09125456950

دریچه سقفی

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

دریچه سقفی

در این صفحه از وبسایت شرکت تهران دما آرکا، می خواهیم با محصول دریچه سقفی بیشتر آشنا شویم. در این قسمت تصاویر و مطالب مربوط به انواع دریچه سقفی، دریچه سقفی چهارطرفه و دریچه سقفی دمپردار و بی دمپر را مشاهده می کنید. این کالا همانطور که از نامش پیداست در اغلب موارد در سقف ها نصب می شود. محصول دریچه سقفی دارای مدل های گوناگون و شکل های متنوعی می باشد، که در بخش بعدی تمامی آن ها درج شده است. این کالا هم در مکان هایی که دمش هوا انجام می شود و هم در جاهایی که مکش هوا صورت می گیرد، اجرا می گردد. کارخانه ی تهران دما انواع مدل های دریچه سقفی را در جنس های آلومینیومی و آهنی تولید می کند.

 

انواع دریچه سقفی

انواع دریچه سقفی کاربردهای مختص به خود را دارا می باشند. مثلا دریچه سقفی مشبک کالایی است که به منظور دهش هوا به صورت مستقیم طراحی و تولید می شود. معمولا در مکان های صنعتی و پارکینگ ها بیشترین استفاده را دارد. یکی دیگر از محصولات این دسته، کالای دریچه سقفی 4 طرفه می باشد، این محصول بسیار محبوب و پر مصرف است. این نوع بخاطر 4 جهتی که دارد، هوا را به 4 زاویه ی مختلف پرتاب می کند، به همین علت هوا به صورت یک دست به تمامی فضا هدایت می شود.

 

 

دریچه سقفی چهار طرفه

 مشهورترین و محبوب ترین کالای سقفی در میان مردم دریچه سقفی چهار طرفه می باشد. این محصول بسیار زیبا و شیک طراحی شده است، به همین دلیل استفاده از آن در یک مکان سبب لوکس شدن و جذاب شدن فضا خواهد شد. دریچه سقفی 4 طرفه هوا را به 4 جهت مختلف انتقال می دهد که این موضوع موجب خاص شدن این کالا شده است. یعنی با نصب این محصول ما شاهد دما و هوایی یک دست در هر مکان خواهیم بود. 

 

 دریچه سقفی دمپردار

 دریچه سقفی دمپردار در مدل های ۴ طرفه و ۳ طرفه قابل تولید است. اگر می خواهید پرتاب باد به ۴ جهت باشد، محصول ۴ طرفه مناسب شما می باشد. قدرت انتقال هوا در این کالا بسیار عالی بوده و دهش باد در دریچه سقفی ۴ طرفه یک نواخت است. کارخانه تهران دما انواع دریچه هوا را در متریال آهنی و آلومینیومی تولید و عرضه می کند.  مدل ۳ جهته برای کاربری جاهایی طراحی شده است که از یک طرف به دیوار و یا ستون چسبیده باشند.

 

دریچه سقفی مشبک

در این مطلب با کاربرد دریچه سقفی مشبک آشنا می شویم. به طور کلی در بیشتر مواقع از این کالا به عنوان مکنده ی هوا استفاده می کنند. در برخی موارد نیز در سالن های بزرگ و مرتفع از دریچه سقفی مشبک جهت دهش هوا بهره می گیرند. به دلیل شکل و ساختاری که این محصول دارد، جهت پرتاب باد به صورت ۹۰ درجه انجام می گیرد. تهران دما دریچه سقفی مشبک دمپردار و بی دمپر را تولید و به بازار عرضه می کند‌.

 

دریچه سقفی تایلی

دریچه سقفی تایلی از جمله محصولاتی است که در بیمارستان ها و محیط های اداری و تجاری به شکل عمده مورد استفاده قرار می گیرد. این کالا همانطور که از نمایش پیداست، در درون تایل های گچی سقف ها نصب می شود. دریچه سقفی تایلی معمولا در ابعاد استانداردی همچون 60*60، 50*50، 45*45 و... در انبارهای کارخانه ها موجود است.

 

دریچه سقفی آهنی

در برخی از پروژه های صنعتی و مسکونی ممکن است به دلیل هزینه ی کم از دریچه سقفی آهنی استفاده نمایند. کیفیت این کالا مطلوب می باشد و همانند نوع آلومینیومی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشش داده می شود. تهران دما دریچه سقفی آهنی را به دلیل مقرون به صرفه بودن آن و همچنین کیفیت خوب می سازد. 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :