09125456950

داکت اسپیلت

10 / 10
از 1 کاربر

داکت اسپیلت

داکت اسپیلت یک سیستم و ابزار گرمایشی و سرمایشی جدید و کاربردی می باشد. کارکرد این وسیله همانندکولر گازی است. داکت اسپیلت ها در درون سقف راهروها و یا تراس های محیط های داخلی قرار می گیرند. در فصل تابستان از سرما و در فصل زمستان از گرمای این وسیله می توانیم بهره ببریم. داکت اسپیلت از دو بخش اصلی یونیت داخلی(هواساز) و یونیت خارجی(کندانسور) طراحی و تشکیل شده است. این کالا برای سرد کردن محیط عملکردی شبیه به کولر گازی ها دارد، اما برای گرم کردن محیط، لوله های درون آن گرم می گردد و در نهایت هوای گرمایش به بیرون هدایت می شود. سرما و گرمای دستگاه داکت اسپیلت به واسطه ی کندانسور به بیرون هدایت می گردد. البته لازم به ذکر است به این نکته اشاره نمائیم که هوای درون این وسیله، به واسطه ی کانال کشی فلکسیبل و یا گالوانیزه به فضا ارسال می شود. در بخش های بعدی این صفحه با انواع داکت اسپیلت ایرانی و خارجی آشنا می شویم. کسب اطلاعات درباره ی تفاوت کیفیت و کاربری نمونه ها و مدل های گوناگون این وسیله، ما را در انتخاب بهتر این کالا راهنمایی می کند. همچنین شما می توانید جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت داکت اسپیلت می توانید با کارشناسان فروش شرکت تهران دما آرکا در ارتباط باشید.

 داکت_اسپیلت

 

 

انواع داکت اسپیلت

شرکت تهران دما آرکا انواع داکت اسپیلت را در مدل ها و برندهای مختلف عرضه می نماید. امروزه در بیشتر پروژه های ساختمانی از این دستگاه جهت تامین گرمایش و سرمایش استفاده می شود. در تهران دما انواع داکت اسپیلت خارجی و ایرانی از شرکت های معتبر موجود می باشد. این شرکت نماینده رسمی پخش و توزیع محصولات مهم و اصلی تهویه ی ساختمان است. کارفرمایان و مشتریان می توانند به منظور دریافت مشاوره، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرند. همچنین جهت دریافت لیست قیمت محصولات داکت اسپیلت و مشاهده ی مدل های مختلف، به واتس آپ پیغام دهند. در تهران دما تمامی مدل ها و برندهای مشهور و مورد تایید مهندسین تهویه موجود است.

 

داکت_اسپیلت

 

قیمت داکت اسپیلت

قیمت داکت اسپیلت با توجه به فاکتورهای متفاوتی متغیر می باشد. در هنگام خرید این وسیله ی کاربردی و مهم، نوع برند، نوع ابعاد و قدرت دستگاه بسیار در مبلغ آن محصول تاثیر گذار هستند. به طول مثال قیمت داکت اسپیلت اجنرال با برند ال جی و یا سایر شرکت ها متفاوت می باشد. افراد می توانند جهت استعلام مبلغ هر یک از مدل ها با کارشناسان فروش تهران دما تماس بگیرند. شرکت تهران دما آرکا نماینده ی رسمی پخش و عرضه ی انواع داکت اسپیلت است. به همین دلیل تمامی قیمت ها دست اول بوده و مشتریان با خیالی آسوده این کالا را خریداری می نمایند.

 

داکت_اسپیلت

 

عکس داکت اسپیلت

عکس داکت اسپیلت در مدل ها و برندهای معتبر و گوناگونی در این صفحه از وبسایت تهران دما درج شده است. در زمان خرید اینترنتی هر وسیله ای بی شک مشاهده ی تصاویر با کیفیت آن محصول یک نکته ی مهم است. قطعا ما با دیدن عکس داکت اسپیلت بهتر می توانیم محصول مورد نیاز خودمان را انتخاب کنیم. متخصصین فروش شرکت تهران دما آرکا جهت سهولت بیشتر افراد تصاویر با کیفیت و زیادی را آماده کرده اند. در ادامه و همچنین در پایین این صفحه عکس داکت اسپیلت اجنرال+ال جی+سامسمونگ+هایسنس+وستن ایر+تک الکتریک و کیسان درج شده است. مشتریان هر سوالی که درباره ی هر کدام از محصولات داشته باشند، تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما می توانند اطلاعات و مشخصات لازم آن کالا را به همراه قیمت دریافت کنند.

 

داکت_اسپیلت

 

داکت اسپیلت ایرانی

امروزه خرید داکت اسپیلت ایرانی در میان مردم و کارفرمایان بسیار زیاده شده است. اما در هنگام تهیه ی این کالا میبایست به کدام نکات و ویژگی ها توجه کنیم؟ ما در این بخش از تهران دما به ارائه ی موارد مهم در زمینه ی داکت اسپیلت ایرانی می پردازیم. اولین و مهم ترین نکته توجه به توانایی اینورتر، کاربرد انرژی و صرفه جویی انرژی می باشد. دستگاه های داکت اسپیلت بخاطر اینکه برای تامین دمای مطلوب مکان های بزرگ طراحی شده اند، معمولا انرژی بالایی را استفاده می کنند. اما یک سیستم اینورتر خوب و مناسب بهتر است، مصرف انرژی بالایی نداشته باشد. در پایان اینکه اگر دستگاه داکت اسپیلت ایرانی دارای اینورتر پر قدرت باشد، هم در مصرف انرژی صرفه جویی می شود و هم دمای محیط را به صورت ثابت و مطلوب نگه می دارد. به طوری که مانع از بالا و پایین شدن دمای فضایمان می گردد.

 

داکت_اسپیلت

 

بهترین داکت اسپیلت

در این بخش از تهران دما بهترین داکت اسپیلت های خارجی و مشهور را به شما معرفی می کنیم. بدون شک هر کدام از دستگاه هایی که لقب برترین رو به خود اختصاص می دهند، میبایست دارای نکات مثبت زیاد و نکات منفی کم باشند. برند سامسونگ و ال جی از جمله بهترین داکت اسپیلت های خارجی و با کیفیت بالا هستند. در کنار این دو شرکت، برندهای دیگری همچون توشیبا،هیتاچی،پاناسونیک،هیسنس و کریر را نیز می توان نام برد. اما محصولات سامسونگ و ال جی از پرکاربرد ترین و پر مصرف ترین سیستم های سرمایش و گرمایش ساختمان های امروزی می باشند. طول عمر دستگاه های این دو برند بسیار زیاد بوده و کارایی آن ها خیلی عالی است.

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت 

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

 داکت_اسپیلت

 

 داکت_اسپیلت

 

 داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

 داکت_اسپیلت

 

 داکت_اسپیلت

 

 داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت

 

داکت_اسپیلت 

 

داکت_اسپیلت

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :