09125456950

دریچه گرد بلندگویی

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه گرد بلندگویی

در این صفحه از وبسایت تهران دما با محصول دریچه گرد بلندگویی آشنا می‌شویم. تصاویر و ویژگی های این‌کالا در ادامه ی این مطلب درج شده‌ است، با‌ ما همراه باشید. این کالا در دو جنس دریچه گرد بلندگویی آلومینیومی و دریچه گرد بلندگویی پلاستیکی طراحی و تولید می شود. از این محصول در بسیاری از مکان های مسکونی،تفریحی و تجاری استفاده می کنند. اگر می‌خواهید از قیمت دریچه گرد بلندگویی مطلع شوید، پایین این‌صفحه را مطالعه کنید تا شما را با عوامل مختلفی که در قیمت گذاری این‌کالا نقش دارند، آشنا نمائیم.

 

 دریچه گرد بلندگویی آلومینیومی

محصولی که می‌خواهیم درباره ی آن صحبت‌ کنیم، دریچه گرد بلندگویی آلومینیومی می باشد. این کالا بسیار زیبا و شیک بوده و به همین خاطر در بیشتر مکان ها قابل مشاهده است. دریچه گرد بلندگویی آلومینیومی ظاهری همانند بلندگو داشته و طوری طراحی شده که مسیر باد را به همه ی جهات پرتاب می‌کند. تولیدکنندگان این کالا را با استفاده از ورق ۱ میل آلومینیوم میسازند و بعد با استفاده از کوره، رنگ الکترواستاتیک را بر روی آن تثبیت می‌کنند.

 

دریچه گرد بلندگویی پلاستیکی

کارخانه ی تهران دما انواع دریچه گرد بلندگویی پلاستیکی را نیز تولید می کند. این محصول با توجه به متریالی که دارد نسبت به گزینه ی آلومینیومی قیمت مقرون به صرفه تری دارد. یکی از ویژگی های مثبت دیگر دریچه گرد بلندگویی پلاستیکی سبکی و ضد آب بودن آن است. این محصول در مکان های مرطوبی همچون استخرها و سوناها کاربرد بسیار زیادی دارد. برای خرید دریچه گرد بلندگویی می توانید با کارشناسان تهران دما تماس بگیرید و یا به شماره واتس آپ ما پیغام دهید.

 

قیمت دریچه گرد بلندگویی

عوامل مختلفی در قیمت دریچه گرد بلندگویی تاثیر گذار می باشند که در این قسمت آن ها را شرح می دهیم. اولین و اصلی ترین عامل متریال به کارگرفته شده برای تولید این کالا است. دومین موضوع کیفیت و ضخامت ورق مصرفی می باشد که تاثیر چشم گیری بر روی قیمت دریچه گرد بلندگویی دارد. مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات درباره ی هر یک از کالاهای کارخانه ی تهران دما، با کارشناسان این مرکز تماس بگیرند. همچنین می توانید به منظور خرید اینترنتی دریچه گرد بلندگویی به واتس آپ کارگاه به شماره ۰۹۱۹۰۸۸۸۲۴۵ پیغام دهید.

 

عملکرد دریچه گرد بلندگویی

جهت پخش باد از سقف به تمامی نقاط یک محیط عملکرد دریچه گرد بلندگویی بهترین گزینه می باشد. این محصول دقیقا همانند دریچه سقفی ۴ طرفه است، منتهی به شکل دایره ای طراحی می شود. اگر بخواهیم به صورت یک دست و مساوی دمای یک محیط را در حالت متعادل نگه داریم، بهترین کالا برای اینکار دریچه گرد بلندگویی است.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :