09125456950

فن کویل

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

 

فن کویل در شرکت تهران دما آرکا

انواع فن کویل در شرکت تهران دما آرکا عرضه و اجرا می شود. این دستگاه، سرمایش و گرمایش محیط های مسکونی و صنعتی را فراهم می کند. فن کویل از اجزایی همچون فن(پرتاب کننده ی هوا)، کوئلها(تامین کننده ی گرمایش و سرمایش)، فیلتر هوا، شیر فلکه و شیر هواگیری تشکیل شده است. وجود هر یک از این بخش ها تضمین کننده ی عملکرد درست این دستگاه می باشد. در انواع فن کویل ها میزان حرارت توسط ترموستات، مقدار رطوبت با استفاده از هیومیدستات و هچنین مقدار هوای لازم به وسیله ی فن کنترل می شود. این وسیله با استفاده از برق و آب کار خود را انجام می دهد. در شرکت تهران دما آرکا انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری موجود می باشد. کارفرمایان پروژه های ساختمانی می توانند به جهت دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه با متخصصین تهران دما تماس حاصل نمایند.

 

فن_کویل

 

فروش و عرضه انواع فن کویل

فروش و عرضه انواع فن کویل در وبسایت رسمی شرکت تهران دما آرکا صورت می گیرد. کارفرمایان و مشتریان از اقصی نقاط کشور می توانند اقلام مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه نمایند. افراد می توانند جهت دریافت مشاوره درباره ی نوع کارکرد و انواع مدل های دستگاه های فن کویل با کارشناسان تهران دما تماس حاصل نمایند. یکی از اهداف مهم این شرکت عرضه و فروش تمامی برندهای معتبر و با کیفیت به مشتریان در سراسر کشور می باشد. یکی از دغدغه های کارفرمایان در زمان طراحی سیسیتم تهویه ی پروژه های ساختمانی، تامین دمای مطلوب در ساختمان در حال ساختشان است.

 

فن_کویل

 

قیمت انواع فن کویل

قطعا قیمت انواع فن کویل با توجه به قدرت و مشخصات فنی آن دستخوش تغییر خواهد بود. همچنین مدل و برند بر روی مبلغ دستگاه تاثیر گذار است. در سال های اخیر به دلیل بالا و پایین شدن ارز، قیمت فن کویل نیز دارای نوسان شد. به همین خاطر تمامی شرکت های تهویه از گذاشتن مبلغ دستگاه ها در وبسایتشان خود داری می نمایند. کارفرمایان و مشتریان از اقصی نقاط کشور می توانند به جهت دریافت مشاوره و استعلام خود، از بخش تماس با مای وبسایت رسمی شرکت تهران دما آرکا با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل نمایند.

 

فن_کویل

کاربرد فن کویل صنعتی

کاربرد فن کویل صنعتی در کارخانه های بزرگ بسیار حائز اهمیت است. نام دیگر این وسیله یونیت هیتر می باشد. دستگاه فن کوئل صنعتی به دلیل قدرت پرتاب باد بالایی که دارد، بهترین گزینه به منظور ایجاد دمای مطلوب سرد و گرم در سوله های کارگاه ها است. در کارخانه ها به دلیل متراژ بالایی که دارند، هیچ سیستم دیگری به جز یونیت هیتر نمی تواند سرمایش و گرمایش اینگونه محیط های بزرگ را تامین کند. به همین دلیل افراد فقط از این وسیله بهره می گیرند. کاربرد فن کوئل صنعتی فقط ایجاد دمای مطلوب است و اگر ما نیازمند رساندن هوای تازه به محیطمان باشیم، میبایست از دستگاه های هواساز استفاده نمائیم.

 

فن_کویل

فن کویل سقفی

بیشترین مکان هایی که از دستگاه فن کویل سقفی بهره می گیرند در ساختمان های ادارای و تجاری می باشد. این وسیله با دو مدل کابین دار و بدون کابین تولید و در بازارهای مصرفی عرضه می شود. فن کویل سقفی را درون سقف و به دو حالت رو کار و یا تو کار نصب می کنند. شرکت های سازنده ی این وسیله، بخاطر آگاهی از قرار گیری این دستگاه در سقف و احتمال بروز زنگ زدگی، جنس بدنه ی فن کویل سقفی را از ورق گالوانیزه ضد زنگ تهیه می کنند. بدین ترتیب با این روش طول عمر و کیفیت دستگاه دو چندان می شود.

 

فن_کویل

 

فن کویل زمینی

جایگاه فن کویل زمینی در ساختمان ها بر روی زمین بوده و به صورت توکار نصب می شود. بیشترین جایی که از این سیستم بهره می گیرند در راهروها و سالن ها است. دریچه ای که هوای فن کویل زمینی را به بیرون هدایت می کند، می بایست به صورت بالازن،مورب زن و رو برو زن طراحی شود. به دلیل قرارگیری این دستگاه در دکوراسیون داخلی محیط ها مردم در هنگام تهیه ی این وسیله به جنس و ظاهر آن خیلی توجه می کنند. لذا فن کویل زمینی علاوه بر کارایی خوب، باید دارای بدنه ای لوکس و شیک باشد.

 

فن_کویل

 

معایب فن کویل

در سیستم های سرمایشی و گرمایشی هیچ دستگاه بی نقصی وجود ندارد، در این بخش معایب فن کویل را مورد بررسی قرار می دهیم. هر وسیله ای که به منظور تامین دمای مطلوب در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، هم دارای ویژگی های مثبت و هم دارای ویژگی های منفی می باشد. از معایب فن کویل می توان به 1_ تعمیر و نگهداری زیاد(سرویس به صورت سالانه میبایست انجام شود) 2_کندانس در فصل تابستان(جمع شدن قطرات آب سرد بر روی دستگاه در فصل تابستان) 3_تامین نکردن هوای تازه(در کنار فن کویل می بایست برای تامین اکسیژن از یک دستگاه دیگر استفاده کرد) اشاره نمود.

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل

 

 فن_کویل

 

فن_کویل

 فن_کویل

 

فن_کویل

 

 فن_کویل

 

فن_کویل

 

فن_کویل 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :