09125456950

عایق لوله

10 / 10
از 1 کاربر
 خرید انواع عایق لوله آب و الاستومری 
 

عایق لوله ای الاستومری چیست؟

عایق لوله ای الاستومری چیست؟ سوالی که همواره مشتریان از ما می پرسند. عایق لوله ای کالایی است که با استفاده از آن می توانیم به راحتی لوله های تاسیساتی و لوله های موتورخانه ای را عایق کنیم. عایق لوله ای الاستومری در نوع خود محصولی منحصر به فرد و پر کاربرد می باشد. عایق لوله ای مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین بهترین گزینه برای عایق کاری لوله های تأسیساتی می باشد. عایق الاستومریک در ابعاد و ضخامت های مختلفی برای محیط های داخلی و خارجی تولید و عرضه می شود. با عایق کردن تأسیسات با استفاده از عایق الاستومری لوله ها را در برابر یخ زدگی و هر گونه آسیبی تجهیز می کنیم. یکی از حسن های عایق لوله ای الاستومری نصب آسان و راحت آنها می باشد. عایق الاستومری لوله ای سبب جلوگیری از هدر رفت انرژی در تاسیسات ساختمان های اداری و تجاری می شود. شرکت تهران دما انواع عایق الاستومری را در ابعاد و ضخامت های گوناگونی به مشتریان خود رائه می نماید. کارشناسان فروش فروشگاه عایق الاستومری تهران دما در 24 ساعت شبانه روز آماده ی ارائه ی مشاوره به علاقه مندان و مشتریان عایق لوله ای الاستومری در سراسر کشور می باشند. 

 

عایق لوله ای

 اگر می خواهید کاربردها و ویژگی های عایق لوله ای را بدانید، این مطلب را دنبال کنید. اولین مورد اینکه محصول نام برده در قطرهای گوناگونی جهت عایقکاری در محیط های مختلف ساخته شده است. عمدتا به منظور عایق کردن انواع لوله های ۵ لایه، لوله های گرمایش و سرمایش و همچنین لوله های آب ساختمان هاب تجاری و مسکونی و صنعتی از انواع عایق لوله ای الاستومری استفاده می شود. حالا بیایید بررسی کنیم که چرا از این کالا استفاده می شود و مزایای آن چیست؟

عایق لوله ای الاستومری یکی از عایق های حرارتی و رطوبتی ای می باشد که مانع چگالش لوله های آب سرد می شود و از یخ زدگی آن ها جلوگیری می کند. همچنین این محصول در سیستم های گرمایشی مانع از هدر روی انرژی گرمایشی و دما می شود‌. عایق لوله ای الاستومری یک کالای ویژه جهت محافظت از لوله های فلزی در برابر زنگ زدگی است. در پایان اینکه عایق نمودن لوله ها، موجب کاهش هزینه های اضافی و مانع از هدر رفت انرژی های سرمایشی و گرمایشی هر محیط می شود.

 

عایق لوله آب


 

فروشگاه عایق الاستومری

در فروشگاه عایق الاستومری خرید خود را به آسانی انجام دهید. شما می توانید با مشاهده ی صفحات مربوط به عایق لوله ای الاستومری محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید. پس از آن با برقراری ارتباط با قسمت فروش شرکت تهران دما اطلاعات لازم در رابطه با کالای انتخابی خود را دریافت نمائید. یکی از فواید مهم فروشگاه عایق الاستومری برای مشتریان کسب اطلاعات لازم درباره ی کالای مورد نیازشان می باشد. اگر کسی بخواهد اطلاعاتی درباره ی قطرهای عایق لوله ای بداند و یا اینکه درباره ی مواد تشکیل دهنده ی عایق الاستومری اطلاعات مفیدی کسب کنند، برقراری تماس با کارشناسان فروشگاه عایق لوله ای بهترین گزینه می باشد. بدین منظور تهران دما فروشگاه عایق الاستومری را برای ارائه ی محصولات متنوع و گوناگون الاستومر آماده نموده است. فروشگاه فیزیکی الاستومری تهران دما در حال آماده سازی می باشد، لذا مشتریانی که تمایل به خرید حضوری دارند می توانند به این فروشگاه مراجعه نمایند.

عایق_الاستومری_لوله_ای

 

ابعاد متنوع عایق لوله ای الاستومری

ابعاد متنوع عایق لوله ای الاستومری یک حس ویژه محسوب می شود. پیمانکاران و کارفرمایان در هنگام عایق کاری لوله های تأسیساتی می توانند عایق لوله ای مناسب با لوله های تاسیسات مورد نظرشان را انتخاب کنند. عایق لوله ای الاستومری در قطرهای 6 الی 114 میلی متر تولید می شود. هر یک از اندازه های عایق لوله ای الاستومری می تواند در صنایع ساختمان سازی، خودروسازی و... مورد استفاده قرار بگیرد. عایق های لوله ای الاستومری علاوه بر قطرهای متنوع در ضخامت های گوناگون نیز تولید می شوند. ضخامت گوشته و لایه ای است که دور تا دور لوله ها به وسیله ی آن عایق می شود. بدین صورت عایق لوله ای الاستومری به دلیل تنوع در ابعاد و ضخامت های خود توانسته است در صنعت های گوناگون جایگاه و محبوبیت ویژه ای کسب کند.

عایق_الاستومری_لوله_ای

 

شکل ظاهری عایق لوله ای الاستومری

شکل ظاهری عایق لوله ای الاستومری همانند لوله می باشد. عایق لوله ای الاستومری به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بر روی لوله های مختلف سوار شود. در هنگام نصب عایق لوله، عایقکاران یک قسمت از لوله را به صورت طولی چاک می دهند تا بتوانند عایق را به آسانی به دور لوله سوار کنند. عایق الاستومری لوله ای به رنگ سیاه تولید می گردد. عایق های لوله ای را به آسانی می توان برش داد و به دور لوله ها انداخت. در ظاهر عایق های لوله ای نیز تنوع وجود دارد، به طوری که عایق لوله ای الاستومری با روکش آلومینیومی ظاهری متفاوتی نسبت به عایق های لوله ای ساده دارند. عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی به رنگ نقره ای براق می باشد و با استفاده از این نوع عایق لوله در عایقکاری تاسیسات، عمر مفید عایق دو چندان خواهد شد. همچنین عایق های لوله ای در قطرها و صخامت های گوناگونی تولید می گردند. قطر عایق ها با توجه به قطر لوله ها انتخاب می شوند و ضخامت (گوشت) عایق ها بر اساس شرایط جوی و محیطی انتخاب می شوند.

قیمت_عایق_الاستومری_لوله_ای

 

شیوه ی نصب عایق لوله ای

شیوه ی‌ نصب عایق لوله ای خیلی آسان است. به طوری که افراد غیر عایقکار نیز می توانند با مطالعه ی این پاراگراف به راحتی لوله های تاسیساتی را عایق نمایند. در ابتدا برای اینکه عایق الاستومری‌ لوله ای را بر روی لوله ها نصب کنیم باید آنرا برش دهیم. این کار را به وسیله ی کاتر انجام می دهیم. سپس لوله را با چسب مخصوص عایق الاستومریک چسبناک می نمائیم. در آخرین بخش عایق را به دور لوله می اندازیم و با استفاده از نوار درزگیر درز آن را پوشش می دهیم.در مقایسه با سایر عایق ها، نصب عایق های لوله ای نسبت به عایق های پشم شیشه خیلی راحت تر بوده و سرعت نصب این محصول نسبت به پشم شیشه بسیار بالا می باشد. سبک بودن عایق لوله یک ویژگی مثبت محسوب می شود که این موضوع در هنگام نصب افراد را یاری می کند.

 قیمت_عایق_الاستومری_لوله_ای


سرعت نصب عایق لوله ای الاستومری 

سرعت نصب عایق لوله ای الاستومری یک مزیت مهم می باشد. امروزه صرفه جویی زمان در صنعت ساختمان سازی خیلی حائز اهمیت است. استفاده از عایق لوله ای الاستومری می تواند سرعت عایق کاری تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان ها را  به صورت فوق العاده ای بالا برده و مانع از هد رفت انرژی سرما و گرما شود. مراحل نصب این محصول در سه مرحله ی کوتاه انجام می شود. مرحله ی برش عایق، مرحله ی چسب کاری روی لوله و مرحله ی چسباندن درزها به یکدیگر به راحتی طی می شوند. شرکت تهران دما عایق لوله ای را در قطرهای گوناگونی عرضه و پخش می نماید. عایق لوله ای الاستومری در صنعت ساختمان سازی بسیار پر کاربرد است.

 عایق_الاستومری_لوله_ای

 

عایق لوله الاستومری در کجا استفاده می شود؟

عایق لوله‌ الاستومری کاربردهای گوناگونی دارد. بیشترین کارایی ای که عایق لوله الاستومری دارد در صنعت ساختمان سازی می باشد. در اغلب موارد این محصول در موتورخانه های ساختمان ها استفاده می شود. به طور کلی می توان گفت در هر کجا که لوله کشی سرمایشی و گرمایشی وجود دارد می‌توان از عایق لوله استفاده نمود. برای عایق کاری لوله های آب گرم و آب سرد در موتورخانه ها،کولرهای گازی، داکت اسپیلت و همچنین عایق کاری در صنعت خودروسازی از این‌ نوع عایق استفاده می‌نمایند. به دلیل تنوع در قطرهای لوله های فولادی و... عایق الاستومری لوله ای نیز در ابعاد و قطرهای مختلفی ساخته و به بازار عرضه می گردد.

 عایق_الاستومری_لوله_ای

 

عایق لوله ای الاستومری بهترین عایق 

عایق لوله ای الاستومری بهترین عایق در تاسیسات ساختمانی می باشد. دلایل مختلفی وجود دارد که این محصول را تبدیل به بهترین عایق لوله نموده است. نصب این محصول بسیار‌ راحت انجام‌ می گیرد. این کالا به راحتی برش خورده و در مرحله ی بعد به دور لوله انداخته می شود. همچنین عایق لوله ای ضد پارگی بوده و در برابر ضربه های مختلف بسیار مقاوم می باشد. عایق لوله ای الاستومری را به راحتی‌می‌توان از فروشگاه های اینترنتی تهیه نمود. عایق الاستومری‌ مقاومت بالایی در برابر انواع نا هنجاری ها دارد.

 

خرید عایق لوله از تهران دما

خرید عایق لوله از تهران دما به راحتی قابل انجام است. کارفرمایان و مشتریان این محصول با تماس گرفتن به کارشناسان فروش تهران دما، می توانند لیست قیمت ضخامت ها و قطرهای متنوع را دریافت کنند. با خرید عایق لوله از تهران دما می توانید از تخفیف ویژه ی زمستانه ی این شرکت بهره ببرید. با عایق نمودن لوله ها با این وسیله مانع از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی خواهیم شد.

 

 

عایقکاری لوله های صنعتی

عایقکاری لوله های صنعتی نیاز به افراد متخصص و کاربلد دارد. در تهران دما نیروهای حرفه ای و عایقکار آماده ی ارائه ی هر نوع خدمات به مشتریان هستند. بهترین گزینه برای عایقکاری لوله های صنعتی، انواع عایق الاستومری لوله ای روکش دار می باشد. کالای فوق در صخامت ها . قطرهای متنوعی تولید شده و در بازار موجود است.

 

عایق لوله و خرید آن

عایق لوله و خرید آن از وبسایت اینترنتی تهران دما امکان پذیر است. تمامی افراد و کارفرمایان می توانند جهت تهیه ی فوم الاستومری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند. عایق لوله ای یک کالای فوق العاده عالی جهت عایق کاری لوله های آب سرد و گرم می باشد. 

 عایق_الاستومری_لوله_ای

 

فروشگاه عایق الاستومری لوله ای

شرکت تهران دما دارای فروشگاه عایق الاستومری لوله ای می باشد. تهران دما به دلیل درخواست مشتریان،تصمیم به راه اندازی این فروشگاه‌ نمود. از این پس‌مشتریان‌ می توانند به راحتی عایق لوله مورد نیاز‌ خود را سفارش داده و در اسرع وقت‌تحویل بگیرند. در فروشگاه عایق لوله ای الاستومری تمامی عایق هایی که برای عایقکاری لوله های فولادی و لوله های مسی مورد نیاز است، موجود می باشد. عایق های لوله ای در ضخامت های متنوعی برای استفاده دز جاهای مختلف تولید و عرضه می گردند که در فروشگاه تهران دما تمامی آن ها موجود می باشد.

 عایق_الاستومری_لوله_ای

 

خرید اینترنتی عایق لوله ای

خرید اینترنتی عایق لوله ای الاستومری رو به افزایش است. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه ی اضافی نیست. با یک سرچ ساده و برقراری ارتباط با عرضه کنندگان عایق الاستومری می توان به راحتی سفارش محصول خود را ثبت و پس از چند ساعت محصول مورد نیاز را دریافت نمود. مشتریان ابتدا قطر لوله هایی را که می خواهند عایقکاری کنند به کارشناسان تهران دما ارائه می دهند. کارشناسان فروش تهران دما پس از بررسی قطر و نوع لوله ی مشتریان، محصول مورد نظر را به آنان معرفی می نمایند. در پایان مشتریان تهران دما پس از ثبت سفارش محصول به صورت اینترنتی کالای مورد نیازشان را به راحتی دریافت می کنند.

 

معرفی بهترین عایق لوله آب

در این بخش از وبسایت تهران دما به معرفی بهترین عایق لوله آب می پردازیم. امروزه به دلیل رشد و پیشرفت صنعت تاسیسات و تهیه ی ساختمان، افراد همواره به دنبال برترین و با کیفت ترین محصول هستند. بی شک بهترین عایق برای لوله آب، نوع عایق الاستومری لوله ای می باشد. این کالا در قطرها و ضخامت های گوناگونی تولید می گردد. این کالا بهترین جایگزین عایق های پشم شیشه و سنگ در سال های اخیر بوده است.

 عایق_الاستومری_لوله_ای

 

دستمزد عایق کاری لوله

دستمزد عایق کاری لوله بر اساس قطر لوله ها و متراژ عایق کاری تعیین می گردد. دستمزد عایق کاری لوله به طور معمول 30 درصد پایین تر از عایق کاری کانال های تهویه و عایق کاری عایق های رولی می باشد. یکی دیگر از مواردی که در دستمزد عایق کاری لوله تاثیر گذار است، میزان سختی کار در حین اجرای عایق لوله می باشد. به طور مثال در برخی نقاط عایق کاری در ارتفاع زیاد انجام می گیرد، در چنین مواردی میزان دستمزد عایق کاری لوله اندکی افزایش میابد.

عایق_الاستومری_لوله_ای 

 

عایق الاستومری بهترین عایق برای لوله آب

عایق الاستومری بهترین عایق برای لوله آب است. عایق لوله ای الاستومری به دلیل نصب آسان و سرعت بالای اجرا در هنگام عایق کاری لوله آب محبوبیت زیادی دارد. در عایق کاری لوله آب برای حفظ لوله ها در برابر سرما و گرمای شدید مناسب ترین و با کیفیت ترین عایق موجود در بازار عایق الاستومری لوله ای می باشد. یکی از پر کاربردترین محصولاتی که به منظور عایق لوله آب سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد عایق الاستومری لوله ای می باشد.

 

عایق_لوله

 

عایق کاری لوله های فولادی

یکی از لازمه های کسب استاندارد در صنعت ساختمان سازی عایق کاری لوله های فولادی می باشد. امروزه برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی های گرمایشی و سرمایشی راه کارهایی ارائه شده است. یکی از اصلی ترین راه های مانع شدن از هدر روی انرژی عایق کاری لوله های فولادی به وسیله عایق لوله ای الاستومری می باشد. همانطور که می دانید لوله های فولادی در قطرهای مختلفی تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. به همین جهت کارخانه های تولید عایق لوله الاستومری با توجه به ابعاد لوله های فولادی، عایق الاستومری را در قطرهای متنوعی تولید می نمایند. شرکت تهران دما عایق های لوله ای الاستومری را در قطرها و صخامت های مختلف برای مشتریان فراهم نموده است.

 

عایق_الاستومری_لوله_ای

 

چسب عایق لوله الاستومری

چسب عایق لوله الاستومری از ملزومات عایق کاری می باشد. برای اتصال و چسباندن درزهای عایق های لوله ای از چسب عایق لوله الاستومری استفاده می گردد. پس از اینکه عایق لوله الاستومری را به دور لوله انداختیم، می بایست قسمت چاک خورده ی عایق را ببندیم. بهترین مواد برای اینکه بتوان چاک و درز عایق لوله ای را به بست، چسب عایق لوله الاستومری می باشد. چسب عایق الاستومری در قوطی های فلزی نگهداری می شود. این محصول در وزن های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود.

 

عایق_لوله_ای

 

جنس مواد عایق لوله

جنس مواد عایق لوله بسیار مقاوم می باشد. عایق لوله ای از مواد سلول بسته ساخته شده است. ترکیب مواد عایق لوله ای الاستومری به نوعی است که این محصول را نسبت به سایر محصولات متمایز و ویژه کرده است. کیفیت متریال عایق لوله سبب ایجاد خاصیت ضد پارگی شده است. این مواد سازگار بسیار خوبی را با محیط زیست دارند و هیچگونه آسیبی به طبیعت و انسان و سایر موجودات وارد نمی کند.

 عایق_الاستومری_لوله_ای

 

 

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی

جهت عایقکاری محیط های خاص از عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیومی استفاده می کنند. روکش آلومینیومی محافظ قدرتمندی می باشد که در برابر سرما و گرمای بسیار زیاد، بارندگی و... مقاوم است. عایق لوله ای الاستومری با روکش آلومینیومی اغلب در محیط های باز اجرا می شوند. روکش آلومینیوم عمر مفید عایق لوله ای را تضمین می کند.

 عایق_لوله_آب

 

طول عایق لوله ای الاستومری چقدر است؟

طول عایق لوله ای الاستومری 200 سانتی متر می باشد. عایق های لوله ای در شاخه های 2 متری تولید و در بازار عرضه می شوند. عایقکاران می توانند در هنگام نصب عایق لوله ای الاستومری با توجه به طول مورد نظر خود عایق را برش بزنند. حسن عایق لوله این است که سبک بوده و همچنین به راحتی به اندازه های مختلف تبدیل می شود. به همین دلیل عایقکاران رضایت بسیار زیادی از محصول عایق الاستومری دارند.

 

دریچه-کولر

 

دلایل استفاده از عایق لوله ای 

دلایل استفاده از عایق لوله ای الاستومری در ساختمان ها متعدد می باشد. از مهم ترین علل استفاده از عایق لوله ای الاستومری صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. به طور حتم با به کارگیری عایق لوله ای بر روی لوله های تاسیساتی ما می توانیم در مقابل 30 درصد از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی بایستیم. یکی دیگر از دلایل این امر کیفیت بسیار خوب این محصول است. عایق لوله ای دارای دانسیتیه ی بالا و استانداردی می باشد.

 قیمت عایق لوله آب

 

قیمت خوب عایق لوله ای

علت استفاده ی افراد از محصول الاستومری قیمت خوب عایق لوله ای می باشد. کالای عایق لوله ی الاستومری به صورت شاخه ای قیمت گذاری شده است. به صورت میانگین عایق الاستومری مصرفی برای هر ساختمان چیزی حدود 100 شاخه ی 2 متری عایق لوله می باشد. با توجه به محاسن و ویژگی های زیاد این محصول می توان گفت قیمت آن نسبت به سایر موارد بسیار مناسب می باشد.

 خرید عایق لوله

 

کاربرد عایق لوله در ساخت طناب ورزشی

عایق لوله ای الاستومری در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام ساخت طناب ورزشی از عایق لوله ای می توان استفاده کرد. دسته های طناب ها از جنس پلاستیک ساخته می شوند. برای مقابله با سر خوردن دسته ها از دست ها در هنگام ورزش نمودن بهترین کار، بهره گیری از عایق لوله ای الاستومری برای پوشش دسته ها می باشد. با این کار هم دست ها سر نمی خورند و دیگر اینکه دست ها عرق نمی کنند. 

 خرید عایق لوله

 

یخ زدگی لوله های آب در زمستان

برای ممانعت از یخ زدگی لوله های آب در زمستان راهکار مناسبی وجود دارد. برای اینکار می توان لوله های آب را به وسیله ی عایق لوله ای الاستومری عایق نمود. با عایق نمودن لوله های آب با این مصالح لوله ها را در برابر یخ زدگی مقاوم می کنیم. عایق لوله ای الاستومری ابعاد و ضخامت های مختلفی دارد و برای عایق کاری لوله های فولادی و مسی و حتی پلاستیکی مفید می باشد.

خرید عایق لوله 

 

عایق لوله سانا

در شرکت تهران دما عایق لوله سانا نیز به فروش می رسد. تهران دما با توجه به درخواست های مکرر مشتریان خود، اقدام به همکاری وسیع خود با شرکت سانا عایق نمود. تهران دما یکی از نمایندگان شرکت سانا عایق الاستومری در ایران می باشد. لذا مشتریان تمامی عایق لوله ای ها را در ابعاد و صخامت های گوناگون می توانند از تهران دما خریداری نمایند.

 خرید عایق لوله

 

عایق فوم مشکی

عایق فوم مشکی همان عایق لوله الاستومری می باشد. افراد زیادی نام عایق الاستومری را عایق فوم مشکی می دانند. مشتریان تهران دما زمانی که تماس می گیرند، می گویند شما عایق فوم مشکی دارید؟ عایق فوم مشکی در دو نوع لوله ای و رولی موجود می باشد. تهران دما آماده ی همکاری گسترده با پروژه های بزرگ ساختمانی به منظور عایق کاری با استفاده از عایق الاستومری می باشد.

 خرید عایق لوله

 

عایق لوله ای پشم سنگ 

 برخی از مشتریان با توجه به بودجه ی خود محصول عایق لوله ای پشم سنگ را تهیه می کنند. انتخاب این کالا برای عایقکاری بسته به نوع کاربری و محیط انجام می گیرد. بر روی عایق لوله ای پشم سنگ روکش آلومینیومی اعمال می گردد تا مقاومتش دو چندان شود. این محصول دقیقا همانند مدل الاستومری در قطرهای متنوعی موجود است.

عایق الاستومری لوله ای ساده

 

 

عایق لوله ای فوم

 

فوم عایق لوله ای برای اینکه بتوانیم لوله های آب سرد و گرم ساختمان مان را در برابر اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی عایق کنیم؛ بهترین گزینه است. این محصول اکنون در متریال های الاستومری، پشم شیشه و سنگ موجود است. شرکت تهران دما انواع گوناگونی از این کالا را در قطرهای مختلف در انبار خود دارد. عایق لوله ای فوم می تواند چاکدار چسبدار و یا با روکش آلومینیومی نیز باشد.ش

 

خرید عایق لوله

 

فوم لوله ای از کجا بخریم؟

مشتریان می توانند انواع فوم لوله ای را از انبار شرکت تهران دما تهیه نمایند. این مرکز با هدف پخش عمده و جزئی کالاهای الاستومر، پشم شیشه و پشم سنگ فعالیت خود را آغاز نموده است. تهران دما تمامی فوم های لوله ای خود را در قطرهای متنوع و به صورت چاکدار چسبی، ساده و با روکش آلومینیومی عرضه می کند. خرید عایق الاستومری را می توانید به صورت اینترنتی بسیار آسان و با سرعت بیشتر از این مرکز خریداری نمائید.

خرید عایق لوله

 

بهترین روش خرید عایق لوله

در این بخش از تهران دما با یکی از روش های آسان خرید عایق لوله آشنا می شویم. امروزه بهترین و سریع ترین راه تهیه ی انواع محصول؛ قطعا خرید اینترنتی می باشد. با توجه به محبوب شدن این سبک در میان مردم، تمامی کارخانه ها و پخش کنندگان کالاها، تصمیم به راه اندازی فروش آنلاین نموده اند. افراد به دلیل مقرون به صرفه بودن خرید اینترنتی عایق لوله و هم اینکه افزایش سرعت و کاهش زمان صرف شده بیش از 90 درصد این روش خرید را برگزیده اند.

 

خرید عایق لوله

 

سایز عایق لوله ای چقدر است؟

عایق لوله ای الاستومری متناسب با قطر داخلی انواع لوله های فلزی، پلیکا و... طراحی و تولید می شوند. علت آن این است که دست آخر قرار بر این می باشد که این فوم بر روی تاسیسات قرار بگیرد. انواع عایق لوله ای از سایز 6 تا 168 میلی متر در انبار شرکت تهران دما آرکا موجود است. این محصول در دو نوع چاکدار و معمولی تولید و روانه بازار می گردد. تهران دما عایق الاستومری لوله ای به صورت روکش آلومینیومی را نیز عرضه می نماید.

خرید عایق لوله

  

عایق لوله ای k-flex 

یکی از شرکت های تولیدکننده عایق لوله ای الاستومری برند k-flex می باشد. این محصول بسیار با کیفیت بوده و در مقایسه با متریال سوپرفلکس قیمت نسبتا بالاتری دارد. عایق لوله ای k-flex در بیشتر پروژه های ارگانی و ساختمان های برج به منظور عایقکاری تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت تهران دما تمامی قطرهای این برند را به صورت چاکدار و ساده و روکش دار عرضه می نماید.

خرید عایق لوله

 

دریافت لیست قیمت عایق الاستومری لوله ای

برای اینکه بتوانید از آخرین قیمت های انواع عایق لوله ای الاستومری با خبر شده و لیست را دریافت نمائید، در واتس آپ تهران دما پیغام بگذارید. مشتریان از سراسر کشور آیتم های درخواستی خودشان را با مشخصات دقیق ارسال نموده و بدین ترتیب از آخرین مبلغ هر کالا با خبر شوند. پس از انجام این فرآیند توسط شما مدیران فروش شرکت تهران دما لیست قیمت عایق لوله را در برندها و نوع های متنوع برایتان ارسال می نمایند.

 

خرید عایق لوله

 

 

عایق لوله آب روکار

کاربرد این محصول در زمان هایی است که سیستم لوله کشی در محیط باز و یا بر روی دیوار نصب شود. عایق لوله آب روکار حتما میبایست دارای روکش آلومینیومی نخ دار مسلح باشد تا بتواند عملکرد درست خود را انجام دهد. همانطور که واقف هستید فوم الاستومر محصولی برای مانع شدن از هدر رفت انرژی است؛ اما این کالا در برابر آفتاب شدید، سرما و گرمای محیط های بیرونی مقاوم نیست. تنها راه برای افزایش طول عمر و حفظ این کالا، بهره گیری از روکش آلومینیومی نخ دار است.

عایق لوله در برابر سرما

 

قیمت عایق حرارتی لوله چقدر است؟

عواملی که در پایین درج کرده ایم، موارد مهمی هستند که بر قیمت عایق حرارتی لوله موثر هستند:

  • قطر و اندازه داخلی
  • ضخامت عایق لوله
  • داشتن فویل آلومینیومی
  • نوع روکش آلومینیوم
  • چاکدار بودن فوم

بدون شک در زمان خرید عایق حرارتی لوله ابعاد آن، ضخامت گوشته ی فوم، داشتن و فویل آلومینیوم و نوع آن، چاک موجود در آن، موجب تعیین قیمت این کالا می گردد.

 

 عایق لوله در برابر سرما

 

عایق کاری لوله های صنعتی

در پروژه های عمرانی اغلب موارد از کالاهای الاستومری جهت عایق کاری لوله های صنعتی نیز بهره می گیرند. انجام این کار بهترین روش برای حذف هد رفت انرژی است. با کم ترین هزینه می توانید به صورت دائمی توسط عایق لوله ای الاستومری محیط تان را ایمنی کنید.

قیمت عایق لوله

   

قیمت عایق لوله

 

قیمت عایق لوله

  

عایق لوله در برابر سرما

 

 

قیمت عایق حرارتی لوله 

 

قیمت عایق حرارتی لوله

 

خرید عایق لوله

 

خرید عایق لوله

 

خرید عایق لوله

 

خرید عایق لوله

 

خرید عایق لوله

 

خرید عایق لوله

 

خرید عایق لوله

خرید عایق لوله

 

 

  

علی : سلام. قیمت را لطفا درج کنید
0 0
نظر شما چیست ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :