09125456950

عایق الاستومری

9 / 10
از 65 کاربر

 

اطلاعات مفید عایق الاستومری

برای دریافت اطلاعات مفید عایق الاستومری این مطلب را دنبال کنید.  عایق الاستومری در ابتدا در دهه ی 1900 میلادی توسعه یافت و تاثیر چشم گیری بر صنعت عایق گذاشت. بزرگ ترین وجه تمایز عایق الاستومری ساختار سلولی آن می باشد که سبب مقاومت بالای آن در برابر رطوبت می باشد. در درون عایق الاستومری میلیون ها موارد ریز و درشت وجود دارند که همگی در برابر مهاجرت مایع مقاومت می کنند. این ویژگی عایق الاستومری علاوه بر اینکه نفوذ رطوبت را مانع می شود، همچنین عملکرد پایدار و طولانی مدت انرژی را نیز تضمین می کند. فوم الاستومریک سلول بسته نفوذ پذیری آب را به حداقل رسانده و مانع نفوذ رطوبت می گردد. با اطمینان می توان گفت عایق الاستومری با قابلیت هایی که دارد، موجب می شود تا رطوبت و حرارت به داخل سیستم های سرمایشی و گرمایشی وارد نشود. عایق الاستومری از 3 مواد اصلی تشکیل شده است، این مواد عبارت اند از: مخلوط مواد لاستیک مصنوعی، به طور رایج لاستیک بوتادین نیتریل (NBR) و/ یا مونومر اتیلن_پرو پیلن دیین (EPDM) ، مواد وینیل کلرید (PVC) و در پایان استفاده از یک ماده ی کف کننده ی شیمایی در تولید عایق های الاستومری مرسوم می باشد. عایق الاستومری یک عایق حرارتی و رطوبتی می باشد. با استفاده از این محصول می توان نفوذ سرما و گرما به سیستم های سرمایشی و گرمایشی را مانع شد. عایق الاستومری کاربردهای متنوعی در صنعت ساختمان و دیگر صنایع دارد. برای عایق کاری لوله های آب گرم و لوله های آب سرد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از عایق های الاستومریک به جهت عایق نمودن انواع کانال های تهویه می توان استفاده نمود. این عایق ها در دو نوع لوله ای رولی تولید و به بازار عرضه می گردند. شرکت تهران دما محصولات خود را در ضخامت های مختلف ایجاد و به مشتریان ارائه می نماید.

 

عایق_الاستومری 

 

کاربرد عایق الاستومری

عایق الاستومری در چه جاهایی استفاده می شود؟ عایق الاستومری در مکان ها و در امور مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پر کاربرد ترین موارد مصرف عایق الاستومری در صنعت ساختمان سازی می باشد. اغلب برای عایق کاری تاسیسات ساختمانی از این محصول استفاده می شود. عایق کاری کانال های کولر و همچنین لوله های آب سرد و گرم در ساختمان ها با اینگونه عایق ها انجام می شود. برای عایق اتصالات و مخازن و نیز در صنعت خودروسازی از این کالا استفاده می شود. همچنین برای عایق نمودن صدا در استودیوهای ضبط صدا، سالن های همایش، سالن های تاتر و موسیقی از عایق الاستومری شانه تخم مرغی استفاده می شود. با کمی مطالعه و تحقیق درباره ی محصول عایق الاستومری متوجه خواهیم شد که این محصول در انواع و ابعاد گوناگونی تولید و مصرف می شود. بی شک عایق الاستومریک یکی از پرکاربردترین و بهترین محصولات برای عایق نمودن امور مختلف می باشد. این کالا بسیار آسان نصب شده و بیشترین بازدهی را برای افراد دارد به همین دلیل عایق الاستومریک مورد علاقه ی کارفرمایان می باشد.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی یک محصول جدید و پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. در صنعت خودروسازی، در صنعت ساختمان سازی، در برخی از کارخانه جات تولیدی کفش و... از عایق الاستومری رولی استفاده می گردد. در ساختمان ها برای عایق نمودن کانال های کولر از این کالا استفاده می گردد، همچنین عایق رولی برای حفظ انرژیه دستگاه های تاسیساتی استفاده می گردد. در سال های اخیر عایق الاستومری رولی به دلیل فواید بسیار زیادی که دارد، جایگاه بسیار خوبی را در میان صنعت گران کسب نموده است. در خودروسازی برای عایق نمودن هوا و صداگیری درزها از عایق الاستومری رولی استفاده می کنند. عایق الاستومری رولی یک عایق حرارتی و برودتی می باشد. عایق الاستومری رولی در موارد مختلفی از تأسیسات ساختمانی و... مورد استفاده قرار می گیرد. این عایق محافظ بسیار قدرتمندی برای گرما و سرما و همچنین صدا می باشد.عایق الاستومری بسیار مقاوم بوده و همچنین مناسب ترین جایگزین برای عایق های پشم شیشه می باشد. به همین دلیل جهت عایق کاری بدنه ی دستگاه های تهویه(از جمله داکت و اسپیلت) و همچنین جهت عایق کاری کانال های انتقال هوا و عایق کاری لوله های قطر بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق الاستومری در برابر چه مخاطراتی مقاوم است؟

عایق الاستومری در برابر مخاطرات گوناگونی پایدار و مقاوم می باشد. عایق الاستومری در برابر گرد و خاک هوا، غبار و بادهای شدید، انواع آلودگیهای محیطی مختلف، رطوبت محیط و بخار آب و مایعات مقاومت بسیار بالایی را از خود بروز می دهد. مقابله با انواع گوناگون آلودگیها و همچنین کیفبیت و سرعت در نصب محصول عایق الاستومری سبب افزایش رضایتمندی افراد شده است.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار

عایق الاستومری بسیار انطعاف پذیر و سبک می باشند. به همین خاطر استفاده از عایق الاستومری سبب صرفه جویی در زمان و انرژی می شود. عایق الاستومری در برابر رشد قارچ و کپک، آتش سوزی، نفوذ رطوبت و بخار، خوردگی، مواد شیمیایی و روغن مقاومت بسیار زیادی دارند.ما می توانیم سرعت انجام پروژه صنعتی و ساختمانی خودمان را با استفاده از عایق های رولی پشت چسب دار نخدار بالا ببریم. سریع ترین روش اجرای عایق الاستومری رولی استفاده از عایق پشت چسبدار می باشد. با خرید این محصول افراد مبتدی نیز می توانند به آسانی محیط مورد نظر خود را عایق نمایند. به یک طرف عایق های الاستومری پشت چسبدار چسب مخصوص آغشته شده است. برای عایق کاری یک فضا ابتدا بر چسبی که در پشت عایق رولی درج شده است را جدا می نمائیم و در مرحله ی آخر عایق الاستومری را بر روی کانال کولر و یا دیگر نقاط می چسبانیم. عایق الاستومری یکی از جدید ترین محصولاتی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

عایق_الاستومری

 

تقاوت عایق الاستومری حرارتی رطوبتی صوتی

در این متن قصدا داریم تفاوت عایق الاستومری حرارتی رطوبتی صوتی را به صورت روان بیان کنیم. عایق حرارتی محصولی است که به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی های حرارتی استفاده می شود. عایق الاستومری رطوبتی همانطور که از نامش پیداست، جهت جذب رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد. عایق صوتی الاستومری مصارف خاص خود را دارد. برای عایق نمودن صدا از عایق صوتی می توان بهره برد. عایق های صوتی صداهای مخرب محیط را به خوبی دفع می کنند. 

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری رولی در کانال سازی

عایق الاستومری رولی در کانال سازی کولر مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور ممانعت از نفوذ سرما و به خصوص گرما به داخل کانال های کولر از محصول عایق الاستومری رولی استفاده می شود. همچنین پیمانکاران با عایق نمودن کانال های کولر موجب افزایش طول عمر کانال های هوا می شوند. در صنعت کانال سازی کاربرد عایق الاستومری رولی بسیار زیاد می باشد. عایق الاستومری رولی بر روی کانال های کولر چهارگوش و گرد نصب می گردد. عایق الاستومری رولی سبب می شود عمر مفید کانال های کولر افزایش یافته و همچنین عایقکاری با این محصول سبب جلوگیری از هدر رفت انرژی می شود. عایق الاستومری رولی مانع از نفوذ گرما و سرما به داخل کانال کولر می شود. در گذشته این کار به وسیله ی عایق های پشم شیشه انجام می گرفت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی عایق های الاستومری تولید می شوند که مزایای بیشتری نسبت به عایق های گذشته نظیر پشم شیشه دارند.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری صوتی جایگزین عایق های سنتی 

عایق الاستومری صوتی جایگزین عایق های سنتی شده است. عایق صوتی جهت رفع صداهای مخرب و آزار دهنده در ساختمان ها به کار می رود. در  جداره های دیوارهای اغلب ساختمان های مسکونی و اداری از محصول عایق الاستومری صوتی استفاده می شود. همچنین از عایق صوتی برای آکوستیک کردن پلاتوهای تمرین نمایش و موسیقی، استودیوهای ضبط صدا و تصویر و تماشاخانه ها و صحنه های اجرای نمایش و موسیقی عایق صوتی الاستومری اجرا می گردد.

 

عایق_الاستومری_رولی

 

عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری لوله ای در تاسیسات ساختمانی و صنعتی کاربرد فراوان دارد. در هنگام اجرای عملیات ساختمانی و صنعتی پس از نصب لوله ها آن ها را عایق می نمایند. برای جلوگیری از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی لوله ها از عایق الاستومریک لوله ای استفاده می شود.  با مطالعه ی این پاراگراف عایق لوله را بیشتر بشناسید! عایق لوله به کمک فوم الاستومری موجب می شود تا گرما و سرمای درون لوله ها هدر نروند. به نوعی بهترین راه صرفه جویی در مصرف انرژی عایق نمودن لوله به وسیله ی عایق الاستومری می باشد. عایق لوله الاستومری بهترین عایق در بازار می باشد، چرا که با استفاده از این محصول می توان به راحتی لوله ها را عایق نمود. عایق لوله الاستومری نسبت به سایر عایق ها از مزایا و کیفیت بیشتری برخوردار است. شرکت تهران دما این محصول را در قطرهای مختلفی عرضه می کند. عایق های لوله ای الاستومری در انواع مختلفی تولید می شوند. عایق لوله ای الاستومری ساده که این نوع از عایق بدون روکش می باشد. عایق لوله ای الاستومری با روکش آلومینیومی یکی دیگر از عایق های لوله ای می باشد. هر یک از این محصولات با توجه به مواد مصرف شده در آن ها کاربردهای گوناگونی دارند. به طور مثال عایق لوله ای ساده اغلب در مکان هایی استفاده می شود که خیلی در معرض باد،سرمای شدید،گرمای شدید و نور مستقیم خورشید نباشد. عکس این قضیه برای عایق های الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی می باشد، از این محصول به منظور حفاظت از لوله ها در برابر شرایط جوی نا مناسب استفاده می گردد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق حرارتی و برودتی الاستومری

عایق حرارتی و برودتی الاستومری کاربردهای متنوعی دارند. عایق های حرارتی در سیستم های سرمایشی ساختمان ها به کار می روند. اما عایق های برودتی در سیستم گرمایشی ساختمان ها اجرا می شوند. در اینجا می خواهیم یکی از ویژگی های مهم و اقتصادی عایق الاستومری را مطرح کنیم. عایق الاستومری به نوعی طراحی شده است که می تواند به صورت همزمان هم در محل های برودتی و هم در محل های حرارتی استفاده شود. در واقع عایق الاستومری هم برودتی و هم حرارتی است.

 

عایق_الاستومری

 

مزیت های عایق الاستومری لوله ای

عایق  الاستومری لوله ای بسیار راحت نصب می شود. این عایق ها در برابر رطوبت، گرما، سرما و نور شدید خورشید مقاوم هستند. عایق  الاستومری لوله ای خیلی راحت به لوله ها چسبانده می شوند به همین خاطر استفاده از این عایق ها انرژی کمتری از افراد می گیرد. عایق الاستومری لوله ای متناسب با هر فضا تولید می شوند. به طور مثال برای عایق کاری لوله ها در فضای بسته عایق های لوله ای ساده تولید شده اند و همچنین برای عایق کاری مکان های باز عایق الاستومری با روکش آلومینیومی تولید می گردند. جنس عایق لوله ای به شکلی است که بسیار مقاوم و ضد پارگی می باشد، این موضوع موجب علاقه مندی عایقکاران گشته است. امروزه عایق کاری لوله های تاسیساتی با عایق الاستومری نسبت به سایر عایق ها چندین برابر است، این امر بخاطره مزیت های زیاد عایق لوله می باشد. شرکت تهران دما انواع عایق الاستومری لوله ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. مشتریان می توانند برای اطلاعات بیشتر درباره ی عایق ها با ما تماس بگیرند.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری لوله ای در لوله کشی

عایق الاستومری لوله ای در لوله کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین محصول برای عایق کاری لوله های تاسیساتی در ساختمان عایق لوله الاستومری می باشد. مقاومت و طول عمر این عایق ها بسیار زیاد می باشد. همچنین در هنگام عایق کاری لوله ها به راحتی می توانیم عایق الاستومری لوله ای را بر روی لوله ها نصب کنیم. این محصول مانع نفوذ سرما و گرما به داخل لوله ها شده و سبب این می شود که لوله ها ماندگاری بالاتری داشته باشند. در گذشته برای عایقکاری لوله های تاسیساتی از عایق پشم شیشه استفاده می شده است، اما به امروزه دلیل معایبی که عایق پشم شیشه دارد، بهترین گزینه عایق الاستومری لوله ای است. این محصول نسبت به پشم شیشه مزیت های بیشتری دارد.

 

عایق_الاستومری

 

نصب عایق الاستومری لوله ای

بهترین روش نصب عایق الاستومری لوله ای را در این مطلب می توان مطالعه نمود. در اولین مرحله  عایق الاستومری لوله ای را از قسمت کنار آن برش می دهیم. سپس عایق الاستومری را به چسب مخصوص الاستومریک آغشته می کنیم. عایق را به دور لوله می اندازیم و در قسمت پایانی درز آن را به وسیله ی محصول نوار درز گیر پر می کنیم. برای درک بهتر این موضوع تصویر زیر را مشاهده کنید.

 

 عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری در تهران دما

عرضه و پخش انواع عایق الاستومری در تهران دما انجام می گیرد. تهران دما نماینده رسمی فروش و پخش انواع عایق الاستومری می باشد. در فروشگاه عایق الاستومری تهران دما عایق  لوله ای ساده، عایق رولی ساده، عایق  لوله ای آلومینیومی، عایق  رولی آلومینیومی، نوار درزگیر، چسب مخصوص عایق الاستومری، فلنچ گالوانیزه و... به فروش می رسد. شرکت تهران دما محصولات خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان خود در سراسر کشور ارسال می نماید. مدیریت تهران دما به دلیل استقبال مشتریان در شهرهای مختلف، اقدام به راه اندازی وبسایت اینترنتی نموده است. به همین دلیل مشتریانی که می خواهند به صورت اینترنتی محصولات خود را سفارش دهند می توانند از بخش خرید اینترنتی عایق الاستومری وبسایت تهران دما سفارش خود را ثبت نموده و پس از ثبت محصول مورد نظر، تهران دما کالایشان را در هر نقطه ای از کشور باشند برای آنها ارسال می نماید.

 

قیمت عایق الاستومری 

قیمت عایق الاستومری در ضخامت های گوناگون متفاوت می باشد. همچنین کیفیت و برند محصول عایق الاستومریک نیز در تعیین قیمت این محصول نقش مهمی دارد. قیمت عایق الاستومری ساده، چسبدار، روکش دار و نخ دار مسلح نیز متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاع از لیست قیمت عایق الاستومری می توانید از قسمت تماس با ما، با کارشناسان فروش شرکت تهران دما آرکا تماس بگیرید.

 

 

 

انواع عایق الاستومری

 

فروشگاه عایق الاستومری تهران دما

شرکت تهران دما فروشگاه عایق الاستومری تهران دما را دایر نموده است. تهران دما به منظور رفاه و آسایش مشتریان خود فروشگاه عایق الاستومری را افتتاح کرده است. مشتریان به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را با تماس گرفتن با این شرکت خریداری نمایند. با خرید عایق الاستومری از فروشگاه تهران دما می توانید در کم ترین زمان ممکن محصول خود را دریافت نمائید. از دیگر مزایای خرید از فروشگاه این شرکت دسترسی به اطلاعات هر یک از محصولات اعم از مطالب، عکس ها و ویدئوهای معرفی عایق الاستومری می باشد.

 

عایق_الاستومری_لوله_ای_ساده

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری

خرید اینترنتی عایق الاستومری بسیار ارزشمند می باشد. شما با خرید کالای خود به صورت اینترنتی در زمان خود بسیار صرفه جویی می کنید. همچنین با استفاده از این روش دیگر نیازی به صرف انرژی فیزیکی و حضور در بازار را ندارید. شرکت تهران دما با تولید محتوای مجازی مناسب تلاش می کند تا هر یک از عایق ها را به خوبی به مشتریان معرفی کند. به همین خاطر افراد با شناخت کامل خرید اینترنتی خود را از تهران دما انجام می دهند.

 

 

چرا عایق الاستومری را اینترنتی بخریم؟

 چرا عایق الاستومری را اینترنتی بخریم؟ این کار سبب صرفه جویی در وقت و انرژی افراد می گردد. فروشگاه اینترنتی تهران دما خرید اینترنتی عایق الاستومری را برای مشتریان فراهم نموده است. در سال های اخیر به دلیل رشد و پیشرفت تکنولوژی، افراد بیشتر اقدام به خرید اینترنتی عایق الاستومری به این روش نموده اند.

 

مزایای خرید عایق الاستومری از اینترنت

در این بخش می خواهیم مزایای خرید عایق الاستومری از اینترنت را توضیح دهیم. به منظور ثبت سفارش این محصول فقط نیاز به اینترنت دارید. خرید اینترنتی عایق الاستومری سبب سرعت دریافت محصول می گردد. 

 

نصاب عایق الاستومری 

تخصص نصاب عایق الاستومری اجرای عایق کاری می باشد. جهت عایق کاری مخازن، عایق کاری موتورخانه ها، عایق کاری کانال های کولر می توان از افراد متخصص عایق کار استفاده نمود. در شرکت تهران دما آرکا نیروهای متخصص و با تجربه نصاب عایق الاستومری همواره در تلاشند تا خدمات با کیفیت به مشتریان در تمامی نقاط کشور می باشند.

 

عایق_الاستومری_لوله_ای_آلومینیومی

 

قیمت عایق الاستومری

قیمت عایق الاستومری متفاوت می باشد. قیمت هر یک از کالاها به صورت روزانه در نوسان می باشد. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی از محصول عایق الاستومری را در درون این مطلب درج کرد. مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات لازم درباره ی لیست قیمت عایق ها با کارشناسان فروش شرکت تهران دما تماس بگیرند. تهران دما سعی بر این می نماید تا همواره کیفیت کالاهای خود را بالا برده و قیمت هر یک از محصولات را بر اساس عرف بازار تعیین نماید.

 

عایق الاستومری ورقه ای

در هنگام عایق کاری محصول عایق الاستومری ورقه ای بیشترین مصرف را دارد. این محصول همانند فرش به صورت رول و ورقه ای می باشد. عایق الاستومری ورقه ای اغلب برای عایق نمودن کانال های کولر، مخازن موتورخانه ها، زیر سقف شیروانی ها، دیوارها و... مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر این محصول عایق الاستومری رولی می باشد که در میان مردم با این نام شهرت گرفته است.

 

عایق_الاستومری 

عایق الاستومری پافکلس

عایق الاستومری پافلکس در کشور ترکیه تولید می شود. شرکت پافلکس ترکیه یکی از قدرتمندترین تولید کنندگان عایق الاستومری در خاورمیانه می باشد. شرکت تهران دما پس از شناسایی عایق الاستومری تولید شده توسط شرکت پافلکس، پی به کیفیت مطلوب و قیمت مناسب محصولات این شرکت برد. تهران دما همکاری خود با پافلکس ترکیه را به صورت مداوم و گسترده تنظیم و حفظ نموده است.

 

 

عایق_الاستومری

 

نمایندگی فروش عایق الاستومری

تهران دما نمایندگی فروش عایق الاستومری در ایران می باشد. این شرکت محصولات خود را به صورت کلی و جزئی به فروش می رساند. تمامی کالاهای شرکت تهران دما به همه ی نقاط کشور ارسال می گردد. ما برای مشتریان دائمی خود امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته ایم. در صورتی که هر یک از مشتریان برای مرتبه ی دوم از نمایندگی ما خرید انجام دهند تخفیفات مناسبی را برای آنها لحاظ می کنیم.

 

عایق_الاستومری

 

محاسبه ضخامت عایق الاستومری

در محاسبه ضخامت عایق الاستومری باید عوامل مختلفی را بررسی کنیم. جنس ورق، محیط عایق کاری، جنس لوله ها و... در هنگام انتخاب و محاسبه ی ضخامت عایق الاستومری مورد ارزیابی قرار می گیرند. ضخامت های با اندازه ی کوچک تر اغلب برای محیط های بسته با شرایط جوی مناسب استفاده می شوند. در عایق کاری محیط های باز به دلیل شرایط جوی حاکم می بایست از محصول عایق الاستومریک با ضخامت بالا بهره برد.

   

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری صوتی

عایق الاستومری صوتی کاربردهای فراوانی دارد. این عایق برای آکوستیک کردن صدای محیط مورد استفاده قرار می گیرد. عایق الاستومری صوتی از نفوذ صدا به بیرون یک محیط جلوگیری می نماید. این محصول در استودیوهای صدابرداری و ضبط صدا، پلاتوهای تمرین تاتر و موسیقی و در بسیاری از مکان های دیگر که نیاز به عایق صدا دارند کاربرد فراون دارد.

عایق صوتی

چرا از عایق الاستومری استفاده کنیم؟

چرا از عایق الاستومری استفاده کنیم؟ این سوال جواب های زیادی دارد. از مهم ترین پاسخ های آن می توان به کیفیت عایق های الاستومری اشاره کرد. عایق های الاستومری به دلیل مواد مصرفی با کیفیتشان طول عمر بسیار بالایی دارند. یکی دیگر از ویژگی های عایق های الاستومریک فواید بی شمار آن هاست. با استفاده از این نوع عایق ها می توان تاسیسات ساختمان، دیوارها و کف ساختمان ها، پلاتوهای تمرین تاتر و موسیقی و... را عایق کاری کرد.

 عایق_الاستومری

 

به این دلیل از عایق الاستومری استفاده نکنید

اگر می خواهید سرما و گرما به محیط مسکونی و اداری شما نفوذ کند از عایق الاستومری استفاده نکنید. با صرف هزینه ی اندکی می توانید به آسانی محیطی امن برای خود آماده نمائید. عایق نمودن سرما و گرما و همچنین عایق کردن صدا موجب آرامش و رفاه ما می شود. از عایق الاستومری می توان در عایق نمودن کف و دیوارها نیز استفاده نمود. برای اینکه مانع هدر روی انرژی سرما و گرما در لوله های تاسیسات و کانال های کولر شویم می توانیم از عایق الاستومریک استفاده کنیم.

 

عایق_الاستومری

 

آکوستیک کردن صدا با عایق الاستومری

آکوستیک کردن صدا با عایق الاستومری به سرعت انجام می گیرد. نام این محصول عایق الاستومری شانه تخم مرغی می باشد. این کالا به دلیل شکل شانه تخم مرغی ای که دارد مانع انعکاس صدا می شود. بیشترین موارد مصرف عایق الاستومری شانه تخم مرغی در استودیوهای موسیقی، همایش های بزرگ، سالن های نمایش تاتر، مکان های تمرین نمایش و موسیقی می باشد. اجرای این محصول برای عایق نمودن صدا در کوتاهترین زمان توسط نیروهای متخصص و نصاب شرکت تهران دما انجام می گیرد.

 

عایق_الاستومری

  

خرید از فروشگاه عایق الاستومری

با خرید از فروشگاه عایق الاستومری تهران دما می توانید همیشه خدمات پس از فروش دریافت نمائید. شرکت تهران دما به جهت تامین نیازهای مشتریان خود، خدمات پس از فروش به آنها ارائه می دهد. پس از خرید عایق الاستومری از فروشگاه تهران دما می توانید تمامی سوالات خود را از مشاوران و کارشناسان این شرکت دریافت کنید. در وبسایت فروشگاه تهران دما تصاویر، ویدئوها و مطالب مربوط به انواع عایق های الاستومری ثبت شده است.

 

عایق_الاستومری

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری

خرید اینترنتی عایق الاستومری را در شرکت تهران دما تجربه نمائید. تهران دما برای مشتریانی که خرید اینترنتی را از این فروشگاه انجام می دهند امکانات ویژه ای را تعبیه نموده است. در هنگام خرید اینترنتی عایق الاستومری از این شرکت شما می توانید به سادگی کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید. پس از اینکه خرید خود را نهایی کنید تهران دما محصول شما را در زمان بسیار کمی کالا را به شما تحویل می دهد. همچنین شما با خرید اینترنتی عایق الاستومری از این فروشگاه می توانید از تخفیفات مناسب بهره مند شوید.

 عایق_الاستومری

 

محاسبه ضخامت عایق الاستومری

در محاسبه ضخامت عایق الاستومری باید عوامل مختلفی را بررسی کنیم. عایق ها در ضخامت های گوناگونی تولید می شوند. جنس ورق، محیط عایق کاری، جنس لوله ها و... در هنگام انتخاب و محاسبه ی ضخامت مورد ارزیابی قرار می گیرند. ضخامت های با اندازه ی کوچک تر اغلب برای محیط های بسته با شرایط جوی مناسب استفاده می شوند. در عایق کاری محیط های باز به دلیل شرایط جوی حاکم می بایست از محصول عایق الاستومریک با ضخامت بالا بهره برد.

 

عایق_الاستومری

 

چرا با عایق الاستومری صدا را عایق کنیم؟

چرا با عایق الاستومری صدا را عایق کنیم؟ به دلیل اینکه این محصول دانسیته ی بالایی دارد. این امر موجب می شود که عایق الاستومری، صدا را به خوبی عایق کند. عایق الاستومری را می توان خیلی آسان نصب و از آن استفاده نمود. همچنین قیمت این عایق ها نسبت به سایر محصولات بسیار مناسب می باشد. با عایق نمودن محیط های گوناگون با استفاده از عایق الاستومری می توان تمامی صداها را آکوستیک کرد. عایق الاستومریک کیفیت و عمر بسیار زیادی دارد.

 

خرید عایق حرارتی

برای خرید عایق حرارتی می توانید محصولات مربوط به این کالا را مورد ارزیابی قرار دهید. برای بررسی عایق حرارتی کافی است به ابتدای صفحه ی عایق الاستومری در وبسایت شرکت تهران دما مراجعه نمایید. در ابتدای این صفحه علاوه بر مشاهده ی تیزر معرفی محصول عایق حرارتی، مطالبی مفید در زمینه ی کاربرد عایق حرارتی الاستومری ثبت شده است. شرکت تهران دما این محصول را با نازلترین قیمت در فروشگاه خود عرضه می نماید.

 عایق_الاستومری

 

فروش انواع عایق الاستومری در شرکت تهران دما

شرکت تهران دما انواع متعلقات تهویه را برای مشتریان در سراسر کشور تهیه نموده است. تهران دما نماینده رسمی فروش و پخش انواع عایق الاستومری می باشد. در تهران دما عایق الاستومری لوله ای ساده، عایق الاستومری رولی ساده، عایق الاستومری لوله ای آلومینیومی، عایق الاستومری رولی آلومینیومی، نوار درزگیر، چسب مخصوص عایق الاستومری، فلنچ گالوانیزه و... به فروش می رسد. تمامی محصولات شرکت تهران دما در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان در سراسر کشور تحویل داده می شوند.

 

عایق_الاستومری

 

خرید عایق حرارتی الاستومری

خرید عایق حرارتی الاستومری در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. این محصول کاربردهای بسیار زیادی دارد. دلیل اصلی علاقه مندی مشتریان به این محصول مزایایی است که عایق حرارتی الاستومری نسبت به سایر عایق ها دارد. مواردی چون انعطاف پذیری بسیار بالا، سبک بودن، دانسیته ی مناسب و استاندارد، قیمت مناسب، کیفیت و عمر مفید عایق حرارتی الاستومری، موجب رشد روز افزون خرید و فروش این کالا شده است. شرکت تهران دما عایق حرارتی الاستومری را در انواع مختلفی مانند عایق لوله ای و عایق رولی به فروش می رساند.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری لوله ای ظاهری مانند لوله دارد. عایق الاستومری لوله ای کاربردهای فراوانی در ساختمان های مسکونی، ادارات، کارخانه ها و... دارند. عایق الاستومری بهترین و مناسبترین جایگزین برای عایق های پشم شیشه می باشند. از این عایق ها می توان در عایق کاری لوله های آب ساختمان ها،پاساژها،هتل ها و... استفاده نمود. شرکت تهران دما عایق الاستومری لوله ای را در سایزهای مختلفی تولید می کند. از فواید عایق الاستومری می توان موارد زیر را ذکر کرد:

 

1-   عایق الاستومری لوله ای جذب کننده ی صدا می باشد

2-   عایق  الاستومری لوله ای را می توان به سرعت اجرا نمود

3-   عایق الاستومری لوله ای نسوز بوده و مانع آتش می باشد

4-   عایق الاستومری لوله ای در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است

5-   عایق الاستومری لوله ای ضد پوسیدگی می باشد

 

عایق_الاستومری

 

بهترین عایق برای لوله آب کدام است؟

بهترین عایق برای لوله آب کدام است؟ با مطالعه و بررسی انواع عایق های موجود در بازار می توان به پاسخ این سوال دست یافت. در حال حاضر عایق های الاستومری بیشترین مزیت را نسبت به سایر عایق ها دارند. به قدری عایق های الاستومری با کیفیت می باشند که امروزه در اغلب مکان ها به جای استفاده از عایق های پشم شیشه که در گذشته مرسوم بوده است، اغلب عایق های الاستومری را جهت عایقکاری به کار می برند. یکی از مزایای مهم عایق های لوله ای الاستومری نصب آسان و سریع آنها می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق کانال کولر

برای جلوگیری از انتقال سرما و گرما به کانال های کولر از عایق کانال کولر استفاده می کنند. عایق کانال کولر در سال های اخیر مورد توجه مهندسین تاسیسات قرار گرفته است. با عایق کردن کانال کولر با محصول الاستومری، به صورت مستقیم در استفاده از انرژی صرفه جویی می نمائیم. وقتی کانال های کولر را به کمک فوم الاستومری عایق می کنیم، خیالمان آسوده می شود. به دلیل اینکه عایق رولی الاستومری که در صنعت کانال سازی کابرد فراوان دارد، مانع اصلی نفوذ سرما و گرما به داخل کانال های کولر می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق کردن منازل با عایق الاستومری

یکی از به صرفه ترین مراحل در ساختمان سازی عایق کردن منازل با عایق الاستومری است. برخی از مردم از سر و صدای نا هنجاری که از واحدهای همسایه به خانه هایشان نفوذ می کند، شکایت دارند. بعضی دیگر به دلیل نفوذ سرما از دیواره های بیرونی خانه ها و یا از کف آنها گله دارند. در اینگونه مواقع بهترین و با کیفیت ترین محصولی که می توان برای عایق نمودن استفاده نمود، عایق الاستومری می باشد. عایق الاستومری به راحتی نصب شده و قیمت مناسبی نسبت به سایر عایق ها دارد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیومی

برای عایق کاری محیط های خارجی ساختمان ها و تاسیسات از عایقالاستومری رولی با روکش آلومینیومی استفاده می شود. عایق های رولی با روکش آلومینیومی مقاومت زیادی در برابر شرایط جوی گوناگون را دارند. عایق های آلومینیومی محصولی بی نظیر برای عایق کاری در کانال سازی کولر و لوله ها برای مکان های باز می باشند.

 

عایق_الاستومری

 

چسب عایق الاستومری

چسب عایق الاستومری در قوطی های فلزی بسته بندی می شود. این محصول، انحصارا برای چسب کاری عایق های الاستومری ابداع شده است. شرکت تهران دما عایق های الاستومری را در نوع پشت چسبدار عرضه می نماید. اما برخی مشتریان بنا به خواست و نیازشان ترجیح می دهند، عایق الاستومری خام بدون چسب دار را تهیه کرده و چسب مخصوص الاستومریک را نیز مجزا تهیه کنند. در این شکل می بایست خودشان در محل اجرای عایق خدمات چسب کاری را انجام دهند.

 

عایق_الاستومری

 

 انعطاف پذیری عایق الاستومری

انعطاف پذیری عایق الاستومری خیلی زیاد است. همین موضوع سبب بهره گیری از این محصول در عایقکاری مناطق گوناگون شده است. قطعا هیچ کدام از عایق های موجود در بازار توانایی رقابت با عایق الاستومری را ندارند.  به قدری ویژگی های مثبت عایق های لوله ای و رولی الاستومری بالاست که هر ساله کارفرمایان زیادی جذب این کالای منحصر به فرد می شوند.

 

عایق_الاستومری

 

جایگاه عایق  الاستومری

امروزه عایق الاستومری طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. به طوری که میزان کاربرد و استفاده ی  عایق الاستومری در سال های اخیر، نسبت به سایر عایق ها بیشتر بوده است. دلیل این امر مزایای عایق الاستومری می باشد. عایق لاستومری مقاومت بالایی در برابر گرما و سرما دارند. همچنین این عایق ها بسیار سبک و انعطاف پذیر می باشند. عایق الاستومری جایگزین عایق پشم شیشه شده است. چرا که عایق الاستومری به آسانی و به سرعت نصب گردیده و نیز هیچگونه عوارضی را برای فرد نصب کننده ایجاد نمی کند. عایق الاستومری با اینکه قیمت بالایی نسبت به سایر عایق ها دارد، اما بالاترین فروش متعلق به عایق لاستومری می باشد. عایق الاستومری توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند. نکته ی مهم دیگر که عایق الاستومری را از دیگر عایق ها متمایز کرده است، تولید این عایق ها در اندازه های متفاومت می باشد. عایق الاستومری بسیار کم وزن بوده و به راحتی قابل جا به جایی می باشد. در پایان می توان به صراحت گفت عایق الاستومری توانسته  تمام نیازهای مشتریان را تأمین کند.

 

عایق_الاستومری

 

نصاب عایق الاستومری

نصاب عایق الاستومری را از شرکت تهران دما بخواهید. تهران دما با استفاده از دانش جدید نیروهای متخصص و نصاب عایق الاستومری خود را برای انجام پروژه های صنعتی و ساختمانی پرورش داده است. هر یک از نیروهای نصاب عایق الاستومری به تنهایی همه ی فاکتورهای حرفه ای بودن را دارا می باشند. این نیروها بسیار وقت شناس، منظم و دقیق و کاربلد می باشند. هدف تهران دما ارائه ی خدمات نصب عایقکاری در کوتاهترین زمان ممکن و بهترین کیفیت است. عایق کاری عایق های الاستومری رولی و عایق لوله ای الاستومری در تهران دما پذیرفته می شود.

 

عایق_الاستومری

 

برش عایق الاستومری رولی

برش عایق الاستومری رولی به راحتی انجام می گیرد. عایق الاستومری رولی را می توان با استفاده از تیغ کاتر و انواع چاقو برش زد. برش راحت عایق الاستومریک موجب افزایش سرعت در هنگام نصب و عایق کاری شده است. برای اینکه عایق الاستومری به صورت صاف و دقیق برش بخورد، بهتر است از انواع تیغ کاتر استفاده نمود.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری آکوستیک

عایق الاستومری آکوستیک در مواقع خاصی استفاده می شود. از این عایق برای عایق کردن صدا استفاده می گردد. پس از اینکه با استفاده از عایق الاستومری شانه تخم مرغی محیطمان را عایق نمودیم، اصلاحا محیط را آکوستیک کرده ایم. بهترین محصول برای آکوستیک کردن صدای هر محیط، بدون شک عایق الاستومری شانه تخم مرغی می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری ان بی آر چیست؟

عایق الاستومری ان بی آر محصولی است که در برابر برخی نا ملایمت ها مقاومت بسیار بالایی دارد. عایق الاستومری ان بی آر در برابر گازهای سمی گلخانه ای و کارخانه جات، مواد خورنده، برخی از حشرات و همچنین رطوبت مقاومت بالایی دارد. محصول عایق الاستومری ان بی آر همانند سایر عایق ها به صورت رولی و لوله ای عرضه می گردد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری ای پی دی ام

در این بخش به بررسی عایق الاستومری ای پی دی ام خواهیم پرداخت. عایق الاستومری ای پی دی ام برای استفاده در محیط های خاصی طراحی و تولید شده است. این محصول در برابر اشعه ی خورشید (اشعه ی یو وی) مقاومت بی نظیری دارد. به همین دلیل در مکان هایی که عایق ها و مخازن در برابر خورشید می باشند، از عایق الاستومری ای پی دی ام استفاده می گردد.

 

عایق_الاستومری

 

نام های دیگر عایق الاستومری لوله ای

عایق لوله ای الاستومریک، عایق لوله ای الاستومری، عایق لوله ای الاستومر، عایق حرارت، عایق چسبدار، فوم چسبدار، عایق فوم چسبدا، عایق هوا، عایق فلکسی، فوم چسبی کانال، عایق چسبدار کانال، عایق کانال هوا، عایق کانال کولر، عایق لوله، عایق فوم حرارتی کانال، عایق چسبی و فویلی، عایق لوله ای، عایق الاستومریک، عایق الاستومر لوله، عایق الاستومریک لوله ای، عایق کانال های صنعتی و ساختمانی، عایق محیط های باز، عایق محیط های بسته و... را نام برد.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری ویژگی ها

عایق الاستومری ویژگی های سایر عایق ها را در خود جا داده است. در بازارهای عرضه و تقاضا عایق های متنوعی وجود دارند. برخی عایق ها رطوبتی، برخی حرارتی و بعضی نیز صوتی می باشند. اما عایق الاستومری به صورت یکجا تمامی این خاصیت ها و ویژگی ها را دارد. این امر موجب صرفه جویی در وقت و هزینه های پروژه هایی می شود که از عایق الاستومری استفاده می کنند.

 

عایق_الاستومری

عایق_الاستومرینحوه ی ارسال عایق الاستومری به مشتریان

شرکت تهران دما در کمترین زمان ممکن عایق الاستومری را به مشتریان خود تحویل می دهد. تهران دما عایق الاستومری را به صورت استاندارد بسته بندی می نماید. این شرکت عایق ها را با توجه به برنامه ی زمانی هر یک از مشتریان خود ارسال می نماید. حمل و نقل عایق الاستومری به صورت مکانیزه انجام می گیرد.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار مسلح 

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار مسلح به منظور استفاده ی آسان در نصب تولید گردیده است. این عایق ها در یک طرف خود چسب مسلح نخ دار دارند. بدین منظور در هنگام نصب عایق الاستومری می بایست قسمت کاغذی را جدا نموده و به سطح مورد نظر چسباند. نصب عایق الاستومری پشت چسب دار به راحتی انجام می گیرد.

 

عایق_الاستومری

 

ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری

اگر می خواهید کیفیت محصولات الاستومریک را بسنجید، می توانید ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری را اندازه گیری کنید. به طور میانگین ضریب انتقال حرارت در جاهایی که عایق شده اند، حدود 30 الی 40 درصد می باشد. البته کم و زیاد شدن این درصد از انتقال حرارت مبتنی بر مواردی همچون، مکان عایقکاری، شرایط آب و هوایی آن و در آخر کاربری عایق کاری می باشد. می توان کلمه ی نفوذ ناپذیری در برابر گرما و سرمای شدید را به عایق الاستومری نسبت داد.

عایق_الاستومری

 

خاصیت عایق های ای پی دی ام

عایق ای پی دی ام از جنس الاستومر و لاستیک سینتتیک ساخته می شود. این محصول کارایی بسیار گسترده ای دارد. لاستیک های ای پی دی ام در برابر حرارت مقاومت خیلی خوبی دارند. عایق الاستومری ای پی دی ام از ورود بخار آب، رطوبت و نم جلوگیری می کند. مقاومت بالای عایق ای پی دی ام به دلیل سلول بسته بودن عایق های الاستومری می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

آیا عایق الاستومری هم نیاز به روکش آلومینیومی دارد؟

آیا عایق الاستومری هم نیاز به روکش آلومینیومی دارد؟ جواب این سوال صد در صد بله است. عایق الاستومری هم همانند عایق های سنتی در برخی نقاط عایق کاری نیاز به روکش آلومینیومی دارد. روکش آلومینیومی سبب افزایش طول عمر عایق الاستومری در برابر گرما و سرمای شدید و ضربات فیزیکی می گردد. از این رو در هنگام عایق کاری در مکان های باز از عایق الاستومری با روکش آلومینیومی استفاده می شود.

 

عایق_الاستومری

 

چرا عایق الاستومری رواج پیدا کرده است؟

عایق الاستومری به علت نکات و ویژگی های مثبتی که دارد بسیار رواج پیدا کرده است. عایق الاستومری به کنترل چگالش کمک می نماید و همچنین این محصول در برابر نفوذ بخار آب مقاوم است. عایق الاستومری در تهویه ی مسکونی و صنعتی(عایق های رولی) و در سیستم های سرمایشی و گرمایشی(عایق لوله) مورد استفاده واقع می شود. دلایل بالا علت اصلی رواج پیدا کردن عایق الاستومریک در میان مردم می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری ورقه ای

عایق الاستومری در اشکال مختلفی تولید و روانه ی بازار می شود. یکی از این مدل ها عایق الاستومری ورقه ای (رولی) می باشد. در اکثر جاهایی که ابعاد عایق کاری غیر استاندارد باشد از عایق الاستومری ورقه ای بهره گیری می شود. عایق کاری مخزن های بزرگ، لوله های بزرگ، کانال های تهویه و تانکرها اغلب از عایق الاستومری رولی استفاده می گردد. عرض این محصول یک متر بوده و در ضخامت های 6 میلی متر (طول رول 25 متر) ضخامت 9 میلی متر (طول رول 20 متر) ضخامت 13 میلی متر (طول رول 14 یا 20 متر) ضخامت 19 میلی متر (طول رول 10 متر) و ضخامت 25 میلی متر (طول رول 6 متر) تولید و عرضه می شود.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری ورقه ای پشت چسبدار

برای سهولت در هنگام عایقکاری بهترین محصول عایق الاستومری ورقه ای پشت چسبدار می باشد. این محصولات از قبل توسط نیروهای تهران دما پشت چسبدار می شوند. بدین ترتیب افراد عایقکار در هنگام نصب محصول عایق الاستومری کافی است برچسب پشت محصول را جدا نموده و عایق را به راحتی به نقطه ی مورد نظر بچسبانند.  

 

عایق_الاستومری

کاربرد عایق الاستومری در کانال فلکسیبل

 کانال فلکسیبل جهت انتقال هوای سرد و گرم سیستم های سرمایش و گرمایش طراحی و تولید می شوند. به منظور عایق نمودن این محصول در برابر نفوذ سرما و گرما درون این کالا عایق الاستومری درج می کنند. بدین ترتیب با استفاده از عایق الاستومری در میان لایه های آلومینیومی و یا برزنتی کانال فلکسیبل می توان لوله های فلکسی را در برابر سرما، گرما عایق نمود. یکی دیگر از کاربردهای عایق الاستومری در کانال فلکسیبل عاییق نمودن صداهای مزاحم دستگاه های داکت اسپیلت، چیلر و فن کوئل می باشد. 

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری چینی 

عایق الاستومری چینی همانند سایر عایق های ترک می باشد. عایق الاستومری چینی از نظر کیفیت اندکی با عایق های ترکیه ای تفاوت دارد. این تفاوت کیفیت در عایق الاستومری چینی سبب کاهش قیمت این محصول نسبت به دیگر عایق ها شده است. مشتریان پس از بررسی کیفیت عایق های چینی و ترکیه اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود می نمایند.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری وان فلکس

عایق الاستومری وان فلکس هم همانند سایر عایق ها کارایی دارد. اما تفاوت هایی میان عایق های پافلکس، کلینت، کی فلکس و وان فلکس وجود دارد. وزن هر یک از عایق های بالا نسبت به یکدیگر فرق دارد. همچنین انواع عایق های الاستومری دانسیته های مجزای خود را دارا می باشند. به همین دلیل هر یک از محصولات الاستومری می توانند با توجه به نیاز مشتریان مورد ارزیابی و مورد استفاده قرار بگیرند.

 

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق الاستومری نسوز می باشد

عایق الاستومری نسوز می باشد. محصول عایق الاستومری به دلیل به کار بردن مواد خاص در هنگام تولید، دارای خاصیت ضد شعله ور شدن است. لذا عایق های الاستومری ویژگی منحصر به فرد نسوز بودن را دارا می باشند. همین وجه تمایز باعث شده است تا بیشتر کارفرمایان از محصولات عایق الاستومری استفاده نمایند. نسوز بودن عایق ها در ساختمان های مسکونی و اداری یکی از دغدغه های اصلی ساختمان سازان می باشد.

 

عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری با کیفیت مطلوب

انواع گوناگون عایق الاستومری با کیفیت مطلوب در شرکت تهران دما آرکا عرضه و پخش می گرد. تهران دما انواع عایق الاستومری رولی خام، پشت چسبدار،عایق الاستومری با روکش آلومینیومی 130 میکرون و 170 میکرون و 230 میکرون و 270 میکرون را ارائه می نماید. شرکت تهران دما آرکا همچنین انواع مختلفی از عایق های لوله ای الاستومری را در قطرها و صخامت های متفاوت عرضه می کند. تمامی محصولات تهران دما دارای استاندارد های لازم می باشند. به همین دلیل با اطمینان کامل می توان از این محصولات در جاها و کارهای مختلفی در ساختمان سازی استفاده نمود.

 عایق_الاستومری

 

عایق الاستومری چسبی

عایق الاستومری چسبی بیشترین کاربرد را نسبت به سایر محصولات دارد. عایق الاستومری چسبی به عایق هایی گفته می شود که در یک طرفشان چسب زده شده است. برای چسب دار کردن عایق الاستومریک از چسب مخصوص عایق الاستومری استفاده می گردد. محصول عایق چسبی جهت آسان سازی عملیات نصب در هنگام عایق کاری طراحی شده است. برای عایق کاری کانال های هواساز، کانال های کولر و انواع مخازن در تاسیسات ساختمان از عایق الاستومری پشت چسبدار یا چسبی استفاده می شود.

 

 

عایق_الاستومری

 

سریعترین روش خرید عایق الاستومری

سریعترین روش خرید عایق الاستومری خرید اینترنتی این مخصول می باشد. شرکت تهران دما آرکا به منظور آسان نمودن سهولت خرید محصولات، صفحه ی خرید اینترنتی عایق الاستومری ایجاد نموده است. مشتریان محترم پس از دریافت مشاوره از کارشناسان فروش تهران دما، درخواست خود را در واتس آپ ثبت نموده و بلافاصله محصول خود را دریافت می کنند. خرید اینترنتی عایق الاستومری به دلیل کمک به صرفه جویی زمان افراد در یکسال گذشته بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومریک 

عایق الاستومریک کاربردهای فراوانی دارد. از این محصول برای عایق نمودن دستگاه های سرمایشی و گرمیشی، انواع کانال کولر، انواع خودرو، انواع کف و دیوارهای ساختمانی و... مورد استفاده می گردد. محصول عایق الاستومریک از مواد سلول بسته تشکیل شده است. این محصول بسیار قابل انعطاف بوده و به راحتی در هر محیط و مکانی نصب می گردد.

 

عایق_الاستومری

ارسال عایق الاستومری مشهد

شرکت تهران دما آرکا ارسال عایق الاستومری مشهد را در کوتاهترین زمان انجام می دهد. در ماه های اخیر بسیاری از مشتریان ما از شهر مشهد تماس می گیرند. تهران دما انواع گونانی از عایق الاستومری را به شهر مشهد ارسال می نماید. فوم الاستومری روز به روز در بین مردم محبوب تر می شود، چرا که این محصول مزیت های بسیار زیادی نسبت به سایر عایق ها دارد.

 

عایق_الاستومری

عایق الاستومری تبریز

امروزه افراد زیادی واژه ی عایق الاستومری تبریز را در اینترنت جست و جو می کنند. این بدان معناست که در تمامی استان های کشور محصول فوم الاستومری مورد استفاده قرار می گیرد. تهران دما انواع گوناگونی از عایق الاستومری را با شهر تبریز ارسال می نماید. 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 

 عایق_لوله

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

عایق_لوله

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a066.jpg

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

کانالسازی

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a027.jpg

 

عایق_الاستومری

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a029.jpg

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a030.jpg

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a036.jpg

 

عایق_الاستومری

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a038.jpg

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a039.jpg

 

http://tehrandama.com/administrator/files/UploadFile/a040.jpg

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

کانالسازی

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

کانالسازی

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_رولی

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

کانالسازی

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

عایق_الاستومری

 

185

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :