09125456950

دریچه گرد کولر

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه گرد کولر

یکی از محصولات پر مصرف در صنعت کانالسازی محصول دریچه گرد کولر می‌باشد. کالایی دایره ای شکل بوده و هم به عنوان دهش هوا و هم مکش هوا کاربرد دارد. از دریچه گرد کولر در مکان های گوناگونی می توان استفاده نمود. پارکینگ ها،راه پله ها،سرویس های بهداشتی،حمام ها، استخرها،سالن های ورزشی،مکان های تفریحی و تجاری از جمله جاهایی هستند که این کالا مورد استفاده قرار می گیرد‌. انواع دریچه گرد کولر در مدل های متنوعی ساخته می شود. هر یک از مدل ها در دو متریال پلاستیکی و آلومینیومی توسط کارخانه ی تهران دما تولید می گردد. به طور مثال دریچه گرد کولر بلندگویی هم در جنس پلاستیک و هم آلومینیوم ساخته می شود.

 

انواع دریچه گرد کولر

انواع دریچه گرد کولر کارایی خاص خودشان را دارند. تهران دما جهت تامین نیاز مشتریان اقدام به طراحی و تولید طرح های متنوعی نموده است‌. در این مرکز انواع دریچه گرد کولر مشبک(لانه زنبوری)_دریچه گرد کولر بلندگویی_دریچه گرد جت نازل و دریچه گرد خورشیدی تولید و عرضه می شود. تمامی مدل های بالا که گفته شد، در قطرهای ۸_۱۰_۱۲_۱۵_۲۰_۲۵_۳۰_۳۵_۴۰_۴۵_۵۰_۵۵ و ۶۰ در کارخانه ی تهران دما موجود می باشد. 

 

 

دریچه گرد کولر مشبک(لانه زنبوری)

 یکی از بهترین و استانداردترین کالاها جهت انتقال هوای ناسالم به بیرون از محیط ها دریچه گرد کولر مشبک(لانه زنبوری) است. پره های این محصول به صورت ۱ در ۱ سانتی متر طراحی شده اند و باد را به صورت مستقیم پرتاب می کند، این کالا شکلی شبیه به لانه ی زنبور دارد. دریچه گرد مشبک کولر بهتر است در جاهایی که مکش هوای آلوده انجام می گیرد، نصب شود. 

 

دریچه گرد کولر بلندگویی

 اگر به دنبال محصولی شیک و زیبا هستید، انتخاب و خرید دریچه گرد کولر بلندگویی بهترین نوع است. کالایی که در جاهایی که عمل دهش هوای مطلوب صورت می‌گیرد، استفاده می شود.دریچه گرد کولر بلندگویی ظاهری شبیه به بلندگوهای صوتی دارد، به همین دلیل نام این محصول را به این اسم گذاشته اند.

 

دریچه گرد کولر آلومینیومی

در مکان های صنعتی یکی از کالاهایی که بسیار زیاد اجرا شده است، دریچه گرد کولر آلومینیومی می باشد. جنس این محصول ور‌ق آلومینیوم بوده، ضخامت آن یک میل و با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود. دریچه گرد کولر آلومینیومی بسیار مقاوم است و طول عمر بسیار بالایی دارد. 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :