09125456950

داکت اسپیلت ایرانی

10 / 10
از 1 کاربر

داکت اسپیلت ایرانی

 تولید داکت اسپیلت ایرانی در سال های اخیر بسیار زیاد شده است. این دستگاه توسط شرکت های بزرگی نظیر کیسان و سایر کارخانه های کشور ساخته و عرضه می شود. متخصصین و تولیدکنندگان داکت اسپیلت ایرانی همواره در تلاشند این دستگاه را با کیفیت و همگام با استانداردهای جهانی تولید نمایند. ناگفته نماند در سال های اخیر استفاده از محصولات ایرانی در ساختمان ها بسیار زیاد شده است که دلیل این امر گران تر بودن نمونه های مشابه خارجی می باشد. به طوری که داکت اسپیلت ایرانی و خارجی با ظرفیت های کاملا مشابه در برخی موارد مدل خارجی دو برابر قیمت ایرانی می باشد.

 

ظرفیت های داکت اسپیلت ایرانی

ظرفیت های داکت اسپیلت ایرانی همانند نمونه های خارجی تولید و طراحی می گردد. این دستگاه ها در ظرفیت های ۲۴ هزار، ۳۶ هزار، ۴۸ هزار و ۶۰ هزار طراحی می شوند. از ویژگی های مهم و مثبت داکت اسپیلت ایرانی می توان به قیمت مناسب آن و کم مصرف بودن آن اشاره کرد‌.

 

قیمت داکت اسپیلت ایرانی

 قیمت داکت اسپیلت ایرانی نیز همانند نمونه های خارجی تعیین می شود. هر چه ظرفیت دستگاه افزایش یابد، هزینه دستگاه نیز افزایش میابد. قیمت داکت اسپیلت ایرانی نسبت به داکت اسپیلت خارجی بسیار مناسب تر است. به دلیل نوساناتی که در بازار ارز وجود دارد، قیمت ثابتی نمی توان برای محصولات درج‌ نمود. مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت داکت اسپیلت ایرانی با مشاوران شرکت تهران دما آرکا تماس بگیرند.

 

 

خرید‌ داکت اسپیلت ایرانی

 خرید داکت اسپیلت ایرانی در میان کارفرمایان و ساختمان سازان بسیار زیاد شده است. مزیت های زیادی که دستگاه های ایرانی نسبت به نمونه های خارجی دارند، سبب شده است تا مردم علاقه ی زیادی به استفاده از این کالا در منازل مسکونی و مکان های تجاری خود داشته باشند. کیفیت بالا و همرده با نمونه های خارجی، مصرف پایین انرژی و قیمت بسیار مناسب همگی از عواملی هستند که مردم را راغب می کند تا خرید داکت اسپیلت ایرانی را انجام دهند.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :