشهورترین کارخانه هایی که تهران دما کانال سازی آنها را اجرا نموده است می توان به ساخت و نصب کانال های صنعتی شرکت کاله، ساخت و نصب کانال کولر های شرکت شیشه مینا اشاره کرد. هدف تهران دما ارائه ی خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب در بهترین زمان می باشد. مدیریت این شرکت آمادگی خود را نسبت به انجام هر گونه خدمات مربوط به تهویه صنعتی تمامی شرکت ها و کارخانه های صنعتی را اعلام می نماید.

 

کانال_کولر

 

کاربرد دستگاه گیوتین در کانال سازی کولر

دستگاه گیوتن یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در ساخت و اجرای کانال سازی کولر می باشد. کاربرد دستگاه گیوتین در کانال سازی کولر قطعه قطعه کردن ورق های فلزی می باشد. پس از این که این دستگاه اختراع شد، کانال سازان توانستند با استفاده از آن به راحتی ورق ها را در اندازه ی مورد نیازشان برش دهند. با قاطعیت می توان گفت امروزه یکی از دستگاه های مهم در حوزه ی کانال سازی گیوتین می باشد.

 

کانال_کولر

 

کانال سازی با نبرد

برای ساخت کانال های کولر گرد از دستگاه نبرد استفاده می کنند. دستگاه نبرد در دو نوع دستی و برقی تولید شده است. در کانال سازی کولر در هنگامی که می خواهند ورق ها را تبدیل به لوله و یا کانال های گرد کنند، از دستگاه نبرد بهره می گیرند. این دستگاه ورق ها را به شکل دایره تبدیل می کند و بعد از آن کانال سازان با استفاده از قالب تنه چاک ها و کشوهای ایجاد شده در هر طرف ورق های گرد شده را به یکدیگر وصل می کنند.

 

کانال_کولر

 

دستگاه خم کن در کانال سازی کولر

دستگاه خم کن در کانال سازی کولر بسیار مورد استفاده واقع می شود. خم کن از ماشین آلات مهمی است که در صنعت کانال سازی کاربرد دارد.  این دستگاه در دو نوع دستی و برقی موجود می باشد. به منظور ساخت کانال چهارگوش در کانال سازی کولر از این ابزار صنعتی استفاده می نمایند.

 

کانال_کولر

 

ساخت تبدیل در کانال سازی

تبدیل یکی از اتصالات مهم در صنعت کانال سازی کولر می باشد. برای اتصال کانال های گرد به چهار گوش از تبدیل گرد به چهارگوش و یا تبدیل چهارگوش به گرد استفاده می نمایند. در برخی از پروژه ها از کانال های فلکسیبل و یا کانال های کولر گرد استفاده می کنند. لذا برای اتصال آن ها به دستگاه های سرمایشی و گرمایشی باید از تبدیل چهار گوش به گرد کانال سازی استفاده کرد چرا که دهانه ی خروج هوای این دستگاه ها چهارگوش می باشد.

 

کانال_کولر

 

ساخت سماور در کانال سازی کولر

بعضی از کانال سازان ابتکارات جدیدی را در شغل خود ایجاد می نمایند. این امر سبب رشد خلاقیت فردی و مهارت های متخصصین کانالسازی می شود. یکی از محصولات جدید ساخت سماور در کانال سازی کولر می باشد. این افراد با استفاده از ورق های اضافی و دور ریز سماورهای کاربردی و زیبا خلق می کنند. استفاده از ورق های دور ریز موجب صرفه جویی در هزینه ها و همچنین سود بیشتر آن ها می گردد.

 

 کانال_کولر

 

دریچه کولر و کانال سازی کولر

دریچه کولر و کانال سازی کولر دو عضو جدایی نا پذیر در صنعت تهویه می باشند. از زمانی که کانال سازی کولر شروع به فعالیت خود کرد، دریچه کولر نیز پس از مدتی توسط متخصصین ابداع گشت. یقینا دریچه کولر از کاربردی ترین محصولات در حوزه ی کانال سازی کولر می باشد. این وسیله موجب رفاه و آسایش بیشتر مردم در هنگام استفاده از دستگاه های سرمایشی و گرمایشی شد.

کانال_کولر

 

استفاده از عایق الاستومری در کانال سازی کولر

استفاده از عایق الاستومری در کانال سازی کولر چندین سال است که مرسوم شده است. عایق الاستومری از جمله محصولاتی است که جایگزین عایق های قدیمی همانند پشم شیشه شده است. مزایای عایق الاستومری به حدی زیاد است که کارفرمایان در هنگام انتخاب محصول مورد نظرشان، برای عایق کاری در کانال سازی کولر تنها گزینه ی مورد نظرشان عایق الاستومریک می باشد. از این رو امروزه از هر ساختمانی که بازدید نمائیم، عایق الاستومری را بر روی کانال های کولر مشاهده می کنیم.

کانال_کولر

 

ساخت کانال سازی از روی نقشه

هر یک از پیمانکاران و متخصصین در حوزه ی تهویه می بایست در ساخت کانال سازی از روی نقشه مهارت داشته باشند. بدین ترتیب کانال سازان باید علاوه بر مهارت در ساخت کانال کولر، توانایی خوانش نقشه های تاسیساتی مرتبط به کانال سازی کولر را نیز داشته باشند. وقتی از روی نقشه کانال سازی کولر انجام شود، دیگر در هنگام اجرا هیچگونه خطایی رخ نخواهد داد. کارشناسان ساخت و تولید کانال کولر در شرکت تهران دما اغلب پروژه ها را بر این اساس اعمال می کنند.

کانال_کولر

 

کانال اسپیرال در کانال سازی کولر

کانال اسپیرال در کانال سازی کولر مقوله ای نو می باشد. چرا که این محصول به تازگی در صنعت کانال سازی کولر پدیدار شده است. کانال های اسپیرال با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می گردند. در سال های احیر صنعت کانال سازی کولر پیشرفت های چشمگیری داشته است. تولید کانال های اسپیرال، فلنچ های گالوانیزه،دریچه کولرهای جدید و به روز به منظور اعمال کیفیت و سرعت در کانال سازی کولر رشد یافته اند.

کانال_کولر

 

ساخت دودکش در کانال سازی کولر

ساخت دودکش در کانال سازی کولر انجام می شود. متخصصین در حوزه ی کانال سازی با استفاده از ورق های 50 و 60 دودکش ها را تهیه و به بازار روانه می کنند. متخصصین با بهره گیری از دستگاه نبرد کانال سازی ورق ها را گرد کرده و دودکش ها را تهیه می کنند. 

کانال_کولر

 

کانال سازی در محیط کارفرمایان

شرکت تهران دما به درخواست کارفرمایان کانال سازی در خود ساختمان ها را اجرا می نماید. در این روش از کانال سازی کولر تهران دما دستگاه های کاربردی خود را به محل مورد نظر جا به جا می کند. بدین ترتیب ساخت و نصب کانال های کولر هر دو در محل مورد نظر اجرا می شوند. تهران دما دستگاه های سیار را به منظور این عمل خریداری نموده است. این دستگاه های کانال سازی به راحتی جا به جا می شوند.

کانال_کولر

 

کانال سازی با کانال فلکسیبل

در سال های اخیر در برخی از ساختمان ها کانال سازی با کانال فلکسیبل رایج شده است. کانال های فلکسیبل چند ویژگی ممتاز دارند. در هنگام کانال سازی کولر با استفاده از کانال های فلکسیبل به راحتی می توان این نوع کانال ها را به هر جهتی که نیاز داریم هدایت کنیم. یکی دیگر از دلایل استفاده ی این محصول در ساختمان ها، افزایش سرعت انجام در پروژه های کانال سازی می باشد. این محصول به صورت شاخه های 6 متری در کاخانه ها تولید می گردد. 

کانال_کولر

 

کانال سازی در کارخانه ها

کانال سازی در کارخانه ها بسیار زیاد انجام می گیرد. در کارخانه های گوناگونی به منظور ایجاد تهویه ی مناسب در محیط از کانال سازی صنعتی بهره می برند. به طور معمول در بیشتر کارخانه جات به منظور مکش هوای نا مطلوب از کانال سازی مکنده استفاده می گردد. همچنین به جهت ایجاد دمای مطلوب در فصل های سرد و گرم از کانال های کولر گرد صنعتی و چهارگوش استفاده می نمایند.

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

جایگزین کانال کولر

امروزه بهترین و با کیفیت ترین محصول جایگزین کانال کولر کانال فلکسیبل می باشد. کانال فلکسیبل مصارف گوناگونی دارد. کانال فلکسیبل به منظور انتقال هوای نا مطلوب از هودهای صنعتی و مسکونی، کانال کشی کولر در مواردی که کانال سازی ممکن نیست و بسیاری از موارد دیگری کاربرد دارد. کانال فلکسیبل در سایزهای گوناگونی تولید و روانه ی بازار می گردد. این محصول به دلیل پیش ساخته بودن و اینکه به دلیل دارا بودن قابلیت چرخش به 360 درجه بهترین جایگزین کانال کولر می باشد.  

کانال_کولر

 

استفاده از عایق الاستومری در کانال سازی کولر

امروزه استفاده از عایق الاستومری در کانال سازی کولر بسیار زیاد شده است. فواید عایق الاستومری به قدری بالا می باشد که از این محصول جهت عایق نمودن کانال های کولر استفاده می گردد. عایق الاستومری به صورت همزمان کانال های کولر را عایق صوت، عایق حرارت و عایق رطوبت می کند. این ویژگی منحصر به فرد عایق های الاستومری سبب افزایش به کارگیری این محصول در کانال سازی کولر شده است.

 

کانال_کولر

 

کانال سازی در رستوران ها

به منظور ایجاد دمای مطلوب و مناسب کانال سازی در رستوران ها اجرا می گردد. در اغلب رستوران ها نیاز به مکش هوای داخل محیط به ییرون وجود دارد. بدین ترتیب با استفاده از کانال کولر گرد و یا چهارگوش هوای نا مطلوب را به بیرون هدایت می کنیم. همچنین اجرای خدمات کانال سازی به منظور ساخت هودهای هواکش در رستوران ها انجام می گیرد. شرکت تهران دما آرکا تمامی خدمات و محصولات مربوط به تهویه ی رستوران ها و تالارهای پذیرایی رو ارائه می نماید.

 

کانال_کولر

 

کانال سازی برای داکت اسپیلت

کانال سازی برای داکت اسپیلت به شیوه ای متفاوت اجرا می گردد. به منظور ساخت و نصب کانال کولر دستگاه های داکت اسپیلت به طور عمده از محصول کانال فلکسیبل استفاده می شود. کانال های فلکسیبل به صورت پیش ساخته تولید می شوند. با استفاده از کانال کشی با محصول کانال فلکسیبل سرعت اجرای پروژه ها بسیار افزایش میابد. همچنین نیروهای نصاب در هنگام اجرای این نوع از کانال کولر راحت تر عملیات نصب را انجام می دهند. کانال های فلکسیبل به صورت گرد می باشند و در قطرهای مختلقی تولید می شوند.

 

کانال_کولر

 

اصلاح کانال کولر در محیط

اصلاح کانال کولر در محیط پس از بازسازی اعمال می گردد. برخی از افراد پس از بازسازی محیط زندگی و محیط کار خود، تمایل به اصلاح کانال کولر خود دارند. اصلاح کانال کولر به منظور نوسازی کانال های کولر، همچنین تغییر حهت باد،بزرگ نمودن دهانه ی کانال های کولر و بسیاری از موارد دیگر انجام می شود. کانال سازی شرکت تهران دما آرکا با ارائه ی راهکارهای مناسب و با کیفیت اقدام به بازسازی کانال کولر در ساختمان ها می نماید.

 

کانال_کولر

 

قیمت کانال کولر

کانالسازان در هنگام ارائه ی قیمت کانال کولر معیارهای زیادی را در نظر می گیرند. اصلی ترین نکته ای که در قیمت کانال کولر موثر است، نوع و ضخامت ورق مصرفی می باشد. به طور مثال قیمت ورق استیل با ورق گالوانیزه تفاوت بسیار زیادی دارد. یکی دیگر از عوام مهم تاثیر گذار بر روی قیمت کانال کولر دستمزد ساخت در کانال سازی کولر است. اجرا و نصب کانال سازی کولر در پروژه ها نیز در قیمت گذاری خدمات کانال کولر حائیز اهمیت می باشد.

 

کانال_کولر

 

اتصالات در کانال سازی 

اتصالات در کانال سازی بسیار حائز اهمیت می باشند. در کانال سازی کولر با استفاده از اتصالات می توان به راحتی هر یک از کانال های کولر ساخته شده به یکدیگر وصل نمود. به کمک این روش می توان انواع زانو، راسته و سه راهی را به یکدیگر وصل نمود. جهت اتصال دو محصول کانال کولر از فلنچ(نبشی) پیچ و مهره و انواع نوار درزکیر و گس کت استفاده می نمایند. در کانال سازی تهران دما سرعت اتصال کانال های کولر به یکدیگر بسیار بالا می باشد. 

 

کانال_کولر

 

کانال سازی تخلیه ی هوا

در برخی از محیط ها جهت تسویه ی هوا از کانال سازی تخلیه ی هوا استفاده می نمایند. با استفاده از کانال سازی مکش می توان به راحتی هوای نا مطلوب محیط را به بیرون هدایت نمود. پس از کانال سازی کولر به کمک این روش درون هر محیط هوایی مطلوب و سالم ایجاد می کنیم. کانال سازی کاربردهای گوناگونی در صنعت ساختمان سازی دارد.

 

کانال_کولر

 

کانال سازی شوتینگ زباله

در کانال سازی شوتینگ زباله برای ساختمان ها طراحی و اجرا می شود. در اغلب ساختمان های بزرگ و مرتفع از شوتینگ زباله استفاده می شود. شوتینگ زباله به منظور هدایت زباله های واحدهای مسکونی اجرا می گردد. در کانال سازی کولر محصولات متنوعی تولید و طراحی می شود، شوتینگ زباله یکی از این محصولات کاربردی در این حوزه می باشد. این خدمات را معمولا و همیشه با بهره گیری از محصول کانال گرد اجرا می نمایند.

 

کانال_کولر

 

ساخت هود در کانال سازی کولر

ساخت هود در کانال سازی کولر امری جا افتاده می باشد. هودهای صنعتی معمولا در رستوران ها، مساجد، کارخانه جات و... مورد استفاده واقع می شوند. در کانال سازی کولر انواع هود با استفاده از ورق های گالوانیزه، روغنی و استیل ساخته می شوند. بسیاری از کارگاه های کانال سازی علاوه بر ساخت کانال کولر، انواع هودهای صنعتی را نیز تولید و ارائه می نمایند. ابعاد هودهای صنعتی معمولا در سایزهای بزرگ ساخته و نصب می گردد.

 

کانال_کولر

 

افزایش تولیدات کانال سازی

رشد و توسعه ی ساختمان سازی در ایران موجب افزایش تولیدات کانال سازی در صنعت تهویه ی مطبوع شده است. با توجه به رشد دانش های تخصصی در رشته های مختلف ساختمان سازی، کانال سازی نیز رشد چشم گیری داشته است. از جمله تولیدات جدید در این زمینه می توان به کانال سازی اسپیرال، کانال سازی داکت اسپیلت یا پلنیوم باکس اشاره نمود. افزایش تولیدات کانال سازی سبب کار آفرینی در این حوزه شده است. این امر موجب رونق چرخه ی تولید در کشور ایران شده است.

 

کانال_کولر

 

محصولات مهم و ارزشمند کانال سازی کولر

در این بخش به بررسی محصولات مهم و ارزشمند کانال سازی کولر می پردازیم. در این مبحث نیاز است که با نام هر یک از این محصولات آشنا شویم. در این میان به محصولاتی همچون راسته، شلواره، انواع زانو، انواع سه راهی، انواع خم، انواع اچ، انواع کلاهک، انواع نبشی، دریچه کولر و... می توان اشاره کرد. راسته ها در کانال سازی به صورت صاف و در طول و عرض های گوناگونی ساخته می شوند. انواع شلواره، زانو، سه راهی و خم به منظور اتصالات و تغییر مسیر کانال سازی کولر مورد استفاده قرار می گیرند.

کانال_کولر

 

استفاده از نبشی در کانال سازی کولر

استفاده از نبشی در کانال سازی کولر در دو دهه ی اخیر بسیار رواج یافته است. در گذشته از محصول دیگری جهت اتصال کانال های کولر به یکدیگر استفاده می شده است. با توجه به پیشرفت صنعت و پیدایش دستگاه ها و ابزارهای صنعتی در کانال سازی کولر استفاده از نبشی یا فلنج رواج یافته است. نبشی سبب مقاوم و مستحکم شدن کانال های کولر می شود. با استفاده از نبشی در هنگام اجرای کانال سازی کولر می توان به آسانی راسته ها و زانوها و... را به یکدیگر اتصال داد. در دو طرف محصولات نبشی نصب می گردد و در پایان جهت اتصال محصولات به یکدیگر پیچ و مهره ها را به فلنج های نصب شده می بندند.

 

کانال_کولر

 

پروژه های عظیم کانال سازی کولر

پروژه های عظیم کانال سازی کولر توسط شرکت تهران دما آرکا اجرا می گردد. در این شرکت تمامی محصولات و خدماتی که مرتبط به حوزه ی کانال کولر و کانال سازی کولر می باشد، به تمامی نقاط کشور ارائه می گردد. مشتریان و کارفرمایان در سراسر کشور می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و انجام پروژه های عمرانی خود با کارشناسان و مدیریت شرکت تهران دما آرکا در تماس باشند.

 

کانال_کولر

 

تبدیل کانال سازی

تبدیل کانال سازی بسیار پر کاربرد می باشد. تبدیل ها با کاربری اتصال دو محصول متفاوت به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. بدین منظور جهت اتصال دادن لوله های فلکسیبل به قاب چهارچوب و یا انواع پلنیوم باکس از تبدیل های گرد به چهارگوش استفاده می گردد. در هنگام اجرای کانال سازی کولر در پروژه ها، تبدیل ها در نقاط مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در کانال سازی کولر در دهانه ی برخی از تبدیل ها قاب چوبی و یا نبشی(فلنج) نصب می گردد.

 

کانال_کولر

ارسال محصولات کانالسازی به سایر استان ها

ارسال محصولات کانالسازی به سایر استان ها توسط شرکت تهران دما انجام می شود. این شرکت با استفاده از ابزارهای جمعی نظیر واتس، ایمیل و... مشاوره های خود را به شرکت هایی که نیاز به کانالسازی دارند ارائه می دهد. بدین ترتیب تمامی محصولات مور نیاز مشتریان اعم از کانال گرد، کانال چهارگوش، انواع تبدیل ها، انواع زانوها و هودهای صنعتی را تولید می نماید. در پایان پس از اتمام تولید محصولات کانال سازی، شرکت تهران دما اقدام به ارسال محصولات می نماید.

 

کانال_کولر

 

انواع محصولات کانالسازی در شرکت تهران دما 

انواع محصولات کانالسازی در شرکت تهران دما تولید و عرضه می شود. محصولات این شرکت با استفاده از ورق های گوناگون با توجه به نیاز مشتریان تولید می گردد. در کانالسازی تهران دما محصولاتی همچون کلاهک، انواع کانال های چهارگوش و گرد در ابعاد مختلف،انواع زانوها و تبدیل ها،انواع دریچه کولر و سایر محصولات تولید می گردد. تهران دما تمامی محصولات را همگام با نیازهای مشتریان و کارفرمایان تولید می نماید. 

کانال_کولر

در کارگاه کانال سازی تهران دما چه محصولاتی تولید می شود؟

در کارگاه کانال سازی تهران دما چه محصولاتی تولید می شود؟ در این کارگاه انواع مختلفی از کانال هوا چهارگوش، کانال هوا گرد، کانا مکش هوا، کانال شوتینگ زباله، دریچه کولر، انواع قرنیز و فلاشینگ نما تولید و روانه ی بازار می گردد. هر یک از محصولات بالا با استفاده از دستگاه های پیشرفته و نیروی کار متخصص در کارگاه کانال سازی صنعتی تهران دما ساخته می شوند.

کانال_کولر

ساخت کانال هوا 

ساخت کانال هوا مرحله به مرحله صورت می گیرد. در کانال سازی صنعتی شرکت تهران دما آرکا انواع مختلفی از کانال هوا تولید و اجرا می گردد. در وبسایت تهران دما می توانید مشخصات انواع کانال هوای پلاستیکی،فروش کانال هوا،قیمت کانال هوا،قیمت کانال کولر گرد،کانال تهویه هوا،ریز متره کانال هوا،انواع کانال هوا و قیمت کانال اسپیرال را مشاهده نمایید.

 

کانال-کولر

ابزار کانال سازی کدام اند؟

ابزار کانال سازی کدام اند؟ این سوالی است که شاید کارفرمایان در هنگام بررسی این صنف با آن مواجه شوند. ابزار کانال سازی برقی در برگیرنده تمامی دستگاه های خم و برش،نقطه جوش و قیچی برقی است. یک دسته دیگر جزء موارد دستی هستند که شامل مواردی همچون چکش،قالب تنه و قیچی ورق برقی می باشند.

  

کانال-کولر

 

کانال سازی کولر در شهریار

شرکت تهران دما خدمات کانال سازی کولر در شهریار و تمامی شهرهای ایران را ارائه می نماید. نیروهای متخصص و کارشناسان ما آماده ی اجرای کانالکشی کولر در اقصی نقاط کشور می باشند. شرکت تهران دما آرکا پیش از این محصولات و خدمات خود را به استان هایی همچون مشهد،مازندران،رشت،بندرعباس،کیش و... ارسال نموده است.

 

کانال-کولر

 

نقش کانال سازی در ساختمان ها

نقش کانال سازی در ساختمان ها بسیار حائز اهمیت است. وجود دمای مطلوب و هوای تازه در هر محیط الزامی می باشد. نقش کانال سازی کولر در ساختمان ها دقیقا ایجاد هوای مناسب است. برخی از این خدمات به صورت مکش و برخی دیگر دهش دما می باشند.

 

کانال-کولر

 

کانال سازی دودکش

کانال سازی دودکش جهت تخلیه ی هوای نا مطلوب ساختمان ها کاربرد دارد. این نوع از خدمات در تاسیسات و موتورخانه ها بیشتر استفاده می شود. کانال سازی دودکش همچنین جهت مکش هوای هودهای آشپزخانه های مسکونی،رستوران ها و تالارهای پذیرایی اعمال می گردد.

 

کانال-کولر

 

ساحت و نصب کانال هوا در کارخانه ها

ساخت و نصب کانال هوا در کاخانه ها جزء موارد ضروری و مهم می باشد. جهت تزریق هوای تازه به محیط های صنعتی از کانالسازی استفاده می گردد. همچنین هوای نا مطلوب هر محیط نیز به وسیله ساخت کانال کولر مکنده تخلیه می شود. در کارخانه ها در 80 درصد مواقع جهت تهویه ی مطبوع از نوع گرد بهره می برند.

 

کانال-کولر

 

کاربرد کانالسازی صنعتی

کاربرد کانالسازی صنعتی بیشتر در کارخانه ها و کارگاه ها می باشد. در اینگونه مکان ها انواع کانال کولر گرد و چهارگوش در ابعاد بسیار بزرگ ساخته می شوند. دلیل این موضوع وسعت فضای کارخانه ها است. همچنین دستگاه های سرمایشی و گرمایشی ای که در محیط های کانالسازی صنعتی نصب می گردد، میبایست دارای قدرت و فشار بالایی باشد.

 

کانال-کولر

 

 کانال سازی برای مجموعه های رفاهی

کانال سازی برای مجموعه های رفاهی به صورت ویژه طراحی و اجرا می شود. سیستم سرمایش و گرمایش در اینگونه محیط هااز موارد حائز اهمیت می باشد. چرا که تمامی هدف مدیران مجموعه های رفاهای ارائه ی خدمات ارزنده جهت افزایش رفاه و آسایش مردم است. با توجه به این موارد در زمان کانالسازی مکان هایی از این قبیل، میبایست این نکته ی مهم در نظر گرفته شود.

 

کانال-کولر

 

مراحل نصب کانال سازی 

در این بخش با مراحل نصب کانال سازی بیشتر آشنا می شویم. سالیان زیادی است که به جهت اتصال دو کانال کولر به یکدگر از نبشی آهنی استفاده می نمایند. در دو طرف یک محصول چهارگوش و یا گرد فلنچ (نبشی) نصب می گردد و پس از آن با استفاده از پیچ و مهره آن ها را به یکدیگر متصل می کنند. اجرای کانال سازی کولر در برخی از مواقع از ساخت آن بسیار راحت تر انجام می شود.

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-کولر

 

کانال-سازی

 

دریچه-کولر

 

کانال-سازی

 

کانال-سازی

 

کانال-سازی

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

دریچه_کولر

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a190.jpg

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a202.jpg

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a203.jpg

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a206.jpg

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانال_کولر

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B2_%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B6.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaaaaa2.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaaaaaa3.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaa4.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaaaaaa5.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaa6.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaaa7.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaa8.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaa9.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaa10.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaa11.jpg 

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaa12.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaaaa13.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaaaa14.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaa15.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaa16.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaa17.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaaa18.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaa19.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaaaa20.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaa21.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaa22.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaa23.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaaa25.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaa26.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaa27.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaa28.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaaa29.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaa30.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaa31.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aa32.jpg

 

https://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/aaa33.jpg

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :