09125456950

عایق_رولی

10 / 10
از 1 کاربر

 *جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با شماره های تماس  09125456950 و 02166173302 تماس بگیرید، همچنین می توانید به واتس آپ شرکت تهران دما آرکا به شماره  09190888245 پیام دهید*

 

عایق رولی

در این صفحه از سایت شرکت تهران دما به بررسی و ارائه ی نکات مهم درباره ی عایق رولی الاستومری می پردازیم. در این بخش کاربردهای گوناگون عایق رولی در صنایع مختلف را مورد ارزیابی قرار می دهیم. همچنین درباره ی انواع مختلف عایق رولی ساده، عایق رولی پشت چسبدار و عایق رولی روکش آلومینیومی، مطالب مفیدی به اشتراک می گذاریم. مدیریت شرکت تهران دما جهت ارائه ی مطالب متنی و همچنین درج تصاویر عایق الاستومری رولی سعی بر آن دارد تا مشتریان را با این محصول با کیفیت و پر کاربرد بیشتر آشنا کند. در این صفحه تمامی مطالب و نکات مرتبط با عایقکاری به وسیله ی محصول عایق رولی، نحوه ی چسباندن عایق الاستومری رولی به سطوح، میزان چسبندگی محصولات و شیوه ی برش زدن عایق رولی الاستومریک ارائه می گردد.

عایق_رولی

 

عایق رولی ساده

عایق رولی ساده بدون چسب و به صورت ساده تولید و عرضه می گردد. به طور معمول عایق الاستومری رولی به صورت ساده و خام و بدون چسب روانه ی بازار می شود. پس از اینکه به دست عرضه کنندگان می رسد، به واسطه ی آنها بنا به سفارش مشتریان پشت چسبدار می شود. بیش از 90 درصد از مشتریان از عایق الاستومری رولی پشت چسبدار استفاده می کنند. در 10 درصد از مواقع از عایق رولی ساده استفاده می نمایند.

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری از تهران دما

خرید اینترنتی عایق الاستومری از تهران دما به راحتی انجام می گیرد. مشتریان جهت کسب اطلاع از نوع محصولات و همچنین لیست قیمت ها می توانند با کارشناسان تهران دما تماس حاصل نمایند. پس از آن محصول عایق الاستومری مورد نطرشان توسط متخصصین ثبت شده و بلافاصله به مشتریان ارسال می گردد.

 

کاربردهای مفید عایق الاستومری رولی

کاربردهای مفید عایق الاستومری رولی چند بخش می باشند. از عایق الاستومری می توان در صنعت های گوناگون استفاده نمود. یکی از موارد مهم استفاده از عایق الاستومری در منازل مسکونی می باشد. جهت عایق نمودن صدا،رطوبت،سرما و گرما از عایق های الاستومریک استفاده می نمایند. عایق رولی به صورت پشت چسبدار بوده و به راحتی می توان آن را نصب نمود.

 

بیشترین کاربرد عایق الاستومری رولی

بیشترین کاربرد عایق الاستومری رولی در هنگام اجرای تاسیات و کانالسازی کولر هر ساختمان می باشد. این کالا برای عایقکاری مخازن و لوله های بزرگ موتورخانه ها و همچنین جلوگیری از هدر روی انرژی هوای کانال های کولر خیلی زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. عایق الاستومری رولی پشت چسبدار نسبت به دیگر محصولات نصبی آسان و کیفیتی مطلوب دارد. این محصول ویژه با تامین تمامی نیازهای کارفرمایان و مشتریان توانسته است لقب محبوب ترین کالا را بگیرد.

 

 عایق رولی برای خودرو

در تهران دما عایق رولی برای خودرو موجود می باشد. برخی از خودروها به دلیل وجود درز در بین درب های آنها سرما و گرما وارد ماشین شده و افراد را اذیت می کند. عایق الاستومری جهت درزبندی این نقاط بهترین محصول می باشد. با استفاده از عایق رولی موجب کاهش اتلاف انرژی نیز می شویم. این کالا در ضخامت های 6 و 9 و 13 و 16 و 19 و 25 میلی متر موجود است.

 

عایق رولی و جلوگیری از رطوبت دیوار

عایق رولی یک کالای بسیار ارزشمند و مطلوب برای جلوگیری از نم و رطوبت دیوارها می باشد. در برخی از مکان ها به دلیل رعایت نکردن استانداردهای ساختمان سازی، شاهد ایجاد رطوبت هستیم. در سال های اخیر بیشترین نقاط مربوط به کمدهای دیواری برخی از ساختمان های مسکونی می باشد. عایق الاستومری قطعا این مشکلات را حل می کند و مانع تعریق کردن دیوارها و رطوبتی شدن نقاط می شود. نصب این کالا بسیار راحت و آسان است.

 

چند نوع عایق رولی در بازار وجود دارد؟

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چند نوع عایق رولی در بازار وجود دارد؟ به طور کلی این محصول در بازارهای مصرفی در 5 نوع عرضه می گردد. عایق رولی پشت چسبدار، عایق رولی خام(ساده)،عایق رولی با روکش آلومینومی ساده،عایق رولی با روکش آلومینیومی مسلح نخ دار و عایق رولی پشت چسبدار نخ دار از شکل های متنوع این کالای پر مصرف می باشند. هر یک از نوع های عایق الاستومری ورقه ای در مکان و محیط مختص به خود استفاده می شود.

 

 کاربرد عایق رولی با روکش آلومینومی

کاربرد عایق رولی با روکش آلومینیومی در محیط هایی با شدت سرمایش و گرمایش زیاد کاربرد فراوان دارد. در موتورخانه ها به دلیل گرمای شدید معمولا از عایق الاستومری با روکش آلومینیومی استفاده می نمایند. این نوع محصول بخاطر متریال آلومینیوم بسیار مقاوم بوده و د برابر سرما و گرمای زیاد به هیچ وجه آسیب نمی بیند. همچنین این کالا را برای عایق کردن کانال های کولر و لوله های تاسیساتی و مخازن در محیط های باز استفاده می کنند.

 

کاربرد عایق رولی شانه تخم مرغی 

در این مطلب از تهران دما به کاربرد عایق رولی شانه تخم مرغی می پردازیم. از این مدل در بیشتر استودیوهای ضبط ضدا،سینماها،سالن های تاتر،سالن های همایش و پلاتوهای تمرین نمایش و موسیقی استفاده می شود. عایق رولی شانه تخم مرغی محصولی بی نظیر و تضمینی جهت عایق نمودن صداها است. این کالا صداها را در یک محیط دفع می کند و مانع خروج صداهای تولید شده به بیرون از یک محیط می شود.

 

 عایق الاستومری رولی دیوار

اگر می خواهید نم و رطوبت محیط خانه تان را از بین ببرید، بهترین گزینه عایق الاستومری رولی دیوار می باشد. پس از اینکه این کالا را بر روی دیوار و یا سقف یک فضا نصب می کنید، این محصول با عملکردی که دارد مانع بروز رطوبت و نم می شود. عایق الاستومری رولی دیوار یک محصول بی نظیر برای عایق نمودن دیوار است.

 

فوم عایق رولی الاستومری

امروزه فوم عایق رولی الاستومری کالایی پر مصرف در صنایع مختلف می باشد. کارفرمایان از این کالا در صنعت ساختمان سازی بیشترین بهره را می برند. به منظور عایقکاری لوله های آب گرم و سرد،عایقکاری موتورخانه ها و عایقکاری کانال های کولر از محصول فوم عایق رولی الاستومری استفاده می کنند. کاربری و نصب آسان و سرعت بالای اجرای این کالا، سبب افزایش محبوبیت آن در بین انبوه سازان گشته است.

 

 قیمت عایق الاستومری رولی

قیمت عایق الاستومری رولی متفاوت می باشد. دلیل آن این است که این کالا در ضخامت ها و کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می گردد. بر فرض مثال قیمت عایق الاستومری رولی با ضخامت 9 میلی متر، قطعا با ضخامت 25 میلی متر متفاوت می باشد. نکته ی دیگر اینکه برند و کارخانه ی تولید کننده نقش بسیار مهم و موثری در تعیین قیمت این کالا دارند. مشتریان محترم می توانند جهت دریافت مشاوره و مطلع شدن از آخرین قیمت عایق الاستومری رولی با کارشناسان تهران دما تماس حاصل نمایند.

 

عایق رولی کانال کولر

یکی از محصولاتی که در زمان عایقکاری ساختمان ها استفاده می شود، عایق رولی کانال کولر است. این محصول را پس از کانالکشی کولر بر روی کانال ها می چسبانند تا مانع از اتلاف انرژی سرمایشس و گرمایشی شوند. عایق رولی کانال کولر در ضخامت های ۶ و ۹ و ۱۳ و ۱۶ و ۱۹ و ۲۵ میلی متر تولید و اجرا می گردد. اگر بخواهیم از این محصول در محیط های باز بهره ببریم، میبایست از روکش آلومینیومی جهت حفاظت از عایق رولی در برابر سرما و گرمای شدید استفاده کنیم.

 

 کاربردهای عایق رولی

در این بخش از وبسایت تهران دما کاربردهای عایق رولی را بررسی می کنیم. از این کالا در مکان های گوناگونی جهت عایق نمودن استفاده می شود. عایق رولی به منظور عایقکاری انواع کانال کولر، عایق کردن خودروها، عایق نمودن نم دیوار،عایق کردن صدا معمولا اجرا می گردد.

 

قیمت عایق رولی پشت چسب دار

قیمت عایق رولی پشت چسب دار نسبت به نوع خام اندکی بیشتر است. در کارگاه های صنعتی این کالا را با استفاده از چسب مخصوص الاستومریک، چسبنده می کنند به همین خاطر هزینه ی خدمات به هر متر طول محصول اضافه می شود. این چسب بسیار قوی و با کیفیت می باشد، به همین جهت بیش از ۸۰ درصد از مشتریان عایق رولی پشت چسبدار را برای عایقکاری پروژه های خود تهیه می‌ نمایند.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :