09125456950

کانال گرد

8 / 10
از 7 کاربر
 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*
 
 

کانال گرد

کانال گرد یکی از محصولات مهم و کاربردی صنعت تهویه می باشد. این نوع کالا به صورت دایره شکل در قطرهای متنوعی تولید می گردد. طول انواع کانال گرد در ابعاد استاندارد و مشخص 100 سانتی متر، 125 سانتی متر،200 سانتی متر و 250 سانتی متر ساخته می شود. هر کدام از قطعه ها را در زمان نصب با استفاده از 3 روش فلنچ،رابط و اورلپ به یکدیگر متصل می نمائیم. این محصول را امروزه با استفاده از متریال گالوانیزه، آلومینیوم و استیل تولید می کنند. یکی دیگر از محصولات جدید این نوع، کانال گرد اسپیرال است. این مدل با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک ساخته شده و به صورت مارپیچی می باشد. کاربرد کانال گرد ایجاد هوا و دمای مطلوب در کارخانه ها، کارگاه های صنعتی، برخی فروشگاه های بزرگ، فرودگاه ها و بسیاری از مکان های مختلف دیگر است. قیمت کانال گرد گالوانیزه و اسپیرال هر کدام با توجه به فاکتورهایی تعیین می شوند. در ادامه و در بخش های بعدی این صفحه تمامی جزئیات مرتبط به این محصول کاربردی را ارائه می دهیم.

کانال_گرد 

 

قیمت کانال گرد

در این بخش از تهران دما با انواع قیمت کانال گرد بر اساس ابعاد و جنس آشنا می شویم. در زمان تعیین هزینه ی یک‌ محصول عوامل مختلفی همچون: نوع ورق مصرفی، ضخامت ورق مصرفی و قطر داخلی لوله نقش بسزایی دارند. در پایین همین برگه مطالب بسیار مفید و ارزنده ای درباره ی نحوه ی قیمت گذاری بر روی هر یک از قطعات توضیح داده شده است. اینکه قیمت کانال گرد گالوانیزه نسبت به قیمت کانال گرد استیل چه مقدار تفاوت دارد؟ چرا هزینه ی محصول استیل با گالوانیزه متفاوت است؟ پاسخ به همه ی این سوال ها را می توانید در پاراگراف های بعدی همین صفحه مطالعه نمائید. 

 

انواع کانال گرد

انواع کانال گرد به دو صورت معمولی و اسپیرال در حال حاضر تولید می گردد. هر دو محصول را می توان در هر مکانی که نیاز باشد، بسته به نوع کاربری استفاده نمود. هر کدام از این دو مدل دارای ویژگی های متفاوتی می باشند، در ادامه با برخی از آنها آشنا می شوید. ساخت کانال گرد اسپیرال به دلیل استفاده از دستگاه های مجهز، سرعت بسیار بالایی را نسبت به نوع معمولی دارد. به همین دلیل قیمت این نوع کمی بالاتر از کانال گرد معمولی است. در هنگام اتصال مدل اسپیرال می توان هم از فلنچ و هم کوبلین استفاده نمود. کانال گرد معمولی و کانال گرد اسپیرال هر دو دارای سه راهی و زانو جهت تغییر جهت هدایت هوا می باشند. لوله بخاری،شوتینگ زباله، دودکش موتورخانه، هواکش های صنعتی و لوله گردهای کانال کولر همگی از انواع کانال کولر محسوب می شوند.

قیمت_کانال_کولر_گرد

 

کانال گرد کولر آبی

کانال گرد کولر آبی می تواند در اشکال گوناگونی تولید شود. برخی از افراد در کارگاه ها و کارخانه جات خود، جهت ایجاد دمای مناسب از دستگاه های کولر آبی استفاده می کنند. به همین خاطر برای اینکه بتوانند هوا را به نقاط مختلف محیط خودشان انتقال دهند، نیازمند اجرای کانالکشی هستند. لذا کانال گرد کولر آبی که به دو روش درز طولی و اسپیرال تولید می شود، بهترین نوع جهت انجام این امر می باشد. در کارخانه ی تهران دما این کالا در قطرهای مختلف و در جنس های متنوعی ساخته می شود.

 

کانال گرد اسپیرال

کانال گرد اسپیرال از جدیدترین کالاها در حوزه ی تهویه ی ساختمان ها می باشد. کارخانه های سازنده، این محصول را با استفاده از ورق گالوانیزه،استیل و آلومینیوم تولید می کنند. در کارگاه کانال سازی شرکت تهران دما آرکا این کالا به منظور اجرا در مکان های مختلف در ضخامت ها و قطرهای گوناگونی طراحی و ساخته می شود. قطر و ضخامت ورق کانال گرد اسپیرال با توجه و نظر کارفرمایان تعیین می گردد. اگر این محصول را از نزدیک مشاهده کنیم، متوجه مارپیچی بودن آن می شویم. تولیدکنندگان انواع کانال گرد اسپیرال را به کمک تسمه ورقی که در نهایت به شکل مارپیچ می شود، می سازند. این نوع کانالکشی بسیار شکیل و زیبا می باشد و مناسب ترین گزینه برای جاهایی است که از کانال اکسپوز استفاده می نمایند.

کانال_گرد

 

کاربرد کانال گرد

کاربرد کانال گرد بیشتر در مراکز صنعتی، تفریحی و سالن های بزرگ می باشد. این نوع از کانال کشی کولر اغلب در کارخانه ها،کارگاه ها،رستوران ها،تالارهای پذیرایی،سالن های همایش و نمایش طراحی و نصب می گردد. کانال گرد در دو شکل معمولی و اسپیرال تولید و به بازار عرضه می شود. این کالا کاربردهای بسیار زیادی در جاهای مختلف دارد، در ادامه بعضی از آن ها را درج کرده ایم. از انواع کانال گرد به عنوان مکش هوای نا مطلوب و دهش هوای تازه به محیط ها بهره می گیرند. مدل اسپیرال از کالاهای به روز می باشد که به دلیل زود آماده شدنش، محبوبیت بسیار زیادی را در میان مشتریان کسب نموده است.

کانال_گرد

 

قیمت کانال گرد گالوانیزه

کارگاه داران و پیمانکاران تهویه قیمت کانال گرد گالوانیزه را با توجه به معیارهایی تنظیم می کنند. اولین قدم برای اینکار استعلام قیمت ورق گالوانیزه می باشد. دومین مورد که در ارزیابی قیمت کانال گرد گالوانیزه لحاظ می شود، ابعاد و ضخامت ورق کار است. این مراحل به منظور تعیین قیمت ساخت این محصول به کار می رود. هزینه ی نصب کانال کولر گرد با توجه به محیط اجرایی آن متفاوت می باشد. به طور مثال در برخی از محیط ها ارتفاع نصب زیاد و یا گرمای شدیدی در آن فضا وجود دارد، مسلما هزینه ی اجرای کانال کولر در این محیط با دیگر فضاها یکسان نیست.

قیمت_کانال_گرد

 

قیمت کانال گرد اسپیرال

قیمت کانال گرد اسپیرال با در نظر گرفتن موارد مختلفی دست خوش تغییر می شود. ضخامت ورق، طول هر قطعه و همچنین قطر آن در زمان تعیین هزینه ی تمام شده ی این محصول موثر می باشند. اما بطور کلی در برخی موارد قیمت کانال اسپیرال نسبت به نوع معمولی آن پایین تر است. این کالا مواقعی که در قطرهای پایین تولید می شود، جهت اتصال دو قطعه، دیگر نیازی به اتصال با فلنچ ندارد و می توان به روش گسکت و یا اورلپ قطعات را به هم وصل نمود. به همین خاطر هزینه ی خرید فلنچ در زمان نصب کانال گرد اسپیرال با قطرهای پایین برای مشتریان حذف می شود.

 

قیمت لوله هواکش گالوانیزه

بهترین و مناسب ترین قیمت لوله هواکش گالوانیزه را از کارگاه تهران دما بخواهید‌. این مرکز با به کارگیری نیروهای متخصص و با استفاده از دستگاه های به روز و مجهز اقدام به تولید انواع لوله و کانال هواکش نموده است. لوله هواکش گالوانیزه به منظور انتقال هوای ناسالم یک محیط به بیرون می باشد. در سرویس های بهداشتی و حمام ها نیز از همین محصول برای مکش هوای آلوده بهره می‌گیرند. کارفرمایان جهت دریافت لیست قیمت لوله هواکش گالوانیزه می توانند از ساعت ۸ الی ۱۹ از شنبه تا پنجشنبه تماس بگیرند‌.

قیمت_کانال_گرد

 

ساخت کانال گرد اسپیرال

تولید کنندگان برای ساخت کانال گرد اسپیرال از دستگاه های مجهز صنعتی استفاده می کنند. ساخت این نوع محصول مزیت های ویژه ای را برای کارفرمایان دارد. ساخت کانال اسپیرال در مقایسه با نوع معمولی سرعت بسیار بالایی را دارا می باشد، این موضوع یکی از نکات مهمی است که مشتریان و ساختمانسازان امروزی بسیار به آن توجه می نمایند. این مدل کالا را می توان با بهره گیری از ورق گالوانیزه، استیل و آلومینیوم تولید کرد. تولیدکنندگان در هنگام ساخت کانال گرد اسپیرال نیاز به نیروی کار متخصص و با تجربه، دستگاه های تمام اتوماتیک و حرفه ای دارند.

 

خرید کانال گرد 

خرید کانال گرد را می توان به دو روش فیزیکی و مجازی انجام داد. امروزه همه ی مردم به این نتیجه رسیده اند که تهیه کالاها از اینترنت بهترین روش می باشد. در دو سال گذشته دریافت سفارش ما از  فروش و خرید کانال گرد به صورت اینترنتی بیشتر شده است. علت این امر ارسال سریع سفارش ها، قیمت کمتر نسبت به فروشگاه های فیزیکی و صرفه جویی در زمان می باشد. با خرید کانال گرد به صورت مجازی دیگر نیازی نیست به کارگاه های تولید کانالسازی مراجعه نمائیم. ما می توانیم فقط با یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره کالای مورد نیاز خودمان را خریداری کنیم.

خرید_کانال_گرد

 

کانال گرد گالوانیزه

کانال گرد گالوانیزه قدیمی ترین و پر کاربرد ترین محصول صنعت تهویه در ساختمان ها و کارخانه جات می باشد. این محصول به دو شکل گرد و چهارگوش تولید و روانه ی بازارهای مصرفی می شود. کانال گرد گالوانیزه را می توان در جاهای مختلفی همچون: ساخت هود آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها، انتقال هوای نا مطلوب به بیرون و نیز برای ایجاد هوا و دمای مطلوب در کارخانه ها، بیمارستان ها،هتل ها و پارکینگ ها استفاده نمود. این شیوه کانالکشی با استفاده از ورق گالوانیزه در ضخامت های متفاوت اجرا می شود.

قیمت_کانال_گرد

 

کانال گرد معمولی یا اسپیرال؟

در زمان انجام کارهای تهویه ی ساختما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که، کانال گرد معمولی یا اسپیرال؟ مناسب است. ما در این بخش از تهران دما قصد داریم ویژگی های هر یک را بررسی نمائیم. به از گذشته تا به امروز در تمامی پروژه های صنعتی،تجاری و مسکونی از کانال گرد معمولی استفاده می کردند. دلیل آن این بود که در گذشته فقط همین محصول وجود داشت. با پیشرفت صنعت کانالسازی، تولید کانال گرد اسپیرال در کارخانه ها آغاز شد. این محصول بسیار زود آماده شده و نسبت به مدل دیگر این یک مزیت محسوب می شود. اما قیمت این کالا در مقایسه با نوع معمولی کمی بیشتر می باشد.

 

 

کانال اسپیرال چیست؟

کانال اسپیرال یک محصول جدید و با کیفیت در صنعت تهویه است. این کالا به صورت مارپیچی بوده و توسط دستگاه های اتوماتیک و مجهز ساخته می شود. زمان تولید این محصول نسبت به نوع معمولی بسیار بالا است. به همین دلیل بیش از 70 درصد از کارفرمایان، در سال های اخیر تقاضای ساخت و نصب کانال اسپیرال را دارند. این محصول را می توان با انواع ورق های گالوانیزه،استیل و آلومینیوم تولید و عرضه کرد. نکته ی حائز اهمیت درباره ی کانال گرد اسپیرال این است که معمولا تولید کنندگان قطرهای پرمصرف و استاندارد را در داخل انبارهای خود به صورت انبوه موجود دارند.

 

قیمت_کانال_گرد

 

قیمت لوله اسپیرال گالوانیزه

قیمت لوله اسپیرال گالوانیزه همانند سایر خدمات تهویه ی ساختمان بر اساس یک سری فاکتورها بررسی و تعیین می گردد. اولین معیار برای تنظیم مبلغ این خدمات، نوع کیفیت متریال ورق مصرفی و همچنین ضخامت آن می باشد. نکته ی بعدی در زمان قیمت گذاری لوله اسپیرال گالوانیزه ابعاد و متراژ محصول است. کیفیت اتصالات بین کانال ها و کوبلین ها نیز از موارد تاثیر گذار می باشد. همچنین برخی از کارخانه ها با توجه به زمان تحویل کالا نیز قیمت لوله اسپیرال گالوانیزه را تنظیم می کنند. به طوریکه اگر کارفرمایان و مشتریان عجله داشته باشند، تولیدکنندگان ساخت محصول آن ها را در اولویت قرار می دهند، بدین ترتیب قیمت محصول نیز 15 الی 20 درصد افزایش می یابد.

قیمت_کانال_گرد

 

قیمت کانال هوا

قیمت کانال هوا با توجه به یک سری فاکتورها بررسی و ارزیابی می گردد. یکی از گزینه هایی که باید به آن توجه شود ضخامت و نوع ورق مصرفی است. به طور مثال کانال گرد با ضخامت ورق 70 با کانال گرد ضخامت ورق 50 قطعا دارای تفاوت قیمت می باشند. بر همین اساس قطر دهانه ی این کالا نیز در میزان تعیین قیمتش تاثیر گذار است. همچنین اندازه ی طولی و متراژ نیز بر قیمت کانال هوا تاثیر بسزایی دارد. مشتریان می توانند جهت اطلاع از آخرین قیمت ها با کارشناسان فروش شرکت تهران دما آرکا در تماس باشند.

کانال_گرد

 

خرید اینترنتی کانال گرد

امروزه مردم بخاطر صرفه جویی در زمان و هزینه ی خود اقدام به خرید اینترنتی کانال گرد می نمایند. شرکت تهران دما آرکا در دو سال گذشته اقدام به فروش این کالا در فضای اینترنت نموده است. مشتریان با یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره از کارشناسان تهران دما، می توانند لیست محصولات مورد نیازشان را ارسال و ثبت سفارش نمایند. خرید اینترنتی کانال گرد بهترین راه برای صرفه جویی در زمان انجام پروژه های تهویه می باشد. 

کانال_گرد

 

کانال گرد در چه مکان هایی استفاده می شود؟

کانال گرد در چه مکان هایی استفاده می شود؟ از کانال گرد در مکان هایی همچون کارخانه ها، کارگاه های صنعتی، پارگینگ های طبقاتی و شوتینگ زبالهبهره می برند. این نوع کانال بخاطر اینکه کمتر فضا را اشغال می کند کاربرد فراوانی دارد. در هنگام استفاده از کانال گرد برای شوتینگ زباله بخاطر انتقال بهتر و راحت تر زباله ها از آن استفاده می نمایند.

کانال_گرد

 

نحوه ی محاسبه کانال گرد

در این بخش از تهران دما با ما همراه باشید تا با نحوه ی محاسبه کانال گرد بیشتر آشنا شوید. برای بررسی و تعیین هزینه ی هر شاخه ی 1 متری این محصول تولیدکنندگان با توجه به ضخامت ورق مصرفی و قطر لوله این هدف را عملی می کنند. کانال گرد امروزه یکی از پر مصرف ترین محصولات در حوزه ی تهویه مطبوع ساختمان های مسکونی،تجاری و صنعتی می باشد. به طور میانگین در بیش از 95 درصد از کارخانه های صنعتی از این کالای پر کاربرد بهره می برند.

کانال_گرد

 

کانال گرد در رستوران ها 

به دلیل هوادهی و هواکشی مناسب، از کانال گرد در رستوران ها بسیار استفاده می شود. امروزه در بیشتر فست فودها فضایی مدرن طراحی مشاهده می کنیم. در سقف این نوع رستوران ها می توان از کانال گرد با رنگ مشکی استفاده نمود. چرا که استفاده از رنگ مشکی هم مدرن شدن یک فضا را تکمیل می کند و هم سبب زیبایی یک مکان می شود.

 کانال_گرد

 

کانال گرد تخلیه هوا چیست؟

کانال گرد تخلیه هوا به منظور مکش هوای نا مطلوب یک محیط اجرا می شود. از اینگونه خدمات در پارکینگ های طبقاتی، رستوران ها، تالارهای پذیرایی، سالن های سمینار و نمایش و کارخانه جات استفاده می گردد. کانال گرد تخلیه هوا خود به تنهایی نمی تواند عمل مکش هوا را انجام دهد. معمولا در انتهای آن در پشت بام ساختمان ها دستگاه های مکنده قوی همچون سانتیریفیوژنصب می شود.

کانال_گرد

 

کانال گرد فلکسیبل

کانال گرد فلکسیبل یک محصول جدید و منحصر به فرد می باشد. سرعت تولید و اجرای این کالا به قدری زیاد است که کارفرمایان در اغلب موارد از این محصول به جای نوع قدیمی آن استفاده می نمایند. البته لازم به ذکر است که این نکته بیان شود که از کانال گرد فلکسیبل تنها می توان در بعضی از پروژه ها بهره نمود. این مدل معمولا در جاهایی که سیستم تهویه ی آن مجهز به داکت اسپیلت ها و فن کوئل ها می باشد، استفاده می گردد.

کانال_گرد

 

ساخت کانال گرد 

امروزه ساخت کانال گرد به دو روش انجام می گیرد. روش اول همان نوعی است که از ابتدا تا اکنون انجام می شود. بله منظور همان ساخت کانال گرد درز دار می باشد. روشی که نسبت به نوع دیگر زمانبر است. در سال های اخیر ساخت کانال گرد اسپیرال بسیار رواج یافت. این سبک از کانال کولر با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک ساخته می شود. سرعت این نوع کانالکشی کولر نسبت به نوع قدیمی بسیار بالاتر است.

کانال_گرد

 

استفاده از دریچه گرد در کانال گرد

استفاده از دریچه گرد در کانال گرد یک امر مرسوم برای کانالسازان می باشد. از این کالا به منظور زیبا کردن مکان ها و هوادهی و تنظیم باد دستگاه های سرمایشی و گرمایشی استفاده می نمایند. دریچه گرد یک محصول کاربردی است که با دو جنس پلاستیکی و آلومینیومی تولید و عرضه می گردد. این کالا در طرح ها و مدل های گوناگونی برای استفاده در کاربری های مختلف ساخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درباره ی محصولدریچه گرد و یا تهیه ی آن می توانید با کارشناسان تهران دما تماس بگیرید.

کانال_گرد

 

کاربرد سه راهی کانال گرد(شلواره)

کاربرد سه راهی کانال گرد(شلواره) در هنگام کانالکشی بسیار ویژه می باشد. این قطعه در جاهایی مورد اسفتاده قرار می گیرد که نیاز به انشعاب کانال به سه مسیر و سه جهت باشد. در زمانی که کانالکشی کارخانه جات  و یا رستوران ها را انجام می دهیم، به منظور انتقال هوا به دیگر نقاط یک محیط از سه راهی کانال گرد استفاده می کنیم. قطر این کالا با توجه به اندازه ی دهانه ی راسته های نصب شده محاسبه می گردد. به طور مثال اگر قطر کانال گرد 30 باشد، قطر داخلی سه راهی کانال گرد نیز، می بایست 30 در نظر گرفته شود.

کانال_گرد

 

شماره شرکت ساخت کانال اسپیرال گرد

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت می توانید با شماره شرکت ساخت کانال اسپیرال گرد تهران دما تماس حاصل نمائید. این مجموعه همواره تلاش است تا بتواند خدمات خود را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به مشتریان خود در سراسر ایران و کشورهای همسایه ارائه نماید.

شماره تماس های شرکت ساخت کانال اسپیرال گرد تهران دما عبار ات اند از:  02166173302 الی 09125456950

شماره واتس آپ:  09190888245

به منظور سهولت در دریافت خدمات و محصولات خود و آشنایی بیشتر با محصولات تهویه ساختمان می توانید از ساعت 9 الی 19 با ما در تماس باشید. 

کانال_گرد

 

کانال گرد اکسپوز چیست؟

کانال گرد اکسپوز چیست؟ در سال های اخیر بسیار طرفدار پیدا کرده است. این نوع از کانالکشی کولر در سقف مراکز خرید، رستوران ها، پارکینگ های طبقاتی و... مورد استفاده واقع می شود. اجرای کانال گرد اکسپوز در زیر سقف ها بوده و این مدل کانالسازی به شکلی است که تمامی کانال گرد ها مشخ می شوند. در عکس زیر یکی از پروژه هایی را می بینید که به این روش انجام شده است. کانال گرد اکسپوز بیشتر در محیط هایی که از سبک مدرن در طراحی شان بهره می برند، کاربرد دارد. 

کانال_گرد

 

تفاوت هزینه کانال گرد و چهارگوش

در این قسمت به تفاوت هزینه کانال گرد و چهارگوش با یکدیگر می پردازیم. عواملی در تعیین هزینه های محصولات کانالسازی کولر تاثیر گذار هستند. مهم ترین موضوع اجرت ساخت کانال چهارگوش می باشد، این مدل بخاطر زمان بیشتر و سختی کار در زمان تولیدش توسط متخصصین قیمت بیشتری نسبت به نوع گرد دارد. 80 درصد از ساخت کانال گرد به کمک دستگاه هایی همچون نبرد و قیچی ساخته می شود. اما در ساخت کانال چهارگوش 70 درصد نیروی کار و تنها 30 درصد از دستگاه های برش استفاده می گردد. 

کانال_گرد

 

ساخت و نصب کانال گرد

ساخت و نصب کانال گرد توسط نیروهای با تجربه و متخصص شرکت تهران دما آرکا انجام می گیرد. در کارخانه ی این مجموعه انواع گوناگونی از محصولات صنعت کانالسازی تولید می گردد. تهران دما آماده ی ارائه ی خدمات ساخت و نصب کانال گرد به تمامی مراکز تجاری،پارکینگ ها،رستوران ها و کارخانه های صنعتی می باشد. کیفیت مطلوب و زمان سریع انجام پروژه از ویژگی های مهمی هستند که، کارشناسان ما سعی در انجام هر چه بهتر آن دارند. برای تهیه  و نصب انواع کانال گرد کولر معمولی و کانال گرد اسپیرال با ما در تماس باشید.

کانال_گرد 

 

کدام نوع کانال گرد برای سبک اکسپوز مناسب است؟

حتما در زمان اجرای کانالسازی برای شما هم این سوال پیش آمده که، کدام نوع کانال گرد برای سبک اکسپوز مناسب است؟ ما در این بخش از تهران دما قصد داریم بهترین کالا را برای اجرا به شما معرفی کنیم. بهترین شکل برای نصب به صورت اکسپوز، استفاده از کانال گرد اسپیرال است. چرا که این محصول زیباتر بوده و در طول های 3 متری نیز تولید می شوند. به همین دلیل ما این نوع کالا را برای استفاده از کانالسازی در رو کار (زیر سقف) پیشنهاد می کنیم.

کانال_گرد

 

مراحل ساخت کانال گرد

در این بخش می خواهیم با مراحل ساخت کانال گرد بیشتر آشنا شویم. در اولین مرحله قطر کانال را محاسبه می کنیم. پس از آن مراحل برشکاری ورق برای ساخت کانال گرد انجام می شود. در مرحله ی بعدی ورق برش خورده را جهت ایجاد درز داخل دستگاه کشوزن می گذاریم. سپس به منظور گرد شدن و فرم گرفتن آن را به داخل دستگاه نبرد می گذاریم. پس از آن با استفاده از قالب تنه درزهای کانال گرد را به یکدیگر چفت می کنیم. در برخی از پروژه ها این محصول را به وسیله ی نقطه جوش متصل می کنند، که در این صورت مرحله ی درز زدن به وسیله ی کشوزن حذف می شود.

کانال_گرد

 

ساخت و نصب کانال گرد در کارخانه ها

ساخت و نصب کانال گرد در کارخانه ها بهترین روش کانالکشی به منظور تامین هوای و دمای مطلوب در این مکان می باشد. از ابتدای پیدایش این صنعت این نوع کالا بیشتر در محیط های صنعتی همچون کارخانه جات، رستوران ها،پارکینگ ها و ساختمان های تجاری کاربرد داشته است. شرکت تهران دما آرکا ساخت و نصب کانال گرد در کارخانه ها در رزومه ی کاری خود دارد و آماده ی ارائه ی انواع خدمات گوناگون به کارفرمایان می باشد. 

کانال_گرد

 

کانال گرد بهتر از چهارگوش است؟!

 نمی توان گفت کانال گرد بهتر از چهارگوش است؟! چرا که هر کدام با توجه به استفاده در محیط های گوناگون کاربرد دارند. همانطور که می دانید کانال کولر چهارگوش در مکان های مسکونی، اداری و تجاری بیشترین کاربرد را دارد. اما کانال گرد اغلب در مکان های صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. البته در بعضی مکان ها برای کانالکشی کولر از هر دو نوع استفاده می کنند. 

 کانال_گرد

 

فروش کانال گرد معمولی و اسپیرال

شرکت تهران دما آرکا تولید و فروش کانال گرد معمولی و اسپیرال را انجام می دهد. مشتریان محترم می توانند صورت های خریدشان را به واتس آپ تهران دما ارسال نمایند. انواع کانال گرد درز طولی و انواع کانال اسپیرال چهارگوش و گرد در این مجموعه تولید می شود. 

کانال_گرد

 

سرعت تولید کانال گرد اسپیرال

امروزه در بیشتر پروژه ها زمان اجرای خدما بسیار مهم است. در صنعت کانالسازی سرعت تولید کانال گرد اسپیرال و چهارگوش بسیار زیاد می باشد، لذا کارفرمایان می توانند از این محصول استفاده کنند. این کالا بخاطر کیفیت مطلوب و همچنین سرعت بالای ساختش به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

کانال_گرد

 

کانال گرد در چه قطرهایی تولید می شود؟

کانال گرد در قطرهای متنوعی تولید و عرضه می شود. این محصول همچنین با ورق های گوناگونی در ضخامت های مختلف ساخته می شود. کانال گرد در قطرهای استاندارد 70،60،50،40،30،20،10 تولید می شود. در برخی موارد این کالا را در سایز دلخواه مشتریان نیز می توان تولید نمود. کانال گرد را با استفاده از ورق گالوانیزه،استیل و ورق روغنی سیاه نیز می سازند.

کانال_گرد

کانال گرد در راه آهن ها

یکی دیگر از مکان هایی که در آن کانال گرد استفاده می شود، راه آهن ها می باشند. در درون سالن های انتظار به منظور ایجاد هوایی مطلوب و مناسب، از کانالکشی کولر بهره می گیرند. بیشترین محصولی که در راه آهن ها مورد استفاده قرار می گیرد، کانال گرد اسپیرال و درز طولی می باشد. 

کانال_گرد 

 

کانال گرد در یزد

شرکت تهران دما آرکا تمامی محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می نماید. افراد می توانند برای خرید کانال گرد در یزد با شماره تماس های ما تماس بگیرند و محصولات مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایند. پس از گذشت 3 الی 4  روز کاری کانال گرد و یا اتصالات آن به شهر مورد نظر ارسال می شود.

کانال_گرد

 

کانال گرد در مشهد 

شرکت تهران دما آرکا کانال گرد در مشهد نیز اجرا می نماید. این کارگاه تمامی محصولات تهویه را به همه ی استان های ایران ارسال می کند. امروزه مشتریان زیادی درخواست خرید کانال گرد اسپیرال را از شهر مشهد به تهران دما می دهند. متخصصین ما همواره در تلاشند تا محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب را به مشتریان در اقصی نقاط کشور ارائه کنند. 

کانال_گرد

 کانال گرد در اصفهان

کارخانه ی تهران دما آرکا انواع کانال گرد در اصفهان را تولید می کند. در این مرکز انواع لوله گرد راسته،انواع زانوی ۹۰ درجه،انواع زانوی ۴۵ درجه و انواع سه راهی(شلواره) در شکل های درز طولی و اسپیرال ساخته می شود. همچنین در کارگاه تهران دما انواع گوناگونی از نبشی آهنی و گالوانیزه،کلاهک اچ و دودکش موتورخانه نیز ساخته می شود.  

کانال_گرد

 

ساخت کانال گرد چقدر زمان می برد؟

 ساخت کانال گرد نیازمند طی کردن زمان مناسب و استاندارد است. در زمان تولید این محصول میبایست برای تحلیل و بررسی برش ها و اتصالات زمان کافی در نظر بگیریم. شاید برایتان سوال پیش بیاید که ساخت کانال گرد چقدر زمان می برد؟ ساختن این محصول با توجه به قطر و ضخامت و حتی متریال محاسبه می شود. به طور مثال ساخت کانال گرد کولر با ورق گالوانیزه نسبت به ورق سیاه زمان کم تری می گیرد.

کانال_گرد

فلنچ کانال گرد 

یکی از محصولات مهم کانالسازی فلنچ کانال گرد است. این کالا در هنگام نصب و کانالکشی مورد استفاده قرار می گیرد. فلنچ کانال گرد به دو سر لوله های گرد نصب می شود، سپس نیروهای متخصص با استفاده از پیچ و مهره فلنچ ها را که در دو سر راسته ها قرار دارد وصل می کنند. خود این کالا را با پرچ بر روی لوله های گرد نصب می نمایند. جنس این محصول گالوانیزه و نبشی آهنی می باشد.

  

کانال_گرد

ساخت کانال گرد شوتینگ زباله

در کارخانه ی تهران دما آرکا ساخت کانال گرد شوتینگ زباله انجام می شود. این نوع از کانالسازی کولر به جهت انتقال زباله های مسکونی و بیمارستانی و صنعتی از طبقات ساختمان های تجاری و مسکونی طراحی و تولید می شود. این نوع کانال گرد به نام سیستم شوتینگ زباله شناخته شده است.

کانال_گرد

ضخامت ورق کانال گرد

ضخامت ورق کانال گرد با توجه به محیط یک پروژه و نوع کاربری آن دستخوش تغییر است. همچنین اگر قطر داخلی یک لوله بزرگ باشد، از ورق هایی با ضخامت بالا جهت تولید قطعات استفاده می کنیم. ضخامت ورق کانال گرد از 50 میل، 60 میل، 70 میل،75 میل، 1 میل و 1.25 میل می باشد.  در برخی مکان های صنعتی ای که پرتاب باد قوی می باشد و برای جلوگیری از عذم لرزش کانال گرد، از ورق با ضخامت های بالا جهت ساخت بهره می گیرند. 

کانال_گرد

 

کانال گرد مکش هوای آلوده

کانال گرد مکش هوای آلوده جهت خارج کردن هوای ناسالم هر محیط تولید و نصب می شود. از این محصول معمولا در مکان های گوناگونی همچون: کارخانه های صنعتی، پارکینگ های طبقاتی، رستوران ها و فست فودها، سالن های ورزشی و سالن های همایش و سمینارها استفاده می کنند. در یک سر کانال گرد مکش هوا دستگاه هایی جهت تخلیه و مکیدن هوای کثیف نصب می گردد، نام آن ها سانتریفیوژ می باشد.

کانال_گرد

 

انواع تبدیل کانال گرد

انواع تبدیل کانال گرد در کارخانه ی تهران دما تولید و عرضه می شود. این محصول جهت اتصال بین لوله هایی است که بزرگ و یا کوچک می شوند‌. در برخی از محیط هایی در زمان کانالکشی کولر،در انتهای مسیر کانال ها با صلاحدید متخصصین کانال گردها کوچک و یا بزرگ میشوند، این مهم با استفاده از تبدیل کانال گرد امکان پذیر است. این کالا در قطرها و ضخامت های متفاوتی ساخته می شود. همچنین یکی از جاهایی که از این محصول بسیار استفاده می کنند، برای تبدیل و اتصال لوله گرد فلکسیبل به دریچه کولرهای چهارگوش می باشد. 

کانال_گرد

 

نصب کانال گرد در کارگاه های صنعتی

به منظور تامین هوای تازه و ایجاد دمای مطلوب نصب کانال گرد در کارگاه های صنعتی انجام می شود. در کارخانه ها و کارگاه ها همیشه آلاینده هایی وجود دارد که سبب ایجاد هوای نا مناسب در محیط می شود. به همین خاطر صاحبان این مجموعه های صنعتی برای تبدیل مکان خود به یک فضای سالم نیازمند ساخت و نصب کانال گرد مکش هوا و دهش هوا در کارگاه خود هستند. شرکت تهران دما آرکا رزومه ی بسیار قوی ای در رابطه با کانالکشی در کارخانه های صنعتی دارد. شرکت کاله، شرکت ایرانسل و... از مجموهایی مشهوری هستند که این مرکز اجرای کانال گرد را در آن ها انجام داده است. 

کانال_گرد

 

محاسبه کانال گرد

در کارخانه ها محاسبه کانال گرد از نظر قیمت و نوع بهره وری آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. قبل از قیمت گذاری نکته ی مهمی که حائز اهمیت است، آنالیز و تحلیل مکان نصب لوله گرد می‌باشد. کارشناسان و کانالسازان حوزه ی تهویه محاسبه کانال گرد به صورت تخصصی بدین منظور انجام می‌دهند که، عمل دهش و مکش هوا در یک مکان به درستی و به صورت استاندارد انجام‌ بگیرد. پس از این مرحله محاسبه جهت قیمت گذاری بر روی این خدمات اعمال می‌شود.

کانال_گرد

قیمت کانال گرد فلکسیبل

قیمت کانال گرد فلکسیبل با توجه به موارد مختلفی تغییر می کند. جنس محصول و قطر داخلی لوله فلکسی از معیارههی مهم در زمان قیمت گذاری می باشند که هر یک از تولیدکنندگان به آن توجه می کنند.همچنین همانند تمامی محصولات خرید عمده و درخواست تیراژ بالای این کالا نیز بر روی قیمت کانال گرد فلکسیبل تاثیر زیادی دارد. مشتریان از اقصی نقاط ایران تنها با دادن یک پیام به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا می توانند از آخرین قیمت هر یک از محصولات لوله فلکسی ما مطلع شوند.

کانال_گرد

قیمت کانال کولر گرد

اگر می خواهید از نحوه اطلاع از قیمت کانال گرد و موارد تاثیر گذار بر روی هزینه ی این محصول آگاه شوید، این مطلب از تهران دما را دنبال کنید. عوامل مختلفی هستند که بر نحوه ی قیمت گذاری کارگاه داران بر روی این کالا موثر می باشند‌. اولین مورد نوع و جنس ورق مصرفی و ضخامت آن است. این عامل بر روی قیمت کانال کولر گرد به شدت تاثیر گذار است. مورد دومی که می تواند به بالا و پایین شدن هزینه ی این کالا منجر شود، قطر داخلی لوله می باشد. حالا که با نکات تاثیرگذار بر روی قیمت کانال کولر گرد آشنا شدیم، جهت کسب اطلاع از لیست قیمت محصولات تهران دما می توانید به واتس آپ این کارگاه پیغام دهید.

کانال_گرد

 

قیمت کانال گرد فلکسیبل

قیمت کانال گرد فلکسیبل نسبت به سایر مدل ها کمی پایین تر است.این کالا به دلیل تولید انبوهی که دارد و درجه سختی کمتری که در زمان ساخت دارد، در مقایسه با انواع دیگر لوله گرد قیمت مقرون به صرفه تری دارد. قیمت کانال گرد فلکسیبل با توجه به نوع آن و قطر داخلی ای که دارد تعیین می شود. این کالا در اندازه های مختلفی نظیر ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ سانتی متر تولید و عرضه می گردد. کانال گرد فلکسیبل در مدل های کومبی،آی اف دی و عایق دار طراحی می شود‌.

کانال_گرد

 

 کانال گرد داکت اسپیلت

امروزه یکی از سریعترین نوع کانالکشی، ساخت و اجرای کانال گرد داکت اسپیلت می باشد. این روش با استفاده از محصول کانال فلکسیبل(لوله خرطومی هوا) اجرا می شود. این کالا اکنون به یکی از پر مصرف ترین محصولات در صنعت کانالسازی بدل شده است‌‌. کانال گرد داکت اسپیلت بر روی قطعه ای به نام پلنیوم باکی متصل می شود، این قسمت عمل تقسیم بندی هوا به سالن پذیرایی و اتاق ها را انجام می دهد. کانال گرد فلکسیبل را به کمک انواع بست به یکدیگر وصل می کنند.

کانال_گرد

 

کانال گرد آماده

شرکت تهران دما انواع کانال گرد آماده را در قطرها و نوع های متنوعی عرضه می کند. کانال فلکسیل(کانال خرطومی هوا) نام اصلی این محصول می باشد. این کالا در جاهای گوناگونی کاربرد دارد، به عنوان مکش هوای هودها، مکش هوای آلوده ی سرویس بهداشتی ها، کانالکشی داکت اسپیلت ها و... می توان از کانال گرد آماده استفاده نمود.کارفرمایان معمولا از کانال فلکسیبل جهت سرعت بخشیدن به اجرای کانالسازی در ساختمان ها بهره می گیرند.

کانال_گرد

 

کانال گرد پلاستیکی چیست؟

کانال گرد پلاستیکی در واقع یک محصول از پیش تولید شده جهت سرعت بخشیدن به مراحل کانالکشی است. نام دیگر این کالا که در بازار زیاد آن را می شنویم، کانال فلکسیبل(کانال خرطومی هوا) می باشد‌. کانال گرد پلاستیکی مصارف مختلفی دارد، برای تخلیه ی هوای انواع هود، کانالکشی داکت اسپیلت ها،هوا دهی دستگاه های ماینر و... از این محصول می توان بهره گرفت.

کانال_گرد

 

کانال گرد هوای ماینر

جهت خارج نمودن گرمای دستگاه های ماینر از کانال گرد هوای ماینر استفاده می شود. این وسیله به دلیل کارکرد شبانه روزی ای که دارد، نیازمند این است که از بیرون هوای سرد و خنک دریافت کند. انتقال دمای سرد توسط کانال هوای فلکسیبل صورت می گیرد. دستگاه ماینر با خنک شدن بهتر عملیات استخراج را انجام داده و به اصلاح دیگر داغ نمی کند. با بهره گیری از این روش طول عمر این وسیله نیز افزایش می یابد.

 کانال_گرد

 

قطرهای کانال گرد اسپیرال

کانال گرد اسپیرال در قطرهای گوناگونی تولید و عرضه می گردد. شاخه های این محصول اغلب به طول ۳۰۰ سانتی متر ساخته می شود‌. کانال گرد اسپیرال در تمامی قطرهای مورد نیاز کارفرمایان قابل تولید و اجرا می باشد. بیشترین اندازه هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، سایزهای ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ هستند. 

کانال_گرد

 

کانال گرد کلاهک دودکش 

کانال گرد کلاهک دودکش میبایست بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شود. قطر این محصول از 15 سانتی متر شروع و تا ابعاد بزرگ تری نیز ممکن است، تولید گردد. مرسوم ترین جنس برای تولید کانال گرد کلاهک دودکش، ورق گالوانیزه می باشد. تهران دما هر دوی این محصولات را در ابعاد گوناگونی عرضه می کند.

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

 کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

 کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

 کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

 کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

 کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد_اسپیرال

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد 

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

کانال_گرد

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :