09125456950

کلاهک دودکش

10 / 10
از 1 کاربر

تولید و عرضه کلاهک دودکش کلبه ای، اچ و شومینه هیزمی

 


 

کلاهک دودکش

یکی از قسمت‌های مهم در سیستم ساختمان ها، کلاهک دودکش است. ازآنجایی‌که قسمت منتهی‌الیه رایزرِ لوله‌های دودکش در پشت‌بام قرار دارد، مستعد نفوذ آب، باد، باران، برف و گردوخاک است.

همچنین یکی از خطراتی که ممکن است لوله‌های دودکش را تهدید کند و خطرات جدی در  پی دارد، لانه‌گزینی پرندگان است. پس بنا به دلایل ذکر شده وجود محافظ برای خروج دود و آلاینده از لوله‌ها از الزامات تأسیسات یک ساختمان استاندارد است.

طراحی و ساخت درست کلاهک دودکش می‌تواند امنیت، زیبایی را به خانه شما بیفزاید. این قطعه مهم یک پوشش محافظتی است که معمولاً از فولاد یا مس ساخته می‌شوند و در سبک‌های مختلفی برای مطابقت با فضای بیرونی خانه تولید می‌شوند.

کلاهک دودکش انواع مختلفی دارد که هرکدام دارای مدل‌های متنوع چهارگوش و گرد هستند. در ادامه به انواع کلاهک دودکش و پرکاربردترین آنها می‌پردازیم:

کلاهک_دودکش 

 

کلاهک_دودکش

 

انواع کلاهک دودکش:

انواع کلاهک دودکش از نظر سطح مقطع و شکل ظاهری در دو حالت کلی گرد و چهارگوش ساخته می‌شود که هرکدام برای مصارف خاصی عرضه می‌شود.

به‌طورکلی کلاهک‌ های دودکش به انواع زیر طبقه‌بندی می‌شوند:

 • کلاهک گردان دودکش
 • کلاهک چینی دودکش
 • کلاهک آلمانی دودکش
 • کلاهک پره‌ای دودکش
 • کلاهک ژاپنی کلبه‌ای دودکش
 • کلاهک T دودکش
 • کلاهک H دودکش
 • کلاهک زانویی با زاویه بسته دودکش
 • کلاهک پوشش نیم‌گرد دودکش

در ادامه به 3 نوع از پرمصرف‌ترین کلاهک دودکش می‌پردازیم.

کلاهک_دودکش 

 

1.   کلاهک دودکش پره‌ ای

کلاهک پره‌ای از پرکاربردترین انواع کلاهک دودکش است که باتوجه‌ به ساختار و شکل ظاهری از چندین پره موازی به‌ صورت گریلی تشکیل شده است.

کاربردهای کلاهک دودکش پره‌ای برای تخلیه و مکش آلاینده‌ های دودکش در موتورخانه‌ ها، هود صنعتی، شومینه‌ ها، آب‌ گرم‌ کن، بخاری‌های گازی و نفتی است.

این نوع کلاهک دودکش به دو نوع کلاهک دودکش پره‌ای چهارگوش، کلاهک دودکش پره‌ ای گرد تقسیم می‌ شود.

قیمت_کلاهک_دودکش

 

کلاهک_دودکش

 

الف- کلاهک دودکش پره‌ای چهارگوش

در این مدل کلاهک، پره‌های Z شکل در هر لایه از کلاهک دودکش پره‌ای چهارگوش به‌ صورت مخالف با جریان ورود آب، گردوخاک عمل می‌کند. 

جنس این محصول از انواع ورق روغنی، سیاه، رنگی، گالوانیزه و استیل است که ضخامت ورق مصرفی برای ابعاد معمولی و پایین کلاهک دودکش 1 میل و کمتر است و این مقدار در ابعاد بزرگ تا مقدار 2 میل افزایش می‌یابد.

کلاهک_دودکش 

 

ب-کلاهک دودکش پره‌ای گرد:

شکل این کلاهک به‌ صورت گرد می باشد. این محصول از یک‌ پایه استوانه‌ای و تعدادی پره گریلی گرد در بالای پایه و یک کلاه مخروطی به‌عنوان تاج تشکیل شده است. کلاهک دودکش پره‌ ای گرد بر روی لوله‌های دودکش موتورخانه با مقطع گرد کاربرد  دارد.

 

2.کلاهک دودکش اچ

کلاهک دودکش اچ به دو نوع اچ گرد و اچ چهارگوش تقسیم می‌شود و از انواع قدیمی این کالا می باشد. شکل این وسیله به‌ مانند حرف اچ لاتین است که با یک‌ پایه به این اچ وصل می‌ شود.

جنس کلاهک دودکش اچ از انواع ورق گالوانیزه، روغنی، سیاه، رنگی و گاهی استیل است و بسته به مدلش در پشت‌ بام (مسطح یا شیب‌ دار)، دیواری که کانال یا داکت دودکش خارج می‌شود، کاربرد دارد.

کلاهک دودکش از گرد الف:

شکل مقطع کلاهک این دودکش گرد و استوانه‌ای‌شکل است و از چهار قطعه گرد به‌صورت تودرتو و چفت ساخته می‌شود. تمامی اجزای این 4 قطعه دارای قطری همسان با لوله اصلی دودکش هستند.

کلاهک_دودکش_اچ

 

ب: کلاهک دودکش چهارگوش

کلاهک دودکش اچ چهارگوش در منتهی‌الیه کانال‌های چهارگوش دودکش قرار می‌گیرند که این مجاری خروج موتورخانه‌ها، شومینه یا بخاری گازی هستند.

این قطعه به دو صورت همپوشانی و فلنچی بر روی نقطه انتهایی کانال اصلی دودکش نصب می‌شود.

کلاهک_دودکش_اچ 

 

3.کلاهک دودکش طرح چینی

سومین نوع از انواع کلاهک دودکش طرح چینی است. ورق‌های مصرفی در ساخت این نوع کلاهک از انواع ورق گالوانیزه، سیاه، روغنی، آلومینیوم، رنگی و استیل است.

ارتباط پایه کلاهک چینی به لوله رایزر به دو صورت فلنچی و اورلپ است. این نوع کلاهک در حال حاضر تنها در یک نوع گرد تولید می‌شود. از نظر میزان ارتفاع یا قطر پایه و یا تاج در این نوع از کلاهک دودکش محدودیتی وجود ندارد.

علت نامیدن این قطعه به دلیل شباهت به کلاه‌های چینی به کلاهک دودکش چینی می باشد.

کلاهک_دودکش 

 

الف- کلاهک دودکش طرح چینی گرد

پایه و تاج این نوع از کلاهک دودکش به شکل گرد طراحی و ساخته می‌شود. همچنین گاهی هم به‌صورت استوانه‌ای توخالی از جنس ورق با انواع ضخامت مختلف تولید می‌شود.

مقطع و ساختار این کلاهک دودکش هم در پایه و هم در تاج کلاهک به‌ صورت گرد طراحی و ساخته می‌شود.

کلاهک_دودکش_ژاپنی

 

کلاهک_دودکش_ژاپنی 

 

مزایای کاربرد کلاهک دودکش:

 1. اولین نکته‌ای که استفاده از کلاهک دودکش را برای هر مکانی لازم می‌کند، خروج دود و آلاینده‌ هاست. اما این وسیله مزایای زیاد دیگری هم  دارد که در ادامه به آنها می‌ پردازیم:
 2. خروج گازهای سمی مانند مونواکسیدکربن
 3. حفظ راندمان سیستم گرمایشی
 4. بهبود کارکرد سیستم تهویه
 5. جلوگیری از ورود حیوانات و آشیانه‌سازی
 6. جلوگیری از ورود باد و باران

کلاهک_دودکش 

 

نحوه نصب کلاهک بر روی کانال دودکش

برای نصب کلاهک دودکش باید به خروج بهتر آلاینده‌ها و گازهای سمی توجه داشت. همچنین هر یک از انواع مختلف کلاهک روش خاصی برای نصب دارد.

به‌طورکلی در نصب کلاهک دودکش باید به ارتفاع نصب کلاهک بر روی کانال دودکش دقت داشت؛ به‌عبارت‌دیگر بهتر است این قطعه از دریچه‌های ورودی هوا برای کانال کولر و دستگاه‌های هواساز بالاتر باشد تا از ورود مجدد گازهای سمی به محیط جلوگیری کند.

ارتفاع لازم برای نصب کلاهک دودکش بین 70 سانتی‌متر تا 2 متر متغیر است و با استفاده از انواع بست به کانال دودکش متصل می‌شود.

کلاهک_دودکش 

 

خرید کلاهک دودکش:

آلیاژ مصرفی در تولید انواع مختلف کلاهک دودکش از نوع فلز است؛ باتوجه‌به نوسانات قیمت این متریال در کشور می‌توان نتیجه گرفت که قیمت این قطعات نیز ثابت نیست.

اما ازآنجایی‌که در زمان پایان کار یک ساختمان نیاز به تأییدات لازم از جانب سازمان نظام‌مهندسی و اداره گاز است و این دو سازمان بدون وجود کلاهک دودکش، هیچ بنایی را تا نمی‌کنند، می‌توان به اهمیت خرید آن پی برد.

تعداد درپوش‌های دودکش‌ها بر اساس تعداد واحد، نوع سیستم گرمایشی و گاز سمی حاصل از سوخت تعیین می‌شود. 

شما مشتریان عزیز می‌توانید با تماس با شرکت تهران دما تمامی سفارش‌های خود را  در مورد محصول کلاهک دودکش در انواع سایزها یا مدل‌های مختلف ثبت کنید.

با خرید از کارگاه تهران دما، شما از مزایایی مانند بهره‌مندی از متریال باکیفیت، تحویل به‌موقع، قیمت مناسب، ارائه مشاوره خرید آنلاین و تلفنی، تنوع زیاد در سایز، رنگ، مدل و جنس انواع کلاهک دودکش ببرید.

 

ساخت و نصب کلاهک دودکش

ساخت و نصب کلاهک دودکش توسط شرکت تهران دما صورت می گیرد. این مجموعه انواع گوناگون این محصول را در کارگاه صنعتی خود تولید می کند. سپس کارشناسان نصب در هر نقطه آن را نصب می کنند. ساخت و نصب کلاهک دودکش امروزه یکی از استانداردهایی است که در زمان ساختمان سازی اجرای آن مهم و ضروری می باشد. تخلیه ی هوای نا سالم موتورخانه ها، پکیج ها و سرویس های بهداشتی یا بهره گیری از این وسیله بسیار آسان می شود.

 کلاهک_دودکش

 

 کلاهک دودکش موتورخانه

در پشت بام ساختمان ها جهت تخلیه ی دود موتورخانه ها، از محصول کلاهک دودکش موتورخانه کمک می‌گیریم. البته دودی که از دستگاه ها بیرون می آید توسط لوله های گالوانیزه و یا سیاه گرد به بالا هدایت شده و در انتهای آن این کالا قرار می گیرد. کلاهک دودکش موتورخانه علاوه بر کاربری ای که دارد، سبب زیبایی بام های ساختمان ها و برج ها نیز می شود. این محصول را تولیدکنندگان ابتدا ضد زنگ زده و سپس به سفارش مشتریان در رنگ های متنوعی همچون: سفید، مشکی و... تولید می کنند.

کلاهک_دودکش

انواع کلاهک دودکش بخاری

تهران دما انواع کلاهک دودکش بخاری را در مدل های گوناگونی تولید و عرضه می‌کند. این محصول یکی از کالاهایی است که نصب آن در هر ساختمان الزامی می باشد. در پایین نام انواع کلاهک دودکش بخاری درج شده است. 

 

کلاهک دودکش به شکل اچ

کلاهک دودکش به شکل پره ای

کلاهک‌ دودکش چینی

کلاهک دودکش طرح آلمانی

کلاهک دودکش زانویی

کلاهک دودکش نیم گرد

کلاهک دودکش گردان

کلاهک_دودکش

 

فواید نصب کلاهک دودکش 

حالا بیایید فواید نصب کلاهک دودکش را بدانیم. استفاده از این محصول قطعا مزایای بیشماری دارد. زیبا نمودن بام های ساختمان ها،مکش صحیح و درست هوای ناسالم، مکش دی اکسید کربن در موتورخانه ها و بخاری های خانگی و... از جمله فواید استفاده از کلاهک دودکش می باشد. اصلی ترین مزیت بهره گیری از این وسیله این است که با استفاده از آن دیگر نگران مسدود شدن راه مکش نخواهیم بود. به دلیل طراحی درست و اصولی انواع کلاهک دودکش راه خروج هوای ناسالم به هیچ وجه گرفته نمی شود.

کلاهک_دودکش

مزایای کلاهک h

امروزه مزایای کلاهک h در ساختمان ها کاملا قابل مشهود است. اصلی ترین و مهم ترین مزیتی که نصب این کالا دارد، مکش صحیح و درست مونوکسید کربن از موتورخانه ها،بخاری ها و شومینه ها می باشد. به دلیل ساختاری که کلاهک  h دارد، این کالا دقیقا شبیه به حرف اچ انگلیسی می باشد و دارای دو لوله به صورت موازی که از هم فاصله دارند، همین امر باعث می شود که دیگر گرفتگی ای بر روی لوله ایجاد نشود. دیگر بارندگی و برف و کبوترها نمی توانند مسیر هواکش این نوع کلاهک دودکش را مسدود کنند.

کلاهک_دودکش

 

کلاهک دودکش گرد 

از محصول کلاهک دودکش گرد در مکان های مختلفی استفاده می شود. در انتهای لوله های مکش گرد موتورخانه ها،داکت هاب سرویس های بهداشتی و حمام،لوله های بخاری و... کاربرد دارد. این محصول در نوع چینی پره ای و ژاپنی قابل تولید و عرضه است. معمولا کلاهک دودکش گرد با ورق ضخامت ۱ میل تولید می گردد. اما در مواقعی با ضخامت های ۱.۲۵ و ۱.۵ قابل ساخت می باشد. کارخانه تهران دما انواع گوناگونی از این‌کالا را در قطرها و ضخامت های متنوعی تولید می کند.

کلاهک_دودکش_سیمانی

 

ارسال کلاهک دودکش 

کارخانه تهران دما ارسال کلاهک دودکش به تمامی استان ها را انجام می دهد. این مجموعه تمامی تولیدات خود را در ۵ الی ۸ روز کاری تولید می نماید. در تهران دما انواع کلاهک دودکش کلبه ای(چینی)، کلاهک ژاپنی، کلاهک پره ای چهارگوش و گرد تولید و عرضه می شود. طریقه ی ارسال محصولات به سایر شهرها به وسیله ی شرکت تیپاکس و یا باربری های معتبر است.

کلاهک_دودکش_سیمانی

خرید اینترنتی کلاهک دودکش

شرکت تهران دما آرکا از سال 1398 وبسایت رسمی خود را جهت عرضه و فروش محصولات به صورت مجازی را تاسیس نمود. افراد می توانند از اقصی نقاط کشور جهت خرید اینترنتی کلاهک دودکش با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشند. هدف مجموعه ی تهران دما پشتیبانی و ارائه ی بهترین محصولات نسبت به نیاز مشتریان است. 

کلاهک_دودکش

قیمت کلاهک دودکش

قیمت کلاهک دودکش با توجه به نوع متریال آن و سایز آن تغییر می یابد. ضخامت ورق مصرفی و جنس آن کمی تواند سبب افزایش و یا کاهش هزینه ی یک محصول بشود. همچنین اگر طول و عرض و یا قطر این محصول بزرگ و یا کوچک شود، تاثیر مستقیمی بر روی قیمت کلاهک دودکش می گذارد. 

قیمت_کلاهک_دودکش

 

خرید کلاهک دودکش به صورت اینترنتی

 شرکت تهران دما آرکا بستر خرید کلاهک دودکش به صورت اینترنتی را فراهم نموده است. این مجموعه با هدف تولید و ساخت انواع محصولات تهویه ی ساختمان و ارسال آن به سراسر ایران، امکان تهیه ی این کالا به شکل آنلاین را برای مشتریان راه اندازی کرده است. خرید کلاهک دودکش از اینترنت سبب افزایش سرعت خرید، کاهش هزینه های رفت و آمد و صرفه جویی در زمان افراد شود.

کلاهک_دودکش

 

ساخت و اجرای کلاهک دودکش

در شرکت تهران دما آرکا ساخت و اجرای کلاهک دودکش توسط متخصصین ماهر انجام می شود. کارشناسان این مجموعه با مشاهده ی محل نصب و قرارگیری این محصول، اقدام به طراحی آن می کنند. پس از آن ساخت و اجرای کلاهک دودکش را با در نظر گرفتن فضای کارفرما اجرا می نمایند.

کلاهک_دودکش

 

تولید و عرضه کلاهک دودکش 

شرکت تهران دما آرکا در کارگاه صنعتی خود، تولید و عرضه کلاهک دودکش انجام می پذیرد. امروزه ساخت و نصب این محصول در پروژه های مسکونی،تجاری،تفریحی و بیمارستانی و... اجرا می گردد‌. کلاهک دودکش محصولی استاندارد بوده که وجود آن در سیستم لوله کشی هر موتورخانه ای حائز اهمیت است‌.

کلاهک_دودکش

ضخامت استاندارد کلاهک دودکش

محصول کلاهک دودکش را می توان در ضخامت های گوناگونی تولید نمود. در بازارهای مصرفی این کالا را با استفاده از ورق 40_50_60_70 و... تولید و عرضه می کنند. مصرف کنندگان هر یک با توجه به مکانی که قرار است کلاهک دودکش را نصب نمایند، محصولشان را انتخاب می کنند. به طور مثال در جاهایی نیاز به این است که ضخامت این محصول بسیار بالا باشد.

کلاهک_دودکش

کلاهک دودکش در رنگ های مختلف  

تهران دما انواع مختلفی از کلاهک دودکش را در رنگ های متنوع و جدید تولید می کند. این مجموعه تمامی کالاهای خود را با استفاده از رنگ کوره ای پودری الکترواستاتیک طراحی می نماید. کلاهک دودکش در رنگ های مشکی، قهوه ای سوخته و سفید  بیشترین درخواست خرید را از جانب مشتریان دارند.

 

کلاهک_دودکش

کلاهک دودکش پکیج 

همانطور که واقفید تمامی سیستم هایی که دارای مشعل می باشند، به منظور خروج دی اکسید کربن و دود، نیازمند لوله ی تخلیه و همچنین کلاهک دودکش می باشند. پکیج ها نیز مانند همه ی قطعات به همچنین سیستمی احتیاج دارند. در کارخانه ی تهران دما انواع کلاهک دودکش پکیج جهت خارج شدن آلاینده ها و گازها طراحی شده است. کارشناسان فنی ما خدمات ساخت و نصب این محصول را انجام می دهند.

کلاهک_دودکش

 

کلاهک دودکش استاندارد

 به طور کلی می توان قطعی گفت: انواع کلاهک دودکش استاندارد هستند. مدل های اچ، کلبه ای، چنی، ژاپنی و طرح آلمانی جزء کالاهای پر مصرف و تایید شده توسط سازمان آتش نشانی می باشند. کلاهک دودکش استاندارد دارای ویژگی هایی همچون: مکش خوب گازهای سمی از لوله های موتورخانه ها، عدم ورود پرندگان و بارندگی به درون(برای اینکه خروج هوا مسدود نشود) است.

کلاهک_دودکش 

تاثیر کلاهک دودکش کلبه ای در زیبایی نمای ساختمان ها

 وقتی به نمای ساختمان ها نگاه می کنیم، یکی از مواردی که سبب زیبایی بیشتر و لوکس شدن آنها کمک می کند، قطعا کلاهک دودکش کلبه ای می باشد. این کالا بسیار زیبا و شکیل طراحی شده و علاوه بر کارایی بسیار بالایی که دارد، جلوه ی بصری خوبی هم به یک برج می دهد. کلاهک دودکش کلبه ای به صورت پره ای بوده و در بالای آن همانند کلبه طراحی گشته است.

 

کلاهک_دودکش

 

کلاهک دودکش چگونه نصب می شود؟

محصول کلاهک دودکش بر روی پشت بام های ساختمان های مسکونی و تجاری، توسط متخصصین صنعت کانالسازی نصب می گردد. کارشناسان با بهره گیری از پیچ و مهره و همچنین دستگاه جوش این وسیله ی کاربردی را اجرا می کنند. نصب کلاهک دودکش در سایز های بزرگ به کمک جرثقیل انجام می گیرد. 

 

کلاهک_دودکش

 

کلاهک دودکش گرد پره ای شکل

امروزه انواع کلاهک دودکش به نوعی طراحی شده اند تا بارش باران و یا پرندگان نتوانند به درون لوله ها نفوذ کنند. در گذشته این کالا به صورت غیر استاندارد طراحی می شد، به همین خاطر بسیاری از افراد دچار گاز گرفتگی می شدند. کلاهک دودکش گرد پره ای شکل نیز از محصولاتی می باشد که استاندارد بوده و می توان در بام های مسکونی و تجاری از آن بهره برد.

کلاهک_دودکش

 

مزایای بی نظیر استفاده از کلاهک دودکش 

مزایای بی نظیر از کلاهک دودکش بسیار زیاد است که ما در این مطلب قصد داریم، آن ها را نشر دهیم. نصب این محصول بر روی بام های برج های مسکونی و تجاری و اداری صورت می گیرد. اولین فایده ی استفاده از کلاهک دودکش که تخلیه ی هوای نا مطلوب موتورخانه ها و پکیج ها می باشد. دومین نکته ی حائز اهمیت جلوگیری از مسدود شدن مسیر لوله ی مکش است. آخرین مزیت نصب کلاهک دودکش، ایجاد زیبایی و مدرن شدن یک فضا می باشد.

کلاهک_دودکش

 

زمان ساخت کلاهک دودکش

در اغلب کارگاه های تولیدی زمان ساخت کلاهک دودکش 10 روز کاری می باشد. مجموعه ی تهران دما با هدف فروش محصول بیشتر و رضایت مشتریان خود، تمامی کالاهای خود را در 7 روز کاری تولید می نماید. انواع کلاهک دودکش بخاری، کلبه ای، گرد و... در این کارخانه در سایزهای سفارشی ساخته نی شوند. امروزه افراد بسیار به زمان صرف شده برای انجام کارهای خود بسیار بها می دهند، به همین خاطر برای خرید این کالا به مجموعه ای مراجعه می کنند که در زمان کوتاهی کالای مورد نظرشان را به آن ها تحویل دهند. 

کلاهک_دودکش

 

کاربرد کلاهک دودکش در چه مواردی است؟

از محصول کلاهک دودکش می تواند در مکان های مختلفی بهره برد. با توجه به نوع کاربری ای این کالا در فضاهای مختلفی در مدل های متنوعی تولید می گردد.

کلاهک دودکش در موارد زیر به کار می رود:

 1. نصب در انتهای لوله ی دودکش های موتورخانه
 2. به منظور مکش هوای نا سالم فست فودها و رستوران ها
 3. خارج شدن دی اکسید کربن شومینه ها
 4. بیرون رفتن دود هودهای صنعتی و مسکونی

نکات بالا همگی از مواردی هستند که میبایست حتما در انتهای لوله ها، از انواع کلاهک دودکش بهره برد.

کلاهک_دودکش

شیک ترین کلاهک دودکش

در حال حاضر زیباترین و شیک ترین کلاهک دودکش مدل کلبه ای است. این محصول توسط کارشناسان فنی تایید شده و مردم نیز آن را به عنوان یک کالای استاندارد می شناسند. پره های مکش کلاهک دودکش کلبه ای با فاصله های مناسب و به ترتیب اتصال داشته و به همین خاطر دود را به راحتی خارج کرده و مانع از ورود بارندگی به درون لوله می شود. 

کلاهک_دودکش

استفاده از کلاهک دودکش اچ گالوانیزه در کجاست؟

کلاهک دودکش اچ گالوانیزه که دقیقا به شکل کلمه ی H می باشد، در برخی از مکان ها مورد استفاده واقع می شود. در واقع این کالا پیش از مدل کلبه ای بیشترین کاربرد را داشته است. امروزه بر روی بام های مغازه ها و فست فودهای کوچک از کلاهک اچ بهره می برند. در محیط هایی که می خواهند هزینه ی کمی کنند، بهترین محصول همین مدل می باشد.

کلاهک_دودکش

 

ارسال کلاهک دودکش چگونه است؟

بیشتر مشتریان تعداد کلاهک دودکش مورد نیازشان ۲ الی ۳ عدد است. در این موارد شرکت تهران دما کالاهای ارسالی به سایر شهرها را با حمل و نقل تیپاکس انجام می دهد. اگر مشتریان از پایتخت کشور خرید داشته باشند، محصولاتشان را با اسنپ سواری و یا وانت ارسال می کند.

کلاهک_دودکش

کلاهک دودکش بر روی لوله ی رستوران

محصول کلاهک دودکش را به منظور پرتاب و هدایت دود به آسمان در انتهای لوله های باربیکیو رستوران ها نصب می کنند. برای اینکار بیشتر از مدل گردان و یا اچ استفاده می شود. با نصب کلاهک دودکش در رستوران سازمان بهداشت نیز این عمل را حرکتی مثبت تلقی نموده و امتیاز خوبی را برای مجموعه در نظر می گیرد.

 

قیمت_کلاهک_دودکش

 

کلاهک دودکش کلبه ای چند پره است؟ 

کلاهک دودکش کلبه ای به صورت استاندارد دارای 5 پره می باشد. در مواقعی برخی از مشتریان نیاز دارند که تعداد آن بیشتر گردد.

کلاهک دودکش کلبه ای با تعداد پره های استاندارد بسیار مطلوب دود و دی اکسید کربن را به بیرون هدایت می کند.

قیمت_کلاهک_دودکش

 

در چه مکان هایی می توان از کلاهک دودکش بهره برد؟

به طور کلی در هر نقطه ای که لوله های هواکش تعبیه شده باشند؛ در انتهای آن ها می توان از کلاهک دودکش بهره برد. امروزه به دلیل نظارت شهرداری و اداره ی گاز، تمامی ساختمان ها موظف به نصب این کالا می باشند. 

کلاهک_دودکش_شومینه

 

کلاهک دودکش چرخشی برای نانوایی

برخی از صاحبان نانوایی با تماس با تهران دما خوستار محصول کلاهک دودکش هستند. بهترین گزینه به منظور تخلیه ی گرمای دودکش های تنورها؛ بدون شک مدل چرخشی و گردان می باشد.

کلاهک_دودکش

 

کلاهک دودکش برای شهرهای رطوبتی

بهترین کلاهک دودکش برای اینکه بتوان در شهرهای رطوبتی از آن ها استفاده نمود؛ نوع کلبه ای می باشد. در کارگاه ها در زمان ساخت این کالا یک لایه ضد زنگ بر روی آن زده و بعد محصول را رنگ آمیزی می کنند. کلاهک دودکش کلبه ای را کارخانه ی تهران دما در رنگ ها و ابعاد دلخواه مشتریان طراحی می نماید.

 

کلاهک_دودکش

 

خیالی آسوده با نصب کلاهک دودکش

در هر فضا و مکانی که نیازمند تخلیه ی دود و گاز ناشی از سوختن دستگاه های گرمایشی دارد، نیازمند نصب کلاهک دودکش هستیم. وقتی این کالا را بر روی لوله های بام قرار می دهیم؛ با خیالی آسوده می توانیم، شومینه های گازی و هیزمی مان را روشن کنیم.

خرید_کلاهک_دودکش

 

تولید کلاهک دودکش در ارتفاع های دلخواه مشتریان

تهران دما انواع کلاهک دودکش را در ارتفاع های دلخواه و سفارشی مشتریان تولید می نماید. اندازه ی استاندارد آن 50 سانتی متر می باشد؛ اما بنا به درخواست کارفرمایان ابعاد آن می تواند 60، 70 و 80 نیز طراحی شود. 

 

خرید_کلاهک_دودکش

 

کدام کلاهک دودکش جدید است

کلاهک دودکش کلبه ای یکی از جدیدترین محصولاتی است که در سال های اخیر روانه ی بازار شد. این کالا کارایی بسیار مطلوبی دارد و قدرت مکش آن مناسب و استاندارد است. همچنین کلاهک دودکش کلبه ای زیباترین کالایی می باشد که می توان در بام ها از آن استفاده نمود.

 

 

ساخت کلاهک دودکش چقدر زمان می برد؟

کلاهک دودکش محصولی است که نیاز به صرف زمان توسط استادکاران دارد. این کالا مراحلی همچون برش و اتصال ورق ها به یکدیگر، زدن ضد زنگ و رنگ را طی می کند. کلاهک دودکش در کارخانه ی تهران دما در طی 10 الی 12 روز کاری برای مشتریان از سرار کشور آماده می شود.

 

زیبایی خانه های ویلایی با کلاهک دودکش کلبه ای

 در خانه های ویلایی که برای استراحت و رفاه حال مان می سازیم، جلوه ی بصری آن به شدت برای مان مورد اهمیت است. توجه به دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان مان می تواند ما را به سوی این مهم هدایت نماید. نصب کلاهک دودکش کلبه ای با رنگ مشکی می تواند زیبایی نما فضای ما را دو چندان کرده و مکان مان را مدرن نشان دهد.

 

چرا رنگ کلاهک دودکش و قرنیز ساختمان یکی است؟

اولین و تنها نکته در این رابطه بخاطر یک دست شدن کنتراست رنگی و زیبایی محیط است. اما اگر کارفرمایان بخواهند می تواند رنگ محصول کلاهک دودکش را نسبت به قرنیز متفاوت انتخاب نماید و از نظر استاندارد مانعی برای انجام این کار وجود ندارد.

 

تفاوت کلاهک دودکش کلبه ای و ژاپنی و آلمانی؟

در کشور ما ایران در کارخانه های تولید محصولات تهویه، فقط 3 مدل کلاهک دودکش تولید می گردد. نوع کلبه ای، اچ و چرخشی ساخته می شوند. 

اما برخی از کارفرمایان و افراد مدل کلبه ای را با نام های ژاپنی، آلمانی و حتی چینی می شناسند. علت این موضوع شباهت بسیار زیاد این طرح ها با یکدیگر است.

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :