09125456950

دریچه هوا گرد

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه هوا گرد

دریچه گرد هوا محصولی است که امروزه در ساختمان های مسکونی،تجاری و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه جات این کالا را در جنس های پلاستیک،آلومینیوم،استیل و چوبی تولید و روانه ی بازارهای مصرفی می کنند. البته دریچه هوا گرد آلومینیومی و دریچه هوا گرد پلاستیکی بیشترین تولیدات بوده و مردم نیز اغلب این دو نوع را تهیه می نمایند. مشتریان و ساختمانسازان با توجه به مکانی که قرار است این محصول نصب شود، تصمیم به تهیه ی جنس مورد نظر خود می گیرند. یکی دیگر از موارد مهمی که در زمان خرید این محصول مهم است، توجه به قیمت دریچه هوا گرد می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این کالای تهویه آشنا شوید‌. در پایین تصاویر و مطالب مفیدی در رابطه با انواع دریچه هوا گرد درج شده است.

 

قیمت دریچه هوا گرد

قیمت دریچه هوا گرد با در نظر گرفتن موارد‌ مختلفی تغییر کرده و تعیین می شود. اولین و مهم ترین معیاری که نقش بسیار مهمی در قیمت گذاری این محصول دارد، نوع جنس مصرفی می باشد. به طور مثال قیمت دریچه هوا گرد آلومینیومی نسبت به قیمت دریچه هوا گرد پلاستیکی متفاوت بوده و بالاتر می باشد. موضوع بعدی طرح و مدل این کالا می باشد. به طور مثال دریچه هوا گرد بلندگویی با توجه به زمان بیشتر و درجه سختی ای که در زمان ساخت برای تولیدکنندگان دارد، قیمتش کمی بیشتر از نوع مشبک می باشد.

 

دریچه هوا گرد آلومینیومی

 دریچه هوا گرد آلومینیومی قدیمی ترین و بهترین نوع می باشد. در کارخانه های تولیدی این محصول با استفاده از ورق ۱ میل آلومینیوم تولید می شود. عمر مفید و مقاومت بالای دریچه هوا گرد آلومینیومی یکی از دلایل انتخاب مشتریان است. در مکان هایی که آفتاب مستقیم و سرما و گرمای شدید ایجاد شود در بیشتر مواقع از این نوع استفاده می کنند. در پایان اینکه با  خرید دریچه هوا گرد آلومینیومی و استفاده از آن در منازل مسکونی و... خیالمان از بابت کیفیت و ماندگاری محصول خریداری شده راحت خواهد بود.

 

دریچه هوا گرد پلاستیکی

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :