09125456950

کانال گرد هواکش

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

 

کانال گرد هواکش

صنعت کانالسازی دارای محصولات بسیار زیاد و کاربردی ای می باشد، یکی از آن ها کانال گرد هواکش می باشد. از این محصول برای هدایت هوای آلوده ی محیط های کارگاهی،پارکینگ ها و رستوران ها می توان بهره گرفت. تولید کنندگان اندازه و قطر کانال گرد هواکش را بسته به مساحت یک مکان و یا میزان آلودگی و آلاینده های موجود آن فضا،می سازند. این کالا را می توان با بهره گیری از ورق گالوانیزه،ورق سیاه و ورق آلومینیوم تولید نمود. اما بیشترین متریالی که در هنگام ساخت کانال گرد هواکش مورد استفاده قرار می گیرد، ورق گالوانیزه است. کارخانه ی تهران دما آرکا انواع مختلفی از لوله گرد هواکش را به منظور ایجاد هوایی مطلوب در بیمارستان ها، رستوران ها و کارخانه جات تولید می کند.

 

ساخت کانال گرد هواکش 

در این بخش قصد داریم نحوه ی ساخت کانال گرد هواکش را توضیح دهیم. در کارخانه های تولیدی اولین مرحله از ساخت این محصول بررسی ابعاد و سپس برش ورق ها با دستگاه گیوتین می باشد. در مرحله ی دوم همان ورق های برش خورده شده را با استفاده از ابزار کشوزن درز طولی می زنند. سپس قطعات را در دستگاه نبرد قراد میدهند تا ورق ها گرد شوند. در مرحله ی پایانی با بهره گیری از ابزار قالب تنه دو سر ورق را که درز زده بودیم داخل یک دیگر چفت می نمائیم.

 

 

کانال گرد هواکش در رستوران ها

 امروزه وجود کانال گرد هواکش در رستوران ها به یک امر ضروری و مهم بدل شده است. این نوع کانالکشی کمک می کند تا بوی بد روغن و دود ناشی از طبخ و کباب کردن غذاها به بیرون از فضای ما هدایت شود. این یعنی ایجاد رفاه و هوای تازه و مطلوب در محیط یک رستوران که در نهایت منجر به رضایتمندی مشتریان مان می شود. در تهران دما انواع کانال گرد هواکش تولید و عرضه می شود.

 

 

 

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :