09125456950

نوار درزگیر

10 / 10
از 1 کاربر
 
 

 

تعریف نوار درزگیر

در تعریف نوار درزگیر می توان به ویژگی های آن اشاره نمود. ابتدا به ساکن جنس مواد به کار رفته شده در محصول و کاربردهای آن را مورد بررسی قرار می دهیم. نوار درزگیر در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. نوار درزگیر الاستومری، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی، انواع نوار درزگیر می باشند. این محصول به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوار به منظور درزبندی خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول برای درزبندی عایق های الاستومری نیز استفاده می شود. چرا که استفاده از نوارهای درزگیر علاوه بر مانع شدن از اتلاف انرژی، سبب ماندگاری و طول عمر بیشتر عایق های الاستومری می شود. یکی دیگر از مواردی که این نوار کاربرد دارد، درزگیری پنجره های مکان های اداری و مسکونی می باشد. با استفاده از این محصول  همواره در مصرف انرژی صرفه جویی می گردد.

 

نوار_درزگیر

 

 

انواع نوار درزگیر

در کارخانه های عایق های الاستومری انواع نوار درزگیر نیز تولید می شود. هر یک از محصولات نوار درزگیر کاربردهای متفاوتی دارند. به همین دلیل به منظور آگاهی مشتریان، توضیحات مربوط به هریک از نوار درزگیرها را در این صفحه درج نموده ایم. از انواع مختلف نوار درزگیر می توان به نوار درزگیر الاستومری، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی اشاره نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این نوارها با مشاوران فروش شرکت تهران دما تماس حاصل نمایید.

 

 نوار_درزگیر

 

 

نوار درزگیر الاستومری

جنس نوار درزگیر الاستومری از الاستومر می باشد. این محصول برای درزگیری پنجره و درب بسیار مناسب می باشد. از نوار درزگیر الاستومری برای درزگیری بین کانال های کولر استفاده می شود. این محصول در صنعت خودروسازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور درزبندی درب ها و صدا گیری داشبورد و صندوق اتومبیل ها از نوار درزگیر الاستومری می توان استفاده نمود.

 

 

  نوار_درزگیر

 

  

نوار درزگیر آلومینیومی

نوار درزگیر آلومینیومی کاربرد های بسیار زیادی دارد. عایق های لوله ای در شاخه های 2 متری تولید می شوند. به همین خاطر در هنگام عایق کاری لوله های آب گرم و سرد متراژ بالا برای پوشش درزها و نقاطی که عایق ها تمام می شوند از نوار درزگیر آلومینیومی استفاده می گردد. همچنین در زمان عایق کاری کانال های کولر از نوار درزگیر آلومینیومی بهره می برند.

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :