09125456950

دریچه خطی

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

دریچه خطی

دریچه خطی یکی دیگر از محصولات تولیدی در صنعت تهویه ی هوا می باشد. این نوع دریچه تنظیم هوا در اغلب موارد در مکان هایی نصب می شود که از دستگاه های سرمایشی و گرمایشی ای همچون داکت اسپیلت و فن کوئل استفاده می نمایند. دریچه خطی در دو نوع 30 درجه و 90 درجه تولید و عرضه می شود. کارخانه ی تهران دما آرکا این کالا را در هر سایزی که مشتریان نیاز داشته باشند، تولید و عرضه می نمایند. این شرکت انواع دریچه خطی 90 درجه دمپردار و بی دمپر و دریچه خطی 30 درجه دمپردار و بی دمپر را تولید می کند. دریچه تنظیم هوا نوع 90 درجه و 30 درجه بدون درمپر بیشتر به عنوان مکش هوا کاربرد دارد. شرکت تهران دما ساخت این محصول را با استفاده از متریال آلومینیومی و چوبی انجام می دهد. دریچه خطی آلومینیومی با به کارگیری رنگ کوره ای الکترواستاتیک و همچنین ورق آلومینیوم 1 میل تولید می شود. 

 

دریچه خطی 30 درجه

دریچه خطی 30 درجه محصولی جدید و شیک در صنعت کانالسازی می باشد. این کالا در دو شکل دمپردار و بی دمپر ساخته می شود. محصول دریچه خطی 30 درجه در سال های اخیر رکورد دار پر فروش ترین محصول بوده است. این کالا اغلب در ساختمان های مسکونی نوساز مورد استفاده قرار می گیرد و پره های جلویی آن هوا را 30 درجه متمایل به سمت پایین انتقال می دهد. دلیل این موضوع نصب دستگاه های داکت اسپیلت در ساختمان ها است. پرتاب باد این دستگاه بسیار زیاد می باشد، به همین خاطر بهتر است از دریچه خطی که پره های جلویی آن ثابت می باشد استفاده کنیم. چرا که بخاطر باد قوی دیگر نیازی به تنظیم پره های جلویی دریچه کولر نخواهیم داشت. 

 

دریچه خطی 90 درجه

پره های دریچه خطی 90 درجه به صورت مستقیم طراحی شده است. به همین خاطر هنگام روشن کردن دستگاه سرمایشی باد به صورت مستقیم پرتاب می شود. دریچه خطی 90 درجه نیز در دو نوع دمپردار و بی دمپر ساخته می شود که هر یک کاربری خاص خود را دارد. از مدل بی دمپر بیشتر در جاهایی که می خواهند هوای نا مطلوب را به وسیله هواکش به بیرون از یک مکان هدایت کنند، استفاده می شود. امروزه کارفرمایان و ساختمان سازان در زمان خرید دریچه کولر مدل خطی 90 درجه را انتخاب می کنند. در کارخانه ی تهران دما این کالا با بهره گیری از ورق آلومینیوم 1 میل تولید می شود.

 

دریچه خطی فن کوئل

یکی از جاهایی که دریچه خطی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، مکان هایی با سیستم فن کوئل هستند. به دلیل شدت بالای پرتاب باد این دستگاه، استفاده از این مدل کالا می تواند سبب هدایت بهتر باد شود. دریچه خطی در دو مدل دمپردار و بی دمپر طراحی می گردد، که کارفرمایان می توانند با توجه به نیاز خود اقدام به تهیه ی هر یک از مدل ها نمایند. تهران دما این محصول را در دو شکل 30 درجه و 90 درجه تولید می کند.

 

کاربرد دریچه خطی دمپردار

دریچه خطی دمپردار را می توان در جاهایی که نیاز به مسدود نمودن هوا می باشد، نصب نمود. همچنین در مکان هایی که از دستگاه کولر آبی استفاده می کنند، جهت بستن پره های عقبی در فصل های زمستان می توان بهره برد. در جاهایی که سرمایش و گرمایش آنها داکت اسپیلت و زیر فن کوئل باشد، معمولا نیاز به نوع دریچه خطی دمپر دار نمی باشد. اما برخی از افراد نیاز دارند در هنگامی که دستگاهشان روشن است، به طور مثال می خواهند دریچه اتاق خواب را فقط ببندند تا دیگر هوا بیرون نیاید.

 

کاربرد دریچه خطی بی دمپر

کاربرد دریچه خطی بی دمپر متفاوت می باشد. این کالا در ۹۵ درصد از موارد، در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که کانال مکش هوا وجود داشته باشد. همچنین به عنوان پادری نیز از آن بهره می گیرند. از دریچه خطی بی دمپر آلومینیومی در سقف فروشگاه ها و مکان های تفریحی نیز استفاده می کنند. مشتریان نوع ۹۰ درجه را بیشتر به منظور این کار تهیه می نمایند.

 

دریچه خطی پادری

یکی از محصولات مهم و کاربردی دریچه خطی پادری است. این کالا از ورق با جنس آلومینیوم تولید می شود. دریچه خطی پادری به صورت دو‌ رو تولید می گردد. این کالا به منظور تبادل هوا در یک محیط و همچنین مکش هوای ناسالم به کارگرفته می شود. در پایین درب های اتاق مدارس و درب های ادارات دولتی و خصوصی این کالا را نصب می کنند.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :