09125456950

عایق الاستومری شانه تخم مرغی

10 / 10
از 1 کاربر
عایق الاستومری شانه تخم مرغی

در این برگه از وبسایت تهران دما با کاربردها و ویژگی های عایق الاستومری شانه تخم مرغی آشنا می شویم. همانطور که میدانید این محصول بهترین و پرکاربردترین عایق جهت آکوستیک کردن صداهای مزاحم می باشد. عایق الاستومری شانه تخم مرغی به دلیل شکلی که دارد، هر گونه صدا را در خود دفع می کند و مانع انتقال صدا به بیرون از یک محیط می شود‌. این کالا در عرض ۱۰۰ سانتی متر و در رول های ۸ متری به صورت خام و پشت چسبدار تولید و عرضه می گردد. در ادامه ی مطلب کاربرد عایق الاستومری شانه تخم مرغی و ساختار عایق الاستومری شانه تخم مرغی را برایتان توضیح داده ایم.

 

کاربرد عایق الاستومری شانه تخم مرغی

امروزه کاربرد عایق الاستومری شانه تخم مرغی در محیط های مختلف بسیار زیاد است. بیشترین مکانی که از این کالا تا کنون استفاده شده، استودیوهای ضبط صدا می باشد. عایق الاستومری شانه تخم مرغی به دلیل شکل و فرمی که دارد مانع از منعکس شدن صدا و مانع از بیرون رفتن صدا از یک محیط است. از این محصول در پلاتوهای نمایش،سالن های کنفرانس،همایش ها،سینماها،سالن های تاتر نیز استفاده می شود. نکته ی جالب اینکه از عایق الاستومری شانه تخم مرغی در منازل مسکونی هم می توان بهره برد‌.

 

ساختار عایق الاستومری شانه تخم مرغی

 در این مطلب قصد داریم ساختار عایق الاستومری شانه تخم مرغی را برایتان شرح دهیم‌. این مخصول از مواد سلول بسته ای به نام الاستومر تشکیل شده است. رنگ عایق الاستومری شانه تخم مرغی مشکلی بوده و ظاهری شبیه به شانه ی تخم مرغ دارد، به همین دلیل این نام را بر روی آن گذاشته اند. ظاهر و فرم این کالا به دلیل اینکه صدا در قسمت های پایین قله دفع بشود به این مدل طراحی شده است. مشتریان می توانند برای خرید عایق الاستومری شانه تخم مرغی با شرکت تهران دما آرکا تماس بگیرند.

 

قیمت عایق الاستومری شانه تخم مرغی چقدر است؟

حالا که با شکل و ساختار محصول فوق آشنا شدیم، بیایید قیمت عایق الاستومری شانه تخم مرغی را بدانیم. به طور کلی این کالا در دو ضخامت ۱۹ و ۲۵ میلی متر تولید و عرضه می‌گردد. قیمت هر یک متفاوت بوده و مشتریان بر اساس نیاز خود هر کدام را تهیه می کنند. قیمت عایق الاستومری شانه تخم مرغی نسبت به محصول صاف و معمولی ۳۰ درصد بالاتر می باشد. دلیل این موضوع برجستگی ها و ساختار ظاهری این محصول است.

 

آکوستیک کردن با عایق الاستومری شانه تخم مرغی

بهترین راه دفع صدا و جلوگیری از بیرون روی صدا، آکوستیک کردن با عایق الاستومری شانه تخم مرغی است‌‌‌‌‌‌. این محصول که از فوم الاستومر و مواد سلول بسته تشکیل شده، خود دارای خاصیت دفع صدا می باشد و برای اینکه قوی تر شود در کارگاه های صنعتی به شکل شانه تخم مرغی طراحی می گردد. بدین ترتیب قدرت دفع صدای این کالا به شدت افزایش می یابد.

 

عایق صوتی چسبی شانه تخم مرغی 

 عایق صوتی چسبی شانه تخم مرغی یک محصول منحصر به فرد و عالی جهت دفع صدا می باشد. بسیاری از مدیران استودیوهای ضبط صدا و تصویر و همچنین پلاتودارها و سینماها، دوست دارند محصول عایقی که تهیه می کنند را بتوانند خودشان به راحتی نصب کنند. عایق صوتی چسبی شانه تخم مرغی کالایی است که این نیاز مصرف کنندگان را تامین می نماید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :