09125456950

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی

10 / 10
از 1 کاربر

عرضه و پخش انواع عایق الاستومری با روکش آلومینیوم و عایق حرارتی خودرو با روکش آلومینیوم


 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی در کجا کاربرد دارد؟

به‌طورکلی عایق‌ها به‌منظور جلوگیری از سرما و گرما و همچنین رطوبت ساخته شده‌اند. امروزه به‌منظور صرفه‌جویی در انرژی از این محصولات در صنعت ساختمان‌سازی بسیار استفاده می‌شود.

یکی از عایق‌های جدید و پرکاربرد عایق الاستومری با روکش آلومینیومی است که در فضاهای بیرونی ساختمان بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول یک عایق فوم سلول بسته است که در عایق‌بندی مخازن و کانال  هوا (گرد و چهارگوش) ، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و لوله‌ای سردوگرم مورداستفاده قرار می‌گیرند.

اگر سؤال شما این است که دقیقاً عایق الاستومری با روکش آلومینیومی در کجا کاربرد دارد؟ با ما تا انتهای این نوشتار همراه باشید تا به مزایای استفاده از این عایق و کاربردهایش پی ببرید.

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیومی

 

عایق الاستومری چیست؟

عایق الاستومری (Elastomeric insulation) یک عایق فوم سلول بسته است که در برابر نفوذ دمای سردوگرم مقاومت بالایی دارد. فوم الاستومری  یا عایق الاستومریک دارای مقاومت بالا در نفوذپذیری مقابل رطوبت است که نیاز به یک مانع برای جلوگیری از انتقال نم هوا را از بین می‌برد.

عایق الاستومری سلول بسته از دهه 1950 در ایالات متحده در دسترس بوده است. اساساً، عایق الاستومری سلول بسته یک لاستیک مصنوعی است که در لوله‌ها، ورق‌ها یا رول‌های کارخانه‌ای موجود است.

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیومی

 

انواع عایق‌ های الاستومری:

عایق‌های الاستومری به دو شکل لوله‌ای و رولی ساخته می‌شوند و هرکدام کاربردهای گوناگونی دارند.

 1. عایق الاستومری لوله‌ ای:

کاربردهای عایق الاستومری لوله‌ ای  بیشتر در لوله‌ها و اتصالات ساختمان است تا از یخ‌زدن این لوله‌ها در فصول سرد جلوگیری کند. علاوه بر این عایق‌ها از کاهش دما و گرما نیز ممانعت می‌کند و همچنین لوله‌ها را از زنگ‌زدگی نیز حفظ می‌کند.

عایق الاستومری لوله‌ای به انواع ساده، روکش آلومینیوم پروتکت بلک و سیلوری تقسیم‌بندی می‌شود.

 1. عایق الاستومری رولی:

شکل این نوع عایق شبیه یک سلول بسته است و مهم‌ترین ویژگی آن نصب آسان در قسمت‌های مختلف ساختمان است. این نوع عایق‌ها دارای ضخامت‌های مختلفی هستند که مقاومت بالایی دارند و به‌راحتی پاره نمی‌شوند.

از انواع عایق الاستومری رولی می‌توان به رولی ساده، پشت چسب‌دار، روکش آلومینیوم، پشت چسب‌دار با روکش آلومینیوم و پروتکت بلک اشاره کرد.

در ادامه به عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیومی و کاربردهایش می پردازیم.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیومی 

 

موارد استفاده از عایق الاستومری:

عایق الاستومری برای کاربردهای زیر در قسمت‌های داخلی و خارجی ساختمان مناسب است:

 • عایق لوله HVAC
 • عایق لوله VRF
 • عایق لوله و تجهیزات آب سردوگرم
 • عایق لوله برودتی (تا 297- درجه فارنهایت)
 • کانال کولر
 • کاهش آلودگی صوتی در لوله‌ها و کانال‌ها

 

عایق الاستومری ساختمان:

عایق الاستومری ساختمان به عایق‌هایی گفته می‌شود که برای قسمت‌های مختلف ساختمان برای جلوگیری از هدررفت گرما و حرارت استفاده می‌شوند.

همچنین در کانال کولر و سیستم‌های برودتی نیز به علت حفظ دمای آب‌وهوا کاربرد زیادی دارد.

از این نوع عایق‌ها که برخی از آنها روکش آلومینیومی دارند برای حفظ قطعاتی در ساختمان که در فضای بیرونی قرار دارند استفاده می‌کنند زیرا نسبت به بقیه مدل‌ها عمر طولانی‌تری دارد.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیومی

 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی:

باتوجه‌به اینکه عایق الاستومری در همه قسمت‌های ساختمان چه از نظر داخل و چه از نظر خارج کاربرد دارد اما برای حفظ این عایق‌ها در محیط خارج از سازه بهتر است از عایق الاستومری با روکش آلومینیوم استفاده شود.

از این نوع عایق در لوله‌کشی آب و گاز که در معرض تابش شدید نور خورشید هستند استفاده می‌شود. ضخامت عایق لوله‌ای با روکش آلومینیوم دارای ضخامت 130-170-230 و 400 میکرون است.

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیومی

 

مزایای استفاده از عایق با روکش آلومینیومی:

اگر بخواهیم مزایای استفاده از عایق الاستومری با روکش آلومینیومی را بگوییم باید به تفاوت‌های اصلی این عایق با بقیه مدل‌ها اشاره کنیم که مهم‌ترین تفاوت‌های آن به شرح زیر است:

عمر مفید و طولانی عایق الاستومری:

ازآنجایی‌که بقیه عایق‌ها خاصیت کشسانی دارند در زمان نصب باید به میزان انبساط و انقباض توجه زیادی شود، درصورتی‌که عایق الاستومری با روکش آلومینیومی در برابر این تغییرات مقاوم است و به‌راحتی خراب یا پاره نمی‌شود.

مقاوم در برابر رطوبت و وزش باد:

در نصب عایق الاستومری بدون روکش باید به میزان رطوبت  و وزش باد در محیط بسیار توجه کرد درحالی‌که استفاده از عایق با روکش آلومینیومی در فضای مرطوب و در معرض مستقیم برف، باران و وزش باد بسیار مقاوم است.

مقاومت بالا در برابر نور خورشید (اشعه؟):

عایق‌های الاستومری معمولی مقاومت چندانی در برابر نور خورشید یا اشعه فرابنفش ندارند اما عایق الاستومری با روکش آلومینیومی می‌تواند مقاومت بالایی  در برابر نور از خود نشان بدهد.

عایق_حرارتی_خودرو_با_روکش_آلومینیوم 

 

کاربردهای عایق الاستومری با روکش آلومینیومی:

عایق الاستومری رول روکش آلومینیوم از فایبرگلاس بافته شده از الیاف مرغوب ساخته شده است که یک طرف آن توسط ورق نازک آلومینیوم پوشیده شده است.

به علت ورق آلومینیومی به‌کاررفته در این نوع عایق، ضریب توان حرارتی بالایی دارد و جهت عایق‌کاری در لوله و تأسیساتی مانند آب و گاز، سقف ساختمان، دیوارهای خارجی و کف ساختمان که در معرض حرارت زیاد قرار دارند، مورداستفاده قرار می‌گیرند.

عایق_الاستومری_لوله_ای_با_روکش_آلومینیوم

 

دلایل استفاده از عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیومی:

به‌طورکلی در بازار دو نوع عایق الاستومری به‌صورت لوله‌ای و رولی وجود دارد که مدل رولی آن در دو نوع روکش آلومینیومی و بدون روکش ساخته می‌شود.

مدل عایق روکش‌دار می‌تواند میزان مصرف انرژی را در فضاهای خارج از ساختمان که در معرض تغییرات شرایط جوی هستند، در فصل‌های سرد بین 35 تا 45 درصد کاهش دهد.

ازآنجایی‌که کاهش اتلاف انرژی از مهم‌ترین دلایل استفاده از عایق الاستومری با روکش آلومینیومی است، پس در قسمت‌های بیرونی ساختمان  حتماً باید از این عایق استفاده کنیم .

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیومی 

 

خرید عایق الاستومری با روکش آلومینیومی:

توجه به حفظ انرژی و کاهش هدررفت آن، استفاده از عایق‌ها را نسبت به سالیان قبل بسیار بیشتر کرده است. امروزه انواع مختلفی از این محصولات در بازار وجود دارد که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

عایق‌های الاستومری جدیدترین نوع عایق‌ها هستند که به انواع مختلفی طبقه‌بندی می‌شوند. این عایق‌ها در مقابل گردوخاک، آلودگی‌های محیطی، بخار و رطوبت آب بسیار مقاوم هستند اما در میان آنها عایق الاستومری با روکش آلومینیومی مقاومت بیشتری در برابر تغییرات جوی دارد .

به همین علت اگر برای قسمت‌های خارجی ساختمان خود که در معرض سرما و گرمای شدید هستند نیاز به عایق خوبی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا دراسرع‌وقت سفارش‌هایتان را ارسال کنند.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 

قیمت عایق الاستومری با روکش آلومینیوم

قیمت عایق الاستومری با روکش آلومینیوم با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. اینکه فویل آن نخ دار باشد یا نباشد؛ متراژ آن و یا قطر آن چقدر است؟

تمامی موارد بالا از جمله مطالبی هستند که در افزایش و یا کاهش قیمت عایق الاستومری با روکش آلومینیوم تاثیر دارند. خرید این کالا از تولیدی ها و کارگاه های انجام خدمات فویل می تواند با مبالغ مناسبی انجام گیرد. مشتریان جهت استعلام قیمت عایق الاستومری با روکش آلومینیوم می توانند با کارشناسان فروش شرکت تهران دما تماس بگیرند.

 

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

کاربرد عایق الاستومری با روکش آلومینیوم نخ دار

به منظور بالا بردن مقاومت و طول عمر عایق الاستومری، استفاده از روکش آلومینیوم نخ دار توصیه می شود. همانطور که آگاه هستید، بهره گیری از فویل می تواند تا 10 برابر مقاومت محصول را در برابر گرما و نور خورشید، سرمای شدید و بارندگی افزایش دهد. در برخی نقاط کشور دمای هوا بسیار گرم و یا سرد می باشد، در اینگونه مکان ها بهترین کالا جهت عایقکاری کانال های کولر و یا لوله های بیرونی استفاده از عایق الاستومری با روکش آلومینیوم نخ دار است.

 

 

 

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم

امروزه برای اینکه لوله های آب سرد و گرم دچار یخ زدگی نشوند؛ از محصول عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم استفاده می کنند. ضخامت و نوع این کالا با توجه به سردسیر بودن و گرمسیر بودن یک شهر انتخاب می شود. عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم کالایی فوق العاده کاربردی و جدید جهت جلوگیری از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی است. این محصول در قطرهای گوناگون و بسیار زیادی تولید و عرضه می گردد. شرکت تهران دما در انبار خود تمامی مدل های و اندازه های آن را موجود دارد.

عایق_حرارتی_خودرو_با_روکش_آلومینیوم

 

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم برای موتورخانه

 می توان به جرات بیان نمود بهترین کالا جهت عایقکاری موتورخانه ها، عایق الاستومری با روکش آلومینیوم می باشد. بسیاری از کارفرمایان نگران پوسیدگی محصول هستند، اما با بهره گیری از این وسیله می توان تمام محیط را به بهترین شکل ممکن مجهز نمود. عایق الاستومری با روکش آلومینیوم با دانسیته ی بالایی که دارد و فویل استفاده شده در سطح خود، دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر سرما و گرما می باشد.

 

 

عایق_الاستومری_فویلدار

 

عایق روکش دار 

عایق روکش دار نام دیگر محصول فوم الاستومری با فویل آلومینیوم می باشد. برخی از افراد فنی و کارفرمایان این کالا را به این نام صدا می زنند. البته عایق روکش دار می تواند از جنس الاستومر و یا پشم شیشه و سنگ باشد. این فویل در نوع های 130 میکرون، 170 میکرون و 230 میکرون تولید می گردد که هر کدام از آن ها مقاومتشان با دیگری متفاوت است.

 

 

عایق_الاستومری_فویلدار

 

عایق حرارتی خودرو با روکش آلومینیوم 

یکی از کالاهایی که مورد نیاز افراد طبیعت گرد می باشد؛ عایق حرارتی خودرو با روکش آلومینیوم است. این کالا بسیار عالی مانع ورود سرما و گرما و صدا به درون اتاق ماشین ها می شود. عایق الاستومری با روکش آلومینیوم در اکثر مواقع مورد استفاده ی اشخاص آفرود باز قرار می گیرد. همچنین به دلیل مجهز بودن این کالا به فویل، مقاومت آن در برابر سرما و گرمای شدید و نور خورشید افزایش می یابد.

عایق_حرارتی_خودرو_با_روکش_آلومینیوم

کاربرد عایق حرارتی خودرو با روکش آلومینیوم

حالا که با محصول عایق الاستومری روکش آلومینیومی آشنا شدیم؛ بهتر است کاربرد آن برای ماشین ها را نیز بدانیم. این کالا در صنعت خودروسازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. عایق حرارتی خودرو با روکش آلومینیوم در اغلب موارد به منظور عایق شدن موتورهای درون کاپوت نصب می شود، تا گرمای حاصل شده از موتور به درون کابین و سر نشینان نفوذ نکند. اما از این کالا برای درب های خودرو، کف و... نیز می توان بهره برد.

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری با روکش آلومینیوم 

افراد زیادی بخاطر عایقکاری ساختمان های خود و یا خودروها، اقدام به خرید اینترنتی عایق الاستومری با روکش آلومینیوم می نمایند. این کالا با هدف ممانعت از نفوذ سرما و گرمای شدید به داخل یک محیط و کاهش اتلاف انرژی به کار می رود. یک آپشن خوبی که عایق الاستومری با روکش آلومینیومی دارد؛سبب افزایش قدرت و ماندگاری زیاد فوم می گردد. 

 

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی 170 میکرون چیست؟

در این بخش از وبسایت تهران دما می خواهیم شما را با یکی از محصولات مقاوم و با طول عمر بالا را برایتان معرفی کنیم. کالای عایق الاستومری با روکش آلومینیومی 170 میکرون وسیله ای است که برای عایقکاری محیط های بسیار گرم و سرد مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت آن با توجه به متریال خاص و زمان صرف شده برای تولید نسبت به سایر نوع ها اندکی بیشتر است.

 

 

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 

عایق الاستومری چگونه روکش آلومینیوم دار می شود؟

شاید برایتان سوال باشد، عایق الاستومری در ابتدا به صورت خام تولید می گردد. پخش کننده های این کالا پس از اینکه از کشورهای دیگر همچون ترکیه این محصول را وارد ایران نمودند، چسب دار و در مرحله ی بعدی با توجه به نیاز و سفارش مشتریان روکش آلومینیوم هم بر رویشان اعمال می کنند.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 

خرید عایق الاستومری با روکش آلومینیوم به صورت مجزا

در برخی از پروژه های صنعتی، کافرمایان خودشان عایقکار دارند، به همین خاطر برای اینکه هزینه هایشان کم تر شود؛ روکش آلومینیوم و عایق الاستومری را به صورت مجزا خریداری می کنند. پس از تهیه ی هر دو کالا در هنگام نصب آن، دو قطعه را به یکدیگر می چسبانند. شرکت تهران دما انواع روکش آلومینیمی 130 و 170 و 230 میکرون را عرضه می نماید.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 

استفاده از عایق الاستومری با روکش آلومینیوم بر روی کولر آبی

در فصل تابستان کولرهای آبی اغلب گرمای شدید نور خورشید را جذب و به درون دمای پخش شده ی محیط ها انتقال می دهند. عایق الاستومری با روکش آلومینیوم می تواند مانع نفوذ این مورد شود. بدین ترتیب در زمان استفاده از کولر آبی دیگر شاهد افت خنکی هوا نخواهیم بود. ابعاد 100 در 100 سانتی متر جهت عایقکاری این وسیله مورد نیاز است.

 

عایق_الاستومری_لوله_ای_با_روکش_آلومینیوم

 

چند نوع عایق الاستومری با روکش آلومینیوم وجود دارد؟

به طور کلی عایق الاستومری با روکش آلومینیوم در دو نوع اصلی رولی و لوله ای تولید می شود. که هر یک دارای ضخامت ها و ابعاد متنوعی هستند. عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم دارای اندازه های زیادی است. هر دو نوع را می توان به صورت 130، 170 و 230 میکرون تولید نمود.

 

 

 

عایق_الاستومری_لوله_ای_با_روکش_آلومینیوم 

 

 نصب عایق الاستومری با روکش آلومینیوم بر روی لوله ها

در محیط هایی که لوله کشی آب سرد و گرم به صورت رو کار انجام شده است، بهترین عمل جهت جلوگیری از هد رفت انرژی نصب عایق الاستومری با روکش آلومینیوم می باشد. بدین ترتیب مانع از ترکیدگی و همچنین یخ زدگی آب درون لوله ها می شویم. در نقاط بسیار گرمسیر و سردسیر بهتر است از عایق الاستومری با روکش آلومینیومی نخ دار(مسلح) استفاده شود.

 عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 

نصب عایق الاستومری با روکش آلومینیومی نخ دار 

معمولا و در اکثر مواقع نصب عایق الاستومری با روکش آلومینیومی نخ دار در مکان های خاصی انجام می شود. در جاهایی که عایقمان در معرض شدید نور خورشید، سرما و گرمای شدید قرار بگیرد؛ بهتر است از این کالا بهره بگیریم. با استفاده از روکش آلومینیوم نخ دار بر روی فوم الاستومری مان، طول عمر و سلامت کالای مان را ضمانت خواهیم نمود.

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

آیا عایق الاستومری با روکش آلومینیوم انعطاف پذیر است؟

جمله ی بالا سوالی است که اغلب کارفرمایان و پیمانکاران در زمان خرید این محصول از کارشناسان می پرسند. ضخامت روکش آلومینیوم نصب شده بر روی عایق الاستومری به نوعی انتخاب شده که؛ در زمان اجرا عایقکاران بتوانند بسیار راحت آن را در محل مورد نظرشان قرار دهند. بگذارید خیالتان را راحت کنیم، این محصول دقیقا همانند فوم الاستومر قابلیت ارتجاعی دارد و همان میزان انعطاف پذیری را در خود دارد.

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

ضخامت های عایق الاستومری با روکش آلومنیومی 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی در ضخامت های متنوعی تولید می گردد. بخاطر اینکه در صنایع مختلف و مکان های متنوعی از این کالا استفاده می شود. عایق الاستومری با روکش آلومینیوم در ضخامت های 6، 9، 13، 16، 19 ، 25 و 50 میلی متر موجود است. این محصول نوع لوله ای نیز در قطرهای زیادی طراحی می شود.

 

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی در باغ ها

در باغ ها و ویلاهای مسکونی، مراکز پرورش گل و گیاه، بهترین کالا جهت عایق بندی؛ عایق الاستومری با روکش آلومینیومی لوله ای می باشد. این محصول با قرارگیری در دور لوله های آب سرد و گرم، مانع از هر گونه یخ زدگی و ترکیدگی می گردد. همچنین افت و یا افزایش دما را نیز کاهش می دهد.

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

 نسوز بودن عایق الاستومری با روکش آلومینیوم

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم به دلیل وجود مواد قدرتمند و با کیفیت در متریالش، نسوز بوده و در برابر آتش بسیار مقاوم است. این بدان معنا می باشد که می توان از این کالا در مکان هایی که اشتعال دارند نیز بهره برد. جالب اینجاست که هم روکش آلومینیوم و هم عایق الاستومری نسوز می باشند.

عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

رنگ عایق الاستومری با روکش آلومینیوم 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی به رنگ نقره ای می باشد. ترکیب رنگی که این محول دارد با توجه به جنس آن یعنی آلومینیوم است. عایق الاستومری با روکش آلومینیومی بسیار زیبا و شیک به چشم می آید.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

کاربرد تیپ آلومینیومی در زمان عایقکاری

درست است در این صفحه میبایست درباره ی عایق الاستومری با روکش آلومینیوم صحبت کنیم، اما توضیحی مختصر درباره ی تیپ آلومینیومی در زمان عایقکاری مطلب مهمی می باشد. این وسیله به چسب آمریکایی در بازار مشهور شده و چسبندگی فوق العاده عالی ای دارد. پس از عایقکاری لوله ها و کانال ها و مخازن موتورخانه ها، بر روی درزها از این کالا استفاده می کنیم. تیپ آلومینیومی در عرض 5 سانتی متر و طول 50 متری تولید و عرضه می گردد.

 

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

خرید سریع عایق الاستومری با روکش آلومینیومی

در این مطلب از وبسایت تهران دما با ما همراه باشید تا شما را با سریع ترین روش خرید عایق الاستومری با روکش آلومینیومی آشنا کنیم. برترین و بهترین نحوه ی تهیه ی انواع محصولات تهویه و عایقکاری ساختمان، قطعا بهره گیری از اینترنت می باشد. خرید اینترنتی عایق الاستومری با روکش آلومینیومی کم تر از 5 دقیقه زمان شما را خواهد گرفت.

 

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی هواساز

یکی از موارد استفاده از عایق الاستومری با روکش آلومینیومی نصب آن بر روی دستگاه های هواساز است. به منظور جلوگیری هد رفت انرژی بهترین گزینه همین محصول می باشد. دستگاه های هواساز را می توانیم با عایق الاستومری روکش دار بهینه کنیم و همچنین با نصب آن، صدای سیستم نیز کمتر در محیطمان آلودگی صوتی ایجاد می کند.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری با روکش آلومینیومی

یکی از موارد مهمی که در زمان تهیه ی محصول عایق الاستومری با روکش آلومینیومی حائز اهمیت است؛ توجه به ضریب انتقال حرارت آن می باشد. این کالا میبایست تاییدیه های کشوری و همچنین بین المللی را دریافت کند. مشتریان در زمان خرید عایق الاستومری با روکش آلومینیومی حتما این برگه ها و مجوزها را از فروشندگان این کالا بخواهید.

قیمت_عایق_الاستومری_با_روکش_آلومینیوم

 

مزایای نصب عایق الاستومری روکش آلومینیوم

در این بخش از وبسایت شرکت تهران دما آرکا همراه باشید تا با مزایای نصب عایق الاستومری روکش آلومینیوم بر روی محیط های مختلف آشنا شوید.

 • جلوگیری از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی
 • محافظت از عایق در برابر پوسیدگی و خراب شدن
 • افزایش مقاومت و ماندگاری لوله ها، مخازن و کانال های هوا

موارد بالا همگی از مواردی هستند که پس از نصب عایق الاستومری با روکش آلومینیوم برای مان به ارمغان خواهد آمد.

 

عایق الاستومری با روکش آلومینیومی لوله

 در گذشته یکی از معضلاتی که موجب خرابی و پارگی عایق ها می شد؛ تابش شدید نور و گرمای خورشید و سرما و گرمای شدید بود. همچنین برف و باران نیز موجب از بین رفتن این محصول در محیط های بیرونی می شد. اکنون محصول عایق الاستومری با روکش آلومینیومی لوله ای در برابر هر گونه مخاطراتی اینچنینی مقاوم بوده و نصب آن در فضاهای خارجی سبب رضایتمندی تمامی مشتریان شده است.

 

کیفیت عایق الاستومری با روکش آلومینیوم

کارگاه خدمات چسب و فویلدار نمودن محصولات عایق؛ بسیار بر کیفیت عایق الاستومری با روکش آلومینیوم تاثیر گذار است. اگر نیروهای یک مجموعه با تجربه باشند و در هنگام اجرای کار، دقت نمایند؛ بدون شک خروجی کالاها عالی می شود. عایق الاستومری با روکش آلومینیوم در شرایط خاصی تولید و انبار می گردد.

 

از کجا عایق الاستومری با روکش آلومینیوم بخرم؟

برای اینکه بخواهیم کالای عایق الاستومری با روکش آلومینیوم رو بخریم، می توانیم به مراکز معتبر پخش این محصول مراجعه نمائیم. انبارهای پخش عمده امروزه وبسایت های رسمی خود را جهت عرضه خرده نیز راه اندازی نموده اند. لذا مشتریان می توانند با استفاده از بستر این شرکت ها؛ انواع عایق الاستومری با روکش آلومینیوم را تهیه کنند.

 

چرا از عایق الاستومری روکش آلومینیومی استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا نیز توضیح داده شد؛ مزایای استفاده از عایق الاستومری با روکش آلومینیومی بسیار زیاد است.

در پایین موارد مهمی که سبب افزایش محبوبیت این کالا در میان مردم و همچنین خرید آن شده مشاهده می کنید:

 • افزایش طول عمر و کیفیت عایق
 • مقاومت بیشتر عایق در برابر سرما و یخ زدگی و گرمای شدید
 • افزایش ضخامت کالا و در نتیجه نفوذ نا پذیری بیشتر گرما و سرما به درون محیط

 

عایق حرارتی خودرو روکش آلومینیوم برای موتور ماشین

از محصولات با کیفیت و مهم به منظور جلوگیری از نفوذ گرما از موتور به داخل کابین ماشین؛ عایق حرارتی الاستومری با روکش آلومینیوم می باشد. این کالا به دلیل دانسیته ی بالا و همچنین مقاومت بالای فویل آلومینیومی، برترین گزینه به منظور عایق نمودن انواع اتومبیل است.

 

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :