09125456950

کانال کولر چهارگوش

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

 

انواع کانال کولر چهارگوش

کانال کولر چهارگوش جهت رساندن هوای مطلوب در ساختمان های مسکونی،تجاری و صنعتی اجرا می گردد. این محصول پرکاربرد با توجه به نوع کاربری هر مکان طراحی و تولید می شود. کارگاه کانالسازی شرکت تهران دما تمامی محصولات انواع کانال کولر را با استفاده از دستگاه های به روز تولید می کند. کارخانه جات تولیدی این محصول را در مدل های گوناگونی می سازند. کانال کولر در دو نوع کانال کولر چهارگوش و کانال کولر گرد تولید و اجرا می شود. نوع چهارگوش کاربردهای خاص خودش را دارد و در بیشتر اوقات جهت کانالکشی مکان های مسکونی از این نوع محصول استفاده می کنند. همچنین جهت طراحی و اجرای کانالکشی در کارگاه های صنعتی و کارخانه جات از کانال کولر گرد بهره می گیرند.

 

کانال_کولر

 

 

تعریف کانال کولر چهارگوش

کانال کولر چهارگوش یکی از پر مصرف ترین محصولات در ساختمان ها می باشد. این محصول را می توان با استفاده از ورق های گوناگون در ابعاد و اندازه های گوناگون تولید نمود. با بهره گیری از تکنیک های ساخت کانال کولر چهارگوش می توان محصولات ترکیبی متنوعی را تولید نمود. امروزه کارفرمایان در اغلب ساختمان های مسکونی و اداری، جهت انتقال هوای مطلوب به داخل محیط ها از کانالکشی کولر چهارگوش بهره می گیرند. با استفاده از این روش جهت کانال سازی ساختمان ها، کانال سازی هتل ها، کانال سازی بیمارستان ها، کانال سازی شرکت ها و... بهره می گیرند.

 

قیمت کانال کولر چهارگوش تهران دما

 عوامل مختلفب در تعیین قیمت کانال کولر چهارگوش نقش دارند. جنس ورق مصرفی،ضخامت آن،ابعاد و اندازه ی محصول و تیراژ آن تاثیر بسزایی بر روی تغییر قیمت این محصول دارند. کانالسازی تهران دما یک‌ مرکز تولیدکننده در زمینه ی ساخت قطعالت کانال کولر چهارگوش می باشد، به همین دلیل قیمت محصولات این مجموعه مناسب و به روز است.

 

 کانال سازی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

کانال سازی صنعتی چیست؟ پاسخ این سوال در این مطلب شرح داده می شود. این خدمات همانطور که از نامش پیداست،یعنی ساخت و نصب کانال کولر در مکان ها و محیط های صنعتی که برای ایجاد دمای مطلوب و هوای سالم صورت می گیرد‌. در اغلب موارد در زمان اجرای کانال کولر صنعتی از کانال های گرد در قطرهای متفاوت استفاده می شود. شرکت تهران دما آرکا تمامی خدمات و محصولات کانالکشی صنعتی را با استفاده از بهترین متریال مصرفی و همچنین با بهره گیری از نیروی ماهر و با تجربه خود به مشتریان در سراسر کشور ارائه می نماید.

کانال_کولر

 

اجرای کانال کشی کولر توسط تهران دما

اجرای  کانال کشی کولر به صورت درست و استاندارد یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در ایجاد دمای مطلوب فضاها می باشد. به همین دلیل در زمان ساخت و نصب کانال هوا، بهتر است از متخصصین و کارشناسان با تجربه کمک بگیریم. کارگاه کانالسازی شرکت تهران دما هر گونه خدمات و محصولات مربتط به تهویه ی ساختمان را در همه ی نقاط کشور ارائه می نماید. اجرای کانال کشی کولر در دو شاخه ی چهارگوش و گرد و همچنین با استفاده از روش هایی همچون اسپیرال و نوع معمولی انجام می شود.

کانال_کولر

 

قیمت کانال کولر تهران دما

قیمت کانال کولر با در نظر گرفتن چند فاکتور مهم تنظیم می گردد. اصلی ترین و مهم ترین آن ها متریال مصرفی ساخت محصول می باشد. قیمت کانال کولر استیل، ورق روغنی،گالوانیزه و آلومینیومی با یکدیگر متفاوت می باشند. یکی دیگر از نکات مهم در اینباره، ابعاد و ضخامت جنس مصرفی است. هر چه ابعاد بزرگ تر باشد، بدین ترتیب قیمت هر متر کانال کولر نیز افزایش می یابد. یکی از جنس هایی که نسبت به دیگر موارد قیمت پایینتری دارد، محصول کانال کولر فلکسیبل (آماده) می باشد.

کانال_کولر

 

تعریف کانال کولر آماده

کانال کولر آماده جدیدترین محصول در حوزه ی کانالسازی می باشد. این کالاها همانطور که از نامشان پیداست، از قبل تولید می شوند و در تولیدکنندگان ابعاد استاندارد این محصول را همیشه موجود دارند. کانال فلکسیبل و کانال پیش عایق از جمله کانال کولر آماده هستند که امروزه در صنعت تهویه ی ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

کانال_کولر

 

عکس انواع کانال کولر را ببینید

 در این صفحه از تهران دما می توانید عکس انواع کانال کولر را مشاهده کنید. در این بخش کارشناسان ما تصاویر مختلف و مناسبی را از پروژه ها و کالاهای متنوع صنعت کانالسازی کولر آماده نموده اند. در این بخش عکس انواع کانال کولر چهارگوش، کانال کولر گرد، کانال کولر اسپیرال و کانال کولر فلکسیبل وجود دارد. 

کانال_کولر

 

بررسی انواع کانال کولر 

اگر می خواهید با شکل های مختلف کانالسازی آشنا شوید، این مطلب از تهران دما را که به بررسی انواع کانال کولر اشاره دارد را مطالعه کنید. هر کدام از مدل های محصولات کانالسازی کابرد مختص به خود را دارد. به طور نمونه همه ی ما می دانیم که بهترین گزینه برای کانالکشی ساختمان های مسکونی، کانال کولر چهارگوش و کانال فلکسیبل می باشد. اما در اینجا سوال ایجاد می شود که کانال گرد در کجا کاربرد دارد؟ این نوع در بیشتر موارد در کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که از کانال گرد در ساختمان های مسکونی به عنوان شوتینگ زباله نیز بهره می برند.

کانال_کولر

 

کانال کولر جدید چیست؟

در این قسمت می خواهیم با انواع کانال کولر جدید آشنا شویم. در سال های اخیر به منظور افزایش سرعت در اجرای کانالکشی کولر، افراد متخصص و خلاق اقدام به تولید انواع جدیدی از محصولات تهویه نمودند. کانال کولر فلکسیبل یکی از محصولاتی می باشد که نوآورانه بوده و به شدت تاثیر مثبتی در روند و سرعت اجرا گذاشته است. این کالا در قطرهای 50،45،30،25،20،15،12،10،8 به صورت انبوه تولید شده و در انبار کارخانه جات صنعتی نگهداری می شود.در واقع این کالا یک کانال کولر جدید است که همیشه در دسترس و آماده می باشد و فقط آماده نصب و اجرا بر روی داکت اسپیلت ها و انواع هواسازها است.

کانال_کولر

 

 جایگزین کانال کولر آبی کدام محصول است؟

یکی از پر تکرارترین سوالاتی که مشتریان در زمان تماس با تهران دما می پرسند، این است که: جایگزین کانال کولر آبی چیست؟ در این بخش جدیدترین و بهترین جایگزین این محصول را به شما معرفی می‌کنیم. امروزه در بیش تر پروژه های مسکونی،تجاری و تفریحی می توان از کانال فلکسیبل(لوله خرطومی هوا) استفاده کرد. این مدل کانال هم به راحتی نصب می شود و هم اینکه از قبل به صورت آماده تولید شده است.اکنون در اغلب پروژه های ساختمانی ای که دستگاه داکت اسپیلت نصب می شود، کانال فلکسیبل نیز اجرا می شود.

 

کانال کولر فلکسیبل

سریع ترین روش جهت کانالکشی ساختمان ها استفاده از کانال کولر فکسیبل می باشد. این محصول چند سالی است که توسط کانالسازان، برای اجرا در مکان های مسکونی،تفریحی،تجاری و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد. کانال کولر فلکسیبل یا کانال هوای خرطومی معمولا به صورت آماده در بازار موجود می باشد. این کالا در قطرهای ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ تولید و عرضه می گردد. کانال کولر فلکسیبل با قطر داخلی ۲۰ الی ۲۵ معمولا برای کانالکشی فضاهای مسکونی که از دستگاه های داکت اسپیلت بهره می گیرند، کاربرد دارد. 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :