09125456950

نوار درزگیر

10 / 10
از 1 کاربر
 
 

 

تعریف نوار درزگیر

در تعریف نوار درزگیر می توان به ویژگی های آن اشاره نمود. ابتدا به ساکن جنس مواد به کار رفته شده در محصول و کاربردهای آن را مورد بررسی قرار می دهیم. نوار درزگیر در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. نوار درزگیر الاستومری، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی، انواع نوار درزگیر می باشند. این محصول به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوار به منظور درزبندی خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول برای درزبندی عایق های الاستومری نیز استفاده می شود. چرا که استفاده از نوارهای درزگیر علاوه بر مانع شدن از اتلاف انرژی، سبب ماندگاری و طول عمر بیشتر عایق های الاستومری می شود. یکی دیگر از مواردی که این نوار کاربرد دارد، درزگیری پنجره های مکان های اداری و مسکونی می باشد. با استفاده از این محصول  همواره در مصرف انرژی صرفه جویی می گردد.

 

نوار_درزگیر

 

 

انواع نوار درزگیر

در کارخانه های عایق های الاستومری انواع نوار درزگیر نیز تولید می شود. هر یک از محصولات نوار درزگیر کاربردهای متفاوتی دارند. به همین دلیل به منظور آگاهی مشتریان، توضیحات مربوط به هریک از نوار درزگیرها را در این صفحه درج نموده ایم. از انواع مختلف نوار درزگیر می توان به نوار درزگیر الاستومری، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی اشاره نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این نوارها با مشاوران فروش شرکت تهران دما تماس حاصل نمایید.

 

 نوار_درزگیر

 

 

نوار درزگیر الاستومری

جنس نوار درزگیر الاستومری از الاستومر می باشد. این محصول برای درزگیری پنجره و درب بسیار مناسب می باشد. از نوار درزگیر الاستومری برای درزگیری بین کانال های کولر استفاده می شود. این محصول در صنعت خودروسازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور درزبندی درب ها و صدا گیری داشبورد و صندوق اتومبیل ها از نوار درزگیر الاستومری می توان استفاده نمود.

 

 

  نوار_درزگیر

 

  

نوار درزگیر آلومینیومی

نوار درزگیر آلومینیومی کاربرد های بسیار زیادی دارد. عایق های لوله ای در شاخه های 2 متری تولید می شوند. به همین خاطر در هنگام عایق کاری لوله های آب گرم و سرد متراژ بالا برای پوشش درزها و نقاطی که عایق ها تمام می شوند از نوار درزگیر آلومینیومی استفاده می گردد. همچنین در زمان عایق کاری کانال های کولر از نوار درزگیر آلومینیومی بهره می برند.

 

نوار_درزگیر

 

نوار درزگیر برزنتی

نوار درزگیر برزنتی از جنس برزنت تولید می شود. از این محصول می توان در هنگام عایق کاری کانال های کولر و همچنین عایقکاری لوله ها بهره گرفت. در هنگام عایق کاری کانال های کولر در جاهایی که نیاز به درزبندی دارند از محصول نوار درزگیر برزنتی استفاده می شود. نوار درزگیر برزنتی با بستن فضاهای خالی موجب مسدود شدن نفوذ سرما و گرما به داخل کانال های کولر و لوله ها می شود.

 

 

نوار_درزگیر

 

درزگیری درب و پنجره

درزگیری درب و پنجره با نوار درزگیر الاستومری بسیار آسان است. یک طرف نوار درزگیر الاستومری به صورت چسبدار می باشد و با کندن برچسب روی آن به آسانی می توان نوار را بر روی درزهای پنجره ها درج کرد. نوار درزگیر الاستومری در عرض های 2.5 سانتی متر و 5 سانتی متر و در طول های 25 متری عرضه می شود. این محصول بسیار ارزان و به صرفه می باشد.

 

نوار_درزگیر

 

درزگیر 

درزگیر همانطور که از نامش پیداست برای پر کردن درزها به کار می رود. از درزگیر برای مانع شدن از ورود هوا و انواع حشرات به داخل محیط های بسته استفاده می گردد. درزگیر را می توان به دور در، پنجره، دریچه کولر،درب خودرو یا ماشین و... چسباند. نصب و اجرای درزگیر به آسانی انجام می گردد. در پشت درزگیر برچسب وجود دارد، لذا مشتریان در زمان اجرای این محصول برچسب آن را جدا نموده و به محل مورد نظرشان می چسبانند.

 

 

نوار_درزگیر

 

درزگیر فومی

فروشگاه تهران دما درزگیر فومی عرضه می نماید. درزگیر فومی استفاده های گوناگونی دارد. درزگیر فومی در صنعت ساختمان سازیو صنعت خودرو سازی بیشترین مصرف را دارد. در ساختمان ها برای پوشاندن فضای خالی بین پنجره ها و چهارچوب آن ها از درزگیر فومی استفاده می شود. همچنین جهت درزبندی درب های منازل و ادارات از درزگیر فوم الاستومری می توان بهره برد.

 

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

نوار_درزگیر

 

22

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :