09125456950

نوار درزگیر

9 / 10
از 8 کاربر
 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*
 
 

 

تعریف نوار درزگیر

در تعریف نوار درزگیر می توان به ویژگی های آن اشاره نمود. ابتدا به ساکن جنس مواد به کار رفته شده در محصول و کاربردهای آن را مورد بررسی قرار می دهیم. نوار درزگیر در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. نوار درزگیر الاستومری، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی، انواع نوار درزگیر می باشند. این محصول به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوار به منظور درزبندی خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول برای درزبندی عایق های الاستومری نیز استفاده می شود. چرا که استفاده از نوارهای درزگیر علاوه بر مانع شدن از اتلاف انرژی، سبب ماندگاری و طول عمر بیشتر عایق های الاستومری می شود. یکی دیگر از مواردی که این نوار کاربرد دارد، درزگیری پنجره های مکان های اداری و مسکونی می باشد. با استفاده از این محصول  همواره در مصرف انرژی صرفه جویی می گردد.

 

نوار_درزگیر

 

 

انواع نوار درزگیر

در کارخانه های عایق های الاستومری انواع نوار درزگیر نیز تولید می شود. هر یک از محصولات نوار درزگیر کاربردهای متفاوتی دارند. به همین دلیل به منظور آگاهی مشتریان، توضیحات مربوط به هریک از نوار درزگیرها را در این صفحه درج نموده ایم. از انواع مختلف نوار درزگیر می توان به نوار درزگیر الاستومری، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی اشاره نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این نوارها با مشاوران فروش شرکت تهران دما تماس حاصل نمایید.

 

 نوار_درزگیر

 

 

نوار درزگیر الاستومری

جنس نوار درزگیر الاستومری از الاستومر می باشد. این محصول برای درزگیری پنجره و درب بسیار مناسب می باشد. از نوار درزگیر الاستومری برای درزگیری بین کانال های کولر استفاده می شود. این محصول در صنعت خودروسازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور درزبندی درب ها و صدا گیری داشبورد و صندوق اتومبیل ها از نوار درزگیر الاستومری می توان استفاده نمود.

 

 

  نوار_درزگیر

 

  

نوار درزگیر آلومینیومی

نوار درزگیر آلومینیومی کاربرد های بسیار زیادی دارد. عایق های لوله ای در شاخه های 2 متری تولید می شوند. به همین خاطر در هنگام عایق کاری لوله های آب گرم و سرد متراژ بالا برای پوشش درزها و نقاطی که عایق ها تمام می شوند از نوار درزگیر آلومینیومی استفاده می گردد. همچنین در زمان عایق کاری کانال های کولر از نوار درزگیر آلومینیومی بهره می برند.

 

نوار_درزگیر

 

نوار درزگیر برزنتی

نوار درزگیر برزنتی از جنس برزنت تولید می شود. از این محصول می توان در هنگام عایق کاری کانال های کولر و همچنین عایقکاری لوله ها بهره گرفت. در هنگام عایق کاری کانال های کولر در جاهایی که نیاز به درزبندی دارند از محصول نوار درزگیر برزنتی استفاده می شود. نوار درزگیر برزنتی با بستن فضاهای خالی موجب مسدود شدن نفوذ سرما و گرما به داخل کانال های کولر و لوله ها می شود.

 

 

نوار_درزگیر

 

درزگیری درب و پنجره

درزگیری درب و پنجره با نوار درزگیر الاستومری بسیار آسان است. یک طرف نوار درزگیر الاستومری به صورت چسبدار می باشد و با کندن برچسب روی آن به آسانی می توان نوار را بر روی درزهای پنجره ها درج کرد. نوار درزگیر الاستومری در عرض های 2.5 سانتی متر و 5 سانتی متر و در طول های 25 متری عرضه می شود. این محصول بسیار ارزان و به صرفه می باشد.

 

نوار_درزگیر

 

درزگیر 

درزگیر همانطور که از نامش پیداست برای پر کردن درزها به کار می رود. از درزگیر برای مانع شدن از ورود هوا و انواع حشرات به داخل محیط های بسته استفاده می گردد. درزگیر را می توان به دور در، پنجره، دریچه کولر،درب خودرو یا ماشین و... چسباند. نصب و اجرای درزگیر به آسانی انجام می گردد. در پشت درزگیر برچسب وجود دارد، لذا مشتریان در زمان اجرای این محصول برچسب آن را جدا نموده و به محل مورد نظرشان می چسبانند.

 

نوار_درزگیر

 

درزگیر فومی

فروشگاه تهران دما درزگیر فومی عرضه می نماید. درزگیر فومی استفاده های گوناگونی دارد. درزگیر فومی در صنعت ساختمان سازیو صنعت خودرو سازی بیشترین مصرف را دارد. در ساختمان ها برای پوشاندن فضای خالی بین پنجره ها و چهارچوب آن ها از درزگیر فومی استفاده می شود. همچنین جهت درزبندی درب های منازل و ادارات از درزگیر فوم الاستومری می توان بهره برد. 

 

نوار_درزگیر

 

کاربرد درزگیر فومی  

کابرد نوار درزگیر فومی بسیار زیاد است. از این کالای پر کاربرد در هنگام عایق نمودن سرما و گرما، رطوبت و صدا استفاده می شود. به منظور بستن درزهای درب و پنجره از درزگیر فومی الاستومری استفاده می کنند.

 

نوار_درزگیر

 

کاربرد نوار درزگیر برزنتی 

کاربرد نوار درزگیر برزنتی در صنعت تهویه و تاسیسات ساختمان است. در هنگام درزبندی و در بین نقاط اتصال کانال های کولر به یکدیگر از این کالا استفاده می شود. همچنین برای آب بندی و درزبندی در هر جایی که نیاز باشد، می توان محصول نوار درزگیر برزنتی را به کار برد. این کالا دارای چسب بسیار قوی بوده و به همین خاطر بهترین گزینه برای درزبندی و آب بندی می باشد.

 

نوار_درزگیر

 

استفاده از نوار درزگیر در فصل زمستان

به منظور جلوگیری از ورود هوای سرد به خانه ها و محیط ها بهترین کار، استفاده از نوار درزگیر در فصل زمستان است. کالایی با چسبندگی و طول عمر بسیار بالا، جهت درزگیری پنجره ها و درب های فضاها می باشد. نوار درزگیر الاستومری هم از ورود سرما و گرما به یک محیط ممانعت می کند و هم از ورود صداهای ناهنجار خیابان ها جلوگیری می کند.

 

نوار_درزگیر

 

نوار درزگیر پنجره 

نوار درزگیر پنجره در فروشگاه اینترنتی تهران دما عرضه می گردد. این محصول می توانند مانع هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی یک مکان شود. نوار درزگیر پنجره یک طرف چسبدار بسیار با کیفیت بوده و همچنین بهترین گزینه برای درزگیری می باشد. این کالا چسبندگی بسیار بالایی دارد، به همین خاطر پس از چسباندن آن به یک شی به راحتی حدا نمی شود.

 

نوار_درزگیر

نوار درزگیر اسفنجی 

نوار درزگیر اسفنجی بسیار راحت نصب می شود. این مدل با متریال الاستومر و به صورت چسبدار تولید می گردد. نوار درزگیر اسفنجی یک محصول کاربردی به منظور ممانعت از ورود سرما و گرما و همچنین صداهای مزاحم به داخل ساختمان می باشد. در برخی موارد برای درزبندی درب های خودرو نیز از این کالا بهره می برند.

 

نوار_درزگیر

 

خرید اینترنتی نوار درزگیر پنجره

خرید اینترنتی نوار درزگیر پنجره را می توانید از وبسایت شرکت تهران دما آرکا تهیه نمائید. این کالا اغلب در صنعت تاسیسات و عایقکاری مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های اخیر بخاطر چسبندگی فوق العاده زیاد و همچنین درزبندی و عایق نمودن سرما و گرما، مردم استقبال زیادی از این نوار درزگیر الاستومری کرده اند.

 

نوار_درزگیر

 

نوار درزگیر لاستیکی یا الاستومری؟

نوار درزگیر لاستیکی یا الاستومری؟ این سوالی است که در هنگام خرید قطعا در ذهنمان ایجاد می شود. هر کدام از کالاهای نام برده شده، دارای ویژگی های مثبت و منفی هستند. اما به جرات می توان گفت محصول نوار درزگیر الاستومری جهت درزبندی درب ها و پنجره یک محصول جایگزین می باشد. امروزه در اغلب خانه ها و شرکت ها برای جلوگیری از ورود صداهای مزاحم و سرما و گرمای شدید از این کالا بهره می برند.

 

نوار_درزگیر

 

بهترین نوار درزگیر خودرو

بهترین نوار درزگیر خودرو نوع فوم الاستومری می باشد. چرا که چسبندگی آن بسیار زیاد بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی است. نوار درزگیر الاستومری پشت چسبدار به راحتی نصب شده و بر روی درزهای خودرو اجرا می شود. کالای نام برده دارای سه کاربری است. ممانعت از ورود سرما و گرما و همچنین مانع شدن از ورود صداهای مزاحم خیابان به داخل خودرو، از ویژگی های مهم آن می باشد.

 

 نوار_درزگیر

 

درزگیر فومی پنجره

درزگیر فومی پنجره بهترین گزینه برای درزبندی می باشد. این کالا بخاطر خاصیت انعطاف پذیری ای که دارد، بسیار مناسب برای عایق بندی پنجره و درب های منازل و خودروها است. بهترین نوع درزگیر فومی پنجره، جنس الاستومری آن می باشد. این محصول وقتی در میان پنجره و قاب آن می ماند، زخمی و خراب نمی شود. چسبندگی بالا و مقاومت آن، از دیگر ویژگی های مهم نوار درزگیر الاستومری است.

 

نوار_درزگیر

 

خرید نوار درزگیر الاستومری

خرید نوار درزگیر الاستومری اتلاف انرژی محیط ها را تضمین می کند. این فوم در رول های 10 متری با عرض 2 و 3 و 5 سانتی متری تولید و ارائه می شود. با خرید نوار درزگیر الاستومری دیگر هوای سرد و گرم و همچنین صداهای بیرون وارد خانه و محیط کارمان نمی شوند. این محصول به نوعی طراحی شده که تمامی افراد می توانند به راحتی آن را بر روی درب و پنجره نصب کنند. 

 

نوار_درزگیر

 

نوار درزگیر ضد آب

فوم الاستومری یک نوار درزگیر ضد آب و بسیار مقاوم است. چسب این کالای کاربردی به نوعی طراحی شده که در برابر گرما و سرمای شدید و همچنین در برابر رطوبت و آب چسبندگی خود را از دست نمی دهد. نوار درزگیر الاستومری بخاطر وجود مواد اولیه ی خوب و با کیفیت در درونش، یک محصول کامل و قدرتمند برای درزگیری انواع درب و پنجره است. 

نوار_درزگیر

 

بهترین نوار درزگیر پنجره

بهترین نوار درزگیر پنجره قطعا مدل الاستومری است. این کالا بخاطر وجود مواد سلول بسته در درونش، بسیار مقاوم می باشد. نوار درزگیر الاستومری بهترین محصول جهت درزبندی پنجره های خانه ها و اداره ها است. این کالا به صورت پشت چسبدار تولید می گردد. سرعت نصب نوار درزگیر الاستومری بخاطر چسبندگی بالایی که دارد، بیشتر از سایر محصولات است.

 

نوار_درزگیر

  

جنس نوار درزگیر الاستومری

جنس نوار درزگیر الاستومری از مواد سلول بسته تشکیل شده است. در پشت این کالا چسب مخصوص و بسیار قوی اجرا می گردد. جنس نوار دزگیر الاستومری مقاومت و کیفیت خیلی بالایی دارد. شرکت تهران دما آرکا انواع مختلفی از این محصول را با سایزهای گوناگون را عرضه می کند.

 

نوار_درزگیر

 

مرکز فروش نوار درزگیر الاستومری

فروشگاه اینترنتی تهران دما بزرگترین مرکز فروش نوار درزگیر الاستومری در ایران است. در این مجموعه انواع محصولات عایق و کالاهای مربوط به تهویه و درزبندی موجود می باشد. در مرکز فروش نوار درزگیر الاستومری تهران دما عرض های 2 و 3 و 5 سانتی متر عرضه می گردد. رول های هر یک از این محصولات 10 متری می باشد.

 نوار_درزگیر

نوار درزگیر پهن 

نوار درزگیر پهن در برخی نقاط مورد استفاده قرار می گیرد. جهت درزبندی جاهایی که فاصله زیاد باشد، می توان از این نوع استفاده نمود. نوار درزگیر برزنتی یک گزینه ی خوب به منظور انجام این کار است. عرض این کالا 5 سانتی بوده و در رول های 50 متری تولید و عرضه می شود.

 نوار_درزگیر

 

نوار درزگیر پنجره دوجداره

کدام محصول برای نوار درزگیر پنجره دوجداره مناسب است؟ امروزه کالاهای زیادی به منظور درزبندی درب ها و پنجره ها تولید و عرضه می گردد. اما سوال اینجاست کدام نوع بهتر و مناسب تر است؟ نوار درزگیر الاستومری با کیفیت ترین و کارآمد ترین محصول به عنوان ممانعت از ورود سرما، گرما و صداهای بیرون به هر فضا است. 

 

نوار_درزگیر

 

 درزگیر پنجره از کجا بخرم؟

درزگیر پنجره از کجا بخرم؟ قطعا در فصل زمستان جهت جلوگیری از وارد شدن سرمای شدید به محیط مان، نیاز به تهیه ی این کالا ایجاد می شود. امروزه بخاطر رشد و توسعه ی بستر وب و اینترنت، به راحتی می توان در هر نقطه از کشور اقدام به خرید محصول نوار درزگیر پنجره نمود. فروشگاه اینترنتی تهران دما انواع مختلفی از درزبندها را برای مشتریان آماده نموده است.

 

درزگیر پنجره فلزی

فوم الاستومری با عرض سه سانتی متر در سال های اخیر به عنوان درزگیر پنجره فلزی کاربرد دارد. در گذشته از این کالا فقط در تاسیات ساختمان ها استفاده می شد. مقاومت و طول عمر بالای نوار درزگیر الاستومری سبب افزایش چشم گیر استفاده کنندگان این وسیله گردید.

 

نوار درزگیر خودرو

از فوم الاستومری به عنوان نوار درزگیر خودرو نیز می توان بهره برد. کیفیت مواد اولیه ی این محصول بسیار زیاد می باشد. نوار درزگیر الاستومری یک تیپ مخصوص درزبندی انواع درب خودرو است که با طول 10 متر تولید می شود.

 

قدرت چسبندگی نوار درزگیر الاستومری

قدرت چسبندگی نوار درزگیر الاستومری نسبت به دیگر محصولات بیشتر است. این محصول بیشترین کاربرد را در مکان های تاسیساتی دارد، به همین خاطر چسب این کالا بسیار با کیفیت می باشد. 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :