09125456950

عایق لوله

10 / 10
از 1 کاربر
 
 

عایق لوله ای الاستومری چیست؟

عایق لوله ای الاستومری چیست؟ سوالی که همواره مشتریان از ما می پرسند. عایق لوله ای کالایی است که با استفاده از آن می توانیم به راحتی لوله های تاسیساتی را عایق کنیم. عایق لوله ای الاستومری در نوع خود محصولی منحصر به فرد می باشد. عایق لوله ای مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین بهترین گزینه برای عایق کاری لوله های تأسیساتی می باشد. عایق الاستومریک در ابعاد و ضخامت های مختلفی برای محیط های داخلی و خارجی تولید و عرضه می شود. با عایق کردن تأسیسات با استفاده از عایق الاستومری لوله ها را در برابر یخ زدگی و هر گونه آسیبی تجهیز می کنیم. عایق الاستومری سبب جلوگیری از هدر رفت انرژی می شود. شرکت تهران دما انواع عایق الاستومری را در ابعاد و ضخامت های گوناگونی به مشتریان خود رائه می نماید.

 

عایق_لوله
 

فروشگاه عایق الاستومری

در فروشگاه عایق الاستومری خرید خود را به آسانی انجام دهید. شما می توانید با مشاهده ی صفحات مربوط به عایق لوله ای الاستومری محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید. پس از آن با برقراری ارتباط با قسمت فروش شرکت تهران دما اطلاعات لازم در رابطه با کالای انتخابی خود را دریافت نمائید. یکی از فواید مهم فروشگاه عایق الاستومری برای مشتریان کسب اطلاعات لازم درباره ی کالای مورد نیازشان می باشد. تهران دما فروشگاه عایق الاستومری را به منظور رفاه و آسایش مشتریان دایر نموده است.

 

عایق_لوله

 

ابعاد متنوع عایق لوله ای الاستومری

ابعاد متنوع عایق لوله ای الاستومری یک حسن می باشد. چرا که پیمانکاران و کارفرمایان در هنگام عایق کاری لوله های تأسیساتی می توانند عایق لوله ای مناسب فعالیت خود را انتخاب کنند. عایق لوله ای الاستومری در قطرهای 6 الی 114 میلی متر تولید می شود. هر یک از اندازه های عایق لوله ای الاستومری می تواند در صنایع ساختمان سازی، خودروسازی و... مورد استفاده قرار گیرد.

 

عایق_لوله

 شکل ظاهری عایق لوله ای الاستومری

شکل ظاهری عایق لوله ای الاستومری همانند لوله می باشد. عایق لوله ای الاستومری به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بر روی لوله های مختلف سوار شود. عایق الاستومری لوله ای به رنگ سیاه تولید می گردد. عایق های لوله ای را به آسانی می توان برش داد و به دور لوله ها انداخت.

 

عایق_لوله

 

 

شیوه ی نصب عایق لوله ای

شیوه ی‌ نصب عایق لوله ای خیلی آسان است. برای اینکه عایق الاستومری‌ لوله ای را بر روی لوله ها نصب کنیم،نیاز به یک‌‌ کاتر داریم. در مرحله ی اول عایق لوله ای را‌ از‌ قسمت‌ کناری توسط این وسیله برش می دهیم. سپس لوله را با چسب مخصوص عایق الاستومریک چسبناک می نمائیم. در قسمت آخر عایق را به دور لوله می اندازیم و با استفاده از نوار درزگیر درز آن را پوشش می دهیم. انجام مراحل بالا برای‌ نصب عایق بسیار ساده می باشد.

 

عایق_لولهسرعت نصب عایق لوله ای الاستومری 

سرعت نصب عایق لوله ای الاستومری یک مزیت مهم می باشد. امروزه صرفه جویی زمان در صنعت ساختمان سازی خیلی ارزشمند است. به همین دلیل استفاده از عایق لوله ای الاستومری می تواند سرعت عایق کاری تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان ها را  به صورت فوق العاده ای بالا ببرد. شرکت تهران دما عایق لوله ای را در قطرهای گوناگونی طراحی نموده است.عایق لوله ای الاستومری در صنعت ساختمان سازی بسیار پر کاربرد است.

 

عایق_لوله

 


عایق لوله الاستومری در کجا استفاده می شود؟

عایق لوله‌ الاستومری مصارف گوناگونی دارد. به طور کلی می توان‌گفت در هر کجا که لوله کشی سرمایشی و گرمایشی وجود دارد می‌توان از عایق لوله استفاده نمود. برای عایق کاری لوله های آب گرم و آب سرد در موتورخانه ها،کولرهای گازی داکت اسپیلت و همچنین عایق کاری در صنعت خودروسازی از این‌ نوع عایق استفاده می‌نمایند.

 

عایق_لوله

 

عایق لوله ای الاستومری بهترین عایق 

عایق لوله ای الاستومری بهترین عایق در تاسیسات ساختمانی می باشد. نصب این محصول بسیار‌ راحت انجام‌ می گیرد. عایق لوله ای الاستومری را به راحتی‌می‌توان از فروشگاه های اینترنتی تهیه نمود. عایق الاستومری‌ مقاومت بالایی در برابر انواع نا هنجاری ها دارد.

 

عایق_لوله

 

فروشگاه عایق الاستومری لوله ای

شرکت تهران دما دارای فروشگاه عایق الاستومری لوله ای می باشد. تهران دما به دلیل درخواست مشتریان،تصمیم به راه اندازی این فروشگاه‌ نمود. از این پس‌مشتریان‌ می توانند به راحتی عایق لوله مورد نیاز‌ خود را سفارش داده و در اسرع وقت‌تحویل بگیرند.

 

عایق_لوله

 

خرید اینترنتی عایق لوله ای

خرید اینترنتی عایق لوله ای الاستومری رو به افزایش است. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه ی اضافی نیست. با یک سرچ ساده و برقراری ارتباط با تولید کنندگان عایق الاستومری می توان به راحتی سفارش محصول داد.

 

 

 

عایق_لوله

 

دستمزد عایق کاری لوله

دستمزد عایق کاری لوله بر اساس قطر لوله ها و متراژ عایق کاری تعیین می گردد. دستمزد عایق کاری لوله به طور معمول 30 درصد پایین تر از عایق کاری کانال های تهویه و عایق کاری عایق های رولی می باشد. یکی دیگر از مواردی که در دستمزد عایق کاری لوله تاثیر گذار است، میزان سختی کار در حین اجرای عایق لوله می باشد. به طور مثال در برخی نقاط عایق کاری در ارتفاع زیاد انجام می گیرد، در چنین مواردی میزان دستمزد عایق کاری لوله اندکی افزایش میابد.

 

 

عایق الاستومری بهترین عایق برای لوله آب

عایق الاستومری بهترین عایق برای لوله آب است. عایق لوله ای الاستومری به دلیل نصب آسان و سرعت بالای اجرا در هنگام عایق کاری لوله آب محبوبیت زیادی دارد. در عایق کاری لوله آب برای حفظ لوله ها در برابر سرما و گرمای شدید مناسب ترین و با کیفیت ترین عایق موجود در بازار عایق الاستومری لوله ای می باشد. یکی از پر کاربردترین محصولاتی که به منظور عایق لوله آب سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد عایق الاستومری لوله ای می باشد.

 

 

عایق_لوله

 

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

عایق_لوله

 

عایق_لوله

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 عایق لوله عایق لوله ای عایق الاستومری لوله عایق کاری عایق عایق لوله الاستومری عایق لوله های آب گرم عایق لوله های آب سرد عایق کاری لوله عایق لوله الاستومریک عایق الاستومریک عایق الاستومریک لوله ای

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :