09125456950

دریچه گرد

10 / 10
از 1 کاربر

 تولید و فروش انواع دریچه گرد هوا با بهترین قیمت

 

 

دریچه گرد

دریچه گرد بیشتر به منظور مکش هوا در ساختمان ها استفاده می شود. این محصول در مدل های متنوعی تولید و عرضه می شود. دریچه گرد مشبک، دریچه گرد بلندگویی و دریچه جت نازل از جمله طرح های این کالا هستند. کاربرد این محصول در راه پله ها، سرویس های بهداشتی، حمام ها و در سقف مراکز تفریحی و ورزشی می باشد. دریچه گرد در 90 درصد مواقع برای مکش هوا استفاده می شود، اما در برخی موارد نیز به عنوان دهش هوا از این کالا بهره می گیرند. دریچه گرد سقفی بلندگویی از نوع هایی است که به صورت دمنده ی هوا از آن استفاده می کنند. این مدل با دو متریال آلومینیومی و پلاستیکی تولید می شود. طرح بلندگویی هوا را به چهار طرف پرتاب می کند، به همین دلیل بهترین و مناسب ترین گزینه برای استفاده به عنوان دهش هوا می باشد. یکی از مدل های زیبا و پرکاربردی که به عنوان مکنده ی هوای نا مطلوب در یک مکان استفاده می گردد، دریچه گرد مشبک است. این شکل محصول نیز در دو متریال آلومینیومی و پلاستیکی تولید می شود. یکی دیگر از جاهایی که این کالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، داخل استخرها است. تولید انواع دریچه گرد به کمک دستگاه های مجهز و پیشرفته صورت می گیرد. زیبایی این محصول را می توانید در عکس های پایین مشاهده کنید.

دریچه_گرد

 

 

 

دریچه گرد مشبک

دریچه گرد مشبک به شکل لانه زنبور است. تفاوت این نوع با دیگر محصولات در نوع هدایت باد می باشد. دریچه گرد مشبک هوا را به صورت مستیم به محیط پرتاب می کند. مشتریان بسته به سلیقه و نیاز خودشان محصول مورد نظر خود را می توانند از صفحه فروشگاهی شرکت تهران دما آرکا خریداری نمایند. در قسمت تماس با ما پل های ارتباطی جهت خرید و مشاوره با کارشناسان این مرکز وجود دارد. در کارخانه های تولیدی دریچه گرد مشبک هم به صورت آلومینیومی و هم در شکل پلاستیکی تولید می شود.

دریچه_گرد 

دریچه گرد بلندگویی

دریچه گرد بلندگویی بهترین محصول جهت دهش هوای تازه به هر محیط می باشد. یکی از بهترین و زیباترین مدل های محصولات تهویه ساختمان است. از مهم ترین شاخصه های دریچه گرد بلندگویی پرتاب و هدایت باد به همه جهات می باشد. با نصب این کالا بر روی سقف هوا به همه ی نقاط یک فضا جریان می یابد. این محصول یکی از جدید ترین نوع دریچه کولرهای تولید شده در سال های اخیر می باشد.

دریچه_گرد

 

دریچه جت نازل

دریچه جت نازل یکی از محصولات پرکاربرد صنعت تهویه می باشد. از این کالا به منظور انتقال هوا با حجم زیاد استفاده می گردد. در سالن های همایش،نمایش و مکان های صنعتی از محصول دریچه جت نازل بهره می برند. این وسیله قابلیت تغییر جهت به بالا و پایین را دارد. به همین دلیل در فصل سرما و گرما می توان مسیر هدایت باد انواع جت نازل ها را تنظیم نمود.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد برای مکش هوای راه پله ها

دریچه گرد برای مکش هوای راه پله ها یکی از بهترین گزینه ها برای تخلیه ی هوای این مکان می باشد. بر اساس استانداردهای جدید ساختمان سازی، در راه پله های ساختمان های مسکونی و اداری میبایست فضایی جهت تهویه ی هوا وجود داشته باشد. دریچه گرد نمایی نام دیگر این کالا است که عمل رفت و برگشت هوا را انجام می دهد.

دریچه_گرد

 

قیمت دریچه گرد

کارخانه های تولیدی قیمت دریچه گرد را با استفاده از چند نکته بررسی و اعمال می کنند. در ابتدای ساخت، میزان متریال استفاده شده در یک کالا نقش بسیار مهمی در قیمت گذاری آن دارد. همچنین نوع مواد اولیه ی محصول در تنظیم هزینه و مبلغ تمام شده ی آن نیز بسیار تاثیر گذار است. به طور مثال قیمت دریچه گرد آلومینیومی با نوع پلاستیکی آن بخاطر تفاوت جنس آن ها بسیار متفاوت می باشد.

دریچه_گرد 

 

دریچه گرد پلاستیکی

دریچه گرد پلاستیکی جزء با دوام ترین محصولات تهویه می باشد. این کالا با استفاده از متریال پلاستیک تولید می گردد، به همین خاطر طول عمر آن بسیار زیاد است. دریچه گرد پلاستیکی در دو مدل مشبک و بلندگویی طراحی و عرضه می شود. سبکی این کالا موجب بیشتر استفاده شدن آن در محیط های مسکونی و صنعتی شده است. دریچه گرد پلاستیکی در قطرهای 50،45،40،35،30،25،20،15،10،8 تولید و روانه ی بازارهای مصرفی می گردد.

دریچه_گرد

 

دریچه هواکش گرد

دیچه هواکش گرد از کالاهایی می باشد که در ساختمان های بسیار استفاده می شود. در سرویس های بهداشتی جهت انتقال هوای نا مطلوب به پشت بام از این کالا استفاده می کنند. همچنین به منظور ایجاد و انتقال هوای تازه به محیط راه پله ها از دریچه هواکش گرد بهره می برند. یکی از مدل های رایجی که برای اینکار تولید می شود، دریچه گرد مشبک می باشد.

 

دریچه گرد کولر

دریچه گرد کولر در بیشتر فضاهای مسکونی و صنعتی امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کالای تهویه به نوعی عملیات مکش هوای نا مطلوب محیط را انجام می دهد. دریچه گرد مشبک،بلندگویی و جت نازل،جت دیفیوزر،اتاق عملی و متحرک(سونایی) همگی در شرکت تهران دما آرکا موجود می باشد. کافرمایان و مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره درباره ی هر یک از محصولات با شماره تماس های کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایند.

دریچه_گرد

 

خرید اینترنتی دریچه گرد

خرید اینترنتی دریچه گرد در 3 سال گذشته بسیار رونق داشته است. به همین خاطر تعداد زیادی از کارخانه های تولید این محصول، اقدام به راه اندازی صفحه های شبکه ی اجتماعی و وبسایت برای مجموعه ی خود نموده اند. هدف از تاسیس چنین بسترهایی افزایش رضایتمندی مردم می باشد. شرکت تهران دما آرکا یکی از تولیدکنندگانی است که بستر خرید اینترنتی دریچه گرد را برای مشتریان از سراسر کشور فراهم کرده است.

 

نحوه ی ساخت دریچه گرد کولر 

در این بخش از تهران دما با نحوه ی ساخت دریچه گرد کولر آشنا می شویم. این کالا در کارخانه های تولید محصولات تهویه ی ساختمان تولید می گردد. دریچه گرد با استفاده از نبردهای بزرگ صنعتی ساخته می شود. یکی از ارکان اصلی تولید اصولی و استاندارد این کالا، حضور نیروهای متخصص در زمان تولید می باشد. دریچه گرد کولر در اشکال گوناگونی همچون مشبک و بلندگویی و در دو متریال پلاستیکی و آلومینیومی ساخته می شود.

دریچه_گرد 

 

دریچه هواکش گرد پلاستیکی

دریچه هواکش گرد پلاستیکی در مقایسه با نوع آلومینیومی تفاوت هایی دارد. این سبک کالا معمولا سبک بوده و قیمت پایینتری نسبت به متریال های دیگر دارد. نکته مهمی که در دریچه هواکش گرد پلاستیکی دیده می شود، ضد آب بودن آن می باشد. قیمت مناسب این محصول و همچنین سبکی آن موجب علاقه مندی مشتریان به این کالا گشته است.

 

دریچه گرد سقفی تخت 

دریچه گرد سقفی تخت در دو شکل پلاستیکی و آلومینیومی در بازار وجود دارد. برخی از افراد محصولاتی که دارای برجستگی و بیرون زدگی می باشند را می پسند. اما بعضی دیگر یک دست بودن دریچه گرد سقفی تخت را می پسندند. در کارخانه ی تهران دما انواع گوناگونی از دریچه کولرهای گرد سقفی تولید و عرضه می شود.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد سونایی

از دریچه گرد سونایی به منظور ایجاد تهویه ی مطلوب در سرویس های بهداشتی و حمام ها بهره می برند. همچنین از این مدل در استخرها، سونا، جکوزی محیط های ورزشی و صنعتی استفاده می کنند. وسط دریچه گرد سونایی را جهت تغییر هوادهی می توان تنظیم نمود. شست و شوی این کالا خیلی راحت بوده و پس از قرارگیری در مقال آب و رطوبت هیچگونه صدمه ای نمی بیند.

دریچه_گرد

 

بهترین دریچه گرد کدام مدل است؟

بهترین دریچه گرد کدام مدل است؟ این سوالی است که قطعا در زمان خرید این محصول به ذهن هر فردی خطور می کند.  به طور کلی برترین و بهترین نوع دریچه گرد جنس آلومینیومی آن می باشد. چرا که این متریال بسیار با دوام بوده و به همین دلیل سبب افزایش ماندگاری و طول عمر محصولات می شود. دریچه گرد آلومینیومی به قدری مقاوم است که در بیشتر استخرها و سوناها با رطوبت بسیار بالا نصب می گردد.

دریچه_گرد

 

کاربرد اصلی دریچه گرد در کجاست؟

ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که کاربرد اصلی دریچه گرد در کجاست؟ پاسخ شما در این بخش از تهران دما درج شده است. انواع دریچه گرد در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در راه پله های تجاری و اداری، سرویس های بهداشتی و حمام ها،سونا و استخرها، تالارهای پذیرایی،سالن های نمایشی و سینماها معمولا از این کالا برای هوادهی مناسب بهره می برند. دریچه گردها در دو جنس پلاستیکی و آلومینیومی ساخته می شوند، که دارای مدل های متنوعی هستند. بلندگویی، مشبک، جت نازل و سونایی همگی از طرح های این کالا می باشند.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد گوش در چه مکان هایی استفاده می شود؟ 

 دریچه گرد گوش کولر در مکان های خیلی زیادی کاربرد دارد. به طور کلی در ساختمان های مسکونی از این نوع بیشتر به منظور تخلیه ی هوای نا مطلوب بهره می گیرند. قطع به یقین با ورود به یک ساختمان دریچه گرد گوش را در سرویس های بهداشتی، حمام ها و راه پله ها مشاهده خواهید کرد. اما کاربرد این وسیله در جاهای صنعتی نیز بسیار زیاد می باشد. از دریچه گرد گوش کولر در کارخانه های صنعتی،بیمارستان ها،هتل ها و سوله های ورزشی نیز بهره می برند. این کالا در مدل های بلندگویی، مشبک(لانه زنبوری،جت فن و... تولید می گردد. تولیدکنندگان با استفاده از متریال آلومینیوم و پلاستیک این محصول را می سازند.

دریچه_گرد

 

خرید دریچه گرد

بهترین و سریع ترین روش خرید دریچه گرد تهیه ی این محصول از وبسایت های اینترنتی می باشد. مردم امروزه بیشتر محصولات خود را به صورت آنلاین خریداری می کنند. خرید دریچه گرد و کالاهای مرتبط با حوزه ی تهویه ی ساختمان نیز در دو سال اخیر در بستر اینترنت بسیار رشد داشته است. شرکت تهران دما آرکا در همین راستا وبسایت فروشگاهی خود را به منظور ارائه ی محصولات خود به صورت غیر حضوری به مشتریان در اقصی نقاط کشور طراحی نموده است. افراد می توانند جهت خرید اینترنتی انواع دریچه گرد مشبک و بلندگویی پلاستیکی و آلومینیومی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

دریچه_گرد

 

جنس دریچه گرد چیست؟

دریچه گرد معمولا در دو متریال پلاستیکی و آلومینیومی تولید و روانه ی بازارهای مصرفی می شود.  هر یک از این محصولات با توجه به فضایی که قرار است قرار گیرند، ساخته می شوند. به طور مثال از دریچه گرد پلاستیکی معمولا در مکان هایی با رطوبت بالا همانند سرویس های بهداشتی و استخرها استفاده می کنند. این محصول اغلب در دو طرح مشبک(مناسب جهت مکش هوا) و بلندگویی(مناسب جهت دهش هوا) به صورت آلومینیومی و پلاستیکی تولید می شود.

 

انواع دریچه گرد و مدل های آن 

در کارخانه ی شرکت تهران دما آرکا انواع دریچه گرد و مدل های آن تولید و عرضه می شوند. کارفرمایان این محصول را بسته به نوع کاربری ای که دارد انتخاب می کنند. در این مرکز انواع دریچه گرد مشبک،بلندگویی،جت نازل و... در جنس های آلومینومی و پلاستیکی ساخته می شود. وبسایت تهران دما جهت انجام خرید اینترنتی دریچه گرد و تمامی محصولات تهویه راه اندازی شده است.

 

دریچه تهویه گرد 

در کارخانه ی تهران دما انواع دریچه تهویه گرد تولید و عرضه می گردد. این مدل محصول بیشتر به منظور دهش و مکش هوا مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین نام آن را دریچه تهویه گرد می گذاریم، چرا که به وسیله ی آن می توان مکش هوا و دهش هوا را انجام داد. مشتریان از سراسر کشور می توانند جهت خرید این کالا به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا پیام دهند و پیش فاکتور دریافت نمایند.

دریچه_گرد

 

قیمت دریچه سقفی گرد تخت 

با تماس با کارخانه ی تهران دما می توانید از قیمت دریچه سقفی گرد تخت مطلع شوید. مدلی که گفته شد در دو طرح مشبک و بلندگویی تولید و عرضه می گردد. معمولا دریچه سقفی گرد تخت به صورت بی رنگ(رنگ خود آلومینیوم) و رنگ سفید کوره ای ساخته می شود. کارفرمایان و مشتریان علاقه ی زیادی به این مدل دارند، چرا که هم زیبا است و هم با سطح روی سقف یکسان می باشد. 

دریچه_گرد

 

دریچه کولر دایره ای(گرد) 

یکی از محصولات پرکاربردی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، دریچه کولر دایره ای(گرد) است. معمولا از این نوع دریچه هوا در راه پله ها، پارکینگ ها، سرویس های بهداشتی و نمای ساختمان ها استفاده می کنند. دریچه کولر دایره ای(گرد) اغلب در محیط هایی کاربرد دارد که نیاز به تخلیه ی هوا باشد. تهران دما انواع گوناگونی از این کالا را جهت تامین نیاز مشتریان خود تولید و عرضه می نماید.

دریچه_گرد

 

 مرکز خرید دریچه گرد هواکش

شرکت تهران دما آرکا مرکز خرید دریچه گرد هواکش در ایران می باشد. در این مجمعه انواع گوناگونی از این کالا و همچنین تمامی محصولات تهویه ی ساختمان موجود است. مشتریان از سراسر ایران می توانند به صورت غیر حضوری و اینترنتی از مرکز خرید دریچه گرد هواکش تهران دما کالاهای خود را به راحتی تهیه کنند.

دریچه_گرد

 

 قیمت دریچه گرد پلاستیکی

قیمت دریچه گرد پلاستیکی با توجه با قطر داخلی و همینطور مدلی که دارد متغیر می باشد. در شرکت تهران دما این کالا در اندازه های ۵ و ۷ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ و ۵۵ و ۶۰ تولید و عرضه می شود. قیمت دریچه گرد مشبک بلندگویی نسبت به مدل مشبک کمی گران تر است. 

دریچه_گرد

 

 دریچه گردابی

دریچه گردابی یکی از کالاهای تهویه می باشد که توسط تهران دما عرضه می گردد. این محصول با نا دریچه خورشیدی نیز شناخته می شود. در کارخانه های تولیدی دریچه گردابی را با الهام گرفتن از خورشید و تابش نور آن طراحی نموده اند. این کالا کارایی بسیار بالایی داشته و جزء شیک ترین دریچه گردها می باشد.

دریچه_گرد

 

خرید اینترنتی دریچه گرد

 خرید اینترنتی دریچه گرد یکی از راه های آسان تهیه ی این محصول می باشد. امروزه وبسایت های مطمان و زیادی در زمینه فروش اینترنتی کالاهای تهویه ی ساختمان در حال فعالیت هستند. یکی از اولین وبسایت ها و کارخانه هایی که اقدام به راه اندازی بستر خرید اینترنتی دریچه گرد نموده است، شرکت تهران دما آرکا می باشد.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد آبی

در استخرها و سرویس های بهداشتی محصولی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، دریچه گرد آبی است. کالایی که مقاومت بالایی داشته و در برابر رطوبت آسیب نمی بیند. دریچه گرد آبی معمولا از جنس پلاستیک تولید می شود و در محیط هایی که دارای رطوبت و آب باشد، نصب می گردد. کارخانه ی تهران دما انواع گوناگونی از دریچه گرد آبی پلاستیکی مشبک و بلندگویی را در قطرهای استاندارد تولید می کند.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد آلومینیومی

در کارخانه ی تهران دما انواع گوناگونی از دریچه گرد آلومینیومی تولید و عرضه می شود. این مدل کالا با متریال آلومینیوم تضمین کننده ی کیفیت و طول عمر بالای آن می باشد. امروزه دریچه گرد آلومینیومی بیشترین رتبه ی استفاده را در ساختمان های مختلف کسب نموده است. این محصول در دو مدل دریچه گرد آلومینیومی مشبک و دریچه گرد آلومینیومی بلندگویی ساخته می شود.

 

دریچه گرد پلاستیکی

در شرکت تهران دما انواع دریچه گرد پلاستیکی عرضه می شود. همانطور که می دانید این کالا در راه پله ها، پارکینگ ها،سوناها، سرویس های بهداشتی و حمام ها و استخرها کاربرد دارد. دریچه گرد پلاستیکی در دو مدل مشبک و بلندگویی طراحی و نصب می شود.  این محصول به گونه ای ساخته شده است که مشتریان بتوانند به راحتی آن را نصب کنند. در قسمت عقب دریچه گرد پلاستیکی دو عدد فنر دو دو طرف نصب شده است که افراد با فشردن آن ها و قرار دادن دریچه در محفظه، این کالا را به کمک این فنرها قلاب می نمایند.

دریچه_گرد

 

تولید دریچه گرد

در کارخانه ی شرکت تهران دما آرکا تولید دریچه گرد انجام می شود. در این مرکز محصولات متنوعی از صنعت تهویه ی ساختمان طراحی و ساخته می شود. انواع دریچه گرد آلومینیومی و انواع دریچه گرد پلاستیکی در مدل های مشبک،بلندگویی و جت نازل تولید و عرضه می گردد. هدف این کارخانه ساخت کالاهای با کیفیت و اجرای آن ها در مکان های مختلف است. تولید دریچه گرد در تهران دما به کمک دستگاه های مجهز و پیشرفته و همچنین نیروی کار ماهر انجام می شود.

دریچه_گرد

 مراحل ساخت دریچه گرد

در این قسمت از تهران دما می خواهیم مراحل ساخت دریچه گرد را توضیح دهیم. هر یک از مدل های این محصول دارای ویژگی های ظاهری و کاربردی ای می باشند که همین تفاوت ها در زمان تولید، آن ها را از یکدیگر مجزا می کند. در کارخانه ها هنگامی که می خواهند دریچه گرد را تولید کنند، قبل از هر چیز ورق و پروفیل آلومینیوم و تمام متریال مصرفی مورد نیاز را تهیه می نمایند. پس از آن نوبت به برش زدن ورق ها طبق قطرهای مصرفی مان می باشد. بعد از آن متریال برش خورده را داخل دستگاه های نبرد و خم قرار می دهیم. در پایان مراحل ساخت دریچه گرد، هر یک از محصولات را با توجه به نیاز مشتری مونتاژ نموده و در آخر با استفاده از کوره ی رنگ،هر یک را رنگ آمیزی می کنیم.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد برای نما

دریچه گرد برای نما نیز استفاده می شود. این محصول معمولا برای تخلیه هوا و همچنین ایجاد هوای تازه در درون راه پله های ساختمان های مسکونی،تجاری و تفریحی نصب می شود. دریچه گرد برای نما علاوه بر ایجادی هوای مطلوب در درون ساختمان ها، زیبایی را نیز در نمای یک مکان به ارمغان می آورد‌. 

دریچه_گرد

خرید دریچه گرد با کیفیت

برای خرید دریچه گرد با کیفیت لازم است به چند نکته توجه کنیم. در ابتدا جنس ورق و کیفیت آن را مورد بررسی قرار می دهیم. ورق مصرفی با ضخامت ۱ میل بهترین و مناسبترین گزینه می باشد. نحوه ی قرارگیری و اتصال محکم لبه ها و پره های دریچه به یکدیگر مورد مهمی است که بر روی دوام و عمر کالا تاثیر بسیار زیادی دارد. در آخر با توجه به جغرافیا و مکان مورد نظر خودمان اقدام به خرید دریچه گرد با کیفیت می نمائیم.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد خورشیدی

دریچه گرد خورشیدی یک محصول جدید و خاص است. تولیدکنندگان این کالا را با الهام گرفتن از خورشید، طراحی و تولید کرده اند. دریچه گرد خورشیدی در دو متریال آلومینیومی و پلاستیکی ساخته و عرضه می شود. این مدل همانند طرح بلندگویی، محصولی کاربردی جهت به کارگیری در جاهایی است که عمل دهش هوا صورت می گیرد.

دریچه_گرد

 

ارسال دریچه گرد به تمام استان ها

کارخانه تهران دما تولیدات خود را افزایش داده  به همین دلیل امکان ارسال دریچه گرد به تمام استان ها را فراهم نموده است. این مجموعه همه ی سایزهای استاندارد را معمولا به صورت آماده در انبار خود موجود دارد. سایزهای غیر استانداد دریچه گرد را نیز ۷ روز کاری زمان می برد تولید و دیگر استان ها ارسال نماید.

دریچه_گرد

 

 

متریال دریچه گرد چیست؟

متریال دریچه گرد چیست؟ شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد. همانطور که در قسمت های بالا گفته شد، این کالا در مدل های مشبک،بلندگویی و خورشیدی تولید می شود. تولیدکنندگان دریچه گرد را با استفاده از متریال های آلومینیوم و پلاستیک می سازند. تهران دما نیز این محصول را در دو جنس بالا تولید و عرضه می کند.

دریچه_گرد

 

مرکز فروش دریچه گرد

کارخانه ی تهران دما مرکز فروش دریچه گرد می باشد. در این مرکز انواع مختلفی از دریچه هوا تولید و عرض می شود. در این مجموعه انواع دریچه گرد مشبک، بلندگویی، خورشیدی و جت نازل در جنس آلومینیومی و پلاستیکی تولید می گردد.کارخانه تهران دما تمامی کالاها را پس از اینکه ساخته می شوند، درون کوره قرار داده و با رنگ الکترواستاتیک آنها را رنگ آمیزی می کند.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد در کارخانه ها 

دریچه گرد در کارخانه ها نیز کاربرد دارد و یکی از مصارف این محصول در کارگاه های صنعتی است. معمولا در اینگونه مکان ها برای تامین هوای سالم از کانال کولر گرد بهره می گیرند. دریچه گرد هم به همین دلیل بر روی دهانه این نوع کانالکشی نصب می شود. زیبایی این محصول در کارخانه های صنعتی بسیار چشم گیر بوده و به همین دلیل مدیران کارگاه های صنعتی در زمان خرید این کالا را انتخاب می کنند.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد تهویه هوا

به منظور ایجاد هوای سالم و تخلیه ی هوای کثیف محیط ها از دریچه گرد تهویه هوا می توان کمک گرفت. نصب کردن این محصول در یک فضا هم زیبایی آن مکان را تضمین می‌کند و هم هوای تازه را تامین می نماید. دریچه گرد تهویه در مدل مشبک برای انجام این کاربری در بیشتر مواقع استفاده می شود، که در جنس های آلومینیوم و پلاستیک تولید می شود. در راه پله ها و استخرها از این کالا بهره می گیرند.

دریچه_گرد

 

تعیین قیمت دریچه گرد آلومینیومی

عوامل گوناگونی بر روی تعیین قیمت دریچه گرد آلومینیومی تاثیر گذار هستند. در این قسمت به بررسی موارد مهمی می پردازیم که سبب افزایش و یا کاهش هزینه ی این محصول می شوند. اصلی ترین دلیل زیاد و کم شدن قیمت دریچه گرد آلومینیومی تغییر قطر داخلی محصول است. به طور مثال یک دریچه با اندازه ی ۱۲ سانتی متر، قیمتش با یک دریچه به اندازه ی ۲۰ سانتی متر کاملا متفاوت می باشد. 

دریچه_گرد

 

راهنمای نصب دریچه گرد

با این بخش از تهران دما همراه باشید تا با راهنمای نصب دریچه گرد، بتوانید محصولات خود را به راحتی جای گذاری نمائید. تولیدکنندگان این کالا را به گونه ای طراحی نموده اند که در قسمت عقبی و پشت دریچه دو عدد فنر فلزی قرار می گیرد. این فنرها برای این در پشت دریچه گرد هستند تا در زمان نصب افراد بتوانند به راحتی با فشار دادن آن ها و قرار دادن دریچه در فضای خالی محصول را نصب کنند. به کمک این روش دیگر نیازی به میخ زدن به سقف یا دیوار نیست.

دریچه_گرد

ارسال دریچه گرد به همه ی شهرها

ارسال دریچه گرد به همه ی شهرها توسط تهران دما انجام می شود. تمامی مشتریان از تمامی استان های کشور می توانند جهت خرید این محصول اقدام نمایند. امروزه با توجه به رشد و توسعه ی حمل و نقل و همچنین بسترهای اینترنتی، خرید و فروش محصولات بسیار آسان شده است. جهت تهیه ی انواع دریچه گرد می توانید با کارشناس تهران دما تماس بگیرید.

دریچه_گرد

 

تنوع قطرهای دریچه گرد

تنوع قطرهای دریچه گرد آلومینیومی و پلاستیکی بسیار بالا می باشد. هر کدام از اندازه های این محصول مصارف مختص به خود را دارند. به طور مثال در کارخانه های صنعتی اغلب اوقات از دریچه گرد با قطرهای ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ استفاده می کنند. اما در مکان های مسکونی و اداری از اندازه های کوچک تری مانند: ۱۰ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ بهره می‌گیرند.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد پرتاب هوا

اگر می خواهید دریچه گرد پرتاب هوا تهیه کنید، بهترین نوع جهت این کاربری مدل بلندگویی است. پره های این محصول طوری طراحی شده اند که بتوانند هوای موجود داخل کانال کولر ها را به همه ی جهت ها انتقال دهند. دریچه گرد پرتاب هوای بلندگویی در دو متریال آلومینیومی و پلاستیکی تولید می شود.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد دمپردار

یکی از محصولات پر کاربردو جدید صنعت تهویه، دریچه گرد دمپردار می باشد. در برخی از مکان های مسکونی و صنعتی به منظور بستن پره های عقبی در فصل های زمستان این کالا نصب می گردد. برای باز و بسته نمودن دمپر این کالا، با استفاده از پیچ گوشتی پشت پره ی وسطی را باز و بسته می کنیم. دریچه گرد دمپردار در تمامی مدل های بلندگویی،مشبک،جت نازل،اتاق عمل،خورشیدی و سقفی متحرک(سونایی) تولید و عرضه می گردد.

دریچه_گرد

 

اندازه گیری دریچه گرد

جهت اندازه گیری دریچه گرد کافی است محفظه ی داخل گچ دیوار و یا فضای خالی را متر بزنید‌. معمولا در راه پله ها ابعادی که برای نصب این محصول طراحی می کنند، در قطرهای ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ سانتی متر می باشد. اندازه ی دریچه گرد در پارکینگ ها کمی بزرگتر است و در سایزهای ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ می باشد. همچنین ابعاد این محصول جهت نصب در مکان های صنعتی ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۵ و ۶۰  سانتی متر است.

دریچه_گرد

 

مرکز فروش دریچه گرد در تهران

بزرگترین و قدیمی ترین مرکز فروش دریچه گرد در تهران، کارخانه ی تهران دما می باشد. در این مرکز انواع گوناگونی از محصولات تولید و عرضه می گردد. انواع دریچه گرد مشبک، بلندگویی، جت نازل و سونایی در متریال های پلاستیکی و آلومینیومی موجود می باشد. این کالا در سایزهای استاندارد در انبار تهران دما وجود دارد، اما برخی از ابعاد نیازمند تولید هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

دریچه_گرد

 

دریچه گرد باران گیر چیست؟ 

دریچه گرد باران گیر جدیدترین کالای صنعت تهویه است. با نصب این کالا بر روی نما و یا راه پله ها، از نفوذ باران به درون محیطمان جلوگیری می کنیم. دریچه گرد باران گیر فقط در جنس آلومینومی تولید می شود. این محصول در تمامی قطرهای مختلف موجود است.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد دمپردار در کجا استفاده می شود؟

از دریچه گرد دمپردار در برخی از محیط هایی که نیاز به تغییر هوادهی دارد، بهره می گیرند‌. این کالا برترین مدل جهت تنظیم دمای یک محیط می‌باشد. دریچه گرد دمپردار به صورت سفارشی در قطرهای متنوع تولید و عرضه می گردد.

دریچه_گرد

 

جنس رنگ دریچه گرد چیست؟

 متریال مصرفی در تولید دریچه گرد آلومینیوم می باشد. این کالا پیش از رنگ آمیزی به شکل نقره ای است. جنس رنگ دریچه گرد از مواد پودری بوده و به شیوه ی کوره ای بر روی کالا درج می گردد. به صورت پایه ای در رنگ سفید طراحی می شود، اما در صورت سفارش تعداد بالا می توان رنگی مشکی، کرم،قهوه ای سوخته و... را نیز بر روی محصول اعمال نمود.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد پلاستیکی یا آلومینیومی؟

شاید در زمان تهیه ی این محصول با خودتان بگویید که دریچه گرد پلاستیکی یا آلومینیومی؟!

هر کدام از این متریال ها کیفیت مطلوبی دارند. اما جهت بهره وری بهتر و بیشتر هر نوع با توجه به نوع کاربری شان میبایست انتخاب شوند. به طور مثال در مکان هایی که بخار آب و تماس آب با محصول وجود دارد، دریچه گرد پلاستیکی توصیه می شود. همچنین در جاهایی که حرارت بالایی وجود دارد و یا در محیط های بیرونی قرار است نصب شود از جنس آلومینیومی می توان بهره برد.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد برای دهش هوا 

در بعضی از اماکنی که بر روی سقف آن ها کانال کولر جهت دهش هوا تعبیه شده، ما نیاز به نصب دریچه گرد از نوع بلندگویی داریم. چرا این مدل را بهتر است برای این کاربری استفاده کنیم؟ دلیل این موضوع طراحی استاندارد و اصولی دریچه گرد بلندگویی می باشد. این کالا طوری ساخته شده که هوای تازه را به تمامی جهات به صورت یک دست پخش نماید.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد فنردار چیست؟ 

تولیدی ها برخی از کالاهای دریچه گرد را برای اینکه نصب آن ها راحت تر انجام گیرد، به صورت فنردار می سازند. در پشت این کالا حفره هایی به جهت قرارگیری فنر طراحی شده است. دریچه گرد فنردار به راحتی بر روی دیوار و یا سقف ها اجرا می شود. این قابلیت هم بر روی جنس آلومینیومی و هم جنس پلاستیکی وجود دارد.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد نمای باران گیر 

برای اینکه در زمان بارش باران جلوی نفوذ آنرا به درون محیط ها بگیریم، از محصول دریچه گرد نمای باران گیر استفاده می کنیم. کالایی که بسیار زیبا طراحی شده است. دریچه گرد باران گیر در دو حالت مشبک و خطی قابل تولید می باشد. در قسمت بالایی این کالا ورقی نیم دایره شبیه به قرنیز قرار می گیرد تا مانع از ورود بارندگی به درون فضا گردد.

دریچه_گرد

 

دریچه گرد استاندارد آتش نشانی

در ساختمان های مسکونی اداره ی آتش نشانی قانونی مهم را وضع نموده است که استفاده و نصب دریچه گرد استاندارد در آن الزامی می باشد. بودن این کالا موجب مکش هوای آلوده ی یک محیط و همچنین ورود هوای تازه می شود. به همین خاطر اداره نظارت بر ساختمان ها و همینطور سازمان آتش نشانی پس از نصب دریچه گرد مشبک استاندارد، مجوزهای لازم را برای دریافت پایان کار می دهند. این کالا را می توان در جنس آلومینیوم و پلاستیکی تهیه و اجرا نمود.

 

دریچه_گرد

 

دریچه گرد برای حمام

بهترین محصول دریچه گرد برای حمام نوع مشبک پلاستیکی است. بخاطر وجود رطوبت در سرویس های بهداشتی و استخرها، بدون شبک بهره گیری از متریالی که دچار پوسیدگی و خرابی نشود، یکی از ضروریات می باشد. دریچه گرد مشبک پلاستیکی حمام معمولا در قطرهای 8 و 10 و 12 طراحی و اجرا می گردد.  این کالا به جهت رفت و برگشت هوای تازه نصب می شود.

 

دریچه_گرد

 

از کجا دریچه گرد بخریم؟

محصول دریچه گرد توسط کارخانه های محدودی تولید و عرضه می گردد. معمولا تولیدی هایی که دریچه هوا مربع و مستطیل شکل می سازند؛ این کالا را نمی سازند. ساخت محصول دریچه گرد کار بسیار سخت و زمانبری است. ساختن این مدل باید با استفاده از دستگاه های مجهز و به روز انجام گیرد. تهران دما انواع دریچه گرد را در مدل ها و قطرهای مختلفی تولید و عرضه می کند.

دریچه_گرد

 

رنگ دریچه گرد چه نوعی است؟

دریچه گرد آلومینیومی در کارگاه های صنعتی توسط دستگاه های مجهز تولید می شود. در کارخانه ها با استفاده از کوره، رنگ پودری الکترواستاتیک را بر روی محصولات اعمال می کنند. رنگ سفید معمولا، پایه ی اصلی می باشد، اما به سفارش مشتریان و در تعدادهای بالا مشکی و... نیز تولید می گردد.

دریچه_گرد

 

کاربرد دریچه گرد در دستشویی

اغلب دستشویی ها اگر نقطه ای برای خروج هوای نا سالم نداشته باشند؛ قطعا موجب ناراحتی افراد می گردد. دریچه گرد می تواند با قرار گیری در بالای سرویس های بهداشتی، سبب خارج شدن هوا و بوی نا مطبوع شود.

دریچه_گرد

 

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

دریچه_گرد

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :