09125456950

دریچه گرد اتاق عمل

10 / 10
از 1 کاربر

دریچه گرد اتاق عمل

در اتاق های عمل بیمارستان ها جهت تامین هوای تازه و مکش هوای آلوده از کالای دریچه گرد اتاق عمل بهره می‌گیرند. این کالا در دو نوع دمپردار و بی دمپر طراحی می شود که بیشتر در مکان های بیمارستانی، کلینیک ها و... کاربرد دارد. دریچه گرد اتاق عمل جهت هوارسانی و تخلیه ی هوا استفاده می شوند که پخش باد را به صورت مستقیم انجام می دهند. این کالا به دلیل گردش بهتر هوا به صورت پانچ(مشبک گرد) طراحی شده اند که سوراخ های آن بین ۶ الی ۲۰ میلی متر متغیر است. دریچه گرد اتاق عملی در قطرهای ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۵ و ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و ۴۰ و ۴۵ و ۵۰ و ۵۵ و ۶۰ سانتی متر تولید می گردد.

 

شکل دریچه گرد اتاق عمل

شکل دریچه گرد اتاق عمل به صورت لانه زنبوری و مشبک طراحی شده است. علت اینکه تولیدکنندگان این کالا به این شکل میسازند، به دلیل رفت و برگشت راحت تر هوا از سوراخ های این محصول می باشد. دریچه گرد اتاق عمل به به صورت پانچی بهترین گزینه جهت تامین هوا و مکش هوای آلوده ی اتاق های بیهوشی در بیمارستان ها و مراکز درمانی است. مشتریان می توانند جهت خرید این محصول و نصب آن بر روی مکان های پزشکی با کارخانه ی شرکت صنعتی تهران دما تماس بگیرند. 

 

جنس دریچه گرد اتاق عمل

جنس دریچه گرد اتاق عمل چیست؟ این محصول با استفاده از متریال پروفیل و ورق آلومینیوم تولید می شود. به همین خاطر طول عمر این کالا بسیار بالا است، به طوری که پس از نصب در محل مورد نظر تا ۲۰ الی ۲۵ سال ماندگاری و دوام دارد. ضخامت ورق دریچه گرد اتاق عمل ۱ میل بوده و همین موضوع سبب کیفیت بالای این محصول شده است. 

 

دریچه گرد اتاق عمل در کجا نصب می شود؟

دریچه گرد اتاق عمل بیشتر در اتاق های بیهوشی نصب می شود. اما این بدان معنا نیست که از این کالا نتوان در مکان های دیگری استفاده نمود‌. دریچه گرد اتاق عمل را در محیط های دیگری همچون: راه روهای بیمارستان ها، اتاق های آی سی یو و سی سی یو،کلینیک های زیبایی، درمانگاه ها و حتی در دندانپزشکی ها نصب کرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :