09125456950

کانال فلکسیبل

10 / 10
از 1 کاربر

فروش انواع کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی، آلومینیومی و کومبی

 

کانال فلکسیبل

یکی از انواع محصولات تهویه، کانال فلکسیبل است که به دلیل انعطاف‌ پذیری بالایی که دارد به‌ آسانی و به سرعت نصب می گردد. این محصول به دلیل زیبایی ای که دارد، در بیشتر ساختمان های مسکونی و اداری اجرا می شود.

بخاطر اینکه کانالکشی برای سقف های کاذب کمی سخت است، استفاده از کالای کانال فلکسیبل می تواند ما را در امر اجرای این خدمات یاری دهد. به طوریکه نصب این محصول بسیار راحت تر از مدل های قدیمی می باشد.

کانال فلکسیبل در اشکال و نوع های متفاوتی بوده که هر یک برای کاربری خاصی تولید می شوند. این محصولات به دلیل تولید و نصب سریع و راحتشان بهترین جایگزین برای کانال های گالوانیزه هستند.

کانال فلکسیبل 

 

مزایای کانال فلکسیبل

اگر می خواهید دستگاه ماینر خود را خنک کنید، استفاده از لوله خرطومی هوا می باشد، این یکی از مزایای کانال فلکسیبل هوا است. دومین ویژگی مثبت این محصول در دسترس بودن آن در قطرهای متنوع می باشد. سومین مزایای کانال فلکسیبل افزایش سرعت در نصب و راه اندازی تهویه ی یک محیط است. در ادامه با ما همراه باشید تا با دیگر فواید این کالا آشنا شوید.

متریالی که در ساخت محصول فلکسیبل به کار می رود، فوم فنولیک است. این جنس یکی از مقاوم ترین و سبک ترین مواد می باشد. کانال فلکسیبل بهترین گزینه جهت انتقال هوای دهش و مکش در رستوران ها، واحدهای مسکونی، اداری و تجاری است.

به‌ طور کلی مزایای این وسیله عبارت است از:

  • نداشتن لرزش
  • سبکی کانال فلکسیبل
  • ساخت سریع و آسان
  • مقاوم بودن در برابر اشعه ی UV و آتش و حرارت
  • هوابندی بسیار عالی و عدم درز در کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل 

 

انواع مختلف کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل در مدل ها و جنس های مختلفی تولید می گردد. در پایین 10 نمونه ای از شکل های این کالا عنوان شده است و در ادامه درباره ی کاربرد هر یک از آن ها صحبت شده است.

۱-کانال فلکسیبل فویل دار (آلومینیومی)

۲- کانال فلکسیبل کومبی

۳- کانال فلکسیبل برزنتی

۴- کانال فلکسیبل به همراه عایق الاستومری

۵- کانال فلکسیبل به همراه عایق پشم‌ شیشه

۶- کانال فلکسیبل خرطومی شکل

۷- کانال فلکسیبل به همراه عایق پلی‌ استر فشرده (IFD)

۷- کانال فلکسیبل به همراه عایق پلی‌ اتیلن

۹- کانال فلکسیبل معدنی برزنتی

۱۰- کانال فلکسیبل خرطومی از جنس آلومینیومی

کانال فلکسیبل 

 

خرید کانال فلکسیبل

خرید کانال فلکسیبل را می توانید به راحتی به صورت آنلاین انجام دهید. تنها با برقراری تماس با کارشناسان فروش تهران دما می توانید این کالا را تهیه کنید. معمولا افراد خرید کانال فلکسیبل را به منظور کانالکشی آسان و راحت منازل مسکونی، خنک کردن دستگاه های ماینر، مکش هوای هودهای آشپزخانه و... انجام می دهند. تهران دما انواع گوناگونی از این محصول را در قطرهای متنوع عرضه می کند.

 

خرید کانال فلکسیبل 

   

کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی

اولین و بزرگترین ویژگی مثبت محصول کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی نصب بسیار راحت آن است. این کالا جهت کانالکشی دهش و مکش هوا در ساختمان های تجاری و مسکونی، هودها، آزمایشگاه ها و ماینرها کاربرد دارد. کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی به دلیل مقاومت بالایی که داراست، بهترین گزینه جهت نصب در محیط های بیرونی می باشد، چرا که این مدل در برابر سرما و گرمای شدید و همچنین بارندگی دوام مطلوبی دارد.

کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل کومبی

کانال فلکسیبل کومبی از پرکاربردترین محصول در صنعت تهویه می باشد. این کالا در برابر رطوبت مقاومتش خیلی زیاد است. همچنین این نوع کالا در برابر محیط های اسیدی و قلیایی نیز مقاومت بسیار زیادی دارد.

کانال فلکسیبل کومبی را در پایین هودهای آشپزخانه های مسکونی، صنعتی، آزمایشگاه های پزشکی و... می توان استفاده نمود. یکی از محصولاتی که در زمان کانالکشی داکت اسپیلت مورد استفاده قرار می گیرد، همین کالا می باشد. 

 

کانال فلکسیبل 

 

کانال فلکسیبل برزنتی

کانال فلکسیبل برزنتی بسیار مستحکم بوده و در مکان های خاص از آن بهره می گیرند. این کالا در قطرهای 8 و 10 و 12 و 15 و 20 و 25 و 30 و 35 و 40 و 45 و 50 تولید و عرضه می شود.

وزن پایین و منعطف بودن کانال فلکسیبل برزنتی سبب نصب سریع آن شده است. از این محصول در مکان های مختلفی از جمله منازل مسکونی، ادارات و سالن های ورزشی بهره می برند. همچنین از این محصول در سیستم‌های اگزاست فن و انتقال هوای سرد و گرم در محیط‌ های کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و سوله‌ ها استفاده می کنند.

به دلیل مقاومت بالایی ای که کالای کانال فلکسیبل برزنتی در برابر گازها و بخار های اسیدی دارد، اغلب در محیط های صنعتی نصب می شود.

کانال فلکسیبل 

 

کانال فلکسیبل پیش عایق الاستومری

کانال فلکسیبل پیش عایق الاستومری مطلوب ترین و برترین لوله خرطومی هوا می باشد. دلیل این موضوع این است که این کالا هم توانایی انتقال هوا را دارا می باشد و هم اینکه مانع اتلاف انرژی سرمایشی و گرماشی می گردد.

 کانال فلکسیبل پیش عایق الاستومری جایگزین پشم‌ شیشه و یا پلی‌استر شده است. به دلیل اینکه این کالا سازگاری زیادی با محیط‌زیست دارد؛ به همین دلیل مورد تأیید سازمان استاندارد و مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی است.

کانال پیش عایق الاستومری  در سیستم‌های تهویه مطبوعی همچون داکت اسپیلت و فن کوئل ها، جهت جلوگیری از هدر رفت انرژی نصب می گردد.

 

کانال فلکسیبل 

 

کانال فلکسیبل پیش عایق پشم‌شیشه

این نوع کانال فلکسیبل با توجه‌ به معایبی که برای سلامتی و محیط‌ زیست دارد، چند سالی است که کارایی چندانی ندارد. این محصول نسبت به کانال فلکسیبل پیش عایق الاستومری از مقاومت کمتری برخوردار است.

 

کانال فلکسیبل خرطومی

کانال فلکسیبل خرطومی شکلی شبیه به فنر و حالت مارپیچ دارد. به همین خاطر به این نام مشهور شده است. کاربرد این کالا بیشتر برای مکش و انتقال هوای نا سالم در محیط های گوناگون می باشد.

کانال فلکسیبل خرطومی جهش بسیار خوبی را در صنعت کانالسازی کولر ایجاد کرد. بدین طریق که با طراحی و ساخت این نوع محصول، افراد به راحتی توانستند خودشان نصب آن را انجام دهند. اینکه این محصول را می توان به هر سمت و سوی خم و جهش داد از دیگر ویژگی های کاربردی و ویژه ی محصول کانال فلکسیبل خرطومی در زمان نصب است.

کانال فلکسیبل 

 

 کانال فلکسیبل با عایق پلی‌ استر فشرده IFD

در کارخانه های تولیدی محصول کانال فلکسیبل ifd  را از سه لایه جنس؛ آلومینیوم و پی وی سی ضخیم و پلی استر می سازند.  استفاده از این لایه ها موجب بالا رفتن مقاومت این کالا در برابر موارد مختلف می گردد.

از کانال فلکسیبل آی اف دی در فضاهایی که قدرت و ماندگاری کانالکشی مهم باشد، اغلب استفاده می گردد. در موتورخانه ها، هواکش های مسکونی و تجاری از موارد مصرف این محصول هستند.

 

 کانال فلکسیبل با عایق پلی‌ اتیلن

کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن با محتویات گوناگونی تولید می شود. درون این کالا عایقی قوی از متریال پلی اتیلن وجود دارد. این بخش از 3 لایه ی مجزا نظیر فویل آلومینیوم لمینیت شده  و لایه ی میانی عایق پلی اتیلن و لایه بیرونی فویل آلومینیوم لمینیت شده تولید می گردد.

 

عرق نکردن در اثر گرما و سرمای شدید از ویژگی های مهم و کاربردی کانال فلکسیبل با عایق پلی اتیلن می باشد. 

این مدل نیز همانند دیگر اشکال در هنگام اجرا سرعت و راحتی را برای متخصصین به ارمغان می آورد.

 

 

کانال فلکسیبل معدنی برزنتی

کانال فلکسیبل معدنی برزنتی از مواد الیاف پلی‌ استر روکش دار بعلاوه ی متریال گالوانیزه تولید می شود. این مدل بیشتر برای تخلیه الیاف و همچنین غبارهایی که در فضا معلق شده اند، استفاده می گردد.

کانال فلکسیبل معدنی برزنتی جهت خالی کردن بخار های گازی معدن ها، تونل‌های مترو،  صنایع معدنی، خودروسازی و هوا فضا کاربرد بسیار فراوانی دارد.

 

کانال فلکسیبل خرطومی آلومینیومی

کانال فلکسیبل خرطومی آلومینیومی را برای اینکه بتوانند بخارهای داغ و دود را در مکان هایی همچون کارخانه ها و کارگاه های صنعتی، منازل مسکونی و شرکت های اداری و مراکز تجاری همچون پاساژ ها، استفاده می کنند.

این محصول مانع از مرطوب شدن شده و همچنین وزنش نیز سبک می باشد. کانال فلکسیبل خرطومی آلومینیومی در جاهایی که محدودیت بودجه باشد، کاربرد بسیار زیادی دارد. چرا که قیمت آن بسیار مناسب است

 

کانال فلکسیبل

 

از کجا کانال فلکسیبل بخرم؟

شرکت تهران دما آرکا اولین عرضه کننده ی محصولات تهویه و انواع کانال فلکسیبل می باشد. این مجموعه کالاهای خود را به سراسر ایران و همچنین به کشورهای همسایه ارسال و صادر می نماید. در زمان خرید کانال فلکسیبل می توانید با فروشندگان محصولات تهویه ی مجموعه تهران دما در ارتباط باشید و لیست قیمت و مشخصات مختلف را دریافت نمائید.

 

کانال فلکسیبل

 

کاربرد فراوان کانال فلکسیبل هوا

امروزه برای سرعت بخشیدن به انجام کانالکشی هوا از محصول کانال فلکسیبل هوا بهره می گیرند؛ چرا که کاربرد آن فراوان است. نصب این کالا بسیار آسان بوده و هزینه ی آن نیز مناسب می باشد.   

قیمت کانال فلکسیبل

 

خرید اینترنتی کانال فلکسیبل 

محصولی به نام کانال فلکسیبل یا لوله آماده برای کاناکشی هوا، عنوانی است که به تازگی مردم در اینترنت به آن علاقه مند شده اند. این کالا همانطور که از نامش پیداست از قبل تولید شده و در انبارهای مراکز توزیع محصولات تهویه موجود می باشد. مسلما کسانی که به دنبال اینچنین کالایی هستند تا کارشان زود انجام شود؛ اقدام به خرید اینترنتی کانال فلکسیبل می نمایند. 

قیمت کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل برای خانه 

برخی از مشتریان با تماس با ما این سوال را می پرسند که آیا کانال فلکسیبل برای خانه هم وجود دارد؟ بله این کالا علاوه بر مصارف صنعتی، در مکان های مسکونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. جنس و مدل کومبی، آلومینیومی و عایق دار را می توان برای محیط های داخلی و خارج از منازل نصب نمود. کانال فلکسیبل برای خانه هایی که به تازگی اقدام به راه اندازی دهش هوا نموده اند، بسیار کاربردی است.

قیمت کانال فلکسیبل

 

همه می تونن کانال فلکسیبل رو نصب کنن!

بله این جمله کاملا درست است که همه می تونن کانال فلکسیبل رو نصب کنند. این محصول به شکلی طراحی شده است که تا در مراکزی که احتیاج به کانالکشی جزئی وجود دارد؛ تمامی افراد بتوانند به راحتی آن را اجرا نمایند. ساختار کانال فلکسیبل به صورت خرطومی و قابل انعطاف طراحی گردیده و در جنس های گوناگونی تولید می شود. برای اجرای کانالکشی در آزمایشگاه ها، منازل مسکونی، اداره ها، فروشگاه ها و دستگاه های ماینر می توان از این کالا بهره برد.

قیمت کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل برای بالای هود خونگی

یکی از پر مصرف ترین مکان هایی که از محصول کانال فلکسیبل استفاده می شود، در زیر هود های آشپزخانه های خانگی است. لوله خرطومی هوا بهترین گزینه برای مکیدن دود روغن های سرخ کردنی و بوی غذاها می باشد. کانال فلکسیبل هم راحت نصب می شود و هم قیمتش بسیار مناسب است.

قیمت کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل برای نانوایی

در مراکز نانوایی ها به دلیل گرمایی که از درون تنور به بیرون منتقل می گردد، شاطرها اذیت می شوند. یکی از کارهایی که می تواند سبب خنکی محیط و ایجاد حس آرامش گردد استفاده از کانال فلکسیبل و انتقال آن به بالای سر کارکنان است. با بهره گیری از این محصول می توانیم با کم ترین هزینه و اشغال نشدن فضایمان، دمای مطلوبی را در نانوایی تجربه کنیم.

کانال فلکسیبل

 

بیشترین مکان استفاده از کانال فلکسیبل

محصول کانال فلکسیبل در اغلب مکان ها کاربرد دارد و می توان گفت بیشترین مصرف این کالا در زمان کانالکشی داکت اسپیلت ها و مکش هوای هود می باشد. قطر 20 و 25 سانتی متر به صورت عمده به منظور اجرا به کار برده می شوند. کانال فلکسیبل کومبی و عایق دار هر دو برای پروژه های داکت بسیار زیاد نصب می گردند.

کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری در کجا کاربرد دارد؟

کانال فلکسیبل با عایق الاستومری در موارد مختلفی کاربرد دارد. در این بخش از تهران دما مکان هایی که از این کالا می توان بهره برد را برایتان درج نموده ایم.

  1. در آزمایشگاه های پزشکی و صنعتی
  2. منازل مسکونی 
  3. ماینرها

 

کانال فلکسیبل

 

خرید کانال کولر فلکسیبل از تهران دما

یکی از مکان هایی که به راحتی می توان خرید کانال کولر فلکسیبل و انواع محصولات تهویه را از آن خریداری نمود؛ تهران دما می باشد. این مرکز با پشتیبانی مناسب و قیمت خوب محصولات خود توانسته است کالاهای خود را به تمامی نقاط ایران ارسال نماید. امروزه کانال کولر فلکسیبل کالایی پر مصرف در مکان های مختلفی می باشد.

 

کانال فلکسیبل

 

انعطاف پذیری کانال فلکسیبل

یکی از مزیت های مهمی که محصول کانال فلکسیبل دارد، انعطاف پذیری بالا آن می باشد. این موضوع سبب نصب راحت کالا در هر مکان و بدون محدودیت شده است. خاصیت منعطف بودن کانال فلکسیبل موجب کاهش هزینه ها و استفاده ی زیاد آن در صنعت کانالکشی کولر شده است. انواع مختلف این کالا این قابلیت مهم را دارند و در قطرهای متنوع نیز تولید می شوند.

کانال فلکسیبل

 

قدرت کانال فلکسیبل  

محصول کانال فلکسیبل به دلیل اینکه بسیار قابل انعطاف است؛ قدرت بسیار زیادی دارد. با این کالا می توان با سرعت بیشتری اجرای کانالکشی کولر را انجام داد. کانال فلکسیبل امروزه جایگزین مناسبی در صنعت کانالسازی می باشد.

 

کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل

 

کانال فلکسیبل

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :