09125456950

داکت اسپیلت ال جی

10 / 10
از 1 کاربر

داکت اسپیلت ال جی

بدون شک داکت اسپیلت ال جی (LG Duct Splet) از برترین برندهای دستگاه های تهویه مطبوع می باشد. این شرکت کره ای محصولات بسیار با کیفیت و خوبی را تولید و عرضه می کند. داکت اسپیلت ال جی در کشور ایران بسیار محبوب بوده و در اغلب ساختمان ها، جهت تامین دستگاه های سرمایش و گرمایش خود از این برند استفاده می نمایند. در این صفحه از وبسایت شرکت تهران دما آرکا با مطالبی نظیر: قیمت داکت اسپیلت ال جی، خرید داکت اسپیلت ال جی، گارانتی داکت اسپیلت ال جی آشنا می شوید. در این مجموعه تمامی مدل ها با ظرفیت 24000 هزار، 30000، 48000، 36000 و 60000 موجود می باشند. جهت کسب اطلاعات می توانید با کارشناسان فروش تهران دما تماس بگیرید.

 

خرید داکت اسپیلت ال جی

امروزه به دلیل توسعه ی بستر وب خرید داکت اسپیلت ال جی نیز همانند سایر کالاها آسان شده است. مشتریان با توجه به محل استفاده ی دستگاه،مساحت محیط مورد نظر، نوع کاربری فضای خود و میزان ظرفیت اقدام به تهیه ی این محصول می نمایند. در زمان خرید داکت اسپیلت ال جی نکته ای که مردم بسیار برایشان ارزشمند است، 5 سال گارانتی کمپرسور شرکت ال جی و 2 سال گارانتی قطعات فنی این کالا می باشد.

 

 گارانتی داکت اسپیلت ال جی

شرکت کره ای ال جی به دلیل جلب رضایت مردم و مشتریان خود گارانتی داکت اسپیلت ال جی را تنظیم نموده است. این یک ویژگی خاص و مثبت می باشد که هر فردی در زمان خرید دستگاه داکت خود قطعا به آن توجه می نماید. گارانتی داکت اسپیلت ال جی دارای 5 سال ضمانت کمپرسور بوده و همچنین دارای 2 سال ضمانت فنی می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :